• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
این سایتی که معرفی کردید هرگوشی یکسال گارانتی میده؟
اوهوم.میتونی چت کنی.فکر کنم این موقع ها انلاینن
خواستی خرید کنی میتونی منو تو بخش معرف بنویسی.امیرمحمد یزدان منش.مرسی :D

Last edited:

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
اوهوم.میتونی چت کنی.فکر کنم این موقع ها انلاینن
خواستی خرید کنی میتونی منو تو بخش معرف بنویسی.مرسی :D

از خود سایت فروشنده پرسیدم که یک سال گارانتی از خود نمایندگی میده اینکه عالیه....:general707:
در ضمن NFC در حال حاضر توی مترو ها فعاله و کم کم به فروشگاه ها راه پیدا می کنه...;)
آها اینم بگم فردا گوشی redminote شیائومی توی سایت قرار میگیره.....ازش سئوال کردم از نظر سخت افزاری و امکانات گوشی خوبی هستت......

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
از خود سایت فروشنده پرسیدم که یک سال گارانتی از خود نمایندگی میده اینکه عالیه....:general707:
در ضمن NFC در حال حاضر توی مترو ها فعاله و کم کم به فروشگاه ها راه پیدا می کنه...;)
آها اینم بگم فردا گوشی redminote شیائومی توی سایت قرار میگیره.....ازش سئوال کردم از نظر سخت افزاری و امکانات گوشی خوبی هستت......
من میخواستم همون اول بهتون بگم گفتم شاید اقا امیر (مسئول امیر اکسپرس) ناراحت شن.من که روزی دو سه بار باهاشون چت نکنم خوابم نمیبره:D

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
حالا دوستان با این تفاسیر برا قیمت حدود 650 تومن چی پیشنهاد میدهند؟
اولویت ها هم
1- دوربین
2- قشنگی و کیفیت صفحه نمایش و بدنه
3- پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
من میخواستم همون اول بهتون بگم گفتم شاید اقا امیر (مسئول امیر اکسپرس) ناراحت شن.من که روزی دو سه بار باهاشون چت نکنم خوابم نمیبره:D

میگم زیاد چت کنی خیلی بد میشه ها.............

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
میگم زیاد چت کنی خیلی بد میشه ها.............
نمیشه.عوضش اطلاعات عمومی بالا میره.من میخوام تعریف کنم میترسم الان بگی توام یکی از اونایی.اون سری یکم از بارثا شاپ تعریف کردم مگه ولم میکردن:D

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
نمیشه.عوضش اطلاعات عمومی بالا میره.من میخوام تعریف کنم میترسم الان بگی توام یکی از اونایی.اون سری یکم از بارثا شاپ تعریف کردم مگه ولم میکردن:D
من بارثا شاپ یه سری سئوال کردم گفتم چرا قیمت گوشی آنقدر گرونه در حالی قیمت دلار متغییره که گفت قیمت ثابت هستت سریع چت را قطع کرد....این نشون میده مدیران فروشگاه تحمل شیندن اینگونه سئوالات نداره سریع چت رو روی کاربران می بنده...:general210::general405:

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
من بارثا شاپ یه سری سئوال کردم گفتم چرا قیمت گوشی آنقدر گرونه در حالی قیمت دلار متغییره که گفت قیمت ثابت هستت سریع چت را قطع کرد....این نشون میده مدیران فروشگاه تحمل شیندن اینگونه سئوالات نداره سریع چت رو روی کاربران می بنده...:general210::general405:

از سایت بارثا شاپ گوشی خریدن اشتباه اشتباه

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دقیقا همینطوره

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان براخرید یک گوشی با معیار زیبایی و کیفیت صفحه نمایش و صدا چی پیشنهاد میکنین ؟ اهل بازی و دوربین و عکاسی نیستم فقط همین که از لحاظ ظاهری خوشگل باشه و کیفیت صفحه نمایش و صداش خوب باشه مهمه برام ":)ممنون

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من کلاهم بیوفته سمت بارثاوا نمیرم دیگه اونور دو تا بچه بی مسئولیت مردم و مسخره کردن... برادرانه میگم خرید نکنید از اونجا اول زبون میریزن بعد حالتونو بهم میزنن از خریدتون

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
من کلاهم بیوفته سمت بارثاوا نمیرم دیگه اونور دو تا بچه بی مسئولیت مردم و مسخره کردن... برادرانه میگم خرید نکنید از اونجا اول زبون میریزن بعد حالتونو بهم میزنن از خریدتون
داداش دلیل خرید نکردن از این سایت بگو که بقیه کاربران بدونند که یه موقع اشتباه نکنه....

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان براخرید یک گوشی با معیار زیبایی و کیفیت صفحه نمایش و صدا چی پیشنهاد میکنین ؟ اهل بازی و دوربین و عکاسی نیستم فقط همین که از لحاظ ظاهری خوشگل باشه و کیفیت صفحه نمایش و صداش خوب باشه مهمه برام ":)ممنون
با مشخصات که گفتی inew v 3 براتون پیشنهاد می کنم....

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش دلیل خرید نکردن از این سایت بگو که بقیه کاربران بدونند که یه موقع اشتباه نکنه....
موقع خرید هر چی بگین میگن باشه واست میاریم اصن نمیگفتین هم روش بود موقع دریافت کالا هیچی نمیبینی توش بعدش میکن هدایا بوده و دندون اسب پیش کشی رو نمیشمارن به خود من بعد کلی دیر کرد و نبودن چیزایه جدا که حتی هدایا هم نبوده و پول جدا دریافت کردن میگن ما از کجا بدونیم تو بسته نبوده اونجاست که منفجر میشین بعدشم که گله میکنین اول میگن هر کاری دلت میخواد بکن بعدش میگن براتون جدا سفارش میدیم بعدشم اینقد دروغ میگن امروز و فردا بار نرسید گیر کرده جنس تو لب مرز باور کنید بعد شیش ماه من سه تا گوشی عوض کردم هنوز لوازمشون نرسیده تو سایتشونم موجود نیست و بعد سه ماه بعد از دریافت گوشی راضی شدم پولمو فقط پس بگیرم و یه چیزایه دیگه که نمیخوام و درست نیست اینجا بگم (نمیخوام زیاد شه ) فقط بعد اون داستانا قسم خوردم به خودم که اطلاع رسانی کنم که بقیه این اشتباه رو انجام ندن ... من تجربه مو میگم اختیار با خودتونه ...

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
موقع خرید هر چی بگین میگن باشه واست میاریم اصن نمیگفتین هم روش بود موقع دریافت کالا هیچی نمیبینی توش بعدش میکن هدایا بوده و دندون اسب پیش کشی رو نمیشمارن به خود من بعد کلی دیر کرد و نبودن چیزایه جدا که حتی هدایا هم نبوده و پول جدا دریافت کردن میگن ما از کجا بدونیم تو بسته نبوده اونجاست که منفجر میشین بعدشم که گله میکنین اول میگن هر کاری دلت میخواد بکن بعدش میگن براتون جدا سفارش میدیم بعدشم اینقد دروغ میگن امروز و فردا بار نرسید گیر کرده جنس تو لب مرز باور کنید بعد شیش ماه من سه تا گوشی عوض کردم هنوز لوازمشون نرسیده تو سایتشونم موجود نیست و بعد سه ماه بعد از دریافت گوشی راضی شدم پولمو فقط پس بگیرم و یه چیزایه دیگه که نمیخوام و درست نیست اینجا بگم (نمیخوام زیاد شه ) فقط بعد اون داستانا قسم خوردم به خودم که اطلاع رسانی کنم که بقیه این اشتباه رو انجام ندن ... من تجربه مو میگم اختیار با خودتونه ...
خب این شد نصف داستان بیشتر بگو تا بدونند چون کاربران توی خرید و فروش اینترنتی کم می دوند و بیشتر اشتباه می کنن....

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
جا داره که قضیمو که دیگه از بارثا دست کشیدم بگم.اقا من اولین روز رفتم دیدم خیلی گرم تحویلم میگرین.گفتم عجب سایته خوبیه ها.اقا رفتم برا سایتش تبلیغات کنم.هی این سایت اون سایت دیدم همه دارن میگم ازین سایت خرید نکنید بد بختین .باز بیخیال نشدم خلاصه انقدر بد بخت بیچاره دیدم که خودم بوک مارک بارثار و حذف کردم:D

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
داداش کاری ندار
داداش کاری نداره که .برو تو سایت پلیس فتا همینو بگو خودشون سایتو تخته میکنن چون نماد داره

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
حالا دوستان با این تفاسیر برا قیمت حدود 650 تا 700 تومن چی پیشنهاد میدهند؟
اولویت ها هم
1- دوربین
2- قشنگی و کیفیت صفحه نمایش و بدنه
3- پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا