• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
چشم داداش تصمیم درستی گرفتی شما که آرک اس دارید باید گوشی خیلی بالاتری از گوشی قبلی خودتون بگیرید انشالله پولتون جور بشه من یک نوت2 خوشگل و مامان تقدیمتون کنم
چشتون بی بلا.جواد جان یه سوال داشتم خواهشن تخصصی و با ذکر دلیل میشه بگی note 2 یا experia z ؟

s-a-l-i-m

Registered User
لایک‌ها
54
چشتون بی بلا.جواد جان یه سوال داشتم خواهشن تخصصی و با ذکر دلیل میشه بگی note 2 یا experia z ؟
من بگم ؟
نوت 2 رو خیلی ببخشید ولی روتون میشه توی دستتون بگیرین بگین گوشیه ؟
خود اکسپریا زد هم بزرگه .
بجز مشخصات ضد ضربه بودن و ضد اب و زیبایی که خیلی قوی تر از نوت 2 هست میشه گفت توی تمام مشخصات زد خیلی بهتره !
شما توی چی میخواین ؟ سی پی یو + گرافیک + نمیدونم اصلا چی رو بگم ! شما باید مشخص کنی منظورت رو از مقایسه و الا با باز کردن یه مشخصات ساده میتونین بفهمین !

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273

سونی رابط کاربریش بدجور تو ذوق میزنه .من که بودم نوت 2 رو انتخاب میکردم.بازم شما باید بگی چی از گوشی میخوای آخه

Sent from my GT-I8190

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
من بگم ؟ نوت 2 رو خیلی ببخشید ولی روتون میشه توی دستتون بگیرین بگین گوشیه ؟خود اکسپریا زد هم بزرگه .بجز مشخصات ضد ضربه بودن و ضد اب و زیبایی که خیلی قوی تر از نوت 2 هست میشه گفت توی تمام مشخصات زد خیلی بهتره !شما توی چی میخواین ؟ سی پی یو + گرافیک + نمیدونم اصلا چی رو بگم ! شما باید مشخص کنی منظورت رو از مقایسه و الا با باز کردن یه مشخصات ساده میتونین بفهمین !
داداش من عاشق همین صفحه بزرگش شدم.یه گوشی میخوام تا ۳-۴سالی نفروشمش از لحاظ کارایی و قدرتی گوشی خوبی باشه و کم نیاره چون من زیاد از گوشی کار میکشم و دوست ندارم تو کاری کم بیاره.میدونم الان میگین جنس بدنش ضعیفه اینو قبول دارم اما با یه گارد یا قاب همه چی حله.حالا نظرتون چیه؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

داداش من با هر دو کار کردم و همین چند روز پیش برای یکی از دوستان اکسپریا زد که گرفتم برای تست ازش استفاده کردم فوق العاده باحال بود فقط یک بدی داشت ابعاد بدنش زیاد خوب برای یک دست گرفتن و کار کردن مناسب نبود
صفحه نمایش نوت2 اچ دی است تراکم پیکسل 267 داره که حتی عدد پایینی هست ولی برای یک صفحه 5.5 عالی هست و همه چی واضح دیده میشه ولی صفحه نمای اکسپریا زد 5 اینج و فوق اچ تی از نوع تی اف تی هست تراکم پیکسل حدود 441 دارد که من میگم فراتر از دید انسان هست که من باهاش عکس و فیلم های اچ تی که در گوشی موجود بود دیدم یک کلام بگم دیونه شدم :دی:D اگر از سخت افزار میخوای گوشی فوق العاده ای داشته باشی نوت2 یک نسل از اکسپریا زد عقب هست یعنی از پردازنده سی پی یو کورتکس9 استفاده شده که الان کرتکس 15 جدیدن روی پرچم دارهای هر برند گذاشته میشه جی چی یو (گرافیک) هم نوت2 از یک مالی 400 برخوردار میباشد خیلی خوبه ولی قابل مقایسه با نسل جدید نیست ولی اکسپریا زد از پردازنده گرافیکی ادرینو 320 ساخته شده که بهترین پردازنده گرافیکی تا امروز هست و بدون شک اکسپریا زد تو بنچ مارک ها نوت2 را پشت سرگذاشته است

لومیا موجود هست؟؟

فقط لومیا 900 موجود هست

من بگم ؟
نوت 2 رو خیلی ببخشید ولی روتون میشه توی دستتون بگیرین بگین گوشیه ؟
خود اکسپریا زد هم بزرگه .
بجز مشخصات ضد ضربه بودن و ضد اب و زیبایی که خیلی قوی تر از نوت 2 هست میشه گفت توی تمام مشخصات زد خیلی بهتره !
شما توی چی میخواین ؟ سی پی یو + گرافیک + نمیدونم اصلا چی رو بگم ! شما باید مشخص کنی منظورت رو از مقایسه و الا با باز کردن یه مشخصات ساده میتونین بفهمین !

داداش سید اکسپریا زد که گرفتی طرفدارش شدی ها :دی :D
داداشی گوشی رسید دستت؟

داداش من عاشق همین صفحه بزرگش شدم.یه گوشی میخوام تا ۳-۴سالی نفروشمش از لحاظ کارایی و قدرتی گوشی خوبی باشه و کم نیاره چون من زیاد از گوشی کار میکشم و دوست ندارم تو کاری کم بیاره.میدونم الان میگین جنس بدنش ضعیفه اینو قبول دارم اما با یه گارد یا قاب همه چی حله.حالا نظرتون چیه؟

من این داداش رو میشناسم چیزی بره تو دلش کل دنیا حتی خود شرکت سامسونگ بیاد بهش بگه تورو خدا نوت2 نخر آشغال هست بدرد نمیخوره گوش نمیده :دی
داداش شوخی کردم تصمیم خیلی خوبی گرفتی

ritm2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام اقا نکسوس 4 بری فروش نداری

nadidamet

Registered User
لایک‌ها
13
سلام اقا جواد خوبی عزیز
عیدتون مبارک باشه ساله خوبی داشته باشید
عزیز این اس 4 الان موجود دارید چه رنگی هست بعد هشت هسته ای دیگه؟
قیمت آخر و شماره تماس واسم پخ کنید
مرسی

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
ما کوچیکه جواد جانم هستیم.راستی داداش ۳۲ یا ۶۴گیگ سراغ نداری؟ حالا چرا قیمت این سفیدش که من خوشم اومده از اون یکیا بالاتره؟

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
از اس 4 یه عکس بزار بی زحمت !

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
از اس 4 یه عکس بزار بی زحمت !
سلام داداش قصد فضولی ندارم ولی واسم جالب بود بدونم این همه دنبال s3 گشتی و چرا اینقد زود فروختی؟اگه دوست داشتی بگو اگه نه که بیخیال. نکنه s4 چشتو گرفته!!!؟؟

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
سلام داداش قصد فضولی ندارم ولی واسم جالب بود بدونم این همه دنبال s3 گشتی و چرا اینقد زود فروختی؟اگه دوست داشتی بگو اگه نه که بیخیال. نکنه s4 چشتو گرفته!!!؟؟

منم همین سوال رو دارم ممنون میشم جواب بدید

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام اقا نکسوس 4 بری فروش نداری

داداش شما اولین کسی نیستین که نسوس 4 میخواد منم از زمان آغاز تاپیک بخاطر دوستان گل پی تی ههر روز دنبال نکسوس 4 هستم اگر پیدا کردم بلافاصله میگذارم تو تاپیک

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
آقا جواد لطفا از برند الجی هم بیارید.
خداییش حقش ضایع شده

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام اقا جواد خوبی عزیز
عیدتون مبارک باشه ساله خوبی داشته باشید
عزیز این اس 4 الان موجود دارید چه رنگی هست بعد هشت هسته ای دیگه؟
قیمت آخر و شماره تماس واسم پخ کنید
مرسی

سلام داداش امیدوارم سال خوبی همراه با موفقیت های بیشمار در انتظارتون باشه
داداش اس4 فقط به من گفتن تو دوبی موجود داریم و هیچ اطلاعات تکمیلی بهم ندادن منتظر باشید انشالله در روزهای آینده مشخص میشه

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
دادا میخوام یه قیمت اختصاصی واسم بگگیری از آیپاد تاچ 5 32گیگ و آیپد 4 16 وای فای
پارت امارات هم نباشن
کی بم خبرشو میدی عزیز؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
داداش فعلا در دستم نیست قربونت بشم فقط بهم گفتن تو دوبی موجود هست و دیگه من بی تخصیر هستم

یعنی این پاسخگوییت تو حلقم.کارت درسته داداش.حیف که اوضام قاراشمیشه وگرنه حتما میخریدم ازت.به خدا راس میگما.
موفق باشی داداشی:)

Sent from my GT-I8190

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
آقا جواد لطفا از برند الجی هم بیارید.
خداییش حقش ضایع شده

داداش من مخلص تمامی گوشی های برند ال جی هستم ولی با اون های که کار میکنم ال جی کار نمیکنند شاید میگن فروشش کمه و ضررش زیاده

دادا میخوام یه قیمت اختصاصی واسم بگگیری از آیپاد تاچ 5 32گیگ و آیپد 4 16 وای فای
پارت امارات هم نباشن
کی بم خبرشو میدی عزیز؟

داداش ما نداریم ولی از چندتا مغازه اگر داشتن میپرسم بهتون خبر میدم در روزهای آینده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا