• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
من میگم ای نیو وی 3 بگیر امکانات آن کامل تر از گوشی هستت....
میگم ان اف سی توی ایران داره و بعضی جاهای تهران فعاله....
ظاهرا دوستان راست میگن .به باتریش نمی ارزه
خیلی چیزا تو تهران اومده اما اینوا اصلا نیومد.اصلا تهران جزء ایران نیس که همه امکانات واسه اونه:D

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
والا باتری 2800 توی بعضی سایت ها آورده نمیدونم اصلی هستت یا نه....
اگه به فکر باتری هستی بهترهبه گوشی های دیگر نظیر ردمت می شیائومی که باتری قوی داره فکر کنی....:)
http://www.mi.com/en/redminote
اره باتری واسم مهمه دادا
به اون 2800 ها اطمینان نیست والا :D

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
خوب چرا گوشی؟باتری هم اگه شرکت ای نیو صلاح میدونست خودش توش میزاشت خوب:general405:
شرکت ای نیو موبایل زورت نمی رسه باتری درست حسابی بزاره اگه باتری خوب می گذاشت فروش ای نیو وی 3 به خاطر زیبایی آن بیشتر می شد...;)

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
رسما کردینش چت رم رفت پی کارش یه تذکره دوستانه هم میدم لطفا لینک سایت های وارد کننده ی گوشی رو داخل تاپیک نذارید و اگه میخاید یه همچین لینکی به هم بدین توی خصوصی باشه بهتره ادم نباید از صبر ومعرفت صاحب تاپیک نهایت سو استفاده رو بکنه که.کار درستی نیس بالاخره امیر خان هم زحمت کشیده وانصافا ادم خوبیه حالا نباید به خاطر این یه ماه- چهل روزی که بد اورده ادم بخواد قدر نشناسی کنه اون موقعی که امیر توی ایران تراک تبلت وارد میکرد هنوز هیچ سایتی دنبال این داستانا نبوددر آخر هم معذرت میخوام که تذکر رو این طوری علنی نوشتم میتونستم پ خ کنم ولی گفتم این طوری باشه بهتره و اگه کس دیگه هم خواست لینک بذاره ان شا الله رعایت میکنه چون این تاپیک مال امیر حسین خان دیگه .

GPUX

Registered User
لایک‌ها
65
رسما کردینش چت رم رفت پی کارش یه تذکره دوستانه هم میدم لطفا لینک سایت های وارد کننده ی گوشی رو داخل تاپیک نذارید و اگه میخاید یه همچین لینکی به هم بدین توی خصوصی باشه بهتره ادم نباید از صبر ومعرفت صاحب تاپیک نهایت سو استفاده رو بکنه که.کار درستی نیس بالاخره امیر خان هم زحمت کشیده وانصافا ادم خوبیه حالا نباید به خاطر این یه ماه- چهل روزی که بد اورده ادم بخواد قدر نشناسی کنه اون موقعی که امیر توی ایران تراک تبلت وارد میکرد هنوز هیچ سایتی دنبال این داستانا نبوددر آخر هم معذرت میخوام که تذکر رو این طوری علنی نوشتم میتونستم پ خ کنم ولی گفتم این طوری باشه بهتره و اگه کس دیگه هم خواست لینک بذاره ان شا الله رعایت میکنه چون این تاپیک مال امیر حسین خان دیگه .

دوستمون درست می فرماین. برای مشورت خرید گوشی بهتره به بخش مربوطه در انجمن مراجعه بشه و اونجا مشورت ها صورت بگیره.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
بشتابید ..بشتابید! مارک شیائومی تا سال بعد میخواد رکورد سامسونگ و بشکونه!:general707: طبق این خبر:http://www.digikala.com/News/News-4205 (این سایت که اشکال نداره گوشی های چینی نمیاره) .نمیدونم مارک های دیگه هم همین هست یا نه؟o_O
یکم رفتم برسی کردم .نظرتون درمورد این:Xiaomi Red Rice چیه؟ در نگاه اول دوتا بدی توش دیدم .ال سی دی 4.7 اینج:general410:!من 5 به بالا میخوام.خیلی کوچیکه! گوشی باس بزرگ باشه:(.و حافظه داخی 4 گیگش! یه جی تی ای 5 نصب کنیم پر میشه که.شانس مارو ببین:( نسبت به کولپد چندتا خوبی داره :یک:NFC دو: او تی جی سه:وای فای شارجینگ .چهار: گوریلا گلس و از همه مهم ترر معروفیتش که مطمئن باشید سال بعد جای هواوی و میگیره.:cool:
با این وجود دوستان چیو پیشنهاد میکنن؟؟؟؟ کوپد7320 یا این؟

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
بشتابید ..بشتابید! مارک شیائومی تا سال بعد میخواد رکورد سامسونگ و بشکونه!:general707: طبق این خبر:http://www.digikala.com/News/News-4205 (این سایت که اشکال نداره گوشی های چینی نمیاره) .نمیدونم مارک های دیگه هم همین هست یا نه؟o_O
یکم رفتم برسی کردم .نظرتون درمورد این:Xiaomi Red Rice چیه؟ در نگاه اول دوتا بدی توش دیدم .ال سی دی 4.7 اینج:general410:!من 5 به بالا میخوام.خیلی کوچیکه! گوشی باس بزرگ باشه:(.و حافظه داخی 4 گیگش! یه جی تی ای 5 نصب کنیم پر میشه که.شانس مارو ببین:( نسبت به کولپد چندتا خوبی داره :یک:NFC دو: او تی جی سه:وای فای شارجینگ .چهار: گوریلا گلس و از همه مهم ترر معروفیتش که مطمئن باشید سال بعد جای هواوی و میگیره.:cool:
با این وجود دوستان چیو پیشنهاد میکنن؟؟؟؟ کوپد7320 یا این؟
خوب حافظه داخلی میخوای چیکار؟تو گوشی هایه چینی میتونی جایه حافظه داخلی با خارجی رو عوض کرده و بالاترین حافظه داخلی رو داشت

Sent from my T5S using Tapatalk 2

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
خوب حافظه داخلی میخوای چیکار؟تو گوشی هایه چینی میتونی جایه حافظه داخلی با خارجی رو عوض کرده و بالاترین حافظه داخلی رو داشت

Sent from my T5S using Tapatalk 2
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه برادرم پد فون ایسوس داره .با اینکه حافظه داخلیش 8 هستش دهنش اسفالت شد.:(اگه اینجوری که میگی باشه که عاااااالیییی میشه:general707:

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
سلام...با این وجود دوستان چیو پیشنهاد میکنن؟؟؟؟ کوپد7320 یا این؟
نمی دونم redminote بگیرم یا نه....بدجوری سرگردانم....:(
اونم سایت فروش این گوشی ردمت می....
http://www.xiaomishop.com/73-xiaomi...m-55-inch-ips-ogs-screen-13mp-smartphone.html

saeediust2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من موبايل lenovo golden warrior a8 كه اخيرا توسط كمپاني lenovo رونمايي شده و در چين به فروش رسيده رو ميخوام
ايا امكان سفارش اين كالا وجود داره?
اگه پاسختون مثبته, حدود چه قيمتي واسم تموم ميشه
ممنون

A E

Registered User
لایک‌ها
189
دوستانی که اینجا رو چت باکس کردن لطف کنن کمتر اسپم بدن
اینطوری نه خودتون میتونید راهنمایی بگیرید و نه دیگران
دوستان براخرید یک گوشی با معیار زیبایی و کیفیت صفحه نمایش و صدا چی پیشنهاد میکنین ؟ اهل بازی و دوربین و عکاسی نیستم فقط همین که از لحاظ ظاهری خوشگل باشه و کیفیت صفحه نمایش و صداش خوب باشه مهمه برام ":)ممنون
اگه با یه باطری خیلی ضعیف میتونید کنار بیاید iNew V3 ارزونترین انتخاب هست ، البته صدای جالبی هم نداره
بودجه رو مشخص کنید تا راهنمایی کنیم
منظورتون از صدا رو هم مشخص کنید ، اسپیکر یا خروجی هدفون؟

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستانی که اینجا رو چت باکس کردن لطف کنن کمتر اسپم بدن
اینطوری نه خودتون میتونید راهنمایی بگیرید و نه دیگران

اگه با یه باطری خیلی ضعیف میتونید کنار بیاید iNew V3 ارزونترین انتخاب هست ، البته صدای جالبی هم نداره
بودجه رو مشخص کنید تا راهنمایی کنیم
منظورتون از صدا رو هم مشخص کنید ، اسپیکر یا خروجی هدفون؟
من زیر 600 تا 500 در نظر دارم

A E

Registered User
لایک‌ها
189
من زیر 600 تا 500 در نظر دارم
مهمترین نیازهات رو هم بگو
CoolPad 7320 گوشی ای هست که امکانات و قدرت زیادی نسبت به قیمتش داره و با هزین پست و گمرک حدودا 550 تومن میشه ، ولی اگه cpu چهار هسته ای هم برات کافی باشه انتخاب ها بیشتر میشه
هشت هسته ای فرقش فقط توی بازی های سنگین مشخص میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا