• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Javad_Rapid

Registered User
لایک‌ها
55
سلام بهترین گوشی از نظر من کولپد هست
مشخصات عالی و دوربین حرفه ای با دیافراگم 2 چیپست سونی
باطری قوی و روشنایی نمایشگربالا
قیمت پایینتراز همه گوشیهای 6592هشت هسته ای 3.jpg Coolpad_F1_foto_photo_3.jpg Coolpad_F1_foto_photo_8.jpg F1_04.jpg

raptorex

Registered User
لایک‌ها
41
آقا امیر جواب منو ندادید

من یک زد تی ای نوبیا ایکس ۶ مدل ۱۲۸ گیگ بخوام با کل هزینه هاش چند در میاد و اینکه وان پلاس وان ۶۴ گیگ اومده؟

Sent from my A1-810 using Tapatalk

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
آقا امیر جواب منو ندادید
من یک زد تی ای نوبیا ایکس ۶ مدل ۱۲۸ گیگ بخوام با کل هزینه هاش چند در میاد و اینکه وان پلاس وان ۶۴ گیگ اومده؟
Sent from my A1-810 using Tapatalk
عزیز هنوز نیومده هیچکدام ازورژنهای این گوشی و همه منتظرند....شاید تا قبل ازآخر این ماه ، رx1 hisense با امکانات کمتر ولی خب تو سایز 6.8 البته بیاد... وان پلاس 64 قابل سفارشه درکل با لینک : وان پلاس 64

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
مستر امیر گل شما هواوی honor 6 که تازگی معرفی شده و قراره 6 جولای برای فروش عرضه بشه رو میاری؟؟؟؟
اون توزیع جهانیه و ومثل وان پلاس نیست به خاطر همین باید قیمتش واقعی باشه نه؟؟؟ 409 دلار برای 32 گیگش

ali1748

Registered User
لایک‌ها
12
سلام آقا امیر
اینایی که تو سایتتون زدین موجوده تو ایران یا نه، چجوریاست ؟

amir1818

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام
دوستان كسي lenovo k910 را تست كرده؟ عملكرد ميكروفون (ضبط صدا ) و اسپيكرش چطوره؟ در سايتها نوشتن كه عكاسي آن عالي ولي فيلمبرداريش خيلي ضعيفه؟ واقعا همينطوره؟ آپديت اندروييد 4.4 براش اومده؟ در سايت اميراكسپرس قيمتش پايين اومده و خيلي مناسب شده.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام بهترین گوشی از نظر من کولپد هست
مشخصات عالی و دوربین حرفه ای با دیافراگم 2 چیپست سونی
باطری قوی و روشنایی نمایشگربالا
قیمت پایینتراز همه گوشیهای 6592هشت هسته ای مشاهده پیوست 617534 مشاهده پیوست 617535 مشاهده پیوست 617536 مشاهده پیوست 617537
به جز دوربینش با بقیه موارد شدید موافقم
همین دیروز صفحه نمایش و سرعتش رو با آیفون پسر خاله ام که دو نیم ملیون خریده مقایسه کردیم.. باور نمی کنید که واقعا آیفون کم آورد.. صفحه نمایش آیفون خیلی کدر بود در مقابل کول پد..

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان
امروز سومین روزی هست که گوشی xiaimo note دستم هست...
گفتم یه ریویو بذارم برای دوستان...
از ظاهر گوشی براتون بگم اول:
گوشی بزرگی و سنگینی هست ولی خیلی شیکه،هرکسی دیده خوشش اومده،دکمه های جلو طراخی و رنگ پس زمینه جالبی دارن،دکمه های ولوم و پاور خوش جا و مناسبه،چراغ نوتیفیکشن خوبه فقط وقتی شارژ از ۱۵٪ کمتر باشه مدام نور قرمز میزنه و یکم تابلو میشه...
خب دومین بخش مربوط به سخت افزاره:
سی پی یو و رم خوبی داره،روی هیچ بازی لگ نداشته،فقط پشت گوشی نزدیک دوربین موقع بازی داغ میشه یکم،صفحه شفاف و روشنی داره،دوربین جلو ۵واقعی نیست بنظرم چون دوربین گوشی قبلی خودم که گلکسی ایس بود هم ۵بود و خیلی بهتر عکس میگرفت،دوربین پشت رو نمیدونم ۱۳باشه ولی عکس ها عالیه و حجمشون بین ۴ تا ۷ مگ هست،فیلم با کیفیت ۱۰۸۰رو براحتی پخش میکنه،باتریش مناسبه،دفعه اول گذاشتم گوشی خاموش شد و بعد ۶ساعت زدم بشارژ بعدش با عکسبرداری و استفاده و هندزفری بلوتوث و بازی و نت گردی و چت و کلی مکالمه و پیامک تا ۲روز جواب داد،البته از ۱۰۰٪ تا ۸۵٪ رو حدود ۴ساعت خالی کرد ولی بعدش خوب بود و روز اول شارژ به ۵۱٪رسید،دفعه دوم دیشب شارژش کردم که از ۰٪ تا ۱۰۰٪ رو ۳ساعته پر کرد و الان رسیده به ۸۳٪ با تماس و پیامک و هندزفری و یکم چت کردن،آنتن دهی و صدای مکالمه و موزیک خوبی داره،otg بخوبی کار میده و فلش و موس رو براحتی تشخیص میده...
درباره نرم افزار:
گوشی از اول رام چندزبانه نصب داشت و روت بود و نرم افزارهای گوگل نصب بود و بدون مشکل وصل میشدن و جیمیلم سینک شد،با باز بودن نرم افزارهای چت مثل بی تالک و واتس آپ و تانگو و نیمباز و نرم افزار مسیجینگ go sms رمش حدود ۷۰۰تا خالی داره که براحتی با بستنشون به ۹۸۰مگ خالی میرسه،توی قسمت انتخاب زنگ تلفن با اینکه زبان گوشی انگلیسی هست ولی هنوز بعضی تب ها چینی نوشته،مثل گوشی های دیگه نوتیفیکشن ها رو با آیکن برنامه بالای صفحه نشون نمیده و باید نوتیفیکشن بار رو بکشید پایین تا ببینید نوتیفیکشن ها رو،تنظیمات زیادی داره و میشه خیلی بخشها رو تنظیم شخصی کرد،سرعت گشت و گذار توی منوها و برنامه ها خیلی خوبه،آسفالت ۸ و شادو ران و نید فور اسپید و سریع و خشن ۶ و چندتا گیم دیگه نصب کردم و براحتی بالا میومدن و بازی میشدن،وقتی خاموش روشن میکنم گوشی رو بسرعت بوت میشه ولی توی ریز مکالمات تا ۲۰دقیقه اول بعد از روشن کردن شماره ها رو بدون اسم نشون میده ولی بعد از ۲۰دقیقه یا شماره گیری یکیشون درست میشه...
مشکل خاصی ندیدم دیگه بجز ظاهر رام که اولین باره با این رام کار میکنم،قبلا توی سامسونگ فقط با رام های ساده و سیانوژن کار کرده بودم...

Sent from my HM NOTE 1W

mgidownload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من نمیفهمم چرا بعد یک ماه هنوز سفارش من انجام نشده نه کدی نه جواب تلفنی اقای امیر خان جواب بده تکلیفمونو بدونیم اقا نمیخوایم اصن پولو برگردون بعد یه ماه هر کاری هم کردی با پولای مردم من یکی که راضی نیستم..:mad:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
داداش شیاومی نوت با اون قیمت یه گوشی نیست بلکه یک ابر گوشیههههههه.(مخصوصا با اون رام میوی نازش)

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
من نمیفهمم چرا بعد یک ماه هنوز سفارش من انجام نشده نه کدی نه جواب تلفنی اقای امیر خان جواب بده تکلیفمونو بدونیم اقا نمیخوایم اصن پولو برگردون بعد یه ماه هر کاری هم کردی با پولای مردم من یکی که راضی نیستم..:mad:
کمی صبر کنی کد رو میده
معمولا بخاطر شلوغی از این اتفاقات میوفته
شما تا دو هفته بهش فکر نکن .این تاخیر ها عادیه

Sent from my A5300 using Tapatalk

mgidownload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوست عزیز
کمی صبر کنی کد رو میده
معمولا بخاطر شلوغی از این اتفاقات میوفته
شما تا دو هفته بهش فکر نکن .این تاخیر ها عادیه

دوست عزیز تاخیر به چه علت؟؟؟؟ بعدشم من 1 ماه از زمان سفارشم میگذره الان چند روزه هر چی تماس میگیرم کسی جواب نمیده!!!!! خود شما جای من بودید چیکار میکردید بسته ای که قراره 25 روزه بررسه الان یک ماه هست که هنوز سفارش داده نشده ؟؟؟؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
دوست عزیز

دوست عزیز تاخیر به چه علت؟؟؟؟ بعدشم من 1 ماه از زمان سفارشم میگذره الان چند روزه هر چی تماس میگیرم کسی جواب نمیده!!!!! خود شما جای من بودید چیکار میکردید بسته ای که قراره 25 روزه بررسه الان یک ماه هست که هنوز سفارش داده نشده ؟؟؟؟
گوشی منم پارسال تیر سفارش دادم آخر شهریور رسید دستم.

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سفارش منم قرار بود امروز دستم برسه دیگه امروز جواب تماسمم نمیدن من موندم باید جوابگو باشم به رفیقم درسته وقتی کد داده نمیشه یعنی اصلا سفارش داده نشده به چه علت نمیدونم منم پشیمون شدم دیگه بدم اومد از هز چی سفارش از چینه دفعه دوومه این داستانو دارم ما دوستانه اطمینان میکنیم بعد این میشه منم این هفته نرسه پس میگیرم پولمو البته با یه جا دیگه صحبت کردم اسم نمیرم ولی گفتن تا 14 روزه میفرستن گفتن هیچ مشکل پستم وجود نداره فقط بس که بد بین شدم میترسم اینا هم دروغ بگن ولی کلی هم کد رهگیری دادن که سر وقت رسیده ...

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
سلام

تقریبا ۳ روز میشه منم سفارش گرفتم و دوستانی که اینجا اعلام کردن که سفارششون بعد گذشت مدت طولانی انجام نشده، به این خاطر با اقا امیر از طریق پیامک این موضوع رو در میان گذاشتم و ایشون فرمودن چند مورد از سفارشها در پست سنگاپور گم شده و دارن پیگیری میکنن سفارشا رو بصورت TNT وارد کنن،من قبلا تقریبا دو ماه پیش ازشون سفارش گرفتم که ۱۶ روزه گوشی دستم رسید،انشاءالله این موضوع برطرف بشه و قضیه گم شدن دامن ما رو نگیره و شرمنده دوستمون که واسطه خرید شدم براش،نشم،انشاءالله

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
بهتره خود امیر عزیز ، مشکلاتی که برخی کاربران دارن و اینجا اعلام میکنن ، همین جا پاسخ کاربران رو ارائه کنن تا شفاف سازی بشه ، اینطوری برای خود امیر جان بهتره چون این مشکلات جو منفی برای کسب و کارشون ایجاد میکنه و هم کسایی که به تازه گی سفارش گرفتن و یا قراره بگیرن موجب دلسردی و نگرانی میشه ،البته این یک تذکر بود و خود جناب ایشان بهتر از من این موضوع رو می دونن و شاید مشغله زیاد کاری باعث شده اینجا کمتر سر بزنن

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
دوستان منم با امیر جان کار کردم..تا حالا چند مورد خرید بوده که هیچکدوم مشکلی نداشتن.
ادم خوش قول و بسیار مسئولیت پذیری هستن.
اگر هم موردی باشه حتما خودشون پیگیری و حل میکنن.نگران نباشید.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آقا میدونم بالاخره سخته ادم پولو داده بعد یه انتظار طولانی خوب درک میکنیم چون ما هم که خرید کردیم کم وبیش همین داستانا بوده اما در مورد امیر پسر خوبیه نه این که الکی یه چیزی بپیرونم ها نه انصافا خودش مسئولیت کارها رو قبول میکنه منم که چند تا خرید داشتم از ایشون درسته بعضی اوقات اذیت شدم ولی در کل راضی بودم

hamedrey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بین redmi note و doogee g550 , zenfone 5 , iocean 7hd میشه بگین کدوم بهتره؟
بودجه هم 700 هست! اگه مدل بهتری هست که پیشنهاد بدین..ممنون
ظاهر doogee و iocean رو دوست دارم .. اما فک کنم گلوریا گلس و اپدیت های احتمالی و ... رو ندارند؟ درسته عایا!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا