• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
دو روز پیش اپدیتی برای کول پد اومد بعد از اپدیت کمی منوها عوض شدند ولی هر چند ساعت یک بار هر چیزی که به کارت حافظه زدم از کار می افتند و باید ریستارت کنم گوشی رو تا درست بشه نمیشه کاریش کرد
یا باید منتظر اپدیت جدید باشم

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
دو روز پیش اپدیتی برای کول پد اومد بعد از اپدیت کمی منوها عوض شدند ولی هر چند ساعت یک بار هر چیزی که به کارت حافظه زدم از کار می افتند و باید ریستارت کنم گوشی رو تا درست بشه نمیشه کاریش کرد
یا باید منتظر اپدیت جدید باشم
داداش میخواستی ریویو بدی مثلا:general405:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
من چند صفحه پیش بررسی گوشی رو نوشتم .دیگه حرف تازه ای براش ندارم
این اپدیت اخری اصلا خوب نبود از وقتی خریدم چهار اپدیت براش اومده
امیدوارم اپدیت جدید زود بیاد تا این مشکل برطرف بشه

A E

Registered User
لایک‌ها
189
من تصمیم گرفتم همون گوشی شیائومی ردمت می بگیرم....
ردمت می؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟o_O
ولی یه چیز دیگه هم هست.یکی این که من حوصله سر و کله زدن با مشکلات نرم افزاری ندارم و یکی دیگه این که من نمیخوام زیاد این گوشی و نگه دارم .فکر نکنم بیشتر از دو سال بخوام داشته باشم و من فکر میکنم گوشی های زیر 5 اینچ آینده خوبی نداشته باشند(علاوه بر این که دوس دارم)
بزرگ کردن سایز صفحه یه سیاست مسخره بیشتر نیست که شرکتا باهاش ادعای پیشرفت و نوآوری بکنن ، هر روز دارن سایز رو میبرن بالا ولی مطمئن باش چند ماه دیگه که 6 اینچ متعارف شد دیگه نمیتونن برن بالاتر و واسه حفظ تنوع مجبور میشن هر 6 ماه یه بار 0.5 اینچ از سایزشون کم کنن تا دوباره به 4 برسن
از لحاظ نرم افزاری هم با اطمینان میگم Xiaomi بی دردسرترین برند گوشی دنیاست ، شما فقط باید هر هفته جمعه چند دقیقه وصل بشی به نت تا چند مگ آپدیت بگیری ، اگه نگیری هم مشکلی نیست ، چون MIUI هیچ باگ خاصی نداره
یه ریویو از شیائومی دیدم.ولی زیادم کوچیک نیستا .احتمالا همونو میگیرم .چون کیفیت خیلی مهمه
کار کردن با گوشی بالاتر از 5 اینچ با یه دست خیلی سخته ، اگه نمیخوای فیلم توش ببینی تا 5 اینچ کافیه

من داشتم ریویو این شیائومی رو میدیدم به یه چیز عجیب خوردم! پنچ مارک این گوشی 1800 و بالا تر از اس 3 بود ولی وقتی اسفالت 8 رو داشت بازی میکرد توش لگ های زیادی دیده میشد .مخصوصا سر پیچ ها
لینک ریویو:www.youtube.com/watch?v=s9drzw_AEP4
بدترین بازی ممکن برای تست گوشی آسفالت هشته ، من روی پردازنده اسنپ 800 که تا چند ماه پیش قویترین بود تست کردم لگ میزد
NFS Most Wanted برای تست بهتره
__________________________________________________________________________________________________________
در ضمن برادر ، دهن تاپیک و همه کاربرا رو سرویس کردی ، تا دو هفته دیگه تعداد پست هات از مدیر کل انجمن بیشتر میشه
اینطوری هیچ کس نه میتونه سوال کنه و نه کسی میتونه جواب بده ، همه وسط پست های جنابعالی غرق شدیم
سعی کن همه حرفاتو توی یه پست بزنی یا اگه بعدا چیزی یادت افتاد پست آخرتو ویرایش کن و اضافه کن
با تشکر

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
ردمت می؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟o_O

بزرگ کردن سایز صفحه یه سیاست مسخره بیشتر نیست که شرکتا باهاش ادعای پیشرفت و نوآوری بکنن ، هر روز دارن سایز رو میبرن بالا ولی مطمئن باش چند ماه دیگه که 6 اینچ متعارف شد دیگه نمیتونن برن بالاتر و واسه حفظ تنوع مجبور میشن هر 6 ماه یه بار 0.5 اینچ از سایزشون کم کنن تا دوباره به 4 برسن
از لحاظ نرم افزاری هم با اطمینان میگم Xiaomi بی دردسرترین برند گوشی دنیاست ، شما فقط باید هر هفته جمعه چند دقیقه وصل بشی به نت تا چند مگ آپدیت بگیری ، اگه نگیری هم مشکلی نیست ، چون MIUI هیچ باگ خاصی نداره

کار کردن با گوشی بالاتر از 5 اینچ با یه دست خیلی سخته ، اگه نمیخوای فیلم توش ببینی تا 5 اینچ کافیه

بدترین بازی ممکن برای تست گوشی آسفالت هشته ، من روی پردازنده اسنپ 800 که تا چند ماه پیش قویترین بود تست کردم لگ میزد
__________________________________________________________________________________________________________
در ضمن برادر ، دهن تاپیک و همه کاربرا رو سرویس کردی ، تا دو هفته دیگه تعداد پست هات از مدیر کل انجمن بیشتر میشه
اینطوری هیچ کس نه میتونه سوال کنه و نه کسی میتونه جواب بده ، همه وسط پست های جنابعالی غرق شدیم
سعی کن همه حرفاتو توی یه پست بزنی یا اگه بعدا چیزی یادت افتاد پست آخرتو ویرایش کن و اضافه کن
با تشکر
چشم:D

BaTSaM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
آقا امیر تو سایتت 16gb oneplus one رو "پیش سفارش" نوشتی.آیا الان میتونم سفارش بدم؟مشکلی نیست؟
و اینکه آیا مشکلات مربوط به تاخیر پست چین حل شده؟و همونطور که تو نظرات سایتتون نوشتین طی سه هفته میرسه؟؟؟

لطفا جواب بده میخوام سفارشمو ثبت کنم.ممنون

soranstar

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز، قیمت xiaomi mi3 رو میفرمائید.
قیمت تمام شده ۱۶گیگ مدنظرمه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
ردمت می؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟o_O

با تشکر
خدا رو شکر یکی پیدا شد حرف دل همه رو بزنه...:oops:
تو چندتا پست قبلی که این داداش مون AMIRJO0ON دهن منو آسفالت 8 کرده بود!!!
خب راست میگه این بنده خدا تا چند روز دیگه میری تو لیست گینس...!
یا خیلی ذوق کردی یا عشق پست الکی هستی یا مخوای مخ ملتو کار بگیری.
یعنی در عرض چند روز که نبودم 3 تا صفحه تاپیک رفته جلو:eek: جون هر کی دوست داری کل سوالای یک هفته ات رو توی یه پست بده...
یا علی

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
دوستانی که اینجا رو چت باکس کردن لطف کنن کمتر اسپم بدن
اینطوری نه خودتون میتونید راهنمایی بگیرید و نه دیگران

اگه با یه باطری خیلی ضعیف میتونید کنار بیاید iNew V3 ارزونترین انتخاب هست ، البته صدای جالبی هم نداره
بودجه رو مشخص کنید تا راهنمایی کنیم
منظورتون از صدا رو هم مشخص کنید ، اسپیکر یا خروجی هدفون؟
بودجه تا 1500 " صدا اسپیکر " ممنون

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
خدا رو شکر یکی پیدا شد حرف دل همه رو بزنه...:oops:
تو چندتا پست قبلی که این داداش مون AMIRJO0ON دهن منو آسفالت 8 کرده بود!!!
خب راست میگه این بنده خدا تا چند روز دیگه میری تو لیست گینس...!
یا خیلی ذوق کردی یا عشق پست الکی هستی یا مخوای مخ ملتو کار بگیری.
یعنی در عرض چند روز که نبودم 3 تا صفحه تاپیک رفته جلو:eek: جون هر کی دوست داری کل سوالای یک هفته ات رو توی یه پست بده...
یا علی
باشه دیگه چرا همه به من حمله میکنید :D
میخواستم پست های اضافی حذف کنم اما نمیشه .حتی گزینه ویرایش هم نداره
راسشو بخواین تاحالا عضو فروم خاصی نبودم .هنوز فرهنگ تایپ کردن تو فروم واسم جا نیوفتاد:(

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان اگه درمورد کیفیت ساخت
Doogee Dagger DG550 و
Kingzone K1 Turbo اطلاعت دارن بدن

ممنون:general701:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آقا ما ز دوستان چشم یاری داشتیم لیک ....... مثلا قرار بود یه کمکی در مورد ساخت بوت انیمیشن به من کمترین انجام بدینا.

Last edited:

A E

Registered User
لایک‌ها
189
بودجه تا 1500 " صدا اسپیکر " ممنون
به خاطر اسپیکر یه کم انتخاب سخت میشه ، چون توی بیشتر نقدها یا چیزی از اسپیکر نمیگن یا نظرشون سلیقه ای هست
من فقط درباره گوشی های Vivo و Oppo مطمئنم که کیفیت صدای عالی دارن ولی قیمتشون یه کم بالاتر از بودجه شماست
Onepluse One بلندی صداش زیاده و کیفیت صداش نسبتا خوبه ، Mi3 هم یکی از خریدارا توی همین تاپیک میگفت صداش بلند نیست اما باکیفیته
IUNI U2 هم فکر کنم صدای خوبی داشته باشه
کمتر از 1 میلیون هم گوشی زیبا با صفحه خوب زیاد پیدا میشه ، ولی از اسپیکرشون چیزی نمیدونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا