• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
درود
اینم عکسهای گوشی در شرایط نوری مختلف ..بی فلش و با فلش ..
اگه دقت کنید فلش دوربین باعث کدر شدن عکس میشه

http://www.mediafire.com/download/wkoaczf3rmouuff/Camera.zip

من قبلا هم گفتم با coolpad پدرکشتگی ندارم ..من فقط از دوربینش راضی نیستم ..باطری ..صفحه نمایش ..سرعت در منوها و برنامه ها ..در این موارد حتی از ایفون هم بالاتره ..
من فقط به دوربینش و این که به طور پیش فرض پلی استور نداره ایراد گرفتم ...من از رام و فلش کردن سردرنمیارم چون تا به امروز نیازی بهشون نداشتم .
و این نباید باعث بشه که یکی بگه بی سواده و یکی هم بگه که ابروی هر چی اذری زبان هست رو برده ..به نظرم این گونه حرفها دور از ادب و جوانمردیه

ویرایش : یه دونه پلی استور نصب کردم اجرا نمیشه ...ولی بازی جی تی ریسینگ باز شد ..فقط موند اسفالت 8 ..اونم در تلاشم تا یه جوری اجراش کنم
بهترین کار صبر کردن برای رام جدید هست
در مورد اسفالت هم اصلا قابل قیاسبا موست وانتد نیست

Sent from my C2305 using Tapatalk

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام میشه سوال اخرین رام برای ردمی نوت چی اومده ونحوه ریختن ان را لطف می کنید

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
http://www.needrom.com/phone-roms/xiaomi/redmi-note/
پیدا کردن رام مخصوص گوشیتون با خودتون
رام دانلود ودر اس دی کارت بریزید.کابل شارژ وصل. گوشی خاموش کنید.دکمه های ولوم بالا و پاور 5 ثانیه نگهدارید.وایپ ها را انجام دهید معمولا 2 تاست.محل رام را بشناسونید و تایید کنید.بعد نصب گوشی ریست و بین 2 تا 5 دقیقه طول میکشه تا رو گوشی نهادینه بشه
نکته:بهتره از یوتوییب نحوه نصب ببینید. بهتره
قبل نصب شارژ گوشی بالای 60 درصد باشه
اگر برای اولین باره که رام میخوای نصب کنی بهتره از یه اشنا که تجربه نصب رام داره کمک بگیری(این یکی سخته جور کردنش)
نیت قبل نصب یادت نره :))

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
بهتر از آپدیت خود گوشی استفاده کنید (OTA). حیف آدم گوشی Xiaomi بخره و رام MIUI رو با یک چیز دیگه جایگزین کنه.

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
بهتر از آپدیت خود گوشی استفاده کنید (OTA). حیف آدم گوشی Xiaomi بخره و رام MIUI رو با یک چیز دیگه جایگزین کنه.
دقیقا!
تنها رامی داشتم که آپدیتش کامل و ماهانه میومد

javat1

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
امیر اقا محافظ صفحه zp990 موجود داری؟ قیمت چنده؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بیاید میخوام سرگرمتون کنم...! :D
الان داشتم مشخصات coolpad 7320 رو میدیدم یه گوشی هست با سخت افزار عالی...این گوشی همه چیزش تقریبا مثل ردمی نوت هست بجوز رمش که 1 گیگ هست که با برنامه ramexpender up میشه رم گوشی رو حتی 5 گیگ هم کرد و من نمیدونم چرا ملت واسه رم گوشی الکی انقد پول میدن مثلا من g510 خودم رمش 512 هست اما در حقیقت سرعتش در حد لالیگاست و رمش 3 گیگ هست...بگذریم...
من میخواستم ردمی نوت رو سفارش بدم اما 2 چیز نظرم رو برد به سمت کولپد 7320
یکیش اینکه ضخامت کولپد 7.9 میلیمتره و در مقابل ردمی نوت 11 میلیمتر...
قیمت ردمی نوت 250 تا 300 تومن بسته به قیمت گمرکی بالاتر از کولپد 7320 هست...
جفتشون دوربینشون sony imx 135 هست{البته من این رو تو یه ریوویو دیدم و مطمئن نیستم}
مورد بعدی هم اینکه کمپانی کولپد جواب خودشو پس داده و 8297 این شرکت ثابت کرد شرکت خوبیه!
و مورد اخر هم با 500 یا 550 تومن تو ایران حتی هوواوی جی600 هم نمیتونید بخرید!!!
کلا تو یوتیوب یدونه ریوویو از این گوشی هست به زبان چینی که 3 دیقه هست و طرف همش فقط از صفحه 1 میره به 5 و برمیگرده؟!؟!؟:general208::general208::general208:

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سالم من در اینمورد کاملا بی اطلاع هستم توان ادرس فقط 4 تا رام است اصلا این رام چی است وقتی میریزی حالت منو عوض میشه

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
در ضمن اپدیت رام خود گوشی چگونه انجام میشه

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
سالم من در اینمورد کاملا بی اطلاع هستم توان ادرس فقط 4 تا رام است اصلا این رام چی است وقتی میریزی حالت منو عوض میشه
رام مثل ویندوز میمونه برای سیستم!
غیر از منو سرعت و قدرت پردازش هم تاثیر داره

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام الان اخرین رام برای این گوشی چی است وچه جوری باید ریخته شود

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
چه جوری میشه دیتای بازی رو به کارت حافظه انتقال داد
باید روت بشه؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
http://www.mediafire.com/download/2bdbkre3070n5hw/Lenovo+Super+Camera.apk
اینم لینک یکی از با کیفیت ترین دوربین های آندرویدالبته این هم هست http://www.apktops.ir/android-a-better-camera-unlocked-3-28.html/ که کارش خوبه ولی خوب اون لینک اولی یه چیزه دیگس این حرفا هم هیچکدوم رو هوا نیست بلکه براثر تجربه شخصی این بنده ی حقیر هست .زمزمه ی زبانم این است برخلق جهان علی امیر است وبس.

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
امیر جان 21 روز شده گوشی thl t200 و من سفارش دادم هنوز کد هم بهم ندادی!!! اگه 3 هفته که گفتی میرسه الان باید دستم بود!! ولی هنوز نفرستادی! گوشیتم که ماشاا... جواب نمیدی :general711: یه حواب قانع کننده میخوام! حداقل به خاطره تاخیر های 1 ماهه یه اشانتیونی در نظر بگیر طرف افسرده نشه!:general406:

13671989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
امیر جان 21 روز شده گوشی thl t200 و من سفارش دادم هنوز کد هم بهم ندادی!!! اگه 3 هفته که گفتی میرسه الان باید دستم بود!! ولی هنوز نفرستادی! گوشیتم که ماشاا... جواب نمیدی :general711: یه حواب قانع کننده میخوام! حداقل به خاطره تاخیر های 1 ماهه یه اشانتیونی در نظر بگیر طرف افسرده نشه!:general406:
درود برشما پس من چی بگم ؟
هرزمانی که گوشی دستم رسید میگم چند روز شده. ولی گاهی دیر یا زود میشه نباید زیاد سخت بگیری

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
سلام به همه اقا من میخام باتری با آمپر بالا واسه کینگ زون تهیه کنم آشنا دارید قبلا یکی توی فروم زده بود باطری میسازه بهش پیام دادم ولی جواب نمیده آقا امیر خودت آشنا نداری واسه این داستان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا