• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
چند صفحه پیش یه نقد کامل براش گذاشتم ..(چند صفحه قبل تر هم نمونه عکسهاش رو گذاشتم )
کیفیت عکساش در شرایط نوری مناسب خوبه ولی در نور کم و شب نا امید کننده است ..البته اقا امیر می گه با نصب رام کیفیت دوربین عالی میشه .
اگه دوربین زیاد برات مهم نیست ..کول پد رو بگیر که واقعا از لحاظ قدرت سخت افزاری و باطری و صفحه نمایش فوقالعاده است
یه مزیت دیگه که همین دیروز کشف کردم در کول پد اینه که می تونی تمام بازی ها و برنامه ها رو به صورت پیش فرض در کارت حافظه نصب کنی حتی بازی هایی که در گوشی های دیگه امکان انتقال به کارت حافظه رو ندارند ولی کولپد این بازی ها رو هم روی کارت حافظه نصب می کنه
الان میرم میبینم.اونم از یکی از دوستای اهل فن میپرسم ببینم چی میگه.جدن؟؟؟؟؟؟ دمش گرم بابا:D

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
الان میرم میبینم.اونم از یکی از دوستای اهل فن میپرسم ببینم چی میگه.جدن؟؟؟؟؟؟ دمش گرم بابا:D
پرسیدم میگه احتمالا تو سایته needrom هستش.ولی هنوز ندیده
یکم گشتم پپیدا نکردم.صفحشو یادتون نیست؟
رفتم تو صفحتون هرچی نظر دارید زن فون 6 زن فون 5 :D

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
coolpad-7320-7.jpg

من زیاد زبانم خوب نیست.فقط فهمیدم اینگار میگه دوربینش تو شب خوبه ها :D

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
اینجا اشتب شده
اون گوشی که ahadm عزیز گرفتند و در موردش توضیح دادند coolpad f1 بود و این مدلی که دوستمون میگن coolpad 7320 که دوتا مدل متفاوته
البته ه. دو تو این رنج قیمتی خوبند

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اینجا اشتب شده
اون گوشی که ahadm عزیز گرفتند و در موردش توضیح دادند coolpad f1 بود و این مدلی که دوستمون میگن coolpad 7320 که دوتا مدل متفاوته
البته ه. دو تو این رنج قیمتی خوبند
خوب من بالا پیام دوستمون گفتم که کولپد 7320o_O

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
:D:D:D:D:D:D
شرمنده دوستان درسته من اشتب کردم ..
مال من coolpad 8297 هست مدلش یا همون f1
راستش من چون با قدرت سخت افزاری و صفحه نمایش و باطریش حال می کنم دیگه دوربینش زیاد برام مهم نیست

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
چه عجب از خر شیطون پیاده شدی دست از سر این ایسوس برداشتی تازه مطمئنم اگه بتونی رامش رو عوض کنی تعجب خاهی کرد که این گوشی چیکارا میتونه بکنه توصیه میکنم حتما رام خوبی رو پیدا کن و عوض کن اون موقع تازه میفهمی که چه گوشی رو با چه قیمت کمی گرفتی که عمرا با پول گوشیت تو ایران میتونستی یه گوشی هم ردیف این گوشی دستت بگیری حالا هی بازی های سنگین و بریزو بدون لگ وافت فریم بازی کن بعدم عشق کن که دنیا دو روزه .و اما بعد کسی از کارای گرافیکی سر در میاره بتونه یه بوت انیمیشن برام بسازه واسه رام هایی که پورت میکنم .با مضمون برخلق جهان علی امیر است یا ذکره علی و عباده ,ویا اسد الله غالب با یه همچین مزامینی فایل گیف درست کنه نتظر مساعدت هاتون هستم .

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
:D:D:D:D:D:D
شرمنده دوستان درسته من اشتب کردم ..
مال من coolpad 8297 هست مدلش یا همون f1
راستش من چون با قدرت سخت افزاری و صفحه نمایش و باطریش حال می کنم دیگه دوربینش زیاد برام مهم نیست
یعنی واااااقعا خسته نباشی:general208:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
چه عجب از خر شیطون پیاده شدی دست از سر این ایسوس برداشتی تازه مطمئنم اگه بتونی رامش رو عوض کنی تعجب خاهی کرد که این گوشی چیکارا میتونه بکنه توصیه میکنم حتما رام خوبی رو پیدا کن و عوض کن اون موقع تازه میفهمی که چه گوشی رو با چه قیمت کمی گرفتی که عمرا با پول گوشیت تو ایران میتونستی یه گوشی هم ردیف این گوشی دستت بگیری حالا هی بازی های سنگین و بریزو بدون لگ وافت فریم بازی کن بعدم عشق کن که دنیا دو روزه .و اما بعد کسی از کارای گرافیکی سر در میاره بتونه یه بوت انیمیشن برام بسازه واسه رام هایی که پورت میکنم .با مضمون برخلق جهان علی امیر است یا ذکره علی و عباده ,ویا اسد الله غالب با یه همچین مزامینی فایل گیف درست کنه نتظر مساعدت هاتون هستم .
اقا ادم رامو خودش نصب کنه بهتره یا بده گوشی فروشی؟ من که اصلا نمیدونم رام چی هست خدا رحم کنه:general507:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
گوشی فروشی ها هم اغلب ادمای بی سوادی هستن وبیشتر دنبال برنامه ریختن هستن اونم مثلا 40 هزار ملتو بچاپن خودت از الان تحقیق کن یاد بگیر اگه زبان هم بلد نیستی گوگل ترنسلیت گزینه ی مناسبیه.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
من تو صفحه 178 یه ریوویو قبل از این که کسی در مورد این گوشی چیزی بگه گذاشتم...
زیرشم مقایسش کردم با ردمی نوت...
از ردمی نوت سر تر هست خداییش..
الان هم 4 تا ریوویو خوب ازش تو یوتیوب هست...
گوشی بسیار خوبی هست من 99.5 درصد سفارش میدمش...
من فکر میکردم دوربینش خوب نیست که تو تستی که ازش دیدم خیلی خوب بودش...
صفحه نمایشش هم از ردمی نوت بهتر بود...
تنها مزیتی که ردمی نوت داره رم 2 و رام میوویی هست که داره...
ارادت"

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
بابا دمت گرم داداش طرز فکرت به قول بچه ها N1 :D داره حالا که اینجوری شد به فکر بوت انمیشن واسه رام های شما هستم.

اقا ادم رامو خودش نصب کنه بهتره یا بده گوشی فروشی؟ من که اصلا نمیدونم رام چی هست خدا رحم کنه:general507:
اصلا نترس رام گوشی مثل غذا که برای بدن لازمه اونم برای گوشی لازمه:D

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
گوشی فروشی ها هم اغلب ادمای بی سوادی هستن وبیشتر دنبال برنامه ریختن هستن اونم مثلا 40 هزار ملتو بچاپن خودت از الان تحقیق کن یاد بگیر اگه زبان هم بلد نیستی گوگل ترنسلیت گزینه ی مناسبیه.
اره .یکم فکر کردم دیدم راست میگی

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
بابا دمت گرم داداش طرز فکرت به قول بچه ها N1 :D داره حالا که اینجوری شد به فکر بوت انمیشن واسه رام های شما هستم.

اصلا نترس رام گوشی مثل غذا که برای بدن لازمه اونم برای گوشی لازمه:D
دارم آشپزی واسه گوشی یاد میگیرم :D

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
آی گفتی...
یعنی تو ایران همه چی برعکسه==>یه سال و نیم پیش رفته بودم بزرگترین مرکز فروش گوشی تو مشهد(قصر موبایل)تو یه مغازه معروف یکی از اون کسایی که توضیح میداد در مورد گوشی ها که روی سینه اش یه کارت زده بود (متخصص حرفه ای:eek::D) رفتم جلو فقط یه سوال بچه گانه ازش پرسیدم: "داداش دوربین این گوشی فیلم برداریش کیفیتش VGA-WVGA-HD-FHD و اینکه چند فریم بر ثانیه است؟؟؟"
جواب طرف:" دوربینش هشته...!!!"
جواب من:" داداش میدونم... کیفیت & چند فریمه؟؟؟"
جواب طرف:"گفتم که هشته دیگه...!!!"
من که با رفیقم اونجا بودیم قیافمون شده بود=:eek::eek:(داخل پاساژ)
من که با رفیقم اونجا بودیم قیافمون شده بود=:D:D(بیرون پاساژ)
حالا تو مغازه ما رو گرفته بودن بیا بیا نرم افزار برات بریزم به 30 تومن(نمیدونستن که با یه گرگ طرفن:D)
خلاصه کلام اینکه 98% موبایل فروشان گرامی اطلاعاتشون زیر خط فقر تشریف داره:general602:
و برای کاربر عزیزALIJOON پیشنهاد میکنم که برا شروع از این فروم شروع کنه:http://and-roid.ir/Forum/forum.php
یا علی

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
آی گفتی...
یعنی تو ایران همه چی برعکسه==>یه سال و نیم پیش رفته بودم بزرگترین مرکز فروش گوشی تو مشهد(قصر موبایل)تو یه مغازه معروف یکی از اون کسایی که توضیح میداد در مورد گوشی ها که روی سینه اش یه کارت زده بود (متخصص حرفه ای:eek::D) رفتم جلو فقط یه سوال بچه گانه ازش پرسیدم: "داداش دوربین این گوشی فیلم برداریش کیفیتش VGA-WVGA-HD-FHD و اینکه چند فریم بر ثانیه است؟؟؟"
جواب طرف:" دوربینش هشته...!!!"
جواب من:" داداش میدونم... کیفیت & چند فریمه؟؟؟"
جواب طرف:"گفتم که هشته دیگه...!!!"
من که با رفیقم اونجا بودیم قیافمون شده بود=:eek::eek:(داخل پاساژ)
من که با رفیقم اونجا بودیم قیافمون شده بود=:D:D(بیرون پاساژ)
حالا تو مغازه ما رو گرفته بودن بیا بیا نرم افزار برات بریزم به 30 تومن(نمیدونستن که با یه گرگ طرفن:D)
خلاصه کلام اینکه 98% موبایل فروشان گرامی اطلاعاتشون زیر خط فقر تشریف داره:general602:
و برای کاربر عزیزALIJOON پیشنهاد میکنم که برا شروع از این فروم شروع کنه:http://and-roid.ir/Forum/forum.php
یا علی
دمت گرم کلی خندیدیم:D:D اره راس میگی.منم چند هفته پیش رفته بودم یکی از موبایل فروشی های ساری که اونم تقریبا بزرگ بود.تو یه جای مععروف ساری که فقط گوشی فروشی هستش مثل علاء الدبن.اقا رفتم داخل گوشی فروشی از مرده میپرسم اقا ببخشید هانر 3 چقدره؟ یارو:eek:_O من دوباره تکرار کردم ببخشید هانر 3 دارید؟ یار:چی هست؟o_Oاها فهمیدم لیبله(leybel) ؟:cool: من::confused: ممنونم .بعدش رفتم دیگه هم اونورا پیدام نشد:Dباز یه بار دیگه نمایشگاه ای تی و ازین چیزا بود یارو نوت 3 اورده بود نمیدونست جستجر چیه .واسش فعال کردم کلی تعجب کرد:D

A E

Registered User
لایک‌ها
189
دوستانی که با نصب رام آشنا نیستن حتما قبل از اولین نصبشون کامل مطالعه و پرس و جو بکنن و بعد این کارو بکنن . حتما درباره اصطلاحات اندروید مطلب بخونید. لینک زیر کمک میکنه:
http://wiki.and-roid.ir/index.php/واژگان_اندروید
دوست من تجربه نداشت و ZTE V967s رو Hard Brick کرد ، طوری که من حتی عمدا هم نمیتونم گوشی رو اینطوری آجر کنم o_O
البته خود من هم اولین گوشی اندرویدی که داشتم چینی بود و همون هفته اول CWM نصب کردم و رامشو عوض کردم. اونم از سایت چینی گرفتم و توضیحاتش چینی بود. ولی فکر کنم من خیلی خوش شانس بودم. اگه به اون زمان برگردم احتمالا دیگه این کارو نمیکنم.

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام بروبچ بین کول پد f1 و lenovo a850 پلاس کدوم رو پینشهاد میدین؟ از روی کاغذ مقایسه نکنید بیزحمت
امتیاز هردوتا حدود ۲۷۰۰۰ هست و مشخصاتشون تقریبا یکیه

حالا دوستان بگن ببینیم چی میشه

Sent from my Numy 3G AX1 using Tapatalk

A E

Registered User
لایک‌ها
189
اینم چند تا عکس با دوربین Dakele Xiaokele که قبلا درباره ش گفته بودم. عکس ها رو با کیفیت Super Fine نگرفتم تا حجم کمتر بشه ، اما بازم حجم ها بالاست پس تا لود شدن کامل صبور باشید
چند تا عکس کلوز آپ و ماکرو
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140610_171107.jpg
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140619_074012.jpg
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140621_114528.jpg
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140620_165750.jpg
عکس indoor نگرفتم که بذارم ولی عکس چهارم رو نزدیک غروب گرفتم و تقریبا مشابه عکس های با نور کم داخل ساختمونه ، میتونید نورگیری رو مقایسه کنید
عکس بعدی رو برای نشون دادن قدرت فلش Osram و اندازه نورگیری سنسور توی تاریکی مطلق گرفتم ، کوچیکترین نوری توی این محیط نبود
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140608_005719.jpg
عکس بعدی هم برای حداکثر نورگیری دوربین . با بیشتر گوشی هایی که عکس مستقیم از ماه گرفتم یه نقطه سفید توی زمینه ی سیاه و سرشار از نویز دیده میشد
http://www.xum.ir/images/2014/06/30/IMG_20140613_215626.jpg
و آخرین عکس برای دوستمون که گفته بود از کتاب عکس بگیرم
http://xum.ir/images/2014/06/30/20140630222616.jpg

همه عکس ها رو با تنظیمات خودکار گرفتم ، با تنظیمات دستی کیفیت بهتر میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا