• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
من ۱۰تا داشتم همشون دقیقا فرکانسشون ۱۶۶۶بود
داداش شما که a850+ داشتی میتونی یه ریویو کامل ازش بزاری؟ صفحه نمایش.تاچ.دوربین.باطری.قدرت پردازنده و گرافیک توی بازی های سنگین.و کلا همه چیزش

Sent from my Numy 3G AX1 using Tapatalk

zanyar.sew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان این گوشی oneplus one رو کی میارید؟ قصد خریدشو دارم واقعا ! چرا کسی جواب نمیده؟ :(

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
داداش شما که a850+ داشتی میتونی یه ریویو کامل ازش بزاری؟ صفحه نمایش.تاچ.دوربین.باطری.قدرت پردازنده و گرافیک توی بازی های سنگین.و کلا همه چیزش

Sent from my Numy 3G AX1 using Tapatalk
خیلی از گوشی هایی که اینجا هستش رو دارم ولی متاسفانه نقد و بررسی وقتشو ندارم به علت تایم کاری....
اما این یکی:
سخت افزارش که واسه بازی کم نداره اصلا....و کامل جوابگو همه نوع کاری هستش
البته وقتی با اینفوکوس 320مقایسه میکنم با این که رزولوشن صفحه پایینتره و باید امتیاز گرافیک بیشتر باشه چون دو تاشون 450maliهستش.اما مثه اینکه فرکانس کاری گرافیک لنوو پایینه و امتیاز کمتری کسب میکنه اما هیچ مشکلی تو اجرا بازی اینا نداره....
تاچ کاملا روون و هیچ کندی یا مکثی توش وجود نداره. رزولوشن صفحه یه کم مشخصه پایین بودنش و میشه گفت متوسطه.البته وقتی که کنار یه گوشی با رزولوشن اچ دی باشه اما اگه کنار فول اچ دی یا 2kقرار میگیره مثه vivo میره تو باقالی:D:D نورش کافیه و باهاش میشه راحت کار کرد تو نور روز باهاش و مشکلی تو خوانا بودن ال سی دی نیست
دوربینش هم یه5با کیفیت هستش و میشه با 8سونی مقایسه کرد....
کلا نسبت گوشی به قیمتش اوکی هستش...تاییدش میکنم واسه ۶۰۰به پایین

Sent from my Vivo Xplay 3S using Tapatalk 2

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
باشه داداش اینم زیر دیپلم:D:NFC یعنی ارتباط حوزه نزدیک که تا اونجایی که یادمه این ارتباط بین 10 سانت تا 15 سانتی متر کار میکنه...
و اینکه این امواج رادیویی NFC در محیط اطراف گوشی پخش میشه و به محض اینکه به یه تگی نزدیک بشه اون امواج به تگ میرسه و تگی یه سیگنالی که حاوی اطلاعاته فیدبک میده به NFC ,...
برا تلوزیون های هوشمند سونی پیشنهاد میکنم خودت بری ببینی=http://technolife.ir/led-sony-kdl-42w670a-ال-ای-42-سونی
فک کن الان رفتی موزه(تو یه کشور خارجی) و کسی نیست که بهت در مورد اون شی توضیح بده خب الان باید چی کا کنی:general705:؟ گوشیتو در میاری NFC رو روشن میکنی گوشیو نزدیک تگی که جلوی شی میبری و میبینی که اطلاعات اون مثه هلو اومد تو گوشیت و ممکنه که لینکی چیزی هم تو اون اطلاعات باشه که در مورد مثلا اون شی تو اینترنت اطلاعات کامل داده باشه(خب زیاد خوشحال نشو که اینا همه تو ایران مثه خوابه:general402::D)
حالا از اینا همه با حال تر اینه که با این NFC میتونید یه خونه هوشمند و کارهای سریع تری داشته باشید و دسترسی خیلی سریع به نرم افزارهای گوشی و... داشته باشید...
یا علی
دمت گرم مفید بود:general601: ولی سوال من اینجاست که چطور به اون تراشه ان اف سی برنامه اون شیئ و تو موزه میدن که گوشی و نزدیک کردی مثل هلو بیاد:general410: من میخوام بفهمم چطور کار میکنه نه چه کارایی میکنه:(راستشو بخوای یه پروژه داریم میخوایم با کمک شما حلش کنیم .اگه خودتون زیاد اطلاعت ندارید(جان طفلت) یکی و معرفی کنید :general410:

kaveh2nd

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان !
چند عدد پاور بانک شیائومی 10400 میلی آمپر موجود است ! کاملاً آکبند . با قیمت مناسب .

02.jpg

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
چند تا نکته ذهن منودرگیر خودش کرده:
۱- گوشی شاومی نوت من موقع بازی و وبگردی نزدیک دوربین پشتش خیلی داغ میشه و باتری هم موقع بازی و نت گردی خیلی زود خالی میشه، عادی هست یا مشکل باتری پیدا کردم هنوز هیچی نشده؟ با وبگردی و بازی حدودا یک روز شارژش از ۱۰۰٪ به ۲۰٪ میرسه...
۲- بنچمارک اولیه روی ۲۷۰۰۰ بود ولی الان بعد از ۱هفته بنچمارک آنتوتو شده ۲۵۰۰۰، مال برنامه های نصب شده هست یا مشکل داره؟

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
۱- گوشی شاومی نوت من موقع بازی و وبگردی نزدیک دوربین پشتش خیلی داغ میشه و باتری هم موقع بازی و نت گردی خیلی زود خالی میشه، عادی هست یا مشکل باتری پیدا کردم هنوز هیچی نشده؟ با وبگردی و بازی حدودا یک روز شارژش از ۱۰۰٪ به ۲۰٪ میرسه...
۲- بنچمارک اولیه روی ۲۷۰۰۰ بود ولی الان بعد از ۱هفته بنچمارک آنتوتو شده ۲۵۰۰۰، مال برنامه های نصب شده هست یا مشکل داره؟
این که پست گوشی گرم بشه طبیعیه ..مخصوصا وقتی بازی سنگین بازی کنی ..باطری هم زیاد مصرف در چنین بازی هایی ..

بنچمارک هم به دلیل این که بعد از نصب برنامه و بازی فضای بیشتری از رم اشغال میشه میاد پایین ..
پیشنهادم اینه که از برنامه all in one استفاده کنی که رم گوشی رو عالی مدیریت می کنه
بنچمارک گوشی من هم 27500 بود ..بعد از نصب کلی برنامه شد 25000 ..اون برنامه رو که نصب کردم . دوباره بنچمارک گرفتم شده 26700 ..و دیگه بالا پایین نمیشه ..

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
اون دوستانی که میگفتن این آقا امیر گل هست بچه خوبیه کجان پس کی بود میگفت قابل اعتماد هست؟؟؟؟؟؟؟ایشون تا قبل اینکه پول به حسابشون بیاد هر روز گوشیشون رو جواب میدادن ولی الان که 1ماه هست که پول به حسابشون واریز کردم هنوز بستم سفارش داده نشده !!!!!!!!!!! الان هم 1هفته هست هر چی زنگ میزنم و پیام میدم جواب نمیده !!!!!!!! به خدا من هم برای کسی سفارش دادم این وسط فقط شدم کاسه داغ تر از آش این طرف پولشو میخواد میگه گوشی نمیخوام از ی طرف این آقا امیر جواب نمیده من موندم این وسط باید چیکار کنم والا من یک و دویست از کجا بیارم تو این بی پولی........

من امروز 32 روز از سفارشم میگذره! امیر اول هفته جواب اس منو داد گفت هفته دیگه ایشاا... گوشی دستت! ولی هنوز کدی من دریافت نکردم! پیاده میرفتیم چین الان گوشیو آورده بودیم!:general404:

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
این که پست گوشی گرم بشه طبیعیه ..مخصوصا وقتی بازی سنگین بازی کنی ..باطری هم زیاد مصرف در چنین بازی هایی ..

بنچمارک هم به دلیل این که بعد از نصب برنامه و بازی فضای بیشتری از رم اشغال میشه میاد پایین ..
پیشنهادم اینه که از برنامه all in one استفاده کنی که رم گوشی رو عالی مدیریت می کنه
بنچمارک گوشی من هم 27500 بود ..بعد از نصب کلی برنامه شد 25000 ..اون برنامه رو که نصب کردم . دوباره بنچمارک گرفتم شده 26700 ..و دیگه بالا پایین نمیشه ..

سلام
مرسی
از گوشی کولپد راضی هستید؟
کلا توضیح بدید...
ریویو صفحات قبل رو خوندم ولی میخوام بدونم الان بعد از ۱هفته باز هم خوبه؟ برای برادرم احتمالا بخوام بخرمش...
لینک اون نرم افزار هم بذارید اگه میشه...
بازی فقط پوکر آنلاین و روبوکاپ و تیکن بازی میکنم روش و نت هم از صبح که بیدار میشم معمولا آنلاینم توی نرم افزارهای اجتماعی تا شب...

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
دمت گرم مفید بود:general601: ولی سوال من اینجاست که چطور به اون تراشه ان اف سی برنامه اون شیئ و تو موزه میدن که گوشی و نزدیک کردی مثل هلو بیاد:general410: من میخوام بفهمم چطور کار میکنه نه چه کارایی میکنه:(راستشو بخوای یه پروژه داریم میخوایم با کمک شما حلش کنیم .اگه خودتون زیاد اطلاعت ندارید(جان طفلت) یکی و معرفی کنید :general410:
خواهش میکنم;) آها مخوای بدونی چه جوری اطلاعات رو روی اون تگ ها بریزی... اینو دیگه نمیدونم ولی از رفقا میپرسم. راستی پروژه ات چی هست؟ کلا نگفتی چی کار میخوای بکنی؟بهتره از این به بعد بیای تو پخ باهم صحبت کنیم...

kaveh2nd

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
سلام
مصرف باتری گوشیهای هوشمند جدید اغلب برای یک روز هست . با استفاده یکی دوساعت از وای فای !
اگه فقط تماس و پیامک در حد متعارف داشته باشی تا دو روز هم دوام میاره .
کلاً هرچی از قسمتهای رادیویی گوشی بیشتر استفاده کنی ، مصرف باتری بیشتره . بخصوص وای فای ، بلوتوث و جی پی اس !

kaveh2nd

Registered User
لایک‌ها
85
من امروز 32 روز از سفارشم میگذره! امیر اول هفته جواب اس منو داد گفت هفته دیگه ایشاا... گوشی دستت! ولی هنوز کدی من دریافت نکردم! پیاده میرفتیم چین الان گوشیو آورده بودیم!:general404:
سلام . متاسفانه توی این مسیر گاه مسائل و مشکلات زیادی پیش میاد و باعث تاخیر میشه ! ما دو هفته پیش یک محموله با پست تی ان تی داشتیم . ولی در گیت اول برش گردوندد بخاطر باتری داخلی و گفتند احتمال انفجار هست و ...
ولی خیالتون از این بابت راحت باشه که امیر آقا پیگیر هست و درقبال کارش متعهده .

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
خواهش میکنم;) آها مخوای بدونی چه جوری اطلاعات رو روی اون تگ ها بریزی... اینو دیگه نمیدونم ولی از رفقا میپرسم. راستی پروژه ات چی هست؟ کلا نگفتی چی کار میخوای بکنی؟بهتره از این به بعد بیای تو پخ باهم صحبت کنیم...
پروژه دانشگاهس.نمیخوام زیاد درموردش توضیح بده:general701:.پخ چیه؟ :D اقا همین الان دوستم گفت قضیه حل شد.عروسی بچت ;)

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
سلام . متاسفانه توی این مسیر گاه مسائل و مشکلات زیادی پیش میاد و باعث تاخیر میشه ! ما دو هفته پیش یک محموله با پست تی ان تی داشتیم . ولی در گیت اول برش گردوندد بخاطر باتری داخلی و گفتند احتمال انفجار هست و ...
ولی خیالتون از این بابت راحت باشه که امیر آقا پیگیر هست و درقبال کارش متعهده .
تی ان تی؟o_O

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اقااااا ! آی نیو وی 3 بهتره یا اون کولپد 7320؟ البته ای نیو 2600 میلی امپری که تازه اومده؟ می ارزه 120 تومن بیشتره بدم ای نیو بگیرم؟

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
انصافا اقا امیر خیلی حوصله خرج میده واسه مشتریهاش ..من خودم زیاد گیر دادم به سفارشم .:D.البته زن فون 6 سفارش داده بودم که دیدم زیاد طول می کشه برسه به دستم ..واسه همین کول پد رو که با بار اومده بود رو خریدم ..تا چند روز پس از رسیدن گوشی به دستم هم اقا امیر راهنمایی می کرد در مورد مشکلات گوشی ...
مثل اینکه بعضی سفارشات از چین دچار مشکل شدند و اقا امیر بی تقصیر هستند

Last edited by a moderator:

mahdicrh

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان تبلت
Cube Talk 9X چطور تبلتیه؟
میشه به این شرکت اعتماد کرد؟
این مشخصاتی که نوشتن واقعیه؟
اقا هرکی هرچی میدونه رو کنه.
و قیمتش؟؟