• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
اقااااا ! آی نیو وی 3 بهتره یا اون کولپد 7320؟ البته ای نیو 2600 میلی امپری که تازه اومده؟ می ارزه 120 تومن بیشتره بدم ای نیو بگیرم؟
آی نیو باتریش اذیتت میکنه هر چند دوربین بهتری داره و OTG ساپورت میکنه و خوشگل تره.اما کولپد برای بازی و وب گردی و دیدن فیلم ساخته شده.من خودم همین کولپد رو میخواستم اما وقتی دیدم OTG نداره منصرف شدم و ZTE V975 رو سفارش دادم که به نظر خودم از همه جهات عالیه تو این قیمت.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
آی نیو باتریش اذیتت میکنه هر چند دوربین بهتری داره و OTG ساپورت میکنه و خوشگل تره.اما کولپد برای بازی و وب گردی و دیدن فیلم ساخته شده.من خودم همین کولپد رو میخواستم اما وقتی دیدم OTG نداره منصرف شدم و ZTE V975 رو سفارش دادم که به نظر خودم از همه جهات عالیه تو این قیمت.
fبا کرنلی که داده شده برای گوشی او تی جی هم ساپورت میکنه و این که دوربین کولپد از ای نیو قشنگ یه سرو گردن بالاتره اتفاقا کولپد و ردمی نوت و ای نیو و زد اولترا رو تو یه ریوویو تو یوتیوب تست کردند پیشنهاد میدم ببینید عملکرد کولپد حتی از ردمی نوت هم بهتر هست...
تنها ایرادی که من ازش میگیرم رم 1 و طراحی ساده بدنه هستش که سلیقه ای هست...
من امروز یدونه کولپد 7320 سفارش دادم و به محض رسیدنش ریوویو شو میزارم

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
fبا کرنلی که داده شده برای گوشی او تی جی هم ساپورت میکنه و این که دوربین کولپد از ای نیو قشنگ یه سرو گردن بالاتره اتفاقا کولپد و ردمی نوت و ای نیو و زد اولترا رو تو یه ریوویو تو یوتیوب تست کردند پیشنهاد میدم ببینید عملکرد کولپد حتی از ردمی نوت هم بهتر هست...
دوربین آی نیو در اصل 18 مگا پیکسله. در مورد او تی جی هم من یه جا خوندم اگه به اندروید بالاتری آپدیت بشه ساپورت میکنه. اما از چند تا فروشنده تو علی اکسبرس پرسیدم که همشون گفتن با وجود روت کردن گوشی او تی جی رو ساپورت نکرده.

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
دوربین آی نیو در اصل 18 مگا پیکسله. در مورد او تی جی هم من یه جا خوندم اگه به اندروید بالاتری آپدیت بشه ساپورت میکنه. اما از چند تا فروشنده تو علی اکسبرس پرسیدم که همشون گفتن با وجود روت کردن گوشی او تی جی رو ساپورت نکرده.
درواقع دوربینش ۱۳ هست که با هک نم افزاری اونجا گزینه ۱۸مگاپیکسل رو داره.شما یه عکس با گزینه ۱۳ و یکی با ۱۸ مگاپیکسلی بگیر و مقایسشون که چه از لحاظ رزولوشن و چه از لحاظ حجم عکس
از این کارا زیاد میکنن شرکتا.مثلا یه گالکسی کلون بود رم ۲ و پردازنده ۴ هسته ولی هک بود ولی خود فروشنده امارشو دراورده بود و رمش ۵۱۲ و پردازنده ۱گیگاهرتز تک هسته ای بوده

Sent from my Numy 3G AX1 using Tapatalk

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
انصافا اقا امیر خیلی حوصله خرج میده واسه مشتریهاش ..من خودم زیاد گیر دادم به سفارشم .:D.البته زن فون 6 سفارش داده بودم که دیدم زیاد طول می کشه برسه به دستم ..واسه همین کول پد رو که با بار اومده بود رو خریدم ..تا چند روز پس از رسیدن گوشی به دستم هم اقا امیر راهنمایی می کرد در مورد مشکلات گوشی ...
مثل اینکه بعضی سفارشات از چین دچار مشکل شدند و اقا امیر بی تقصیر هستند
تو کار امیرخان شکی نیست چون فروشنده 2 روزه نیست من از نزدیکم دیدمشون خیلی آدم با شخصیتی هستن.ایشاا... مشکل گواهی سلامت هرچه زودتر برطرف شه گوشی ما و بچه ها برسه دستمون..توکل به خدا;)

tarkan_tan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این گوشیرو میتونین برام بیارین؟
چقدر برام آب میخوره.
Gionee M2

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اقا کولپد 500 تومنه زد اولترا 1500 ! خوب اگه زد اولترا بالا تر باشه جای تعجب نداره:general711:ولی شما میگید کولپد 500 تومنی بالا تره؟ مگه میشه؟:general410:اقا دمت گرم منتظر ریویوت هستیم:general601:;)
اقا قضیه چیه؟چرا اینقدر امکانات ولی اینقدر ارزون؟ o_O
راستی لینک ریویو اگه داری بده:general601:

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اخر این کولپد 7320 او تی جی میتونه پشتیبانی کنه یا نه؟:general410: ولی نکنه هم نسبت به قیمتش می ارزه:general711:

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
اقا کولپد 500 تومنه زد اولترا 1500 ! خوب اگه زد اولترا بالا تر باشه جای تعجب نداره:general711:ولی شما میگید کولپد 500 تومنی بالا تره؟ مگه میشه؟:general410:اقا دمت گرم منتظر ریویوت هستیم:general601:;)
اقا قضیه چیه؟چرا اینقدر امکانات ولی اینقدر ارزون؟ o_O
راستی لینک ریویو اگه داری بده:general601:
سایز زد اولترا خوب بالاتر هست اما از نظر امکانات و سرعت برابری میکرد + اینکه کولپد دوربینش عملا زد لولترا رو میخورد
دلیل ارزونیشم کمپانی نه چندان نام اشنا مطمئن باشید همچین چیزی رو سونی یا سامسونگ میزد همه میخریدم به به هم میکردن تازه 500 تومنم نه 1500 میخریدن
لینکشم اینجا قند شیکن ندارم میزارم براتون اما تو یوتیوب سرچ کنی هست
من که در حال حاضر یدونه سفارش دادم امروز فروشنده بعد 3 روز بهم کد رهگیری داد...با پست sg از علی اکسپرس فرستاد...
کلا همین الان تو همین فروم بگردید ایکسپریا تی ایکس دربو داغون 2 هسته ای رو زیر 700 تومن نمیفروشن واقعا بهتره ادم از همین چینی ها بخره...
مثلا من پارسال یه ست سوییشرت با گرمکن ادیداس تهران قیمت کردم 630 تومن همونو از علی اکسپرس سفارش دادم با گمرکشو همه چیزش تموم شد 220 تومن

A E

Registered User
لایک‌ها
189
امروز کشف کردم چرا گوشیم گمرکی نخورد
اسمش انقدر سخت بوده ، نتونستن توی اینترنت قیمتشو سرچ کنن واسه محاسبه گمرک:D

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
سایز زد اولترا خوب بالاتر هست اما از نظر امکانات و سرعت برابری میکرد + اینکه کولپد دوربینش عملا زد لولترا رو میخورد
دلیل ارزونیشم کمپانی نه چندان نام اشنا مطمئن باشید همچین چیزی رو سونی یا سامسونگ میزد همه میخریدم به به هم میکردن تازه 500 تومنم نه 1500 میخریدن
لینکشم اینجا قند شیکن ندارم میزارم براتون اما تو یوتیوب سرچ کنی هست
من که در حال حاضر یدونه سفارش دادم امروز فروشنده بعد 3 روز بهم کد رهگیری داد...با پست sg از علی اکسپرس فرستاد...
کلا همین الان تو همین فروم بگردید ایکسپریا تی ایکس دربو داغون 2 هسته ای رو زیر 700 تومن نمیفروشن واقعا بهتره ادم از همین چینی ها بخره...
مثلا من پارسال یه ست سوییشرت با گرمکن ادیداس تهران قیمت کردم 630 تومن همونو از علی اکسپرس سفارش دادم با گمرکشو همه چیزش تموم شد 220 تومن
ممنون.منتظر ریویو هستیم:general601:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اقا رفتم یه کیلیپ دیگه از 7320 دیدم .چیشیو دوربینش خوب نیس؟:general410: لامصب دوربینش در حد لالیگاس.به نظرم آی نیو در مقابل دوربین این باید لونگ بندازه:general711:

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان من...
این ماه تمام بشه گوشی رو می گیرم....من قبلا گوشی ای نیو وی 3 انتخابم بود ولی ردمت می که آمده امتیاز 28000 کسب کرده رو کف کردم....
حالا یک سئوال کسی این گوشی ردمت می رو گرفته؟
NFC و وای فای داره؟
آندروید 4.4 هستت؟
چند ساعت شارژ نگه می داره؟
فارسی پشتیبانی می کنه؟
ممنون میشم جواب بدید...
لینک گوشی ردمت می
;)

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان من...
این ماه تمام بشه گوشی رو می گیرم....من قبلا گوشی ای نیو وی 3 انتخابم بود ولی ردمت می که آمده امتیاز 28000 کسب کرده رو کف کردم....
حالا یک سئوال کسی این گوشی ردمت می رو گرفته؟
NFC و وای فای داره؟
آندروید 4.4 هستت؟
چند ساعت شارژ نگه می داره؟
فارسی پشتیبانی می کنه؟
ممنون میشم جواب بدید...
لینک گوشی ردمت می
;)

من جات بودم لنوو گلدن واریور میگرفتم .حالا خود دانی.300 تا پنچمارک کم تر بودن به کیفیت لنوو می ارزه:general601:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
یه سوال از دوستان اهل فن: NFC حدودا تا چند سال دیگه تو ایران باب میشه؟ یعنی اونایی که ندارن باید گوشیشونو عوض کنن؟:general507:

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
اقا رفتم یه کیلیپ دیگه از 7320 دیدم .چیشیو دوربینش خوب نیس؟:general410: لامصب دوربینش در حد لالیگاس.به نظرم آی نیو در مقابل دوربین این باید لونگ بندازه:general711:
تو کلیپ که کیفیت دوربین رو نمیشه تشخیص داد مگر با نمونه عکسها.دوربین در حد لالیگا رو میخوای چیکار؟مگه عکاس حرفه ای هستی؟ به هر حال گوشی فوق العاده ای هست و خودم اولین کسی بودم که پیداش کردم و به آقا امیر پیشنهادش رو دادم اما وقتی فهمیدم او تی جی نداره بیخیال شدم.فقط ZTE اونم با پردازنده INTEL

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
یه سوال از دوستان اهل فن: NFC حدودا تا چند سال دیگه تو ایران باب میشه؟ یعنی اونایی که ندارن باید گوشیشونو عوض کنن؟:general507:
سال حساب نکن به فکر دهه یا قرن باش!

Sent from my A5300 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا