• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
داش فكركنم حق با اين دوستمونه.

به نظر شما کار بدی میکنم که دوستانمون از قیمت های واقعی مطلع بشن و فکر نکنند یکی اس3 رو براشون 1.490 میده داره بهشون لطف میکنه شاید با این کار این دلال ها قیمت هاشون رو بیارن پایین امیدوارم. یکی از هدف های اصلی منم این هست که کاری کنم قیمت تو بازارچه پرشین تولز طبق قیمت های واقعی معامله بشه نه اینکه افرادی دارن گوشی های دست دوموشون رو به قیمت آک امروز میفروشن و افرادی پیدا میشن بدون اینکه متوجه قیمت های واقعی باشند میرند میخرند

قرمز میخوام اگه بشه خبرم کن فخط قرمز

چه قیمتی میخوای؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

bikasi

Registered User
لایک‌ها
7
دادا 5 32گیگ مشکی هم داری؟
قیمت؟

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
منظور از قیمت واقعی قیمت های خرید با ارز روز سر مرز هست دیگه؟ قیمت گوشی های ریفر و ......

داداش من اصلا با شخص شما مشکلی ندارم! با این کار مشکل دارم! شما نیتت پاک! ویل این کار درست نیست! من نیمدوم شغل شما چیه! ولی مثلا فرض برین که شما جنس x رو خریدار میکنی! Nتومن شود می کنی! ولی حالا من بیام بریم جنس X با قیمت X+(1/2) Nبخرم! آیا کار درستی کردم؟ پس شما و کاسبی شما چی میشه؟ جسارتا شما مامور اطلاع رسانی که نیستی؟ جسارت نباشه روم به دبوار رو م به دیوار ! هیچ گربه ای محض رضای خدا موش میگیره؟ نه ! نه ! من نه! شمتا خودت بزار جای من! اصلا من نه! جای اون کسی که سر مایه گزاری میکنه رو این کار .......

آقا اصلا سو ئ تعبیر نشه از حرف های من! من فقط میگم که هرکی کاره خودش1 شاین نیت این کار خیر باشه1 ولی نفس کاملا غلط ه!

من کارم ساخت و سازه! حالا فردا هرکی بیاد واسه خودش بسازه میشه؟ شما موبایلتو خودت بخر ماشینتو خودت بخر! ساختمونم خودت بساز! میمنونه جمع آوری زباله و فاظلاب! اونم دیگه خجالت نکش دیگه! اونم پای خودت...بعد بهع کار خودت نرس...خوبه؟

در انتها عذر میخوام اگه تند حرف زدم! گفتم ! تمام حرف های من فرضی هستش! و شما رو به عنوان یه دوست بازارچه ای کاملا قبول دارم! سلامت روحی و فکریتون رو! و احترام قائل هستم براتون!

اگه موردی دیدید! بگید خودم ویرایش میکنم! سپاس

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دادا 5 32گیگ مشکی هم داری؟
قیمت؟

باید به پرسم ولی تو بازار بیشتر 16 گیگ هست

منظور از قیمت واقعی قیمت های خرید با ارز روز سر مرز هست دیگه؟ قیمت گوشی های ریفر و ......

داداش من اصلا با شخص شما مشکلی ندارم! با این کار مشکل دارم! شما نیتت پاک! ویل این کار درست نیست! من نیمدوم شغل شما چیه! ولی مثلا فرض برین که شما جنس x رو خریدار میکنی! Nتومن شود می کنی! ولی حالا من بیام بریم جنس X با قیمت X+(1/2) Nبخرم! آیا کار درستی کردم؟ پس شما و کاسبی شما چی میشه؟ جسارتا شما مامور اطلاع رسانی که نیستی؟ جسارت نباشه روم به دبوار رو م به دیوار ! هیچ گربه ای محض رضای خدا موش میگیره؟ نه ! نه ! من نه! شمتا خودت بزار جای من! اصلا من نه! جای اون کسی که سر مایه گزاری میکنه رو این کار .......

آقا اصلا سو ئ تعبیر نشه از حرف های من! من فقط میگم که هرکی کاره خودش1 شاین نیت این کار خیر باشه1 ولی نفس کاملا غلط ه!

من کارم ساخت و سازه! حالا فردا هرکی بیاد واسه خودش بسازه میشه؟ شما موبایلتو خودت بخر ماشینتو خودت بخر! ساختمونم خودت بساز! میمنونه جمع آوری زباله و فاظلاب! اونم دیگه خجالت نکش دیگه! اونم پای خودت...بعد بهع کار خودت نرس...خوبه؟

در انتها عذر میخوام اگه تند حرف زدم! گفتم ! تمام حرف های من فرضی هستش! و شما رو به عنوان یه دوست بازارچه ای کاملا قبول دارم! سلامت روحی و فکریتون رو! و احترام قائل هستم براتون!

اگه موردی دیدید! بگید خودم ویرایش میکنم! سپاس

ممنون دوست بزرگوارم حرف شما درست
همانطور که گفتم من فقط نهایتا چند روز بیشتر نمیتونم و بیشتراز این از وقتم خارج هست و دنبال سود نیستم و این چند روز بخاطر اینکه داره روز به روز قیمت میاد پایین گفتم به دوستان کمک کنم
اگر دوستان مخالف کارم هستن من حاضرم به کارم پایان بدم ولی امشب بخاطر که به دوستان قول دادم قیمت جدید رو میدم و دیگر مزاحم نمیشم اگر دوستان بخوان که تموم کنم فقط از قبل بهم خبر بدن
باتشکر

شما بپرس خبر بده ببینیم چی میشه

باشه چشم

Last edited:

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
میشه قیمت ها رو به روز کنی لطفا ؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
وان ایکس تایوانه ؟ 32 گیگه؟
تبلت هم داری تو دست و بالت؟ گلکسی نوت 10.1 . گلکسی تب 2 7اینچ. نکسوس 7 سیمکارت خور. اینارو حتما برام قیمت بزار خریدارم

soory soory

Registered User
لایک‌ها
68
اقا کارت درسته و حرف نداره و بهترین کار ممکن کار شماست
ولی نباید اینو فراموش کنیم که اولین نفری که قیمتهای پایین داد اقا ابراهیم گل بود و مردونه قیمت پایین داد و با اون قیمتم میفروشه
واقعا دستش درد نکنه
این کارها باعث میشه دلال جماعت بارشونو ببندند
قبل از این تا یه هفته پیش دست دومشونو پایه میزدند 1550 تومن اعتراضم کنی بن میشی
حالا بیان بذارن 1550 دیگه ببینیم کی میخره
اقا دو هردوتون گرم واقعا ممنون

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
وان ایکس تایوانه ؟ 32 گیگه؟
تبلت هم داری تو دست و بالت؟ گلکسی نوت 10.1 . گلکسی تب 2 7اینچ. نکسوس 7 سیمکارت خور. اینارو حتما برام قیمت بزار خریدارم

وان ایکس تایوانی هست فکر کنم 16 گیگ بود
گلکسی نوت10.1 فکر کنم قیمت 1.750.000 هست تب 2 7اینچ ندیدم ولی یکی دوستانم مغازه موبایل داره تب2 10.1 اینچ داره قیمتشو نمیدونم اما امشب اگر بتونم قیمت های دقیقشون رو برات میفرستم

اقا کارت درسته و حرف نداره و بهترین کار ممکن کار شماست
ولی نباید اینو فراموش کنیم که اولین نفری که قیمتهای پایین داد اقا ابراهیم گل بود و مردونه قیمت پایین داد و با اون قیمتم میفروشه
واقعا دستش درد نکنه
این کارها باعث میشه دلال جماعت بارشونو ببندند
قبل از این تا یه هفته پیش دست دومشونو پایه میزدند 1550 تومن اعتراضم کنی بن میشی
حالا بیان بذارن 1550 دیگه ببینیم کی میخره
اقا دو هردوتون گرم واقعا ممنون

ممنون داداش
انشالله قیمت های بازارچه روز به روز بیاد پایین فکر کنم بازارپه پرشین تولز از بازار ایران هم از لحاظ آبدیت قیمت کند تر هست:D

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
قیمت نوت 2 لطفا

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

hooman_per

Registered User
لایک‌ها
44
به نظرم شما اگه خودت سرمایه این کار رو داشتی یا اینکه به قول خودت چند تا دوست موبایل فروش داری میتونستی بیای اینجا با این قیمت ها بفروشی هم سودی خودت میکردی هم اینکه هیچ حرف و حدیثی هم پیش نمیامد.

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
وان ایکس تایوانی هست فکر کنم 16 گیگ بود
گلکسی نوت10.1 فکر کنم قیمت 1.750.000 هست تب 2 7اینچ ندیدم ولی یکی دوستانم مغازه موبایل داره تب2 10.1 اینچ داره قیمتشو نمیدونم اما امشب اگر بتونم قیمت های دقیقشون رو برات میفرستم
ممنون از لطفتون
بودجم به نوت نمیرسه
اگر نکسوس سیکارت خور و گلکسی تب 2 رو تا شب لف کنید قیمت خوب باشه ایشالا یکی ازتون میخرم
چون قیمت دقیق ندارم هر کی یه چی میگه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا