• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

فایل های ضمیمه

• Photo0249-qpr.jpg
    Photo0249-qpr.jpg
    44.4 KB · نمایش ها: 160
Last edited:

Arona_67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من احساس این داداشمونو خیلی شدید درک میکنم ذوق زدگی پس از دیدن موبایل چیزیه که حتی پدر بزرگ منم داره ( البته اگه زنده می بود )

من تا حالا از آق جواد خرید نداشتم ولی معلومه از آدم های نیک روزگاره

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

آره ، حالا خود گوشی یک طرف داستانه . طرف ما همین گوشی نزدیک 1710000 تومن فروش میره . از طرفی هم وقتی قیمت پایین رو میبینی تمام مدت استرس این رو داری که با این قیمت چی قراره گیرت بیاد و تا ثانیه آخرم ادامه داره . اما وقتی ببینی با 300 تومن کمتر عینا همون گوشی میاد دستت خیلی حال میده ، در واقع به جای اینکه 1710000 بدم پای این گوشی ، هم گوشی گرفتم هم دوربین . مسلما سود عجیبی این وسط بود که هر کی باشه خوشحال میشه .

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
آره ، حالا خود گوشی یک طرف داستانه . طرف ما همین گوشی نزدیک 1710000 تومن فروش میره . از طرفی هم وقتی قیمت پایین رو میبینی تمام مدت استرس این رو داری که با این قیمت چی قراره گیرت بیاد و تا ثانیه آخرم ادامه داره . اما وقتی ببینی با 300 تومن کمتر عینا همون گوشی میاد دستت خیلی حال میده ، در واقع به جای اینکه 1710000 بدم پای این گوشی ، هم گوشی گرفتم هم دوربین . مسلما سود عجیبی این وسط بود که هر کی باشه خوشحال میشه .

خوبی داداش مجید در چه حالی با وان ایکس خوب سواری میده :دی

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
ببشخید ان9 که الان شده 720 قبلش 670 بود یا 760 ؟ ارزون که نشده خدایی نکرده ؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
جواد آقا گوشی لاک هم کار کنید!کار میکنید؟

اگر پیدا کنم میزارم
امشب یکی بهم گفت یک آیفون4 لاک داره که آکبند هست میخواد بفروشه اگر قطعی شد میزارم برای فروش

ببشخید ان9 که الان شده 720 قبلش 670 بود یا 760 ؟ ارزون که نشده خدایی نکرده ؟

داداش قبلا 760 بود میتونید از دیگران بپرسید الان 40 تومن ارزون شده

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
سلام اقا ان 9 ساخت کجا هست ؟ خدای نکرده رف اینا که نیست ؟ قیمتش مناسبه شدید اگه اکی بود یکی بر میدارم ازت

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام اقا ان 9 ساخت کجا هست ؟ خدای نکرده رف اینا که نیست ؟ قیمتش مناسبه شدید اگه اکی بود یکی بر میدارم ازت

داداش اختیار دارید ما تا الان به چند نفر گوشی ریفرش دادیم که بخوایم به شما بدیم تو فاکتور بهتون قید میکنم گوشی و تمامی وسایل همرا اصل کارخونه بوده و اگر خلاف این ثابت شد ما از شما درخواست داریم حتما پس بدید که ما به دبی بفرستیم شرکتی که در دبی هست رو جریمه کنیم چون شرکتی که در دبی به ما جنس میفرسته قانونی تهد داره جنس اصل بهمون بده و اگر ما تشخیص بدیم ریفرش داده میتونیم شکایت کنیم و جریمه ازش بگیرم پس شما خیالتون راحت باشه گوشی ساخت چین هست ولی اصل نوکیا هست فقط منتاژ چین هست

gosbe

Registered User
لایک‌ها
66
اگر پیدا کنم میزارم
امشب یکی بهم گفت یک آیفون4 لاک داره که آکبند هست میخواد بفروشه اگر قطعی شد میزارم برای فروش

داداش قبلا 760 بود میتونید از دیگران بپرسید الان 40 تومن ارزون شده

سلام داش جواد
اول اگر یادت باشه من گفتما.چند گیگ هست و چه رنگی و لاک کدوم اپراتور و کدوم کشور هست. اینم مناسب حساب کنی! منتظر خبرت هستم.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام داش جواد
اول اگر یادت باشه من گفتما.چند گیگ هست و چه رنگی و لاک کدوم اپراتور و کدوم کشور هست. اینم مناسب حساب کنی! منتظر خبرت هستم.

داداش صبر کنید فردا بهتون خبرشو میگیرم الان هیچی ازش نمیدونم

majid85147

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز تموم کردیم این مدل رو موجود لومیا 900 و لومیا 808 موجود هست.

چشم دوست عزیز به جواد جان میگم واستون اگه پیدا کردن قیمت بگیرن و نتیجه رو واستون پخ کنن.

اقا جواد من هنوز منتظر هستم . قطعی هم میخوام

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
داداش جواد این دوستمون لومیا ۹۲۰ میخواستن که بهشون گفتم فعلا موجود نیست و آوردیم جواد بهتون اطلاع میده.

Arona_67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوبی داداش مجید در چه حالی با وان ایکس خوب سواری میده :دی

نوکرتم داش جواد ، آره همون اول آپدیت و روتش کردم ، کلی هم باهاش ور رفتم گه ببینم نهایت گرم شدنش چقدره ، به نظر من تنها و تنها مشکلش همون باطریشه . سالاره One x :)))

میگم خدا رو شکر بچه ها بهت ایمان آوردنا ، میگم داداشم اگه میتونی این قیمت های One s و ONE و Butterfly رو بگیر هر چند روز ، دوستان منتظرن ، فعلا کمبود بودجه دارن ، ایشالله جور کنن ، فروشنده اول و آخرش خودتی دیگه :)) ، بازم زحمت باید بدیم بهت . راستی موقع تحویل بسته به اتفاق با حال افتاد یادم بیار بهت بگم بخندی :))))

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
داداش جواد این دوستمون لومیا ۹۲۰ میخواستن که بهشون گفتم فعلا موجود نیست و آوردیم جواد بهتون اطلاع میده.

ببخشید متوجه نشدم من پیگیرش هستم ولی پیدا نمیشه که نمیشه تو بازار بندر پیدا میشه ولی با قیمت بالا

نوکرتم داش جواد ، آره همون اول آپدیت و روتش کردم ، کلی هم باهاش ور رفتم گه ببینم نهایت گرم شدنش چقدره ، به نظر من تنها و تنها مشکلش همون باطریشه . سالاره One x :)))

میگم خدا رو شکر بچه ها بهت ایمان آوردنا ، میگم داداشم اگه میتونی این قیمت های One s و ONE و Butterfly رو بگیر هر چند روز ، دوستان منتظرن ، فعلا کمبود بودجه دارن ، ایشالله جور کنن ، فروشنده اول و آخرش خودتی دیگه :)) ، بازم زحمت باید بدیم بهت . راستی موقع تحویل بسته به اتفاق با حال افتاد یادم بیار بهت بگم بخندی :))))

قربونت داداش
الان بهت پ.خ دادم

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65
درود
حاجی جنسای ما کی میرسه؟4 تاشم امشب فرستادن؟ یا موند واسه فردا؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
درود
حاجی جنسای ما کی میرسه؟4 تاشم امشب فرستادن؟ یا موند واسه فردا؟

سلام داداش دادم گفتم اگر میتونی هرچهارتا باهم امشب بفرست اگر میخوای دوتا الان بفرستی فردا دوتا دیگه بزار همون فردا صبح هرچهارتا باهم بفرست چون میگه هر ماشین بیشتراز دوتا گوشی داشته باشه خیلی خطرناک هست

majid85147

Registered User
لایک‌ها
21
این قدر زود صفحه جابه جا میشه اینجا که اشتباه شده :) . نه من ایپد 4 32 گیگ وای فای میخواستم قرار بود بهم خبر بدید . قطعی هم میخوام به شرطی که قیمت ها مثل گوشی هایی که دارید خوب باشه :)

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
این قدر زود صفحه جابه جا میشه اینجا که اشتباه شده :) . نه من ایپد 4 32 گیگ وای فای میخواستم قرار بود بهم خبر بدید . قطعی هم میخوام به شرطی که قیمت ها مثل گوشی هایی که دارید خوب باشه :)
پ.خ شد داداش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا