• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

A E

Registered User
لایک‌ها
189
بگم اهل بازی نیستم دروغ گفتم ولی نه خیلی زیاد.بعدش پنچمارک(بنچمارک؟) اون که از Redmi 1s یکم بیشتر بود(23000) البته منظورم به مدل رم دوشه
بنچمارک نمیتونه همه چی رو مشخص کنه ، برنامه های بنچمارک از همه هسته ها برای محاسبات چندگانه استفاده میکنن و به خاطر همین به هسته های بالاتر امتیاز بیشتر میدن ، ولی توی عملکرد واقعی توی اندروید 8 هسته و دو هسته فرق زیادی ندارن و اختلاف بیشتر به فرکانس و Cache بستگی داره ، بازی هم به GPU بستگی داره
z2580 فرکانس بالاتر داره و هسته های کمتر ، لگ و کندی بسیار کم و سرعت لودینگ بالا، مصرف خیلی کم توی حالت استندبای
اما عیبی که داره اینه که بعضی از شرکتا بازی هاشون روی این پردازنده درست کار نمیکنن و افت فریم شدید دارن ، کاستوم رام هم بعید میدونم کسی برای این پردازنده بسازه
در کل من این پردازنده رو برای تبلت پیشنهاد میکنم ولی برای گوشی زیاد مناسب نیست

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
بنچمارک نمیتونه همه چی رو مشخص کنه ، برنامه های بنچمارک از همه هسته ها برای محاسبات چندگانه استفاده میکنن و به خاطر همین به هسته های بالاتر امتیاز بیشتر میدن ، ولی توی عملکرد واقعی توی اندروید 8 هسته و دو هسته فرق زیادی ندارن و اختلاف بیشتر به فرکانس و Cache بستگی داره ، بازی هم به GPU بستگی داره
z2580 فرکانس بالاتر داره و هسته های کمتر ، لگ و کندی بسیار کم و سرعت لودینگ بالا، مصرف خیلی کم توی حالت استندبای
اما عیبی که داره اینه که بعضی از شرکتا بازی هاشون روی این پردازنده درست کار نمیکنن و افت فریم شدید دارن ، کاستوم رام هم بعید میدونم کسی برای این پردازنده بسازه
خوب زن فون همون جوریه که شما میگید.دو هسته با فرکانس بالا داره .اینتل سی پی یو های قدرتمندی میزنه.gpu اون هم PowerVR SGX544 MP2 هستش که خوب به نظر میرسه
بعدش یه چیز دیگه هم هست زن فون هم معروفتره هم خیلی زیبا تره.البته شاید تا سال های بعد شیائومی هم معروف شه

Last edited:

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
من zte Geek سفارش دادم که همون پردازنده زنفون و کا900 لنوو رو داره. باید چیز شاخی باشه:general707: راستی آقا امیر کی میاد؟:general607::general607::general607: کد رهگیری هم که ندادی.:general112:

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
با سلام...
نظر شما درباره پردازنده 8 هسته ای گوشی xiaomi Redmi note چیه؟ قویه؟

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
من zte Geek سفارش دادم که همون پردازنده زنفون و کا900 لنوو رو داره. باید چیز شاخی باشه:general707: راستی آقا امیر کی میاد؟:general607::general607::general607: کد رهگیری هم که ندادی.:general112:
کد رهگیری 6 روزه بهتون میدن و گوشی از چین به ایران 20 روزه به دستت میرسه!

A E

Registered User
لایک‌ها
189
خوب زن فون همون جوریه که شما میگید.دو هسته با فرکانس بالا داره .اینتل سی پی یو های قدرتمندی میزنه.gpu اون هم PowerVR SGX544 MP2 هستش که خوب به نظر میرسه
بعدش یه چیز دیگه هم هست زن فون هم معروفتره هم خیلی زیبا تره.البته شاید تا سال های بعد شیائومی هم معروف شه
من نقاط قوت و ضعف رو گفتم ، تصمیم با خودته . روی کاغذ قدرت GPU هر دو نزدیک به همن ، ولی بعضی بازیا با این پردازنده اینتل هماهنگ نیستن و مشکل دارن . اگر بازی برات مهم نیست اینتل خوبه ، ولی اگر Redmi 1s رو هم انتخاب کنی چیزی از دست ندادی .
درباره برند هم Xiaomi به اندازه کافی معروف هست ، توی بازار چین Xiami مثل Apple توی بازار آمریکاست
Xiaomi تا چند ماه پیش فقط توی چین فروخته میشد ولی چندین بار رکوردهای جهانی فروش رو زد و الان هم که کم کم داره توی کشورهای مختلف نمایندگی میزنه. احتمالا تا کمتر از دو سال دیگه جای سامسونگ رو توی فروش میگیره
روزی که Xiaomi توی ایران نمایندگی رسمی بزنه من دیگه چشم بسته همه لوازمی که لازم دارم از این برند میخرم
گوشی های مختلف ، تلویزیون اندرویدی ، TV Box ، هندزفری ، تبلت ، اسپیکر پرتابل ، پاوربانک ، روتر بی سیم و ... از این برند همشون توی محدوده قیمت خودشون بی رقیبن (با اختلاف خیلی زیاد)
در کل من برند های Xiaomi ، VIVO ، OPPO ، Meizu و OnePluse رو بهتر از برندهایی مثل Sony و HTC و Asus و غیره میدونم. سری نوبیا ZTE هم خیلی خوبه
با سلام...
نظر شما درباره پردازنده 8 هسته ای گوشی xiaomi Redmi note چیه؟ قویه؟
قوی که هست ، اما توقع نداشته باشید که توی عملکرد فرق خیلی زیادی با پردازنده های ضعیفتر احساس کنید
فرقشون فقط توی بازی های سنگین مشخص میشه

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
آپدیت های xiaomi چطوریه؟ ورژن آندروید رو آپدیت می کنه یا فقط فیکس باگ؟ چندسال پشتیبانی داره؟

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
Xiaomi mi4 سی و یک تیر معرفی بشه کی قابل سفارش میشه؟

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
Xiaomi mi4 سی و یک تیر معرفی بشه کی قابل سفارش میشه؟
معمولا کمتر از یکماه وارد بازار میشه اما ایراد شیاومی اینه که گوشیا رو به عمده فروشا میده اونام قیمت خون باباشونو میزارن رو گوشیا و تا چند ماه قیمتشون با قیمت پرچمدارا زیاد فرق نمیکنه
حالا معرفی بشه ببینیم چه کرده ....

A E

Registered User
لایک‌ها
189
آپدیت های xiaomi چطوریه؟ ورژن آندروید رو آپدیت می کنه یا فقط فیکس باگ؟ چندسال پشتیبانی داره؟
ورژن اندروید رو آپدیت میکنه ، ولی یه مقدار دیرتر از برندهای دیگه . چون ارتقا رابط MIUI که کاملا اختصاصی و پر از جزییاته خیلی زمان میبره
آپدیت های هفتگی بیشتر برای رفع باگ و بهینه سازی و اضافه کردن قابلیت و تنظیمات جدیده
برای اولین گوشی این شرکت که Mi1 هست و خیلی وقت پیش فروشش قطع شده هنوز آپدیت هفتگی میاد

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان
چند روز هست که پیامک هایی که دوستانم برام میفرستند بهم نمیرسه، یعنی بعضی پیامکها میرسه ولی بعضی از اونها نمیرسه، این مشکل از وقتی برام پیش اومده که نسخه miui گوشی xiaomi note رو به آخرین نسخه یعنی ۲۳ آپدیت کردم...
میخواستم ببینم این مشکل بصورت تصادفی بوده و بخاطر آپدیت نیست یا بخاطر آپدیت هست؟
هم ایرانسل روی گوشی هست و هم همراه اول و این مشکل با هر دو خطم هست...
کسی به این مشکل برخورد نکرده؟

