• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
257
من بندرعباس هستم
شما یک واسطه از همین پرشین تولز که سابقش خیلی بالاست پیدا کنید بهش بگید بیاد پیش من

خوب باشه
بعدش چطوریاست !!؟؟
ایشون اومدن
چه اتفاقی میوفته ؟؟
ایشون پول رو به شما میدن ؟
یا شما جنس رو به ایشون میدین و بعدش ایشون پول رو ؟
یه توضیح بدین برام خیلی خوبه
میخوام شرایط کلی برام اوکی بشه

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
خوب باشه
بعدش چطوریاست !!؟؟
ایشون اومدن
چه اتفاقی میوفته ؟؟
ایشون پول رو به شما میدن ؟
یا شما جنس رو به ایشون میدین و بعدش ایشون پول رو ؟
یه توضیح بدین برام خیلی خوبه
میخوام شرایط کلی برام اوکی بشه

توضیح براتون پ.خ شد

دوستان میدونید باید چکار کنم که فروشنده معتبر بشم اگر دردسر نداشته باشه انجام بدم که یک کمکی به دوستانی که میخواهن گوشی با قیمت پایین بخرند کنم

Last edited:

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177

MORTAL229

Registered User
لایک‌ها
160
دوستان گرامی لطف کنن کسانی که میخوان تعداد بگیرند پاشن یا حضوری برن بگیرن یا واسطه بفرستن یا همین جا خرید فروشو راه بندازین تموم شه بره پی کارش!امیدوارم حرف بدی نزنم:توی این مملکت

چیزی که قیمتش بره بالا پایین بیا چی؟
نیست!الان شانس دره خونه هممونو زده،اومده پایین چجورم،شاید دیگه تو خواب شب ببینین.یه چی میگم ناراحت نشین دوستان.رفیقا ادم هرچی بیشتر حرص بزنه بدتره،الان مثلا

با20.30تومن نه60تومن نه100 نه150 ارزونتر که گوشییو گرفتی
میخوای چه کار کنی؟اون 150رو میری دوتا قطعه میخری یه گارد یه کیف مثلا یه نمیدونم چیزی برا خودت یا خونه،دیگه هیچیش نمیمونه برات.

فرض کن داری با همون قیمت گرون میخری،تو بازار حاظری 1900ت بخری ولی اینجا که1300ت مثلا
میده نمیخری که میگی باشه امشب بخوابم فردا بیام نگا یکنم اومده پایین باز بگم حالا امشبم صبر کنم ایشالله

فردا!همونم از دستت میره.ملت خرابی هستیم به قران.بعد دم میزنم از اون وری ها میگیم نگا:اینا دین دارن،اینا مسلمونن،
اینا حروم حلال حالیشون میشه!دودش تو چش خودمون میره.میدونین چرا به هم اعتماد نداریم؟

بس که دوزو کلکو دزدیو هزارتا چیز دیگه نکردیم،به هم اعتماد نداریم یه گوشیو بدیم به رفیقمون برا 2دقیقه.نه خدایی1 دقیقه.بیخیال.
اقا منم one xمیخوام حالا چه 16 چه32 1300ت هم دارم.ببینیم امشب

چه گلی به سرمون میزنیم.قصده جسارت به هیچ کسی هم نداشتم پیشاپیش عذر خواهم

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دوستان گرامی لطف کنن کسانی که میخوان تعداد بگیرند پاشن یا حضوری برن بگیرن یا واسطه بفرستن یا همین جا خرید فروشو راه بندازین تموم شه بره پی کارش!امیدوارم حرف بدی نزنم:توی این مملکت چیزی که قیمتش بره بالا پایین بیا چی؟

نیست!الان شانس دره خونه هممونو زده،اومده پایین چجورم،شاید دیگه تو خواب شب ببینین.یه چی میگم ناراحت نشین دوستان.رفیقا ادم هرچی بیشتر حرص بزنه بدتره،الان مثلا با20.30تومن نه60تومن نه100 نه150 ارزونتر که گوشییو گرفتی

میخوای چه کار کنی؟اون 150رو میری دوتا قطعه میخری یه گارد یه کیف مثلا یه نمیدونم چیزی برا خودت یا خونه،دیگه هیچیش نمیمونه برات.فرض کن داری با همون قیمت گرون میخری،اونجا حاظری 1300ت که اینجاست بیرون بخری1900ت مثلا

ولی اینو الان نمیخری که میگی باشه امشب بخوابم فردا بیام نگا یکنم اومده پایین باز بگم حالا امشبم صبر کنم ایشالله فردا!همونم از دستت میره.ملت خرابی هستیم به قران.بعد دم میزنم از اون وری ها میگیم نگا:اینا دین دارن،اینا مسلمونن،

اینا حروم حلال حالیشون میشه!دودش تو چش خودمون میره.میدونین چرا به هم اعتماد نداریم؟بس که دوزو کلکو دزدیو هزارتا چیز دیگه نکردیم،به هم اعتماد نداریم یه گوشیو بدیم به رفیقمون برا 2دقیقه.نه خدایی1 دقیقه.بیخیال.

اقا منم one xمیخوام حالا چه 16 چه32 1300ت هم دارم.ببینیم امشب چه گلی به سرمون میزنیم.قصده جسارت به هیچ کسی هم نداشتم پیشاپیش عذر خواهم
خواهش میکنم
داداش همینطور بهتون گفتم تا شب منتظر باشید بهتون خبر میدم

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سلام جواد جان انگار باید اولیش خودم بخرم تا بچه ها بیان اکسپریا زد مشکی قیمت بده بیاد تا ردیف کنیم

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام جواد جان انگار باید اولیش خودم بخرم تا بچه ها بیان اکسپریا زد مشکی قیمت بده بیاد تا ردیف کنیم

سلام داداش دلمون برات تنگ شده بود. کم پیدای دیگه تحویل نمیگیری از زمانی که نوت2 گرفتی :دی
داداش من درخدمتم شما جون بخواه؟
دیشب من قیمت اکسپریا زد گرفتم با ارز دیروز شده 2.140.000 تومن

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
نوت 2 چه شکلی هست اصلان من ندیدم اکسپریا برا دوستم میخام قیمت بگیر اگه اوکی هست برام بخر بفرست براش

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دوستان یک خبر مهم اچ تی سی وان برای دبی اومده است و تا امشب یا فردا قیمت با ارز روز میگیرم و به اطلاع شما می رسونم

نوت 2 چه شکلی هست اصلان من ندیدم اکسپریا برا دوستم میخام قیمت بگیر اگه اوکی هست برام بخر بفرست براش

داداش همین قیمت هست (2.140.000) فرقی نکرده اگر میخوای زود اقدام کن که ارز بالا نرفته چون قیمت ها خیلی روی ارز حساس هستند

Last edited:

soory soory

Registered User
لایک‌ها
68
اقا دیگه با htc one اینجارو میترکونی
حتما قیمت بگیر دادا

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,342
داداش نکسوس 4 8 گیگ رو میتونی قیمت دبی بگیری ؟ از گوشی هایی هست که تو ایران دارن الکی گرون میفروشن !

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
آقا یه آمار بگیر ببین اس ۴ کی میاد ؟ قیمت حدودیش چنده

هرموقع وارد بازار بشه مطمئن باشید اولین کسانی هستین که با خبر میشید

اقا دیگه با htc one اینجارو میترکونی
حتما قیمت بگیر دادا
چشم داداش
قراره مدارک های لازم رو به پرشین تولز بفرستم که اگر خدا بخواد شما دوستان عزیز خیالتون راحت تر بشه

داداش نکسوس 4 8 گیگ رو میتونی قیمت دبی بگیری ؟ از گوشی هایی هست که تو ایران دارن الکی گرون میفروشن !

اگر موجود بود چشم داداش حتما

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
داداش خودت می تونی بخری ارسال کنی واست پول بفرستیم؟؟؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
داداش خودت می تونی بخری ارسال کنی واست پول بفرستیم؟؟؟

داداش من اینقدر بوجه ندارم برای شروع کار باید حداقل 10 میلیون داشته باشم که الان هم ماشالله پایین ترین مدل گوشی بالای یک میلیون قیمت داره

MORTAL229

Registered User
لایک‌ها
160
اقا یه کاری کن.نصف اول نصفم بعده ارسال خوبه؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

داداش گوشی ها مال من نیست مال صاحبشون هست و تا کل مبلغ رو نگیرند به من تحویل نمیدن من فقط واسطه بین خریدار و فروشنده هستم

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20

این روش خوبی نیست دوست من .. اونیکه بخواد پولو بخوره می خوره چه کامل چه نصف ... دنبال راه اطمینان سازی بهتری باشید ... البته منظور من آقا جواد گل نیستا کلا عرض کردم

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
این روش خوبی نیست دوست من .. اونیکه بخواد پولو بخوره می خوره چه کامل چه نصف ... دنبال راه اطمینان سازی بهتری باشید ... البته منظور من آقا جواد گل نیستا کلا عرض کردم

حرف شما کاملا درسته من هم همین الان مدارکم رو به مدیران پرشین تولز دادم که ببینم فروشنده معتبر بشم که بچه ها با خیال راحت تصمیم بگیرند

MORTAL229

Registered User
لایک‌ها
160

راست میگی حق باشماست.اشتباه کردم

حرف شما کاملا درسته من هم همین الان مدارکم رو به مدیران پرشین تولز دادم که ببینم فروشنده معتبر بشم که بچه ها با خیال راحت تصمیم بگیرند

خدا امواتتو بیامرزه.ایول دمت گرم.خیر بیبینی رفیق،خدایی یه نفس راحت کشیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا