• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
بین redmi note و doogee g550 , zenfone 5 , iocean 7hd میشه بگین کدوم بهتره؟
بودجه هم 700 هست! اگه مدل بهتری هست که پیشنهاد بدین..ممنون
ظاهر doogee و iocean رو دوست دارم .. اما فک کنم گلوریا گلس و اپدیت های احتمالی و ... رو ندارند؟ درسته عایا!
remi not بهترین گزینه هستش

Mortezaxman4

Registered User
لایک‌ها
75
به قول معروف نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم... برادران گرامی تا اونجایی که من اطلاع دارم آقا امیر کارش درسته.

mgidownload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بالاخره هم طرفی که داره خرید میکنه حق داره و انتظار داره بسته به موقع دستش برسه...... هم آقا امیر که مشکلات زیادی دارن و ما در جریانشون نیستیم........... الان این دوستانی که سفارش دادن, 55 تومن هم هزینه پست دادن تا بسته 15 تا 25 روزه دستشون برسه اما الان بعد 1 ماه هنوز بسته, سفارش داده نشده ....الان هزینه پستی که دوستان دادن چی میشه؟؟؟؟؟

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
بالاخره هم طرفی که داره خرید میکنه حق داره و انتظار داره بسته به موقع دستش برسه...... هم آقا امیر که مشکلات زیادی دارن و ما در جریانشون نیستیم........... الان این دوستانی که سفارش دادن, 55 تومن هم هزینه پست دادن تا بسته 15 تا 25 روزه دستشون برسه اما الان بعد 1 ماه هنوز بسته, سفارش داده نشده ....الان هزینه پستی که دوستان دادن چی میشه؟؟؟؟؟
یه روز میگن مشکل اسباب کشیه یه روز میگن مشکل پسته یه روزم جواب نمیدن میگن ... حس میکنم به عقلم داره توهین میشه ... این حرفا هم چیزی رو حل نمیکنه چون هر کسی جواب میده غیر از اونی که باید جوابگو باشه...

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اقا الان دارم رام آپلود میکنم توی نید رام ولی سرعتش خیلی کمه 199 مگابایت و الان نزدیکه 2ساعت ونیمه تازه شده 84 درصد راه کاری چیزی نیست واسه زودتر آپلود شدن نمیشه آپلود کرد جای دیگه بعد لینک رو گذاشت اونجا (یعنی توی سرور خود نیدرام آپلود نکرد)

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اقا الان دارم رام آپلود میکنم توی نید رام ولی سرعتش خیلی کمه 199 مگابایت و الان نزدیکه 2ساعت ونیمه تازه شده 84 درصد راه کاری چیزی نیست واسه زودتر آپلود شدن نمیشه آپلود کرد جای دیگه بعد لینک رو گذاشت اونجا (یعنی توی سرور خود نیدرام آپلود نکرد)
نفس جان دلم واسه یه رام عوض کردن لک زده دعا کن این گوشی ما برسه این داستانا تموم شه ... یه فلش بزنیم دلمون اروم بگیره میدونم که میدونی این حس غریبانه منو...:angrybirds7:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اره دادا لامصب خیل خوره ی بدیه مخصوصا اگه 32 گیگ بازی داشته باشی بعد هر کدومم تا یه مرحله ای بری جلو بعد هی زرت وزرت هم رام بیاد مجبور شی رام عوض کنی خیلی خوره ی لذت بخشیه این کار!

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اره دادا لامصب خیل خوره ی بدیه مخصوصا اگه 32 گیگ بازی داشته باشی بعد هر کدومم تا یه مرحله ای بری جلو بعد هی زرت وزرت هم رام بیاد مجبور شی رام عوض کنی خیلی خوره ی لذت بخشیه این کار!
داداش یه رام خوب دستو پا کن بعد یه سال که گوشیمون از فرنگ زده شدن و خواستن به کشور همسایه ایران تشریف بیارن یه رام بومی بزنیم به تنگش که اینقد بهشون بسازه که موندگار بشن .... دیگه ما هم غم رام خوب و باطری و بالا نیومدن بازی ها رو نداشته باشیم ...ممنون از زحماتت

Last edited:

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
سلام دوستان
دوربین جلو ۵واقعی نیست بنظرم چون دوربین گوشی قبلی خودم که گلکسی ایس بود هم ۵بود و خیلی بهتر عکس میگرفت،دوربین پشت رو نمیدونم ۱۳باشه ولی عکس ها عالیه و حجمشون بین ۴ تا ۷ مگ هست،فیلم با کیفیت ۱۰۸۰رو براحتی پخش میکنه،باتریش مناسبه،دفعه اول گذاشتم گوشی خاموش شد و بعد ۶ساعت زدم بشارژ بعدش با عکسبرداری و استفاده و هندزفری بلوتوث و بازی و نت گردی و چت و کلی مکالمه و پیامک تا ۲روز جواب داد،البته از ۱۰۰٪ تا ۸۵٪ رو حدود ۴ساعت خالی کرد ولی بعدش خوب بود و روز اول شارژ به ۵۱٪رسید،دفعه دوم دیشب شارژش کردم که از ۰٪ تا ۱۰۰٪ رو ۳ساعته پر کرد و الان رسیده به ۸۳٪ با تماس و پیامک و هندزفری و یکم چت کردن.
Sent from my HM NOTE 1W
دوست عزیز، به 2 تا نکته توجه کنید:
1. اعدادی که بر حسب مگاپیکسل بیان میشن بیانگر حد اکثر رزولوشن عکس های یک دوربین هستن و ارتباط مستقیم با کیفیت عکس ندارن؛ کیفیت عکس تحت تأثیر عوامل بسیار مختلفی از قبیل نوع و اندازه ی سنسور، دیافراگم و ... هست. بنابراین شما از طریق رزولوشن عکس های دوربین های گوشیتون می تونید متوجه بشید که 5 مگا پیکسل و 13 مگا پیکسل هستن یا خیر.

2. اینکه باتری پایه لیتیومی رو کاملاً خالی می کنید اشتباه ترین کاری هست که میتونید در رابطه با باتری انجام بدید و به زودی باتریتون رو خراب یا حد اقل به شدت ضعیف می کنید. بهترین زمان برای شارژ باتری های لیتیومی زمانی هست که حدود 30-20% شارژ دارن. باتری هایی که باید کاملاً خالی میشدن و بعد شارژ میشدن (تا خراب نشن) باتری های نیکل-کدمیومی Ni-Cd بودن که توی هیچ تلفن همراهی استفاده نمیشن.
فقط زمانی که مجبور هستید و کاری از دستتون برنمیاد اجازه بدید شارژ باتری گوشی به کمتر از 20% برسه، زیر 10% هم در شرایط اضطراری.

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
دوست عزیز، به 2 تا نکته توجه کنید:
1. اعدادی که بر حسب مگاپیکسل بیان میشن بیانگر حد اکثر رزولوشن عکس های یک دوربین هستن و ارتباط مستقیم با کیفیت عکس ندارن؛ کیفیت عکس تحت تأثیر عوامل بسیار مختلفی از قبیل نوع و اندازه ی سنسور، دیافراگم و ... هست. بنابراین شما از طریق رزولوشن عکس های دوربین های گوشیتون می تونید متوجه بشید که 5 مگا پیکسل و 13 مگا پیکسل هستن یا خیر.

2. اینکه باتری پایه لیتیومی رو کاملاً خالی می کنید اشتباه ترین کاری هست که میتونید در رابطه با باتری انجام بدید و به زودی باتریتون رو خراب یا حد اقل به شدت ضعیف می کنید. بهترین زمان برای شارژ باتری های لیتیومی زمانی هست که حدود 30-20% شارژ دارن. باتری هایی که باید کاملاً خالی میشدن و بعد شارژ میشدن (تا خراب نشن) باتری های نیکل-کدمیومی Ni-Cd بودن که توی هیچ تلفن همراهی استفاده نمیشن.
فقط زمانی که مجبور هستید و کاری از دستتون برنمیاد اجازه بدید شارژ باتری گوشی به کمتر از 20% برسه، زیر 10% هم در شرایط اضطراری.
سلام
مرسی از توضیحاتتون مخصوصا درباره باتری،زیاد از سخت افزار گوشی و نحوه نگهداریش سر رشته ندارم و تشکر میکنم از راهنمایی درباره باتری...
درباره دوربین هم برای من دوربین جلو زیاد کارایی نداره اما باز هم خیلی صعیفه و عکسها پر از نویز هست ولی بنظرم دوربین پشت ک لنز f 2.2 داره طبق مشخصات،عکسها باید بهتر باشه...
بهترین شرایط و بهترین نرم افزار عکسبرداری چی هست؟
ممنون میشم جواب بدید

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
سلام
مرسی از توضیحاتتون مخصوصا درباره باتری،زیاد از سخت افزار گوشی و نحوه نگهداریش سر رشته ندارم و تشکر میکنم از راهنمایی درباره باتری...
درباره دوربین هم برای من دوربین جلو زیاد کارایی نداره اما باز هم خیلی صعیفه و عکسها پر از نویز هست ولی بنظرم دوربین پشت ک لنز f 2.2 داره طبق مشخصات،عکسها باید بهتر باشه...
بهترین شرایط و بهترین نرم افزار عکسبرداری چی هست؟
ممنون میشم جواب بدید

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2
در مورد عکاسی سایر دوستان بهتر میتونن راهنماییتون کنن چون مسلماً اطلاعات بیشتری دارن.
اما خب بالطبع بهترین اولیت شرایط برای عکسبرداری، نور مناسب هست. تنظیماتی مثل White Balance و ISO هم کاملاً بسته به نور هستن که برای اینکه بتونید بهترین عکس ها رو بگیرید باید از مقادیر بهینه اش بسته به نور، مطلع باشید یا اینکه با آزمایش و تجربه بهترین مقادیر و حالت ها رو به دست بیارید.
از نرم افزار های خوب عکاسی میشه A Better Camera رو معرفی کرد.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان کسی نمیخواد درمورد
COOLPAD 7320
راهنماییمون کنه؟؟؟؟؟؟ دوربینش ضعیفه ایا؟هیچکی اینو نداره؟

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
راستی یه سوال تعمییر کارای گوشی این گوشی هارو باز میکنند که ببینند چه قطعه ای نیاز داره؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
راستی یه سوال تعمییر کارای گوشی این گوشی هارو باز میکنند که ببینند چه قطعه ای نیاز داره؟
شما پول بده آپولو هم برات باز میکنن

Sent from my A5300 using Tapatalk

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
داداش این 550 تومنه اون 850 تومن .خوب معلومه که بهتره:D
اگه گوشی هم رده این چیزی میدونید پیشنهاد کنید.من تو چند تا سایت گشتم به نظرم نسبت به قیمتش خوبه ولی اطلاعات من تئوری بود باید ببینم کسی که باهاش کار کرده چی میگه.میترسم مثل اون کولپد که دوستمون داش دوربینش درحد 5 هم نباشه یا ازین قبیل مشکلات که تا ادم دستش نگیره نمیفهمه

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
دوستان کسی نمیخواد درمورد
COOLPAD 7320
راهنماییمون کنه؟؟؟؟؟؟ دوربینش ضعیفه ایا؟هیچکی اینو نداره؟
چند صفحه پیش یه نقد کامل براش گذاشتم ..(چند صفحه قبل تر هم نمونه عکسهاش رو گذاشتم )
کیفیت عکساش در شرایط نوری مناسب خوبه ولی در نور کم و شب نا امید کننده است ..البته اقا امیر می گه با نصب رام کیفیت دوربین عالی میشه .
اگه دوربین زیاد برات مهم نیست ..کول پد رو بگیر که واقعا از لحاظ قدرت سخت افزاری و باطری و صفحه نمایش فوقالعاده است
یه مزیت دیگه که همین دیروز کشف کردم در کول پد اینه که می تونی تمام بازی ها و برنامه ها رو به صورت پیش فرض در کارت حافظه نصب کنی حتی بازی هایی که در گوشی های دیگه امکان انتقال به کارت حافظه رو ندارند ولی کولپد این بازی ها رو هم روی کارت حافظه نصب می کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا