برگزیده های پرشین تولز

فروش اسانس های سوئیس و فرانسه و اسپانیا جزئی و کلی

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
بله ما تا زمانی که خود خریدار نخاید فیکساتور و یا هر ماده دیگه ای به اسانس اضافه نمی کنیم و به همان صورت که خودمون تهیه کردیم و به صورت خالص تحویل میدیم
از نظر موندگاری هم اسانس خالصو تا 2 روز تضمین می کنیم

hamsohbat

Registered User
لایک‌ها
22
من حدود 15 میل وان میلیون میخوام برای تست
لطفا برام مشخص کنید که هر میل چنده و تو چی برام میریزیدش و هزینه پستش با کیه .
بعدشم از اینا ببین چند تاشو میتونی برام به صورت رایگان تستر بفرستی :
بلک افغان
تق هرمس
بلو شانل
تام فورد بلک ارکید

و اینکه جنس تسترها با اونایی که میخریم متفاوته ؟
در ضمن فیکساتور هم لازمه ؟ به چه دردی میخوره ؟
هزینه هم محاسبه کنبد و با روش خرید برام پخ کنید لطفا
ممنون

سلام دوست عزیز
متوجه نشدم 30 بریزم یا 35 بالاخره 35 واریز کردم حسابتون
گفته بودم تسترها رو هم میخوام مثل عطر اصلی باشه نه اونجوری که گفتید فقط برای اینکه رایحه رو متوجه بشیم که شما گفتید باشه ولی نفرمودید اون 5 اضافه رو برای تسترها واریز کنم یا نه . به هر صورت اگر تسترها به این صورت هم رایگانه و این 5 اضافیه که به جاش برام بلو شنل بفرستید . اگر هم نه که پس همون 35 درسته .
لطفا کد رهگیری رو هم برام ارسال بفرمایید . آدرس رو براتون پخ میکنم .

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
با تشکر از شما دوست عزیز شما گفتید تستر رو به صورت اسانس خالص تقدیمتون کنم و اون 5 تومن هم بابت اسانس های تستر ها هست فردا صبح خدمتتون ارسال میشه

hamsohbat

Registered User
لایک‌ها
22
با تشکر از شما دوست عزیز شما گفتید تستر رو به صورت اسانس خالص تقدیمتون کنم و اون 5 تومن هم بابت اسانس های تستر ها هست فردا صبح خدمتتون ارسال میشه
ممنون
مبلغ اضافه برای پست پیشتاز هم واریز شد عزیز
یامهای خصوصی رو چک بفرمایید که حتما پیشتاز ارسال بشه . اگر سفارشی باشه زمانی که برسه من توی آدرس اعلام شده نیستم .
در مورد فیکساتور هم خدمتتون پیام خصوصی دادم
لطفا بررسی بشه

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
باشه دوست عزیز هیچ مشکلی نیست فردا صبح با پست پیشتاز ارسال میشه خدمتتون

hamed_hedayat

Registered User
لایک‌ها
64
اقایون خریدارا بزودی عکسای اسپری های این دوست عزیز و مقایسه اون با مدعیان جنس اصل فروشی رو میزارم و مقایسه کیفیت رو به عهده خودتون میزارم من از هر دوتا خرید کردم و عکس مقایسه رو میزارم تا بفمین احترام به مشتری یعنی چه بازم از فروشگاه الباتروس کمال تشکر رو دارم

hamed_hedayat

Registered User
لایک‌ها
64
اقایون جنسی رو که این اقا با کیفیت خیلی بهتر و بسته بندی و اسپری غیر قابل مقایسه یک سوم قیمت میده عین اشغال می رسونن دستت و بعد طلب کار هم هستن و خواهان پاک کردن پیام

Yousof876

Registered User
لایک‌ها
57
اقایون خریدارا بزودی عکسای اسپری های این دوست عزیز و مقایسه اون با مدعیان جنس اصل فروشی رو میزارم و مقایسه کیفیت رو به عهده خودتون میزارم من از هر دوتا خرید کردم و عکس مقایسه رو میزارم تا بفمین احترام به مشتری یعنی چه بازم از فروشگاه الباتروس کمال تشکر رو دارم
منم از دوستمون خرید داشتم ،حرفتون تایید میشه بسته بندی خیلی تمیز وحرفه ای با اسپری های با کیفیت کلا پسر خیلی خوبی هست

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
ممنون از تمام دوستان امیدوارم مثل بقیه دوستان نباشیم که اول کار با کیفیت بالا ارائه میدن و روز به روز قیمتاشون بالاتر میره و کیفیتا میاد پایین تر
انشاالله بتونیم روز به روز کیفیت هامونو بالا ببریم و با حداقل سود به دست شما دوستان عزیز برسونیم

kasra_1389512

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از وحید عزیز بسته ی منم سالم رسید...
هنوز فرصت نشده همه عطر ها رو کامل تست کنم اما باید بگم نسبت به قیمتی که میدن کیفیت خیلی بالاست و امیدوارم دوستان دیگه با قیمت های خیلی بالا خرید نکنند.....
آقا وحید شمام انشا الله کیفیت کاراتون رو مثل الان عالی حفظ بکنید با تشکر

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
با تشکر از وحید عزیز بسته ی منم سالم رسید...
هنوز فرصت نشده همه عطر ها رو کامل تست کنم اما باید بگم نسبت به قیمتی که میدن کیفیت خیلی بالاست و امیدوارم دوستان دیگه با قیمت های خیلی بالا خرید نکنند.....
آقا وحید شمام انشا الله کیفیت کاراتون رو مثل الان عالی حفظ بکنید با تشکر
با تشکر از شما نظر لطفتونه ما تمام تلاشمون رو می کنیم بهترین هارو با مناسب ترین قیمت ارائه بدیم

بالا