• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
لومیا 920
لومیا 820
لومیا 620
خیلی مهمه ممکنه تعداد بخوام
داداش امشب لومیا 920 شده بود 1.880.000 دیگه لومیا نبود تو لیست گوشی ها

آقا خدایی همه دنبال نکسوس 4 8 و 16 گیگ هستن حتما آمار بگیر اینو

جواب دادم داداش

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
دادا فک کنم شما خودت یه سرمایه گذاری کنی بد نباشه ها؟
یه سود منطقی بکشی رو گوشیا
اینجور هم به نفع بچه هاس هم شما

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
721
دوستان من این تاپیک زدم برای پیدا کردن واسطه تو شهر بند عباس برای معامله با ایشون
اگه کسی از دوستان با سابقه میتونه واسطه بشه خبر بده
حق ذحمتش محفوظه
http://forum.persiantools.com/t379941.html

خوب واسطه مگه خود ایشون بده واسه واطه بودن باز یکی دیگه مامور کنیم

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
ای بابا یعنی رفت بالا اونجا هم

داداش قیمت این گوشی رو ندارین یا اگه ندارین میتونی بپرسی تو بازار ایران نیست هنوز.

Optimus G Pro
نه داداش فعلا کسی درست قیمت نمیده خیلی بد شده بازار منتظر بازار های دیگه ایران باشید

دادا فک کنم شما خودت یه سرمایه گذاری کنی بد نباشه ها؟
یه سود منطقی بکشی رو گوشیا
اینجور هم به نفع بچه هاس هم شما

بخدا بوجه ندارم من دانشجو هستم

داداش هرکس هرجور دوست داره میتونه انجام بده من حرفی ندارم و بهم برنمیخوره

mamadbahal

Registered User
لایک‌ها
33

ایشون اول پول میگبرند بعد سفارش بعد خرید و بعد ارسال میکنند
به همین دلیل باید یه واسطه از بندر عباس حتما پیدا کنیم
البته این حرف های من دلیلی بر بی احترامی به ایشون اصلا نیست!

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
داداش وان ایکس زدی 1250 اکبند؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
آقا جواد گُل، امشب قیمت هات آپدیت نشدند؟

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
آقا کسی میدونه فرق گارانتی های مختلف سامسونگ چیه ؟ پارس ماکروتل ، سامتل ، همراه سرویس خاورمیانه ؟! کدوم بهتره ؟ کسی خبر داره ؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19
آقا کسی میدونه فرق گارانتی های مختلف سامسونگ چیه ؟ پارس ماکروتل ، سامتل ، همراه سرویس خاورمیانه ؟! کدوم بهتره ؟ کسی خبر داره ؟

یکی از یکی .... تر :دی . والا . من پارس مایکروتل خریدم با بدون گارانتی فرق نداره !!!! شما به نظرم بگرد گوشی سالم بخر . فقط همین . چون خدا نکنه این گوشی ها صدمه ببینه ، اگر دید گارانتی مارانتی تعطیله ! من نظرم اینه که اسمارت فون اگه خراب بشه دیگه اسمارت فون نمیشه !

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
یکی از یکی .... تر :دی . والا . من پارس مایکروتل خریدم با بدون گارانتی فرق نداره !!!! شما به نظرم بگرد گوشی سالم بخر . فقط همین . چون خدا نکنه این گوشی ها صدمه ببینه ، اگر دید گارانتی مارانتی تعطیله ! من نظرم اینه که اسمارت فون اگه خراب بشه دیگه اسمارت فون نمیشه !

جدی ؟ بعضی وقتا پیش میاد گوشی یکهو تاچش از کار میفته یا خاموش میشه دیگه روشن نمیشه ... بعد شما 1.5 دادی پای گوشی .. اگر قیمت گارانتی مثل الان فرقش با آزاد در حد 50 باشه چی ؟

شما ماکروتل بردی گوشیتو درست نکردن ؟

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19
جدی ؟ بعضی وقتا پیش میاد گوشی یکهو تاچش از کار میفته یا خاموش میشه دیگه روشن نمیشه ... بعد شما 1.5 دادی پای گوشی .. اگر قیمت گارانتی مثل الان فرقش با آزاد در حد 50 باشه چی ؟

شما ماکروتل بردی گوشیتو درست نکردن ؟

خداییش چرا دروغ ؟ نبردم که هیچ یکی از بچه یادمه می گفت کارشون خوبه ! ولی همیشه نظرم این بوده که گوشی رو سالم بخری نیاز به گارانتی پیدا نمی کنه . مخصوصا تو این وضع بازار که بعید می دونم بهت حال بدن و گوشی تعمیر کنن ! یه عیب میذارن و پولش رو می گیرن :دی . خودم قبلا گوشی می خریدم خیلی به گارانتی گیر میدادم ولی جدیدا فقط به قیمت ها توجه می کنم که به حمدالله هیچ کدومش هم به جیبم جور نیست و همچنان بی گوشی موندم !

gosbe

Registered User
لایک‌ها
66
دستت درد نکنه.نکسوس7 چند گیگ هست؟

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
جالبه قیمت گارانتی همراه سرویس خاور میانه واسه اس ۳ امروز تهران 1500 بود یعنی 50 پایین تر از بندر عباس !

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

دوست عزیز این قیمت ها همین چند ساعت پیش داشت تغییر میداد تو بازار موبایل من رفتم خیلی ها مغازهاشون رو بسته بودن و اون های که باز بودن قیمت پرت میدادن و همشون با ماشین حساب بهت قیمت میدادن کجای کاری ببین تا چند روز دیگه کرمانشاه چقدر میده اگر هم یکی ارزون بده با ارز پایین گرفته که جنس تموم کنه یا نمیاره یا اگر بیاره خدا تومن میفروشه

آخه فرقشون زیاده.شمارش رو داری؟میشه آمار بگیری چند گیگ هست تا انشالله فردا یکی برام بفرستی.

تو بازار شما 16 گیگ و 32گیگ چند هست؟

جالبه قیمت گارانتی همراه سرویس خاور میانه واسه اس ۳ امروز تهران 1500 بود یعنی 50 پایین تر از بندر عباس !

این قیمت با ارزی بود که تو بندرعباس اس3 سفید رو میدادن 1.400 تومن تا چند روز دیگه قیمتا کاملا تغییر میکنه

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
فکر کنم کم کم مقطعی هم که شده با ارز مبادله ای که شرکت های رسمی گارانتی کننده دارن قیمت گارانتی ها از بازار آزاد بیاد پایین تر

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دوستان امشب من رفتم بازار موبایل بندرعباس که در شهر دوتا بازار تخصصی موبایل موجود هست به غیر از بازارهای دیگه و مغازهای سطح شهر . این های که میگم واقعیت هست بیشتر مغازه ها بسته بودن امشب تو اوج ساعت خرید که حدود 8 تا 9 بود و مغازه های که باز بودند جواب درست حسابی به آدم نمیدادن و قیمت های میدادن که خودشون هم مطمئن نبودن با این قیمت بدن یا نه :D امشب تمامی مغازه دارها هر گوشی که قیمت میخواستی با ماشین حساب بهت قیمت میدادن:D خیلی ها هم میگفتن اگر امشب نخری فردا ضرر میکنی اون موقع که تو بازار بودم واقعا دلم برای خودمون ( آدم های معمولی و مصرف کننده) سوخت:( ولی چی میشه کرد خدا بزرگه . یک مغازه دار که خیلی (...بوق...) بود ازش قیمت اس3 خواستم یک اس3 قرمز و خوشگل پشت سرش بود با پروی گفت ندارم من بهش گفتم پشت سرته چطور میگی ندارم مثل (...بوق...) سرشو انداخت پایین و رفت و جوابمو نداد از همکارش که پرسیدم گفت فقط اون طرف قیمت ها دستش هست. بعضی مغازه ها گوشی های مدل بالا و توپشون رو از ویترین ها جمع کرده بودن و فقط همین گوشی های ساده و زیر 300 تومنی گذاشته بودن فردا میخوان آماده بشن حسابی قیمت بکشن روشون (خدا خیرشون نده که به فکر مردم نیستند)
بهتون بگم امشب اگر کسی میرفت بازار موبایل (حالا هر شهری) میفهمه من چی میگم
دیگه رفتم پیش دوستم قیمت های دبی رو گرفتم (دوستان مصرف کننده عزیز تا من هستم بخدا سعی میکنم زیاد قیمت ها برای شما به چشم نیاد یا کم بره بالا خودم هواتون رو دارم و بازهم برای چندومین بار به دوستانی که نمیدونند میگم بخدا حتی یک هزاری هم به جیب من نمیره از این کارهای که میکنم فقط روی علاقه و کمک هست راحت میتونید قبول نکنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا