• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام به همه اقا من میخام باتری با آمپر بالا واسه کینگ زون تهیه کنم آشنا دارید قبلا یکی توی فروم زده بود باطری میسازه بهش پیام دادم ولی جواب نمیده آقا امیر خودت آشنا نداری واسه این داستان
سلام داداش میتونی یه باتری 3000 حالا هر باتری که بیشتر شباهت داره به باتری کینگ زون گیر بیاری و پوسته اش و فریم دور باتری رو بکنی و برای اینکه پشت گوشی جا بخوره باید از نسخه خود باتری گوشی یه قالب با خمیر در بیاری و باتریی که پوست شو کندی و فریم دورش جداست(اندازی باتری کوچکتر شده) رو داخل قالب بذاری و با رزین-کبالت-اسید کاتالیزر که یه چسب فایور گلاس تولید میشه که با اون میشه باتری حالا 3000 با سایز همین باتری کینگ زون درست کرد...
البته من این روشو رو باتری تست نکردم ولی مشابهش اوکی بود...این روش رو هم خودم به صورت تجربی توی کارگاهمون ابداع کردم.
در ضمن اگه در زمینه قالب سازی و درست کردن این چسب مهارت ندارید به هیچ وجه از این روش استفاده نکنید چون نتیجه اش میشه===:general612:
و یه نکته دیگه اینکه باتری هم اگه عوض بشه روی آی سی تغذیه گوشی فشار میاد. باتری کینگ زون که زیاد بد نیست که...

I Tab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
سلام به همه اقا من میخام باتری با آمپر بالا واسه کینگ زون تهیه کنم آشنا دارید قبلا یکی توی فروم زده بود باطری میسازه بهش پیام دادم ولی جواب نمیده آقا امیر خودت آشنا نداری واسه این داستان
عزیز اگه رام miui داری استفاده میکنی به نظرم برای این گوشی فعلا بهینه نشده. رام اصلی خودشو استفاده کن.
در ضمن یکی از برنامه های زیر رو نصب کن برای بهینه کردن مصرف انرژی و مثلا میتونی برنامه های Auto start up رو forbid کنی که تاثیر بسیاری داره در مصرف.
http://www.apktops.ir/android-battery-doctor-battery-saver-4-9-3.html/
http://www.apktops.ir/android-greenify-2-4-build1.html/
http://www.apktops.ir/android-du-battery-saver-pro-widgets-3-7-1.html/
با توجه به توضیحات سایت و نظرات کاربران سایت مذکور ،که در لینک های بالا اومده، میتونی یکیش رو انتخاب کنی و باهاش کار کنی و تاثیرات لازم رو با این برنامه ها روی گوشی اعمال کنی.
این برنامه هم خوبه برای کنترل باطری:
http://www.apktops.ir/android-betterbatterystats-v1-16-0-0-rc1.html/

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بچه ها نظر بدین دیگه کولپد 7320 بگیرم یا نه؟؟؟؟؟
چطور گوشی ای هست...
قراره امروز یا فردا سفارش بدم اشنامون از چین بفرسته برام
یه بررسی کنیدش نظرتونو بگین دیگه
http://www.cellphonemic.com/coolpad-7320

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان
من گوشی xiaomi redmi note سفارش داده بودم از یکی از سایتهای وارد کننده، 3 روز بعد پرداخت کد رهگیری دادن و امروز بعد از 8 روز کاری از زمان دادن کد،گوشی رسیده پست تهران،چند روزه میاد اصفهان؟

sina9218

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه گوشی یا فبلت عالی تا قیمت 1 تومن معرفی کنید البته حتما دو سیم کارته باشه

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
بچه ها بابت راه حل هایی که گفتین ممنونم من هیچ ادعایی ندارم و کلا بحث پرو بازی نیست که بخام خودمو تحویل بگیرم من کلا با نرم افزارهای آندروید آشنایی دارم (درحد یه دولوپر نوپا) در مورد برنامه ی گرینیفی که گفتین به دلیل پچ نشدن فریم ورک رام استوک(افتادن به بوت لوپ) از این برنامه که در حقیقت یک افزونه برای ایکس پود هست نمیشه استفاده کرد روی رام میوی میشه ازش استفاده کرد ولی خوب تا حدی جواب میده من خیلی رام امتحان کردم فقط مزیت رام استوک اینه مصرف باتریش یه ذره بهینه تره (که اون هم زیاد به چشم نمیاد ) در مورد اون کار ی هم که گفتین من هیچ سر رشته ای از قالب گیری و قالب سازی ندارم بخام بدونم چه باتری شبیه این باتری هست باید برم علاالدین خودم از نزدیک ببینم دیگه درسته ؟یا راه دیگه ای هم هست؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
من منتظر راهنمایی هاتون هستم کسی جایی رو نمیشناسه باطری بسازه؟

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
Last edited:

I Tab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
بچه ها بابت راه حل هایی که گفتین ممنونم من هیچ ادعایی ندارم و کلا بحث پرو بازی نیست که بخام خودمو تحویل بگیرم من کلا با نرم افزارهای آندروید آشنایی دارم (درحد یه دولوپر نوپا) در مورد برنامه ی گرینیفی که گفتین به دلیل پچ نشدن فریم ورک رام استوک(افتادن به بوت لوپ) از این برنامه که در حقیقت یک افزونه برای ایکس پود هست نمیشه استفاده کرد روی رام میوی میشه ازش استفاده کرد ولی خوب تا حدی جواب میده من خیلی رام امتحان کردم فقط مزیت رام استوک اینه مصرف باتریش یه ذره بهینه تره (که اون هم زیاد به چشم نمیاد ) در مورد اون کار ی هم که گفتین من هیچ سر رشته ای از قالب گیری و قالب سازی ندارم بخام بدونم چه باتری شبیه این باتری هست باید برم علاالدین خودم از نزدیک ببینم دیگه درسته ؟یا راه دیگه ای هم هست؟

در پست شماره 783 رام deodexed قرار داده شده
http://chinamobiles.org/threads/kin...m-16gb-rom-dual-sim-android-4-3.37635/page-40
از اینجا هم میتونی دانلود کنی
https://mega.co.nz/#!JsIk2ZzT!XbjG-0C_i5QUz6jCVFQRs2iZaZRhdoqjXi3kPiQey54
با رام deodexed مبتونی xposed firmware استفاده کنی...
همچنین در پست شماره 791 از رضایت باطری k1 گفته شده با اینکه مصرف بالایی داره یارو
برای نحوه نصب رام deodexed هم در پست 738 توضیحاتی داده
http://chinamobiles.org/threads/kin...m-16gb-rom-dual-sim-android-4-3.37635/page-37

در واقع رام deodexed از دولوپرهای سایت 4pda گرفته شده که لینکشو میزارم
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=574710&st=20#entry31818635
جالبش اینه رام Lewa هم هست در قسمت custom firmware در پست اول سایت 4pda

امیدوارم که مفید باشه براتون

Last edited:

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
درود برشما پس من چی بگم ؟
هرزمانی که گوشی دستم رسید میگم چند روز شده. ولی گاهی دیر یا زود میشه نباید زیاد سخت بگیری
مسئله سخت گرفتن نیست.دیر و زود یه تلرانس زمانی داره حالا 3-4 روز این ور اونو.. وقتی یه تاریخی میدن طرف حوالی اون تاریخ حساب باز میکنه نه اینکه بعد 20 روز بشنوی طرفم نفرستاده!
خوب امیر جان اگه طرف شما مشکل داشته میگفتی فعلا سفارش نمیگیرم تا مشکل برطرف شه ما هم به فکری به حاله خودمون میکردیم!
من 2 بار از امیر تبلت گرفتم همچین مشکلی پیش نیومده ولی این سری ازش ناراحتم چون باید میگفت 3 هفته ایی نمیرسه ممکنه حداقل 1 ماه بشه! بعد من تصمیم میگرفتم که چیکار کنم.

13671989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مسئله سخت گرفتن نیست.دیر و زود یه تلرانس زمانی داره حالا 3-4 روز این ور اونو.. وقتی یه تاریخی میدن طرف حوالی اون تاریخ حساب باز میکنه نه اینکه بعد 20 روز بشنوی طرفم نفرستاده!
خوب امیر جان اگه طرف شما مشکل داشته میگفتی فعلا سفارش نمیگیرم تا مشکل برطرف شه ما هم به فکری به حاله خودمون میکردیم!
من 2 بار از امیر تبلت گرفتم همچین مشکلی پیش نیومده ولی این سری ازش ناراحتم چون باید میگفت 3 هفته ایی نمیرسه ممکنه حداقل 1 ماه بشه! بعد من تصمیم میگرفتم که چیکار کنم.
راست میگی حق با شماست من خودم گوشی رو که سفارش دادم قرار بود با بار خود امیر بیاد ولی حالا از 3ماه هم گذشته (از زمانی که پول واریز کردم) ولی هنوز به دستم نرسیده درصورتی قرار بود 1ماهه برسه ولی خوب گاهی مشکل پیش میاد که باید کمی تحمل کرد

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
باورم نمیشه 3 ماه :eek:
ماله منم شده 94روز از روز واریز ولی پارت اولش فردا دستم میرسه
البته گوشی من یه دونه نبود حدود 80عدد که صبر کردنش کار راحتی نیست[emoji2][emoji2]
فقط واسه اشتراک گذاشتن تجربه ذکر شد[emoji4]

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Last edited:

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
ماله منم شده 94روز از روز واریز ولی پارت اولش فردا دستم میرسه
البته گوشی من یه دونه نبود حدود 80عدد که صبر کردنش کار راحتی نیست[emoji2][emoji2]
فقط واسه اشتراک گذاشتن تجربه ذکر شد[emoji4]

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
عزیز کمک خواستی موقع جابجایی هستما![emoji12]
اصلا فکر بد نکن اصلا!

Sent from my C2305 using Tapatalk

A E

Registered User
لایک‌ها
189
داش امیر ، فروش meizu هم دست عمده فروشاست؟
اگه بشه مستقیم خرید meizu mx4 با قیمت 320$ عالی میشه . onepluse one با این قیمت از دور رقابت خارج میشه

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ای بابا چه شانسی داریم ما الان چند روزه دارم رو پورت لیوا واسه کینگ زون کار میکنم که دیشب بالاخره تونستم بوتش کنم ه فقط دوتا ایراد داشت که میخاستم امروز حلش کنم که شما گفتی لیوا هم واسش پورت شده عیبی نداره مثل اینکه قسمت نبوده اسممون به این زودی توی سیتینگ گوشی جا بگیره

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
درود
بررسی نهایی گوشی coolpad f1
مزایا
1- صفحه نمایش بسیار باکیفیت و عالی که با چند تا از گوشی های گران قیمت سامسونگ و سونی مقایسه کردیم و برنده کول پد بود :D
2- پردازنده 8 هسته ای قدرتمند به همراه پردازنده گرافیکی mali 400 mp4 که به شما امکان میده بدون هیچ افت سرعتی با گوشی کار کنید و از سرعت انجام دستورات شما به خصوص در وب گردی لذت ببرید .امتیاز بنچمارک هم در اول 27650 بود که بعد از نصب برنامه و بازی های سنگین به 25500 کاهش یافت ..که البته این کاهش فقط در امتیاز بوده و در عملکرد گوشی تاثیری به هیچ عنوان نداره
3- دارا بودن تم های متنوع و لاک اسکرین های فوق العاده زیبا به همراه والپیپرهای اچ دی که محیط گوشی رو بسیار زیباتر و دلنشینتر می کنند ..
4- اجرای بازی های سنگین اچ دی به راحتی که فکر نکنم بازی باشه که نتونه از پسش بربیاد ..
5- باطری فوق العاده 2500 امپری که دیر خالی می کنه و رود هم شارز میشه ..از صفر تا 100 درصدش فکر کنم حدود دو و نیم ساعت زمان برد
6- ارزش بالا خرید نسبت به قیمتش (در صفحه نمایش و پردازنده و باطری که با گوشی های سامسونگ و سونی دوستانم مقایسه کردیم برنده گوشی من بود )
معایب
1- دوربین 13 مگاپیکسلی که در حد همون 5 مگاپیکسل هست که در محیط باز عکس هاش بدک نیستند ولی در محیط بسته فرقی نمی کنه شب باشه یا روز به هیچ عنوان رضایت بخش نیست و من تمام برنامه های دوربین رو به کار گرفتنم ولی هیچ تاثیری در کیفیت دوربین و فلاش ناامیدکننده اش نداشت ..و متاسفانه دوربینش شکست سختی از دوربین سونی و سامسونگ خورد :general208::general208::general208::general208:
2- نداشتن پلی استور به صورت پیش فرض (که من بدون روت و نصب یه پلی استور کرک شده که بعد از نصب اجرا هم نمیشه تونستم مشکل بازی هایی که به پلی استور نیاز دارند رو حل کنم )
نظر نهایی :
اگه به دنبال یک گوشی هستید که بتونید با کمترین هزینه پوز سونی و سامسونگ های گران قیمت رو در صفحه نمایش و باطری و پردازنده بزنید حتما کول پد رو بخرید ولی اگر دنبال دوربین باکیفیت تر هستید بهتره برید به سراغ دیگر برند های چینی با کیفیت
امتیاز کلی من به coolpad f1
8 از 10

I Tab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
ای بابا چه شانسی داریم ما الان چند روزه دارم رو پورت لیوا واسه کینگ زون کار میکنم که دیشب بالاخره تونستم بوتش کنم ه فقط دوتا ایراد داشت که میخاستم امروز حلش کنم که شما گفتی لیوا هم واسش پورت شده عیبی نداره مثل اینکه قسمت نبوده اسممون به این زودی توی سیتینگ گوشی جا بگیره
درود بر شما دوست عزیز
واقعا خسته نباشید داری
اگه مشکلاتش رو حل کردی داخل سایت needrom بذار بقیه هم استفاده کنن. چون هنوز اعضای گروه 4pda رامی از خودشون داخل needrom قرار ندادند
ایشالا موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا