• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش کاری ندار

داداش کاری نداره که .برو تو سایت پلیس فتا همینو بگو خودشون سایتو تخته میکنن چون نماد داره
اولا قبلا هم اشاره کردم چون در مورد هدایا که اونم اینا نمیدن اون شرکت یا سایتی که خرید میکنن اینا میده بگم چون میگن هدیه بوده و پولی پرداخت نشده نمیشه کاری کرد مثال(دندون اسب پیشکشی ) بعدشم اینقد سر میدوونن که خععلی ها خسته میشن دیگه پیگیری نمیکنن اونایی هم که پیگیری کنن فوقش پول خودشونو برگردونن بعد دو سه ماه جواب ندادنو کلی داستان جالبه به یکی نوشته بود میخواستم برات فلان چیزو بفرستم چون پر رو شدی (منظورش زنگ زدن بعد از مثلا قولی که داده بودن که یه هفته بعد میفرستم براتون طرف یه هفته میشد 10 روز میشد میدید خبری نیست زنگ میزد ) نمیفرستم ... فقط چیزی که فهمیدم اگه نفعی نداشته باشه براشون این سایتا تو اوج بد قولیاشون یه قدم برا مشتری بر نمیدارن .. خععلی ها نمیدونن تا یکم تحویلشون میگیرن میاد هی پشت سایتا در میان تا واسه خودشون پیش نیاد حالیشون نمیشه...امیدوارم اقا امیر اینطوری نباشه و حرمت مشتری و حسابی که باز میکنه و میاد از اینجا خرید میکنه رو داشته باشن یه کاریم قرار واسه من بکنن انشالله انجام بدن که دیگه اینجا خاطره بد نمونه و ابروی منم حفظ شه جلو مدیرم ..این حرفا هم واسه تجربه ای که داشتم گذاشتم که بقیه دوستام اشتباه نکنن درسته این پولا واسه خععلی ها پولی نیست ولی چون میدونم که خععلیا هم دوزار دوزار پول جمع میکنن که دلشون شاد شه بعد یه ادم نفهم میاد از همه بدبینشون میکنه وگرنه پیگیری و تلافی کردن کاری نداره چه بسا که ماشین یکی از مدیران سایتای فوق اتیش گرفت حالا بمونه کار خدا بود یا دست دوستان متضرر...

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
مهمترین نیازهات رو هم بگو
CoolPad 7320 گوشی ای هست که امکانات و قدرت زیادی نسبت به قیمتش داره و با هزین پست و گمرک حدودا 550 تومن میشه ، ولی اگه cpu چهار هسته ای هم برات کافی باشه انتخاب ها بیشتر میشه
هشت هسته ای فرقش فقط توی بازی های سنگین مشخص میشه
ملاک اصلی من بازی نیست .من رو چیز خاصی تمرکز ندارم .میخوام از هرچی مقدار کمی داشته باشه .ملاک هایی چون اندازه :5 تا 5.5 و او تی جی و ان اف سی و زیبایی یه مقداری اهمیت داره ولی نه اینکه حتما باشن.ترجیها یه مقداری باشن.ولی کیفیت ساخت تقریبا اولویت اول من قرار داره

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اولا قبلا هم اشاره کردم چون در مورد هدایا که اونم اینا نمیدن اون شرکت یا سایتی که خرید میکنن اینا میده بگم چون میگن هدیه بوده و پولی پرداخت نشده نمیشه کاری کرد مثال(دندون اسب پیشکشی ) بعدشم اینقد سر میدوونن که خععلی ها خسته میشن دیگه پیگیری نمیکنن اونایی هم که پیگیری کنن فوقش پول خودشونو برگردونن بعد دو سه ماه جواب ندادنو کلی داستان جالبه به یکی نوشته بود میخواستم برات فلان چیزو بفرستم چون پر رو شدی (منظورش زنگ زدن بعد از مثلا قولی که داده بودن که یه هفته بعد میفرستم براتون طرف یه هفته میشد 10 روز میشد میدید خبری نیست زنگ میزد ) نمیفرستم ... فقط چیزی که فهمیدم اگه نفعی نداشته باشه براشون این سایتا تو اوج بد قولیاشون یه قدم برا مشتری بر نمیدارن .. خععلی ها نمیدونن تا یکم تحویلشون میگیرن میاد هی پشت سایتا در میان تا واسه خودشون پیش نیاد حالیشون نمیشه...امیدوارم اقا امیر اینطوری نباشه و حرمت مشتری و حسابی که باز میکنه و میاد از اینجا خرید میکنه رو داشته باشن یه کاریم قرار واسه من بکنن انشالله انجام بدن که دیگه اینجا خاطره بد نمونه و ابروی منم حفظ شه جلو مدیرم ..این حرفا هم واسه تجربه ای که داشتم گذاشتم که بقیه دوستام اشتباه نکنن درسته این پولا واسه خععلی ها پولی نیست ولی چون میدونم که خععلیا هم دوزار دوزار پول جمع میکنن که دلشون شاد شه بعد یه ادم نفهم میاد از همه بدبینشون میکنه وگرنه پیگیری و تلافی کردن کاری نداره چه بسا که ماشین یکی از مدیران سایتای فوق اتیش کشیده شد حالا بمونه کار خدا بود یا دست دوستان متضرر...
حرف شما درسته.ما هم سعی میکنیم کمکتون کنیم .من همون اول که پست شمارو دیدم رفتم تو سایتایی که از بارثا طرف داری کرده بودم حرفمو پس گرفتم.البته ادم هایی مثل شما زیاد دیدم.شاید از طرف همه میخوام این کارو کنم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اقا cpu دو هسته ای 6572 که 1.3gh هست قوی تره
یا
6577 که 1gh هست؟

A E

Registered User
لایک‌ها
189
ملاک اصلی من بازی نیست .من رو چیز خاصی تمرکز ندارم .میخوام از هرچی مقدار کمی داشته باشه .ملاک هایی چون اندازه :5 تا 5.5 و او تی جی و ان اف سی و زیبایی یه مقداری اهمیت داره ولی نه اینکه حتما باشن.ترجیها یه مقداری باشن.ولی کیفیت ساخت تقریبا اولویت اول من قرار داره
Xiaomi Redmi 1s به نظر من بهترین و بی دردسرترین انتخابه و توی همه موارد حداقل ها رو داره
کیفیت و اعتبار خیلی خوب
ساپورت نرم افزاری عالی
پردازنده اسنپ 400 که کم مصرفه و گرمای خیلی کمی هم تولید میکنه و به نظرم از مدیاتک بهتره
کیفیت صفحه و دوربین خیلی خوب
باطری نسبتا مناسب
گوریلاگلس 2
طراحی شیک و کلاسیک ، ولی مثل iNew V3 ناز و ملوس نیست
خروجی صدای هدفون خیلی خوب ، بر خلاف اکثر چینی ها
و ...
ان اف سی هم همونطور که دوستان گفتن کاربردی نیست و توی کشورهای دیگه هم هنوز فراگیر نشده ، خیلی از سایت های بزرگ اخبار تکنولوژی درباره بی استفاده بودن NFC مقاله نوشتن ولی آدم تا زمانی که یه چیزی رو نداره فکر میکنه خیلی به دردش میخوره ، من هنوزم آدمایی رو میبینم که 200 مگابایت فایل با بلوتوث جابجا میکنن و وقتی میگم چرا با Wifi نمیفرستی میگن Wifi حوصله میخواد ، با بلوتوث راحتتره o_O

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان درمور
Doogee Dagger DG550

هم اگه اطلاعات دارن بگن:D

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
Xiaomi Redmi 1s به نظر من بهترین و بی دردسرترین انتخابه و توی همه موارد حداقل ها رو داره
کیفیت و اعتبار خیلی خوب
ساپورت نرم افزاری عالی
پردازنده اسنپ 400 که کم مصرفه و گرمای خیلی کمی هم تولید میکنه و به نظرم از مدیاتک بهتره
باطری نسبتا مناسب
گوریلاگلس 2
و ...
ان اف سی هم همونطور که دوستان گفتن کاربردی نیست و توی کشورهای دیگه هم هنوز فراگیر نشده ، خیلی از سایت های بزرگ اخبار تکنولوژی درباره بی استفاده بودن NFC مقاله نوشتن ولی آدم تا زمانی که یه چیزی رو نداره فکر میکنه خیلی به دردش میخوره ، من هنوزم آدمایی رو میبینم که 200 مگابایت فایل با بلوتوث جابجا میکنن و وقتی میگم چرا با Wifi نمیفرستی میگن Wifi حوصله میخواد ، با بلوتوث راحتتره o_O
اره راست میگی.خیلی باحاله .برم فیلماشو ببینم:general707:دمت گرم

A E

Registered User
لایک‌ها
189
اقا cpu دو هسته ای 6572 که 1.3gh هست قوی تره
یا
6577 که 1gh هست؟
6572 بر مبنای Cortex A7 هست و مصرف کمتر و GPU قویتری داره ، فرکانسش هم بالاتره . امتیاز آنتوتو حدود 10000
6577 بر مبنای Cortex A9 هست که معماری بهتری داره اما ضعیفتره ، امتیاز آنتوتو حدود 7500
در کل 6572 یه مقدار بهتره

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
البته 6577اکثرا با رم 1ارائه میشه که تو کار مولتی بهتره....

Sent from my T5S using Tapatalk 2

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
نمی دونم redminote بگیرم یا نه....بدجوری سرگردانم....:(
اونم سایت فروش این گوشی ردمت می....
http://www.xiaomishop.com/73-xiaomi...m-55-inch-ips-ogs-screen-13mp-smartphone.html
سلام دوست عزیز
بنظر من ردمی نوت بگیر،من الان ده روز هست این گوشی دستمه،هیچ مشکلی نداره،گوشی هم بدون هیچ دردسری و خیلی زود رسید دستم،توی بخش بررسی گوشی های همین سایت تایپیکش رو درست کردم و ریویو کامل گذاشتم میتونی ببینی،برای خرید هم اگه خواستی پخ بده تا راهنماییت کنم...

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
پس ازتحقیق توی اینترنت و سایت راه پرداخت و بخش نظرات راه پرداخت NFC در ایران و جهان این تکنولوژی شکست خورده اعلام شده است.....
emoticon-wink.png

لینک سایت راه پرداخت

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوست عزیز
بنظر من ردمی نوت بگیر،من الان ده روز هست این گوشی دستمه،هیچ مشکلی نداره،گوشی هم بدون هیچ دردسری و خیلی زود رسید دستم،توی بخش بررسی گوشی های همین سایت تایپیکش رو درست کردم و ریویو کامل گذاشتم میتونی ببینی،برای خرید هم اگه خواستی پخ بده تا راهنماییت کنم...

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2
سلام داداش...لینک سایت کو ببینم....:)

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
کیفیت و اعتبار خیلی خوب
ساپورت نرم افزاری عالی
باطری نسبتا مناسب
گوریلاگلس 2
و ...
به نظرت می ارزه به کولپد7320؟؟؟؟؟؟؟ اخه هم سی پیوش و هم دوربینش پایین تره هم ال سی دیش کوچیکه .؟؟؟؟؟؟

A E

Registered User
لایک‌ها
189
به نظرت می ارزه به کولپد7320؟؟؟؟؟؟؟ اخه هم سی پیوش و هم دوربینش پایین تره هم ال سی دیش کوچیکه .؟؟؟؟؟؟
کوچیک بودن صفحه سلیقه ایه ، من شخصا دوست دارم گوشیم 4 تا 4.5 باشه ولی اکثر گوشی های خوب بزرگن ، اگه 4.7 برات کوچیکه به گوشی های دیگه فکر کن
در ضمن با کوچیکتر شدن صفحه تراکم پیکسلی هم بیشتر میشه
این CPU هم اگه برای بازی های سنگین استفاده نکنی از mt6592 بهتره و مصرف و دمای کمتر و عمر بالاتر داره
کیفیت دوربین هم فقط با مگاپیکسل سنجیده نمیشه ، باید عکس ها مقایسه بشه ، ولی در کل کیفیت دوربین Redmi خوبه و احتمالا از 7320 بهتره
من Xiaokele رو خریدم چون بهترین دوربین رو میخواستم ، ولی اگه اون نبود Redmi 1s رو میخریدم یا Neo m1
ولی اگه اینا رو نپسندیدی همون 7320 رو انتخاب کن

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
کوچیک بودن صفحه سلیقه ایه ، من شخصا دوست دارم گوشیم 4 تا 4.5 باشه ولی اکثر گوشی های خوب بزرگن ، اگه 4.7 برات کوچیکه به گوشی های دیگه فکر کن
این CPU هم اگه برای بازی های سنگین استفاده نکنی از mt6592 بهتره و مصرف و دمای کمتر و عمر بالاتر داره
کیفیت دوربین هم فقط با مگاپیکسل سنجیده نمیشه ، باید عکس ها مقایسه بشه ، ولی در کل کیفیت دوربین Redmi خوبه و احتمالا از 7320 بهتره
من Xiaokele رو خریدم چون بهترین دوربین رو میخواستم ، ولی اگه اون نبود Redmi 1s رو میخریدم یا Neo m1
اره راست میگی در دوره فینال کیفیت شیائومی و اندازه صفحه کولپد میمونه درسته؟

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اره راست میگی در دوره فینال کیفیت شیائومی و اندازه صفحه کولپد میمونه درسته؟
ولی یه چیز دیگه هم هست.یکی این که من حوصله سر و کله زدن با مشکلات نرم افزاری ندارم و یکی دیگه این که من نمیخوام زیاد این گوشی و نگه دارم .فکر نکنم بیشتر از دو سال بخوام داشته باشم و من فکر میکنم گوشی های زیر 5 اینچ آینده خوبی نداشته باشند(علاوه بر این که دوس دارم)

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
یه ریویو از شیائومی دیدم.ولی زیادم کوچیک نیستا .احتمالا همونو میگیرم .چون کیفیت خیلی مهمه

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
من داشتم ریویو این شیائومی رو میدیدم به یه چیز عجیب خوردم! پنچ مارک این گوشی 1800 و بالا تر از اس 3 بود ولی وقتی اسفالت 8 رو داشت بازی میکرد توش لگ های زیادی دیده میشد .مخصوصا سر پیچ ها
لینک ریویو:www.youtube.com/watch?v=s9drzw_AEP4

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا