• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

اقا LG Nexus 4 مدل 16 گیگ موجود دارید ؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
به نظرم شما اگه خودت سرمایه این کار رو داشتی یا اینکه به قول خودت چند تا دوست موبایل فروش داری میتونستی بیای اینجا با این قیمت ها بفروشی هم سودی خودت میکردی هم اینکه هیچ حرف و حدیثی هم پیش نمیامد.

من هم دانشجو هستم و کار میکنم بخاطر همین وقت زیاد برای این کار ندارم اگر هم وقت داشته باشم سرمایه ندارم:D درضمن این بازار موبایل ایران که اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد الان قیمت ها که دارن میاد پایین یکم بازار موبایل رونق گرفته اگر بازار موبایل مثل 2 سال پیش میشد مطمئنم با این کار خیلی میتونستم سود کنم

ممنون از لطفتون
بودجم به نوت نمیرسه
اگر نکسوس سیکارت خور و گلکسی تب 2 رو تا شب لف کنید قیمت خوب باشه ایشالا یکی ازتون میخرم
چون قیمت دقیق ندارم هر کی یه چی میگه...
من که همانطور که گفتم قیمت دقیق ندارم ولی امشب حتما قیمت براتون میگیرم شما چه مدل تبلت یا گوشی مدنظر دارید برای خرید؟ تا قیمت بگیرم

سلام

اقا LG Nexus 4 مدل 16 گیگ موجود دارید ؟

باید بپرسم نمیدونم

extract

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوستان عزیز
من دیدم که تو پرشین تولز خیلی با پایین اومد..................................................................................آدرس بدم خودش بره حضوری بخره

سلام دوستان
اینجا کرمانشاه؛ قیمت ها نه تایید میشن نه رد میشن آي لاو یو پرشن تولز!!! :D
قیمت ها تو چند روز اخیر (اگه خدا بخواد) رو به نزول هست و داره پایین میاد. و در حال حاضر من از منبع خودم که خرید دارم قیمت ها رو پرسیدم همین الان (16 فروردین ساعت 5 عصر)
گفتش که قیمت ها بهم ریختن و تا فردا ساعت 12 فروش ندارن.
دوستان میتونن به همین قیمت ها بچسبن و با تدابیر امنیتی از این رفیقمون خرید کنن یا اینکه ریسک کنن و تا یکی دو روز صبر کنن تا ببینیم چی میشه.
ولی با در نظر گرفتن احتمالات صبر کردن معقول تره.
قیمت ها به هیچ عنوان عجییب نیست!!!

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام دوستان
اینجا کرمانشاه؛ قیمت ها نه تایید میشن نه رد میشن آي لاو یو پرشن تولز!!! :D
قیمت ها تو چند روز اخیر (اگه خدا بخواد) رو به نزول هست و داره پایین میاد. و در حال حاضر من از منبع خودم که خرید دارم قیمت ها رو پرسیدم همین الان (16 فروردین ساعت 5 عصر)
گفتش که قیمت ها بهم ریختن و تا فردا ساعت 12 فروش ندارن.
دوستان میتونن به همین قیمت ها بچسبن و با تدابیر امنیتی از این رفیقمون خرید کنن یا اینکه ریسک کنن و تا یکی دو روز صبر کنن تا ببینیم چی میشه.
ولی با در نظر گرفتن احتمالات صبر کردن معقول تره.
قیمت ها به هیچ عنوان عجییب نیست!!!
من طبق قیمت های روز قیمت میزارم اگر بازار اومد پایین اینجاهم میاد پایین اگر بره بالا ...

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
نمیدونم والا دوستمون میگن نخرید
ولی شما قیمت بگیرید بودجم برسه میخرم
Samsung Galaxy tab2 P3100 7Inch
Asus Nexus 7 cellular

hooman_per

Registered User
لایک‌ها
44
حالا قیمت های امروز رو کی بروز میکنین ببینیم چه خبر شده؟
راستی چه خبر از مذاکرات امروز + یا -؟
دلار که کمی بالاتر رفته

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
حالا قیمت های امروز رو کی بروز میکنین ببینیم چه خبر شده؟
راستی چه خبر از مذاکرات امروز + یا -؟
دلار که کمی بالاتر رفته

هنوز بازار نرفتم ولی تا یک ساعت دیگه میرم هم قیمت ارز رو میگیرم هم گوشی منتظر قیمت های جدید باشید

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
دمت گرم نوت 2 سفید هم اگه قیمت بگیری ممنون میشم. با ذکر ساخت کدوم کشور;)

Blue Marlin

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوست عزیز
خیلی خیلی ممنونتون میشم که آدرس و شماره تماس فروشگاه رو برای بنده پ.خ کنید.
این کار شما هم ستودنیست ، شاید خیلی ها جای شما بودند ترجیح میدادند این سود رو خودشون بکنند تا به بقیه لینک رو معرفی کنند.
ارادتمند.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دمت گرم نوت 2 سفید هم اگه قیمت بگیری ممنون میشم. با ذکر ساخت کدوم کشور;)

چشم نوت 2 الویت اول برای قیمت گرفتنم هست چون طرفدار زیاد داره

سلام دوست عزیز
خیلی خیلی ممنونتون میشم که آدرس و شماره تماس فروشگاه رو برای بنده پ.خ کنید.
این کار شما هم ستودنیست ، شاید خیلی ها جای شما بودند ترجیح میدادند این سود رو خودشون بکنند تا به بقیه لینک رو معرفی کنند.
ارادتمند.
ممننون داداش
آدرس فروشگاه رو برات پ.خ کردم ولی شمارشو امشب که گرفتم به تمامی دوستانی که نیاز دارند میفرستم

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
سلام.
دوستان من نمیدونم چرا بعضی ها با این تاپیک مشکل دارند در حد تیم ملی و میاند کامنت میزارند که ...
آقا... این آقا که فروشنده نیست و فقط داره قیمت و آدرس فروشگاهی که به اون قیمت میده رو به شما معرفی میکنه...
کسی هم اعتماد نداره میتونه واسطه بفرسته از بندر عباس یا اهواز بگیرند...یا اینکه اعتماد سازی کنند و این آقا براشون بخره و + یه هدیه هم به ایشون بده...
بعدش هم قیمت ها اصلا تعجب نداره...
تو زمینه موبایل از دیجی کالا گرونباز تر ندیدم ولی الان نوت 2 رو زده 1929 با گارانتی خاورمیانه....
من هرکی بخواد براش سایت معتبر خرید انلاین معرفی میکنم که خیلی از دیجی کالا هم ارزون تر میده...
گوشی کلا قیمتش داره میاد پایین و البته سری گلکسی بیشتر چون قیمت جهانی داره کم میشه.
این داداشمون هم که خدا خیرش بده... نیتش خیره و فقط داره قیمت ها رو اطلاع رسانی میکنه...
من الان دقیقا نمیدونم مشکل کار کجاست؟
الان مشکل اینه که یه سری دارند ضرر میکنند؟
خب اون موقع که قیمتها رفت بالا و 2 برابر شد خیلی ها سود الکی کردند.

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
۱)ارز تقریبا تغییر محسوسی نداشته و بین ۳۴۵۰ تا ۳۵۰۰ بازی میکنه.از ابتدای سال هم بین ۳۴۱۰ تا ۳۵۳۰ که امروز بالاترین نرخش بود در رفت وبرگشته
۲)دوستمون کارش واقعاخوب هست و حتی اگر در یکی دو روز آینده هم ادامه داشته باشه کفایت میکنه. همینکه دوستان بفهمن قیمتای دلالی پرشین تولز تا چه حد میتونهبجای اینکه خیری براشون داشته باشه تو پاچشون کنه, کافی هست تا ازین به بعد خودشون پیگیر قیمت گرفتن از بازار بشن
۳)یک زمانی کار خرید موبایل برای یکی از دوستانم توی یزد از علائدین بعهده من بود.۱۲ میرفتم علائدین و تا عصر ۲۰-۳۰ تا مغازه سر میزدم و قیمت میگرفتم ساعت ۳ خریدارو میکردم وعصر با اتوبوس میفرستادم واسه یزد قیمت ها هم برای یکی و دوتا و سه تا و... هیچ فرقی نداره و همون به اصطلاح قیمت کف محسوب میشه.اما کافیه شماره ۷-۸ تا مغازه از فروشنده ها طبقات ۴ به بالا رو داشته باشین که چون تبلیغ مفتی میشه براشون خیلی درست نیست دوستمون بذاه اینجا اما با این شماره ها میتونید هر وقت اراده کردین پایینترین قیمت رو بگیرید.تماس میگیرید و قیمت میدن هرچند حضوری رفتن توی قیمت پایینتر گرفتن بی تاثیر نیست ما وقتی به ۷-۸ جا زنگ میزنید حساب قیمت میاد دستتون

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام.
دوستان من نمیدونم چرا بعضی ها با این تاپیک مشکل دارند در حد تیم ملی و میاند کامنت میزارند که ...
آقا... این آقا که فروشنده نیست و فقط داره قیمت و آدرس فروشگاهی که به اون قیمت میده رو به شما معرفی میکنه...
کسی هم اعتماد نداره میتونه واسطه بفرسته از بندر عباس یا اهواز بگیرند...یا اینکه اعتماد سازی کنند و این آقا براشون بخره و + یه هدیه هم به ایشون بده...
بعدش هم قیمت ها اصلا تعجب نداره...
تو زمینه موبایل از دیجی کالا گرونباز تر ندیدم ولی الان نوت 2 رو زده 1929 با گارانتی خاورمیانه....
من هرکی بخواد براش سایت معتبر خرید انلاین معرفی میکنم که خیلی از دیجی کالا هم ارزون تر میده...
گوشی کلا قیمتش داره میاد پایین و البته سری گلکسی بیشتر چون قیمت جهانی داره کم میشه.
این داداشمون هم که خدا خیرش بده... نیتش خیره و فقط داره قیمت ها رو اطلاع رسانی میکنه...
من الان دقیقا نمیدونم مشکل کار کجاست؟
الان مشکل اینه که یه سری دارند ضرر میکنند؟
خب اون موقع که قیمتها رفت بالا و 2 برابر شد خیلی ها سود الکی کردند.

ممنون داداش که حرف حقیقتو میزنی

۱)ارز تقریبا تغییر محسوسی نداشته و بین ۳۴۵۰ تا ۳۵۰۰ بازی میکنه.از ابتدای سال هم بین ۳۴۱۰ تا ۳۵۳۰ که امروز بالاترین نرخش بود در رفت وبرگشته
۲)دوستمون کارش واقعاخوب هست و حتی اگر در یکی دو روز آینده هم ادامه داشته باشه کفایت میکنه. همینکه دوستان بفهمن قیمتای دلالی پرشین تولز تا چه حد میتونهبجای اینکه خیری براشون داشته باشه تو پاچشون کنه, کافی هست تا ازین به بعد خودشون پیگیر قیمت گرفتن از بازار بشن
۳)یک زمانی کار خرید موبایل برای یکی از دوستانم توی یزد از علائدین بعهده من بود.۱۲ میرفتم علائدین و تا عصر ۲۰-۳۰ تا مغازه سر میزدم و قیمت میگرفتم ساعت ۳ خریدارو میکردم وعصر با اتوبوس میفرستادم واسه یزد قیمت ها هم برای یکی و دوتا و سه تا و... هیچ فرقی نداره و همون به اصطلاح قیمت کف محسوب میشه.اما کافیه شماره ۷-۸ تا مغازه از فروشنده ها طبقات ۴ به بالا رو داشته باشین که چون تبلیغ مفتی میشه براشون خیلی درست نیست دوستمون بذاه اینجا اما با این شماره ها میتونید هر وقت اراده کردین پایینترین قیمت رو بگیرید.تماس میگیرید و قیمت میدن هرچند حضوری رفتن توی قیمت پایینتر گرفتن بی تاثیر نیست ما وقتی به ۷-۸ جا زنگ میزنید حساب قیمت میاد دستتون
حرف شما کاملا درست و قابل احترام میباشد دوست عزیز

arash.2010

Registered User
لایک‌ها
358
مرسی از این حرکت قشنگ،قبلا اوضاع بهتر بود،ولی نمیدونم چرا از اسفند جوی راه افتاده که همه میخوان هم قیمت آکبند دیوایسشون رو بفروشن:D

اگر زحمت نیست قیمت این دو تا رو هم لطف کنین سوال کنین:

Razr Maxx

HTC One S

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
مرسی از این حرکت قشنگ،قبلا اوضاع بهتر بود،ولی نمیدونم چرا از اسفند جوی راه افتاده که همه میخوان هم قیمت آکبند دیوایسشون رو بفروشن:D

اگر زحمت نیست قیمت این دو تا رو هم لطف کنین سوال کنین:

Razr Maxx

HTC One S

باشه چشم

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
دادا یه کاغذ و قلم بردار بنویس یادت نره:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا