برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
موافقم.
یکی از مدیران رو معرفی کنید.

سلام
دوست عزیز متأسفانه اشتباه از طرف ما بود و لایسنسی که براتون ارسال شده تک کاربره بوده البته لایسنس رو به یکی از مدیران پرشین تولز دادم و ایشون چک کرد که همون طور شما گفتید لایسنس رجیستر نمیشد بنده هم سریعاً با پروایدر محصولات تماس گرفتم و و گفتند که لایسنس برای 1 کاربر بوده حالا من براتون یک 5 کاربره جدید گرفتم و لایسنس قبلی که بشما دادم را می خوام به کاربر دیگم بدم و لایسنس جدیدتون رو بفرستم شما اگر استفاده نکردید بفرمایید تا من با خیال راحت به یوزر دیگه بدم و اگر مایل هستید لایسنس 5 کاربره رو سریعا بفرستم و بعد از دریافت لایسنس در سایت کسپرسکی تست کنید و اگر مجددا مشکلی بود اطلاع بدید اگر هم دیگه نیاز ندارید شما حساب و شماره کارت بانکی خودتون رو اعلام کنید تا سریعتر مبلغ واریزی رو مرجوع کنم
بازم از شما عضر می خوام

جناب ابراهیمی من سال گذشته از شما یه لایسنس نورتن 2012 گرفتم الان می تونم رو 2013 هم استفاده کنم؟

گفتم که دوست عزیز به طور 100% با قاطعیت نمیتونم بگم بله چون همون طوری هم که قبلا عرض کردم بعضی از لایسنسها به ورژن بالاتر جواب میدهند برای محصول نورتن سکوریتی اما در مورد محصولات کسپرسکی و نود 32 میتونم به طور قاطع جواب بدم که 100% جواب میده

سلام
لایسنس محصولات ۲۰۱۳ بیت دیفندر هم دارید ؟

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

سلام دوست عزیز
فعلا 2012 هست که به راحتی میتونید به ورژن 2013 آپگرید کنید

جناب ابراهیمی اگر خواستید من میتونم برای اون مورد لایسنس که به مشکل خوردید کمک کنم و چک کنم براتون...

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون شما لطف دارید در مورد اون مسئله اشتباه از جانب من بود

Last edited:

pars56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز متأسفانه اشتباه از طرف ما بود و لایسنسی که براتون ارسال شده تک کاربره بوده البته لایسنس رو به یکی از مدیران پرشین تولز دادم و ایشون چک کرد که همون طور شما گفتید لایسنس رجیستر نمیشد بنده هم سریعاً با پروایدر محصولات تماس گرفتم و و گفتند که لایسنس برای 1 کاربر بوده حالا من براتون یک 5 کاربره جدید گرفتم و لایسنس قبلی که بشما دادم را می خوام به کاربر دیگم بدم و لایسنس جدیدتون رو بفرستم شما اگر استفاده نکردید بفرمایید تا من با خیال راحت به یوزر دیگه بدم و اگر مایل هستید لایسنس 5 کاربره رو سریعا بفرستم و بعد از دریافت لایسنس در سایت کسپرسکی تست کنید و اگر مجددا مشکلی بود اطلاع بدید اگر هم دیگه نیاز ندارید شما حساب و شماره کارت بانکی خودتون رو اعلام کنید تا سریعتر مبلغ واریزی رو مرجوع کنم
بازم از شما عضر می خوام

جهت اطلاع دوستان عرض میکنم که دوستمون Antikasper عزیز بعد از این که مطمئن شدن که لایسنس ها اشکال داره یه سریال جدید برای من ارسال کردند و من تست کردم و در سایت کسپرسکی هم رجیستر شد.
امیدوارم که هممون از این به بعد بیشتر به هم اعتماد داشته باشیم...بهر حال ممنونم از ایشون که بدون دریافت وجه لایسنس ها رو برای من عوض کردند.( با این که یکی از اونها رو تست کرده بودم)

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سلام دوست عزیز
شما لایسنس های اویرا رو هم میتونید تهیه کنی؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام

چند وقت پیش(حدود 1 ماه) یک لایسنس 5 کاربره از شما خریداری کردم(Kaspersky Internet Security 2012 به قیمت 100 تومان) اما از امروز صبح block شد. علت چیه؟؟؟
ایمیل بنده:
[email protected]

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام

چند وقت پیش(حدود 1 ماه) یک لایسنس 5 کاربره از شما خریداری کردم(Kaspersky Internet Security 2012 به قیمت 100 تومان) اما از امروز صبح block شد. علت چیه؟؟؟
ایمیل بنده:
[email protected]

سلام دوست عزیز
بله حق با شماست بلوک شده متاسفانه این لایسنس شما از سری لایسنسهایی بود که من از یک پروایدر جدید گرفته بودم و کار کردن با ایشون رو سریعا متوقف کردم اگر مشکلی ندارید که لایسنس جدید براتون ارسال کنم اگر هم دیگه نیاز ندارید لطفا شماره کارت بدید که سریعا مبلغ واریزی رو مرجوع کنم

sam_nevada

Registered User
لایک‌ها
57
سلام دوست من ... این دو مدل آنتی ویروسی که معرفی کردید ...بصورت کد و ارجینال چه تفاوتی دارند ؟ ممکنه راهنماییم کنید که منظور از کد یا ارجینال بودن چیه که باعث اختلاف قیمتشون میشه. این سوال بنده فقط به دلیل خرید بهتره نه کنجکاوی بیمورد.
درسته که در پستتون اعلام کردید که صد در صد در سایت اصلی رجیستر میشه ...اما در مورد ناد 32 دو مدل دارید با تفاوت قیمت و اینکه توضیح دادید ثبت در سایت سازنده ...اگر توضیح بدید ممنون میشم. موفق باشید

فروش ESET Smart Security 5 به صورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 50000 تومان
؟
فروش ESET Smart Security 5 به صورت کد و قابل رجیستر شدن در سایت ESET برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 60000 تومان

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوست من ... این دو مدل آنتی ویروسی که معرفی کردید ...بصورت کد و ارجینال چه تفاوتی دارند ؟ ممکنه راهنماییم کنید که منظور از کد یا ارجینال بودن چیه که باعث اختلاف قیمتشون میشه. این سوال بنده فقط به دلیل خرید بهتره نه کنجکاوی بیمورد.
درسته که در پستتون اعلام کردید که صد در صد در سایت اصلی رجیستر میشه ...اما در مورد ناد 32 دو مدل دارید با تفاوت قیمت و اینکه توضیح دادید ثبت در سایت سازنده ...اگر توضیح بدید ممنون میشم. موفق باشید

فروش ESET Smart Security 5 به صورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 50000 تومان
؟
فروش ESET Smart Security 5 به صورت کد و قابل رجیستر شدن در سایت ESET برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 60000 تومان

سلام دوست عزیز
در مورد نود 50000 تومانی یوزر و پسورد یا همون اکانت تحویل شما داده میشه و از 350 تا 365 روز اعتبار داره یعنی چه استفاده کنید چه نکنید استارت خورده و روز به روز از اعتبارش کاسته میشه یا در اصل همون oem هست اما در مورد نود 60000 تومانی یک کد به شما داده میشه که میتونید نگه دارید و هر وقت که خواستید تو سایت نود32 رجیستر کنید و یوزر پسورد یا همون اکانت رو همون لحظه به ایمیلی که ثبت کردید ارسال میکنه و استارت میخوره

navid_sa

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوست عزیز
در مورد نود 50000 تومانی یوزر و پسورد یا همون اکانت تحویل شما داده میشه و از 350 تا 365 روز اعتبار داره یعنی چه استفاده کنید چه نکنید استارت خورده و روز به روز از اعتبارش کاسته میشه یا در اصل همون oem هست اما در مورد نود 60000 تومانی یک کد به شما داده میشه که میتونید نگه دارید و هر وقت که خواستید تو سایت نود32 رجیستر کنید و یوزر پسورد یا همون اکانت رو همون لحظه به ایمیلی که ثبت کردید ارسال میکنه و استارت میخوره

برای هر سه یوزر یک کد داده میشه؟
هر سه همزمان فعال میشن؟
بقیه آنتی ویروسای سه کاربرتون به همین شکل فعال میشن ؟ هر سه در یک زمان؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
برای هر سه یوزر یک کد داده میشه؟
هر سه همزمان فعال میشن؟
بقیه آنتی ویروسای سه کاربرتون به همین شکل فعال میشن ؟ هر سه در یک زمان؟

بله یک کد داده میشه
چند کاربره ها سیستم کاریشون به این گونه هست که وقتی لایسنس یا اکانت چند کاربره را بروی اولین سیستم اکتیو میکنید بقیه هم استارت میخورن و نمیشه بینشون فاصله انداخت
بله

mohsensis

Registered User
لایک‌ها
88
با سلام
برای حدود 30 کامپیوتر در شبکه داخلی چی محصولی پیشنهاد میدین ؟ قیمت ؟

abc68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از بچه هایی که خرید کردند از خرید راضی بودند؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با سلام
برای حدود 30 کامپیوتر در شبکه داخلی چی محصولی پیشنهاد میدین ؟ قیمت ؟

سلام دوست عزیز
Kaspersky Work Space Security
برای 30 کلاینت
کیفیت عالی 2000000
کیفیت خوب 500000
اما اگر سیستم مرکزی یا سرور ندارید و فقط شبکه شدند و کامپیوترها دارای سیستم عامل ویندوز اکس پی یا ویستا یا سون7 باشند کسپرسکی سکوریتی بگیرید خیلی براتون به صرفه تره

mehdi_rh

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوست عزیز من حدود یکسال قبل یه نورتون اینترنت سکوریتی 3 کاربره از شما خریدم که چند ماه از اعتبارش مونده الان میخوام وارد اکانتم بشم که یه سری تغییرات بدم
ای میلش اینه [email protected] ولی پسورد رو بمن ندادین حالا راهی داره بتونم وارد اکانتم بشم

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوست عزیز من حدود یکسال قبل یه نورتون اینترنت سکوریتی 3 کاربره از شما خریدم که چند ماه از اعتبارش مونده الان میخوام وارد اکانتم بشم که یه سری تغییرات بدم
ای میلش اینه [email protected] ولی پسورد رو بمن ندادین حالا راهی داره بتونم وارد اکانتم بشم

سلام دوست عزیز
ارسال شد

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
آنتی ویروسهای تحت شبکه هم چیزی دارید ؟
اگر هست قیمتها رو بفرمایید.

Hadi_Only

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام آقای ابراهیمی
قصد خرید اکانت سایتenote رو دارم . قبلا هم یک ماه خریده بودم . حالا می خوام ببینم یک ماه یا یکساله کدوم بصرفه تر هست .

با تشکر.

بالا