برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
Kaspersky Internet Security 2012 به صورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 60000 تومان رو میخواستم

لطفاً شماره حساب بدین

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
بیت دیفندر و کسپر2013ندارید؟
بیت دیفندر قویتره و سرعت رو کمتر اثر میزاره یا کسپر؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟فلش هم زیاد وصل میکنم به لپتاپ.(لطفا نگید سلیقه ی خودتونه،هرچی شما صلاح بدونید اینترنت سکوریتی اش رو میخوام)
ممنون

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
بیت دیفندر و کسپر2013ندارید؟
بیت دیفندر قویتره و سرعت رو کمتر اثر میزاره یا کسپر؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟فلش هم زیاد وصل میکنم به لپتاپ.(لطفا نگید سلیقه ی خودتونه،هرچی شما صلاح بدونید اینترنت سکوریتی اش رو میخوام)
ممنون

سلام دوست عزیز
همه محصولات موجود در تاپیک قابل آپگرید شدن به ورژنهای بالاتر رو دارا هستند
هر دو محصول از بهترینها هستند و هر کاربری نسبت به تجربش محصول مشخصی رو انتخاب میکنه اما اگر نظر شخصی من رو میخواید میگم کسپرسکی البته یک مقداری نسبت به بیتدفندر سنگینتر هست اما کار کردن باهاش راحتره و امنیت خوبی داره

snake_pianist

Registered User
لایک‌ها
4
سلام و خسته نباشید ...

من حدود 10 ماه پیش لایسنس اینترنت سکیوریتی کسپرسکی 2012 رو برای 1 سال و 3 کامپیوتر خریداری کردم (در عرض 1 روز هر 3 تا سیستم رو راه اندازی کردم )... از کیفیت کار هم راضی هستم ... سیستم خودم هنوز 67 روز دیگه اعتبار داره ولی یکی از سیستم ها چند روزیه که اعتبارش تموم شده ... دلیلش چی هست ؟ چونکه شما برای یک سال کامل تضمین کرده بودید اعتبار اکانت رو ... گفتم بهتون اطلاع بدم که بررسی بکنید ... ممنون

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام و خسته نباشید ...

من حدود 10 ماه پیش لایسنس اینترنت سکیوریتی کسپرسکی 2012 رو برای 1 سال و 3 کامپیوتر خریداری کردم (در عرض 1 روز هر 3 تا سیستم رو راه اندازی کردم )... از کیفیت کار هم راضی هستم ... سیستم خودم هنوز 67 روز دیگه اعتبار داره ولی یکی از سیستم ها چند روزیه که اعتبارش تموم شده ... دلیلش چی هست ؟ چونکه شما برای یک سال کامل تضمین کرده بودید اعتبار اکانت رو ... گفتم بهتون اطلاع بدم که بررسی بکنید ... ممنون

سلام دوست عزیز
لایسنس رو به ایمیلم ارسال کنید که برسی کنیم

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوست عزیز
همه محصولات موجود در تاپیک قابل آپگرید شدن به ورژنهای بالاتر رو دارا هستند
هر دو محصول از بهترینها هستند و هر کاربری نسبت به تجربش محصول مشخصی رو انتخاب میکنه اما اگر نظر شخصی من رو میخواید میگم کسپرسکی البته یک مقداری نسبت به بیتدفندر سنگینتر هست اما کار کردن باهاش راحتره و امنیت خوبی داره
نسخه 2013 رو ندارید از همین کسپر؟
بیت دیفندر 2013 چطور؟

Rainboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بزرگوار ، خسته نباشید
من یک سوال دارم
بنده به عنوان مثال کسپر 5 یوزر 1 ساله میخرم و در سایت ثبت میکنم ولی لایسنس ها رو فعال نمیکنم یعنی در هیچ سیستمی استفاده نمیکنم ، آیا از اعتبار 1 ساله اونها کاسته میشه ؟ ( استفاده از کیفیت عالی )
امکانش هست یک عکس از صفحه ریجستر شدن لایسنس در سایت بگیرید ؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
نسخه 2013 رو ندارید از همین کسپر؟
بیت دیفندر 2013 چطور؟

فعلا 2012 هست که به راحتی به ورژنهای بالاتر آپگرید میشن

به ایمیل تون فرستادم لایسنس رو ...

ارسال شد

سلام بزرگوار ، خسته نباشید
من یک سوال دارم
بنده به عنوان مثال کسپر 5 یوزر 1 ساله میخرم و در سایت ثبت میکنم ولی لایسنس ها رو فعال نمیکنم یعنی در هیچ سیستمی استفاده نمیکنم ، آیا از اعتبار 1 ساله اونها کاسته میشه ؟ ( استفاده از کیفیت عالی )
امکانش هست یک عکس از صفحه ریجستر شدن لایسنس در سایت بگیرید ؟

سلام دوست عزیز
بله برای کیفیت عالی 5 کاربره شما میتونید در سایت ثبت کنید بدون اینکه از اعتبارش کم بشه فقط در صورتی که در برنامه اکتیو بشه استارت میخوره و از اعتبارش کاسته میشه
نیازی به عکس نیست خودتون میتونید در سایت ثبت کنید و مشاهده کنید

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
آقا من دقیقاً فرق بین نسخه عالی و خوب کسپر رو نفهمیدم چون اختلاف قیمتشونم زیاده، میشه یه توضیح بیشتری بدین که دلیل این تفاوت قیمت واقعاً چیه؟
ممنون

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
آقا من دقیقاً فرق بین نسخه عالی و خوب کسپر رو نفهمیدم چون اختلاف قیمتشونم زیاده، میشه یه توضیح بیشتری بدین که دلیل این تفاوت قیمت واقعاً چیه؟
ممنون

کیفیت عالی رو میتونید نگه دارید و بعدا استفاده کنید بدون اینکه از اعتبارش کاسته بشه و بیشتر فروشگاها و مغازه دارها از این نوع لایسنس استفاده میکنند اما در کیفیت خوب شما میبایست سریعا از لایسنس استفاده کنید و بین 350 تا 365 روز اعتبار داره شما میتونید چند ماه بعد هم از لایسنس کیفیت خوب استفاده کنید منتها از اعتبارش کاسته شده و در کارایی و کیفیت هیچ فرقی با کیفیت عالی نداره و نا محدود در طول یک سال با هر آی پی میتونید اکتیو و استفاده کنید

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان من این تاپیک و دیدم یه نکته رو که میدونم اینکه مخصوصا در مورد کسپرسکی لایسنس ها بطور عمده حدود 2-3 دلار خریداری میشه بنابراین اکثر هزینه بابت ساپورته تا خوده لایسنس

بنابراین این توجیع خوبیه که لایسنس ها بدون پشتیبانی ( منظورم رفع الودگی احتمالی ) با قیمت های پایین فروخته بشه

موفق باشید

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
آقا بیت دیفندر توتال سکیوریتی ندارید؟ (ترجیحا 2013)

Rainboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد
Antikasper عزیز نسخه های کیفیت خوب قابل ثبت در سایت کسپر نیستند ؟
اگر باشند ثبت اونها با کیفیت عالی فرقی داره ؟
ممنون

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
آقا بیت دیفندر توتال سکیوریتی ندارید؟ (ترجیحا 2013)

تک کاربره یک ساله کیفیت خوب 50000 تومان
سه کاربره یک ساله کیفیت خوب 75000 تومان
تک کاربره دو ساله کیفیت خوب 65000 تومان
سه کاربره دو ساله کیفیت خوب 90000 تومان
تک کاربره سه ساله کیفیت خوب 80000 تومان
سه کاربره سه ساله کیفیت خوب 130000 تومان
سه کاربره دو ساله کیفیت عالی 110000 تومان

سلام مجدد
Antikasper عزیز نسخه های کیفیت خوب قابل ثبت در سایت کسپر نیستند ؟
اگر باشند ثبت اونها با کیفیت عالی فرقی داره ؟
ممنون

سلام دوست عزیز
بعضی از لایسنسهای کیفیت خوب رو میشه در سایت کسپرسکی ثبت کرد و فرقی هم با کیفیت عالی در ثبت شدن نداره

Last edited:
بالا