I Tab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
سلام دوستان
چند روز هست که پیامک هایی که دوستانم برام میفرستند بهم نمیرسه، یعنی بعضی پیامکها میرسه ولی بعضی از اونها نمیرسه، این مشکل از وقتی برام پیش اومده که نسخه miui گوشی xiaomi note رو به آخرین نسخه یعنی ۲۳ آپدیت کردم...
میخواستم ببینم این مشکل بصورت تصادفی بوده و بخاطر آپدیت نیست یا بخاطر آپدیت هست؟
هم ایرانسل روی گوشی هست و هم همراه اول و این مشکل با هر دو خطم هست...
کسی به این مشکل برخورد نکرده؟
نسخه 25 هم دیروز اومد
آپدیت کن
ولی این چیزی که میگی فک نکنم به گوشی مربوط شه

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
نسخه 25 هم دیروز اومد
آپدیت کن
ولی این چیزی که میگی فک نکنم به گوشی مربوط شه
آخه با اپراتور ایرانسل که تماس گرفتم گفت شاید بخاطر گوشی و آنتن دهی منظقه باشه...
البته بهش نگفتم گوشیم چی هست...
قبلش این مشکل رو نداشتم...
تا حدود ساعت ۳ ظهر مشکلی ندارم، بعدش انگار خطم با گوشی قاطی میکنه...

ahmadnesurf

Registered User
لایک‌ها
32
الان من موندم از این گوشی های چینی بگیرم یا نه؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام دوستان
آقا من برخلاف میل باطنیم و به خاطر یه سری موضوعات خریدم رو از یه سایت دیگه انجام دادم و احتمالا انشاالله فردا پسفردا گوشیها میرسن دستم. یدونه ردمی نوت و یدونه کولپد اف وان
اول هم از آقا امیر یه تشکر ویژه میکنم به خاطر اینکه خیلی این چندوقته مزاحمشون شدمو یه معذرت خواهی بزرگ هم به خاطر اینکه نتونستم از خودشون خرید کنم:general501:
ولی این فکر که نکنه این گوشیهایی که این سایت برام سفارش داده اصلی نباشن و یا رفرش باشن از روز اولی که سفارش دادم منو ول نمیکنه و وقتی نظرات بقیه کاربران در این انجمن در مورد اون سایت رو دیدم دیگه ترسم بیشترم شد. از طرفی زبانمم زیاد خوب نیست که درمورد این موضوع و چگونگی تشخیص اصلی بودن این گوشیها تحقیق کنم(هرچی فارسی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم) البته یه مورد در رابطه با ردمی نوت پیدا کردم
http://tgate.ir/brands/xiaomi/1707-watch-knock-xiaomi-redmi-note-phones-already-sale
حالا از شما میخواستم درخواست کنم اگه اطلاعاتی در این زمینه در مورد این گوشیها دارید که بتونه تو تشخیص اصلی بودن این گوشیها بهم کمک کنه و خیالمو راحت کنه ممنون میشم که دراختیارم بگذارید(یه موضوع دیگه ایی هم که هست اینه که من اولین بارمه گوشی اندرویدی میخرم و زیاد با جزئیات این گوشیها آشنایی ندارم). درکل من باید به چیکارکنم که خیالم راحت باشه این گوشی که دستمه اصله یا نه؟
ممنون.

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
قوی که هست ، اما توقع نداشته باشید که توی عملکرد فرق خیلی زیادی با پردازنده های ضعیفتر احساس کنید
فرقشون فقط توی بازی های سنگین مشخص میشه
با سلام...من اهل بازی نیستم و بیشتر کار با نرم افزار های موبایله...البته بازی سبکه فکری انجام میدم....ولی ماهی یک بار بازی می کنم ولی اگه بازی خوشم بیاد...:D

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
سلام دوستان
آقا من برخلاف میل باطنیم و به خاطر یه سری موضوعات خریدم رو از یه سایت دیگه انجام دادم و احتمالا انشاالله فردا پسفردا گوشیها میرسن دستم. یدونه ردمی نوت و یدونه کولپد اف وان
اول هم از آقا امیر یه تشکر ویژه میکنم به خاطر اینکه خیلی این چندوقته مزاحمشون شدمو یه معذرت خواهی بزرگ هم به خاطر اینکه نتونستم از خودشون خرید کنم:general501:
ولی این فکر که نکنه این گوشیهایی که این سایت برام سفارش داده اصلی نباشن و یا رفرش باشن از روز اولی که سفارش دادم منو ول نمیکنه و وقتی نظرات بقیه کاربران در این انجمن در مورد اون سایت رو دیدم دیگه ترسم بیشترم شد. از طرفی زبانمم زیاد خوب نیست که درمورد این موضوع و چگونگی تشخیص اصلی بودن این گوشیها تحقیق کنم(هرچی فارسی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم) البته یه مورد در رابطه با ردمی نوت پیدا کردم
http://tgate.ir/brands/xiaomi/1707-watch-knock-xiaomi-redmi-note-phones-already-sale
حالا از شما میخواستم درخواست کنم اگه اطلاعاتی در این زمینه در مورد این گوشیها دارید که بتونه تو تشخیص اصلی بودن این گوشیها بهم کمک کنه و خیالمو راحت کنه ممنون میشم که دراختیارم بگذارید(یه موضوع دیگه ایی هم که هست اینه که من اولین بارمه گوشی اندرویدی میخرم و زیاد با جزئیات این گوشیها آشنایی ندارم). درکل من باید به چیکارکنم که خیالم راحت باشه این گوشی که دستمه اصله یا نه؟
ممنون.
سلام

در مورد ردمی نوت باید عرض کنم ٬ وزن گوشیه کپی شده کمتر از اصلیه که وزن اصلی ۱۹۹ گرمه وقتی گوشی دستتون رسید وزنش رو دقیقا بکشید٬ ظاهرا بخوبی کپی شده حتی رامش هم میویی هست که روی اصلیه

Manhatan1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
351
سلام

در مورد ردمی نوت باید عرض کنم ٬ وزن گوشیه کپی شده کمتر از اصلیه که وزن اصلی ۱۹۹ گرمه وقتی گوشی دستتون رسید وزنش رو دقیقا بکشید٬ ظاهرا بخوبی کپی شده حتی رامش هم میویی هست که روی اصلیه
199 گرم!
این کیوب با این عظمتش 200 گرمه اونوقت ردمی 199 گرم!

Sent from my A5300 using Tapatalk

A E

Registered User
لایک‌ها
189
واسه یکی از بچه هاست:
شماره تماسش:
09387866547
"همشون نو هستند
;)
لنز زو 8x مناسب برای موبایل های با عرض کمتر 10 سانت و حداقل اندازه عرض 6 سانت ( 4 تا 6 اینچ حدودا )
خودم حدود 60 پام درآمد با هزینه گمرک 85000 تومان میفروشم (بدون هزینه پست) هزینه پست پای خریدار هست.
نکته : بهتره قطر موبایل کمتر از 1 سانت باشه و لبه های منحنی نداشته باشه و صاف باشه تا خوب رو گوشی سوار بشه مثل ipone یا نوت سامسونگ یا ...

لينک مستقيم:
http://8pic.ir/images/j45ya04414tvyqfyc20r.jpg

پیش نمایش اصلی:
http://8pic.ir/viewer.php?file=j45ya04414tvyqfyc20r.jpg

;)
هندزفری میکروفن دار ضد نویز با پورت 3.5 میلیمتر و راحت با گوش و پخش صدای شفاف
خودم حدود 30 پام در اومد با هزینه گمرک 40000 تومان میفروشم .(بدون هزینه پست) هزینه پست پای خریدار هست.
نکته : با موبایل وونی وی 5 درست جواب نمیده ولی کار میکنه .

لينک مستقيم:
http://8pic.ir/images/6tkwgwuplhwfher28q8a.jpg

پیش نمایش اصلی:
http://8pic.ir/viewer.php?file=6tkwgwuplhwfher28q8a.jpg

;)
قاب محافظ ژیائومی ردمی نوت پشت آلمینیوم آبی رنگ
خودم حدود 30 پام در اومد با هزینه گمرک 40000 تومان میفروشم .(بدون هزینه پست) هزینه پست پای خریدار هست.
نکته : این قاب کاملا کیپ میشه و مخصوص Xiaomi Redmi Note است .

لينک مستقيم:
http://8pic.ir/images/zw3xv2p7i1cuicqkmdo0.jpg

پیش نمایش اصلی:
http://8pic.ir/viewer.php?file=zw3xv2p7i1cuicqkmdo0.jpg"

Last edited by a moderator:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا