• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
منم موندم kingzone k1 بگیرم یا xiaomi redmi note
دوستانی که دارن جواب بدن...از امروز بی گوشی میشم [emoji30][emoji31][emoji37]

Sent from my C2305 using Tapatalk

فکر کنم Xiaomi بهتر باشه، چون سابقه ی دور و درازتری نسبت به شرکت های امسال Kingzone داره و پشتیبانی نرم افزاری بهتری از گوشی هاشون انجام می دن.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
همه تنظیمات رو همون جور که گفتید انجام دادم ولی کیفیت دوربین همون موند. اگه شد یه فیلم از نحوه عملکرد دوربین می ذارم تا ببینید.. وقتی دوربین بازه و گوشی رو حرکت می دم.. تصاویر خیلی تار میشند. مخصوصا در فضاهای تاریک. وقتی فلش می زنه هم انگار یه لایه نازک از خاک می افته رو عکس. اصلا حالمو می گیره بخصوص از وقتی که امیر اون عکسهای نمونه رو گذاشته واقعا اگه کیفیتش اونجوری بود فوق‌العاده می شد
یه چیزه دیگه که اعصابم رو خورد می کنه اینه که دوربین جلوش خیلی با کیفیت تر از دوربین عقبش هست.. فکر کنم کول پد من رو تو کارخانه لنز های دوربینش رو برعکس گذاشتند:D:eek:

Last edited:

13671989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ببخشید من زیاد توی ماجرا نیستم ولی میشه بگین گوشی شما چه مدلی هست
وبه نظر من اشکال نرم افزاری هست یه نرم افزار مخصوص عکس وفیلم نصب کن ببین چه جوری میشه
من خودم ویو2سامسونگ دارم رامهای مختلفی که نصب میکنم کیفیت گوشی بالا پایین میشه(گرچه دیگه ویو دو قدیمی شده)

I Tab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38

از لحاظ زیبایی و خوش دست بودن و کیفیت بدنه ی فلزی عالی و شیک بودن، بدون شک kingzone
همچنین آپشن هایی مثل NFC و gorilla glass III و LTPS و air gusture و صفحه نمایش Full Hd هم kingzone برتره
اما از لحاظ سیستم عاملی و باطری شیائومی بهتره
البته چون kingzone فروش خوبی داشت همه جا ، رام های زیادی باید براش بیاد
خود شرکت هم زود به زود آپدیت میده براش

1amini1

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوست خوبم قيمت اين چند برام تموم ميشه
DOOGEE VALENCIA DG800

amir1818

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
:eek:
http://8pic.ir/images/1p6xwrrte3orqbhyw2z0.jpg
الان از اتاقم گرفتم این کجا. و عکسهای امیر کجا. چرا اینقدر تفاوت
سلام دوست عزيز
من عكس شما و همينطور سمپل هاي امير را ديدم
اول يك توصيه مهم ميكنم براي عكاسي با موبايل (شايد هم بداني) و آن اينكه اينكه قبل از گرفتن عكس حتما لنز را تميز كني.
در عكس شما كمي اثر تميز نبودن لنز ديده ميشه .
بطور كلي عكسي كه شما با اين تنظيم ايزو (1600) انداختي قاعدتا نبايد بهتر از اين هم بشه(هر چي ايزو بالاتر بره نويز زياد تر ميشه و اثر كاهندگي نويزي كه دوربين بطور نرم افزاري انجام ميده وضوح عكس را پايين مياره). اگر ايزو را روي اتوماتيك قرار بدي فكر كنم نتايج بهتري ميگيري(يكي از تفاوتهاي عكس شما با سمپل هاي امير همينه) در صورتي كه تاريك افتاد با نرم افزار اصلاحش كن. ضمنا نور اتاقت هم خيلي كم بنظر ميرسه.
مورد ديگري كه در سمپل امير در مقايسه با دوربين inew v3 ديدم فلاش دوربين كولپد است كه به مراتب ضعيف تر است بنابر اين اگر خواستي با موبايلهاي ديگر مقايسه كني با فلاش خاموش عكس بگيريدو مقايسه كنيد(با فلاش روشن مسلما كم مياره).
مسئله بعد در عكاسي با موبايل در نور كم هست (مخصوصا بدون فلاش يا با فلاش ضعيف) در اينجا چون دوربين سرعت پايين را براي عكاسي انتخاب ميكنه لرزش دست ميتونه عكس را خراب كنه. براي همين بهتر است در اين مواقع بجاي يك عكس 4-5 تا بگيري و بعد شارپ ترينش را انتخاب كني.
من zopo zp990+ دارم و دوربينش تفاوت زيادي با دوربين دستگاه شما نداره از نظر كيفيت. فقط فلاشش قوي تره و مشابه inew v3 است. به زودي يك بررسي از دوربين zp990+ و zp998 در وبلاگم ميزارم كه با دوربين هاي مختلف موبايلي و غير موبايلي مقايسش كردم. مي تونم بگم از htc one و xperia z و LG G2 كم نداره در خيلي چيزا و شايد بهتر هم باشه.

ali_barsa123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

به نظر من lenevo 910 بگیر قیمت مناسب و پردازنده قوی و اگه دو سیم برات مهم نیست گوشیهای برند خیلی بهتره

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
از لحاظ زیبایی و خوش دست بودن و کیفیت بدنه ی فلزی عالی و شیک بودن، بدون شک kingzone
همچنین آپشن هایی مثل NFC و gorilla glass III و LTPS و air gusture و صفحه نمایش Full Hd هم kingzone برتره
اما از لحاظ سیستم عاملی و باطری شیائومی بهتره
البته چون kingzone فروش خوبی داشت همه جا ، رام های زیادی باید براش بیاد
خود شرکت هم زود به زود آپدیت میده براش

مواردی مانند NFC در ایران کاربردی ندارن. اینم در نظر بگیرید که سخت افزار دو گوشی مشابه اند ولی چون رزولوشن Kingzone بالاتر هست پس اجرای ضعیفتری در بازی ها نسبت به Redmi Note خواهد داشت.

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام به همگی گوشیم امروز رسید به دستم kingzon k1 یه بررسی کوچیک میزارم امیدوارم به درد بخور باشه
1_ کیفیت ساخت بسیار عالی ضخامت فوق العاده دیزاین گوشی first class
2_صفحه نمایش بسیار با کیفیت به جرات میتونم بگم از گوشی های رده بالا سونی بهتره
3_سرعت عمل بسیار بالا برگرفته از موتور پر قدرت هشت هسته ای مدت بوت شدن بسیار کوتاه
4_کیفیت دوربین عالی نه در حد گوشی هایی مانند g2 s4
5_باطری پر مصرف که با اپدیت این مشکلش به راحتی قابل حله
در پایان با اطمینان کامل اینو میگم نه تنها نظر بنده بلکه نظر چند نفر از دوستانی که اومدن گوشی رو دیدن و باهاش کار کردن همگی این بودکه کیفیت ساخت و دوربین و صفحه نمایش همگی ما رو شگفت زده کرد
با تشکر از امیر اقا و کاربر i tab

mobin111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام دوستان کسی خبر نداره گوشی ها یی که چیپ 6595 مدیا تک دارند کی قراره بیرون بیاد

به نظرم باید خیلی از 6592 بهتر باشه چون این چیپ قدرتش به حدی هست که می تونه 4k رو هم به صورت سخت افزاری پشتیبانی کنه

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام دوستان عزیز مصرف باطری کینگ زون به شدت نامیدم کرد 10 کارکرد 15% شارژ برد

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
به نظرتون صبر کنم؟ هم از لحاظ قیمت و سری جدید؟منظورم 6595

dante_27

Registered User
لایک‌ها
3
امیر خان با قیمت نهایی 600 تومن چی پیشنهاد میدی؟ (شامل همه هزینه ها بشه!)

دوربین این گوشی واقعا 13 هست؟
Doogee DG800

و ساپورت نرم افزاری که از این مدل میشه خوبه؟ خیلی جالب به نظر میرسه! بخرم یا نخرم؟

Last edited:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
با نمایش Full HD و اندازه ی صفحه ی 5.5 اینچ چنین مصرفی عادی است.
سلام دوستان عزیز مصرف باطری کینگ زون به شدت نامیدم کرد 10 کارکرد 15% شارژ برد
خیلی زیاده ..با این حساب شارزدهیش به سه ساعت هم نمیرسه ..
الان داشتم یک ساعت با coolpad f1 بازی می کردم (اسفالت 8 ) حدود 18 درصد شارزش کم شد ..
بهتره از برنامه باطری داکتر استفاده کنی ..من خودم نصبش نکردم اگه نصبش کنم دیگه خیلی فوقالعاده میشه باطری کولپد :D

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
خیلی زیاده ..با این حساب شارزدهیش به سه ساعت هم نمیرسه ..
الان داشتم یک ساعت با coolpad f1 بازی می کردم (اسفالت 8 ) حدود 18 درصد شارزش کم شد ..
بهتره از برنامه باطری داکتر استفاده کنی ..من خودم نصبش نکردم اگه نصبش کنم دیگه خیلی فوقالعاده میشه باطری کولپد :D

Coolpad دارای باتری بهتر، رزولوشن پایینتر و ابعاد کچکتره. البته بسته به شرایط مصرف دوستمون هم داره، اینکه روشنایی صفحشون چند درصد بوده باشه و غیره.

سیدامیر

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان کسی خبر نداره گوشی ها یی که چیپ 6595 مدیا تک دارند کی قراره بیرون بیاد

به نظرم باید خیلی از 6592 بهتر باشه چون این چیپ قدرتش به حدی هست که می تونه 4k رو هم به صورت سخت افزاری پشتیبانی کنه
بله خيلي بهتره چون از معماري big.LITTLE استفاده ميكنه
الان هواوي مدل honor 6 رو بر پايه اين معماري داده بيرون امتياز انتوتوي 40 هزار داره
مشخصاتش مثل One plus One هست وقيمتش هم تقريبا 320 دلار
اميدوارم به زودي توسط آقاي فاضل قابل سفارش بشه

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
بله خيلي بهتره چون از معماري big.LITTLE استفاده ميكنه
الان هواوي مدل honor 6 رو بر پايه اين معماري داده بيرون امتياز انتوتوي 40 هزار داره
مشخصاتش مثل One plus One هست وقيمتش هم تقريبا 320 دلار
اميدوارم به زودي توسط آقاي فاضل قابل سفارش بشه
عزیز به نظرت صبر کنم برا این نسل یا مین 6592 بگیرم؟

Sent from my A5300 using Tapatalk

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببینید نه اینکه بخوام الکی تعریف کنم به جرات میتونم بگم به غیر از مصرف باطری زیاد این گوشی (کینگ زون ) میتونه با خیلی از گوشی های رده بالای برند رقابت کنه هم توی کیفیت ساخت و مخصوصا کیفیت تاچ و صفحه نمایش بسیار بسیار عالی.(امروز تو دانشگاه زیر نور مستقیم افتاب همه هی داشتن با گوشی هاشون ور میرفتن بلکه بتونن صفحه نمایشش رو ببینن منم در آوردم گوشی رو خودمم کف کردم باور کنید افتاب دقیقا بالا سرم بود ولی انگار نه انگار همه چی واضح وبه خوبی دیده میشد.)

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
در مورد بازی هم هنوز بنده ی حقیر بازی رو سراغ ندارم که بخواد رم بیشتر از 2 و سی پی یو بیشتر از هشت هسته بخواد اتفاقا یکی از برتری های چیپ مالی اینه که بیشتر بازی ها برای این پردازنده سریع رییلیز میشه و اغلب هم دردسر کمتری نسبت به تگرا و پاورور داره اجرای بازی ها واینو از زمانی که تبلت داشتم تجربه کردم و تنها برتری تگرا و پاور ور روی کاغذه و تازه برتری هم که میگیم این طوری نیست که مثلا بازی ها با مالی در حد کارتون باشه و با تگرا درحد یه فیلم فول اچ دی باشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا