• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
داداش قیمت لومیا 620 و اگه این گوشی ها اومدن قیمتشون 520 و 720 . راستش رو بخواهی من اکسپریا سولا دارم میخواستم بدونم میصرفه بفروشمش یه 200 تومن بزارم سرش یه لومیا 620 بخرم؟ ویندوز فون اصلا در سطح اندروید هست به نظر شما؟ اصلا یه گوشی خوب تا 1 تومن معرفی کن که از سولا قوی تر و به خصوص صفحه ی بزرگ تری داشته باشد همچنین باتری بهتر. و یه گوشی دیگه میخواستم قیمتش رو بدونم ( اپتیموس ال 9 و ال 7 دو و اکسپریا تی)

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
داداش من مخلص تمامی گوشی های برند ال جی هستم ولی با اون های که کار میکنم ال جی کار نمیکنند شاید میگن فروشش کمه و ضررش زیاده

داداش ما نداریم ولی از چندتا مغازه اگر داشتن میپرسم بهتون خبر میدم در روزهای آینده

کجاش کمه الان نکسوس فقط یه نفر میفروشه تو تاپیک اونم براش بار بیاد نیاد داره
نقدا 20 نفر اینجا ازت نکسوس خواستن داداشی شما کلا 20 تا گوشی شاید تا الان نفروختید خواهشاا تمام سعیتونو بکنید تمام این نکسوس هام از دبی میاد بابا

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
ما کوچیکه جواد جانم هستیم.راستی داداش ۳۲ یا ۶۴گیگ سراغ نداری؟ حالا چرا قیمت این سفیدش که من خوشم اومده از اون یکیا بالاتره؟

دوست عزیز من خودم نوت 2 رو به عشق اندازه صفحه ش خریدم و بعد هم به خاطر همین بزرگی صفحه ش فروختم

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
یعنی این پاسخگوییت تو حلقم.کارت درسته داداش.حیف که اوضام قاراشمیشه وگرنه حتما میخریدم ازت.به خدا راس میگما.
موفق باشی داداشی:)

Sent from my GT-I8190
من نوکرتم داداش
داداش اگر بد پاسخ میدم شما ببخشید و اگر پیشنهادی دارید در این باره من سروپا گوشم

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
من نوکرتم داداش
داداش اگر بد پاسخ میدم شما ببخشید و اگر پیشنهادی دارید در این باره من سروپا گوشم

این جواد جون واقعا بچه با ادبی هست و واقعا پاسخ گو ساعت 2 شب تو یاهوو خدمات میده به ملت اجرت با خودش دی:

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
من نوکرتم داداش

نه بابا انفاقا درست برعکس.پاسخهات خیلی به جا و درسته.دیگه من باید از شما درس بگیرم.
موفق باشی رفیق;)

Sent from my GT-I8190

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
داداش قیمت لومیا 620 و اگه این گوشی ها اومدن قیمتشون 520 و 720 . راستش رو بخواهی من اکسپریا سولا دارم میخواستم بدونم میصرفه بفروشمش یه 200 تومن بزارم سرش یه لومیا 620 بخرم؟ ویندوز فون اصلا در سطح اندروید هست به نظر شما؟ اصلا یه گوشی خوب تا 1 تومن معرفی کن که از سولا قوی تر و به خصوص صفحه ی بزرگ تری داشته باشد همچنین باتری بهتر. و یه گوشی دیگه میخواستم قیمتش رو بدونم ( اپتیموس ال 9 و ال 7 دو و اکسپریا تی)

داداش اگر لومیا 620 اومد حتما تو تاپیک اضافه میکنم به نظر من اندروید و ویندوز خوب هستند و من در اون مقام نیستم بگم کدوم بهتر هستند اما برای تنوع که مدتی با اندروید کار کردی یک مدت هم با ویندوز کار کن ببین کدوم ها راضیت میکنه
تا یک میلیون به نظر من سنسیشن یکس این خوبه حتی سیستم قدیمی داره ولی خدایش راضیت میکنه و در دست بگیری یک حس خوبی بهت القا میشه

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
استاتوس مشکی نداری داداش؟ آخه استاتوس با چاچا زیاد فرق نداره! ترجیم میدم رنگ مشکی استاتوس رو بگیرم با قیمت مناسب تر از چاچا!

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز من خودم نوت 2 رو به عشق اندازه صفحه ش خریدم و بعد هم به خاطر همین بزرگی صفحه ش فروختم
چرا داداش؟ راستش واسه خودمم سواله چرا اینقد نوت۲ و s3 واسه فروش گزاشتن.میشه شما تجربه ای که داشتی رو بگی و دلیل فروشت رو هم بگی لطفا.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
کجاش کمه الان نکسوس فقط یه نفر میفروشه تو تاپیک اونم براش بار بیاد نیاد داره
نقدا 20 نفر اینجا ازت نکسوس خواستن داداشی شما کلا 20 تا گوشی شاید تا الان نفروختید خواهشاا تمام سعیتونو بکنید تمام این نکسوس هام از دبی میاد بابا

میدونم داداش ولی شانس بد من با عمده فروشانی که دارم کار میکنم اون ها نکسوس 4 نمیارند بازهم پیگیر میشم خیالتون راحت من به فکرتون هستم داداش

این جواد جون واقعا بچه با ادبی هست و واقعا پاسخ گو ساعت 2 شب تو یاهوو خدمات میده به ملت اجرت با خودش دی:

ممنون داداش شما به من لطف دارید

nadidamet

Registered User
لایک‌ها
13
ممنونم داداش به همچنین
ایدی یاهو javad1992 هست ؟کیا میاد یاهو
؟
شماره تماس پخ کنید لطقا

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
نه بابا انفاقا درست برعکس.پاسخهات خیلی به جا و درسته.دیگه من باید از شما درس بگیرم.
موفق باشی رفیق;)

Sent from my GT-I8190
من کوچیک تر از اونم که شما بزرگان از من درس بگیرید لطفا دیگه این حرف رو نزنید وگرنه گزارش میدم :دی :D
شوخی کردم داداش

استاتوس مشکی نداری داداش؟ آخه استاتوس با چاچا زیاد فرق نداره! ترجیم میدم رنگ مشکی استاتوس رو بگیرم با قیمت مناسب تر از چاچا!

بله استاتوس میشکی موجود هست عزیزم

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
جواب سولم را ندادی ها قیمت
اپتیموس ال 9 و ال 7 دو و اکسپریا تی رو بگو دیگه!
.......................................................................

ببخشید بعضی ها میگن سنسیشن ایکس ای خوب نیست رام هاش خرابه باتریش ضعیفه و زیر lcd خاک میره این ها درسته؟

سنسیشن ایکس ای یا گلکسی ادونس و این که قیمتش چه قدره
از لحاظ کارایی کدام بهتر است لومیا 620 یاhtc 8s

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
ممنونم داداش به همچنین
ایدی یاهو javad1992 هست ؟کیا میاد یاهو
؟
شماره تماس پخ کنید لطقا

داداش شماره تماسمو پ.خ کردم

جواب سولم را ندادی ها قیمت
اپتیموس ال 9 و ال 7 دو و اکسپریا تی رو بگو دیگه!

ببخشید بعضی ها میگن سنسیشن ایکس ای خوب نیست رام هاش خرابه باتریش ضعیفه و زیر lcd خاک میره این ها درسته؟

سنسیشن ایکس ای یا گلکسی ادونس و این که قیمتش چه قدره

داداش من خودم سنسیشن داشتم خیلی راضی بودم از 10000 تا شاید یکی اینجوری بشه
ال جی ندارم داداش ولی اکسپریا تی قیمتش 1.220.000 هست

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
چرا داداش؟ راستش واسه خودمم سواله چرا اینقد نوت۲ و s3 واسه فروش گزاشتن.میشه شما تجربه ای که داشتی رو بگی و دلیل فروشت رو هم بگی لطفا.

من هر گوشی که شما فکرشو بکنی داشتم به قول همسرم به اندازه پول خریدن یه خونه تابحال تو گوشی بازی ضرر کردم "در مورد نوت2 باید بگم گوشی خوبیه و لی اندازه ش بعد یه هفته اذیتت میکنه و الا عالیه " الان هم که خودم اس3 دارم و میخوام بخاطر خریدن وان بفروشمش والا گوشی خوبیه از نوت 2 بهتره "نظر من بود

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دوستان من الان در یاهو هستم هرکس خرید داره بیاد سوالاتشو بپرسه

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
سنسیشن ایکس ای اکبند شما هدفون بیتس اصل هم دارد (کیف هدفون هم دارد؟)

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سنسیشن ایکس ای اکبند شما هدفون بیتس اصل هم دارد (کیف هدفون هم دارد؟)

داداش الان روی هیچ سنسیشنی بیتس نیست و خود شرکت اچ تی سی بیتس رو برداشته وقیمت رو آورده پایین

Uniss

Registered User
لایک‌ها
65
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا