• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوستان
ببخشید کسی با گوشی xiaomi redmi note کار کرده؟
نه اینکه بخاطر سخت افزارش و روی کاغذ توضیح بدید...
من سفارش دادم و داره میاد ولی میخوام مثل یکی از دوستان توی همین فروم که coolpad f1 گرفته و یهو مشکل براش پیش اومده بود منم یهو سورپرایز نشم...
مرسی

در Youtube ریویو از این گوشی وجود داره که تمام جوانبش رو مورد بررسی قرار دادن. اگر گوشی به دستتون رسید و دیدید Google Apps نداره نگران نباشد. از App استور خوده MIUI می توانید Google Installer دانلود کنید و بدون هیچ دردسری تمامیه نرافراز های گوگل را روی گوشی نصب کنید.

گوشی فوق العاده ای سفارش دادید.

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
مرسی
تمام ریویوها رو دانلود کردم و دیدم...
کلا توی خرید خیلی وسواسی هستم...
برای همین حدود 2هفته این فروم و جاهای دیگه رو زیرو رو کردم و با کمک خیلی ها بالاخره اینو سفارش دادم...
بین xiaomi و cooolpad شک داشتم و در نهایت شیاومی رو گرفتم...
فقط میخواستم ببینم کسی این گوشی رو دست گرفته و تجربه کار داره توی این فروم یا نه...

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اقا ول کنید بابا این بنده خدا ابروی تمام اذری زبان ها رو برده به قران به خاطر یه همچین ادمایی واسه ما ها حرف در میارن دیگه یکی نیست بگه اخه تو که هیچی از گوشی سرت نمیشه چرا چرت و پرت میگی برگشته میگه من با خیلی از برنامه های اندروید اشنایی دارم گفتم حتما دولوپری چیزیه ما خبر نداریم. این گوشی همین الان کلی رام مختلف داره که هرکدوم مزایای خودشو داره بعدشم بابا به پیر به پیغمبر منظور من از برنامه این نیست که مثلا با یه برنامه ی دوربین گوشی از این رو به اون رو میشه بیشتر اوقات توی برنامه های اورجیناله خود گوشی ها کد گذاری ها جوری نیست که بشه (البته در بیشتر گوشی های برند این مسئله وجود نداره) از تمام ظرفیت دوربین گوشی استفاده کرد روزی که کینگ زون به دستم رسید یه دوربین اشغاله اورجینال داشت تا اینکه دوربین پورت شده ی لنوو رو نصب کردم ودیدم که الان با نهایت کیفیت عکس میندازه (نه اینکه عکس رو مثلا با دستکاری کنتراستش بهتره کنه ها نه بلکه از تمام ظرفیت دوربین برای عکاسی بهره میبره ودر انتها با استفاده از رندر گرافیکی گوشی هم بر روش یه تاثیرایی میذاره ) بعدشم بلد نیست یه ریکاوری بنصبه روش یه رام درست و درمون بریزه رو گوشی اومده میگه گوشیه این طوریه اون طوریه الو یه ذره سطح دانشتو ببر بالا بعد بیا از این رام ها استفاده کن واسه گوشیت برادر ایسوس دوست.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
یعنی دارم از حرص خوردن میترکم اخه یه روت یه ریکاوری یه گوگل پلی استور ریختن چه ربطی به گوشیه بدبخت داره من نمیدونم .

ssiamakk

Registered User
لایک‌ها
75
جدی نگیر این افرادو بخوای حرص امثال اینارو بخوری 1هفتم دووم نمیاری تو این مملکت :general601:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اخه میدونی به قران (قسم خوردم که فکر نکنی کرم دارم و از این حرفا ) دلم میسوزه طرف واسه وقت خودشو پول خودش انقدر ارزش قائل نیست که دوبار توی این گوگل بی صاحاب مونده برداره بگرده ببینه اصلا راه حلی هست یا نه تازه به خدا من این گوشی حتی از نزدیک هم ندیدم ولی وقتی همون موقع که اومد توی چین شد جز پر فروش ترین گوشی ها دو هزاریم افتاد باید سرش به تنش بیارزه که فروش کرده وگرنه چینی ها خر نیستن که مطمئنا اگه بیشتر از ما ندونن کمتر از ما هم نیستن پس یه چیزی بوده خریدن تازه اون رام هایی که توی نید رام بود یک دهم رام های پورت شده واسه این گوشی نیست منتها حوصله میخاد بری توی سایت های چینی با گوگل ترنسلیت دنبال رام های دیگش بگردی .

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
فعلا من برفتم دعا کنید واسم دارم یه بوت ایمیج واسه کینگ زون ادیت میکنم ببینم میشه color os , lewa os را واسش پورت کنم یا نه .زمزمه ی زبانم این است بر خلق جهان علی امیر است وبس.

13671989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
یعنی دارم از حرص خوردن میترکم اخه یه روت یه ریکاوری یه گوگل پلی استور ریختن چه ربطی به گوشیه بدبخت داره من نمیدونم .
راست میگی فقط فروم رو شلوغ میکنند
بهتره اول همه درمورد گوشی کامل تحقیق کنن بعد گوشی رو بگیرن

ssiamakk

Registered User
لایک‌ها
75
بنده خدا خودش خبر نداره چه طوفانی راه انداخته اینجا :general404:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
متاسفم برای بعضی ها
من اومدم تایپیک رو خراب کنم درست ولی اینا چی الان گرفتم
فلش دوربین عوض اینکه عکس رو بهتر کنه بدتر می کنه
همین الان با دوربین هواووی ۸ مگاپیکسل برادرم مقایسه کردیم. هواووی خیلی بهتر بود
آپلود نشد فردا صبح عکسها رو آپلود می کنم تا ببینید
من مرض ندارم بیام فروم رو خراب کنم.
اره بیسواد هم هستم
هر طایفه ای ز من گمانی دارد من از انه خودم چنان که هستم هستم.

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
متاسفم برای بعضی ها
اره بیسواد هم هستم
خیلی باحالی ایول
دوستان بهتره برای مشکلات گوشیهاشون یه تاپیک مشکلات مثل I new و zopo راه اندازی کنن تا تاپیک استارتر شلوغ نشه

Sent from my C2 using Tapatalk

sina9218

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام. گوشی Lenovo Vibe z فقط 16 گیگ هستش ؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام
بچه های اینجا چه پول دارن تا 1 تومن واسه گوشی چینی پول میدن ! ! کینگ زوون ، کول پد . . .
قیمت این دوتا لطف میکنید :
http://www.merimobiles.com/zte-star1-single-sim-5-inch-4g-lte-smartphone_p/meri10153.htm
http://www.merimobiles.com/asus-zenfone-5-5-inch-1g-ram-8gb-rom-dual-sim-smartphone_p/meri10296.htm
اولی کارنمیشه
دومی هم :
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/product&product_id=284&search=asus
سلام. بهترین گوشی یا فبلت دو سیم کارتتون چیه؟
رنج قیمت؟؟
بهترین فعلا ZTE Nubia x6 هست که لینکش:
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/product&product_id=287&search=x6

irooniboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
متاسفم برای بعضی ها
اره بیسواد هم هستم
میدونی چیه دوست من؟ هر مشکلی راهی داره .. مثلا اگه گوشیتون مشکل نرم افرازی داشته باشه با یه سرچ ساده تو گوگل راه حلشو پیدا میکنی .. اینکه اینکه انقد ناراحتی نداره دوست خوبم .
Sent from my 2013023 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بچه ها وا بدید جان مولا...
بیاید میخوام سرگرمتون کنم...! :D
الان داشتم مشخصات coolpad 7320 رو میدیدم یه گوشی هست با سخت افزار عالی...این گوشی همه چیزش تقریبا مثل ردمی نوت هست بجوز رمش که 1 گیگ هست که با برنامه ramexpender up میشه رم گوشی رو حتی 5 گیگ هم کرد و من نمیدونم چرا ملت واسه رم گوشی الکی انقد پول میدن مثلا من g510 خودم رمش 512 هست اما در حقیقت سرعتش در حد لالیگاست و رمش 3 گیگ هست...بگذریم...
من میخواستم ردمی نوت رو سفارش بدم اما 2 چیز نظرم رو برد به سمت کولپد 7320
یکیش اینکه ضخامت کولپد 7.9 میلیمتره و در مقابل ردمی نوت 11 میلیمتر...
قیمت ردمی نوت 250 تا 300 تومن بسته به قیمت گمرکی بالاتر از کولپد 7320 هست...
جفتشون دوربینشون sony imx 135 هست{البته من این رو تو یه ریوویو دیدم و مطمئن نیستم}
مورد بعدی هم اینکه کمپانی کولپد جواب خودشو پس داده و 8297 این شرکت ثابت کرد شرکت خوبیه!
و مورد اخر هم با 500 یا 550 تومن تو ایران حتی هوواوی جی600 هم نمیتونید بخرید!!!
کلا تو یوتیوب یدونه ریوویو از این گوشی هست به زبان چینی که 3 دیقه هست و طرف همش فقط از صفحه 1 میره به 5 و برمیگرده؟!؟!؟:general208::general208::general208:

irooniboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بچه ها وا بدید جان مولا...
بیاید میخوام سرگرمتون کنم...! :D
الان داشتم مشخصات coolpad 7320 رو میدیدم یه گوشی هست با سخت افزار عالی...این گوشی همه چیزش تقریبا مثل ردمی نوت هست بجوز رمش که 1 گیگ هست که با برنامه ramexpender up میشه رم گوشی رو حتی 5 گیگ هم کرد و من نمیدونم چرا ملت واسه رم گوشی الکی انقد پول میدن مثلا من g510 خودم رمش 512 هست اما در حقیقت سرعتش در حد لالیگاست و رمش 3 گیگ هست...بگذریم...
من میخواستم ردمی نوت رو سفارش بدم اما 2 چیز نظرم رو برد به سمت کولپد 7320
یکیش اینکه ضخامت کولپد 7.9 میلیمتره و در مقابل ردمی نوت 11 میلیمتر...
قیمت ردمی نوت 250 تا 300 تومن بسته به قیمت گمرکی بالاتر از کولپد 7320 هست...
جفتشون دوربینشون sony imx 135 هست{البته من این رو تو یه ریوویو دیدم و مطمئن نیستم}
مورد بعدی هم اینکه کمپانی کولپد جواب خودشو پس داده و 8297 این شرکت ثابت کرد شرکت خوبیه!
و مورد اخر هم با 500 یا 550 تومن تو ایران حتی هوواوی جی600 هم نمیتونید بخرید!!!
کلا تو یوتیوب یدونه ریوویو از این گوشی هست به زبان چینی که 3 دیقه هست و طرف همش فقط از صفحه 1 میره به 5 و برمیگرده؟!؟!؟:general208::general208::general208:
من به شخصه رو برند شیامی تاکید دارم و اینکه ردمی نوت بر حسب تجربه و کیفیتی که داره انتخاب میکنم. ( گوشی من Redmi یا همون Redrice ( hongmi)i هستش. از همه چیزش راضیم. ردمی نوت رو توصیه میکنم.

Sent from my 2013023 using Tapatalk

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
درود
اینم عکسهای گوشی در شرایط نوری مختلف ..بی فلش و با فلش ..
اگه دقت کنید فلش دوربین باعث کدر شدن عکس میشه

http://www.mediafire.com/download/wkoaczf3rmouuff/Camera.zip

من قبلا هم گفتم با coolpad پدرکشتگی ندارم ..من فقط از دوربینش راضی نیستم ..باطری ..صفحه نمایش ..سرعت در منوها و برنامه ها ..در این موارد حتی از ایفون هم بالاتره ..
من فقط به دوربینش و این که به طور پیش فرض پلی استور نداره ایراد گرفتم ...من از رام و فلش کردن سردرنمیارم چون تا به امروز نیازی بهشون نداشتم .
و این نباید باعث بشه که یکی بگه بی سواده و یکی هم بگه که ابروی هر چی اذری زبان هست رو برده ..به نظرم این گونه حرفها دور از ادب و جوانمردیه

ویرایش : یه دونه پلی استور نصب کردم اجرا نمیشه ...ولی بازی جی تی ریسینگ باز شد ..فقط موند اسفالت 8 ..اونم در تلاشم تا یه جوری اجراش کنم

Last edited:

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
دوست من ...من هم زوپو 998 گرفتم اولین روز از دوربینش راضی نبودم ...از طرف شرکتش برای گوشی اپدیت داد بیرون سریع اپدیت کردم گوشی 100 درصد فرق کرد..عکس های که با دوربین گرفتم عالیههه.... بگرد ببین سایتی یا فرومی داره

من این عکس شب گرفتم!!!!! با اون گوشی قبلش اصلا قابل مقایسه نبود..سعی کنید از شرکت های خوب با پشتیبانی عالی بگیرید حداقل سایت و فروم شرکت داشته باشه

خدا کنه برای گوشی تو هم اپدیت باشه اگه باشه احتمالا تغییر می کنه شک نکن

برای گوشی خودم zopo998 تا الان 3 بار اپدیت داده بیرون امروز باز هم اپدیت داده که بعداظهر حتما اپدیت می کنم......!!

فایل های ضمیمه

• det.jpg
    det.jpg
    143.6 KB · نمایش ها: 35
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا