• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

A E

Registered User
لایک‌ها
189
شرمنده یکی از دوستان در مورد اپدیت گوشی ردمی نوت یه توضیح ابتدایی بدهد ونحوه دانلود ازسایت http://www.needrom.com/phone-roms/xiaomi/redmi-note/ بدهددر کل چکار باید بکنیم
نیازی به دانلود از needrom نیست
به اینترنت وصل بشید و از مسیر زیر گوشی رو آپدیت کنید
Setting>About Phone>System Update>Check Update

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام ، راجع به گوشی oneplus one می خواستم ببینم قضیش چجوریه ؟ الان تو سایت 64 گیگ فقط مشکی هست دیگه سفید که نمیاد؟
بعد یه مشکلی که داشته من فهمیدم مثل این که صفحه نمایش در بعضی از نسخه های Global به زردی می زده! البته خیلی نبودن ولی خیلی ریسکیه می خواستم ببینم شرایطش چجوریه اگه یه وقت بعد خرید این مشکل برامون بیفته قابل تعویض هست؟
ولی یه ویدئو دیگه گذاشته بودن که می گفت بزارین روی داشبورد ماشین بعد از 1-2 ساعت ، درست میشه زردیش . می خوام ببینم میشه حلش کرد و مشکلی پیش نیاد؟

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
سلام ، راجع به گوشی oneplus one می خواستم ببینم قضیش چجوریه ؟ الان تو سایت 64 گیگ فقط مشکی هست دیگه سفید که نمیاد؟
بعد یه مشکلی که داشته من فهمیدم مثل این که صفحه نمایش در بعضی از نسخه های Global به زردی می زده! البته خیلی نبودن ولی خیلی ریسکیه می خواستم ببینم شرایطش چجوریه اگه یه وقت بعد خرید این مشکل برامون بیفته قابل تعویض هست؟
ولی یه ویدئو دیگه گذاشته بودن که می گفت بزارین روی داشبورد ماشین بعد از 1-2 ساعت ، درست میشه زردیش . می خوام ببینم میشه حلش کرد و مشکلی پیش نیاد؟
من یه گوشی داشتم که وقتی صفحه خاموش بود با کمی دقت صفحه نمایش دو رنگ بود. وقتی هم روشن می کردی و رو عکس کاملا سفید می رفتی، بعضی نواحی به زرد می زد... بعد از یک مدت کاملا یک رنگ شد و مشکل زردی رفت
اگه این اون مشکل باشه خودبه‌خود درست میشه

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
من یه گوشی داشتم که وقتی صفحه خاموش بود با کمی دقت صفحه نمایش دو رنگ بود. وقتی هم روشن می کردی و رو عکس کاملا سفید می رفتی، بعضی نواحی به زرد می زد... بعد از یک مدت کاملا یک رنگ شد و مشکل زردی رفت
اگه این اون مشکل باشه خودبه‌خود درست میشه
آره توی کلیپ یه هم چین مشکلی داشت وقتی گوگل کروم رو باز می کرد دیگه خیلی معلوم بود . ولی خیلی زیاد نبود اون بخش پایینی گوشی بود بالای بخش soft key ها. ولی راه حلش رو یکی دیگه گفته بود با اشعه uv راحت درست میشه.
در کل گوشی به غیر از این مشکلی نداره. فقط این تحویل گوشی چطور هست بعد از دو هفته اینا که کد بیاد کجا باید بریم و گمرکی رو بدیم ؟ یا این که مستقیم میاد به آدرس داده شده؟

student842280

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام -
من اينا رو ميخوام قيمت هر كدوم و هزينه پست رو بفرماييد .
1- Xiaomi Redmi Note
2- كيف هوشمند ردمي نوت
3- قاب فلزي ردمي نوت
4- صفحه LCD گوشي Star S5 Butterfly (از خودتون پارسال خريدم - حالا شكسته)
5- قاب محافظ براي S5

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
این coolpad f1 بعد از اخرین اپدیتش بد جوری روی اعصابمه هی می گم اپدیت جدید میاد حل میشه ولی خبری از اپدیت نیست
چند دقیقه که باهاش کار می کنی چنان داغ می کنه که انگار روی اتیشه ..یه بازی سنگین رو چند دقیقه بازی میکنم.. کلا هنگ می کنه.. مجبورم ریستارتش کنم.. بعد از ریستارت هم باید دوباره ریستارتش کنم تا برنامه های کارت حافظه رو بشناسه
خلاصه روزی حداقل ده بار ریستارتش می کنم.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
خسته نباشی چه صبری داری واقعا -بابا اول توکل کن به خدا دوم بشین نحوه ی فلش کردنشو یاد بگیر یه کاستوم رام بریز روش برو عشق کن

ahmadnesurf

Registered User
لایک‌ها
32
سلام بر همه دوستان

کسی از دوستان از اقا امیر شیاومی ردمی نوت رو خرید کرده ؟ چون از بفیه سایتاهیی شیپینگ ارزونتر می دن ایشون گفتم نکنه خدایی نکرده نسخه فیکش رو سفارشمی دن با تشکر

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
داداش گلم مطمئن باش فیک نیستن جنسای اقا امیر

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
یکی از دوستان همین چند وقت پیش خریده بود یه نقدکی هم نوشت انگار راضیم بود....
قیمت ایشون درسته ارزونتره اما باید پول پست و گمرک هم روش حساب کنید برای مقایسه(هر چند باز ارزونتر هست :D)

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
دوست عزيز من حدوديكسال ونيم هست كه گاهي ازاميرآقا گوشي ويالوازم مي خرم واقعآ كارايشان درست است من ازسايتهاي ديگرهم خريدداشتم ولي اززماني كه اولين خريدم
راازايشان كردم ديگرهرگاه مي خواهم گوشي ويالوازم بخرم ازايشان مي خرم وبه ايشان اعتمادكامل دارم

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
بله داداش اون موقع که امیر تو فروم دیگه ای هم ب.د من از ایشون خرید داشتم و خیلی هم راضی بودم فقط چون بار اولتون هست باید یه پیشنهاد دوستانه بکنم خدمتتون اگر ادم صبوری نیستین از چین خرید نکنین همین.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اون دوستی که درمورد nfc اطلاعت داش لطفا بیاد پیام خصوصی:general406:

ahmadnesurf

Registered User
لایک‌ها
32
بله داداش اون موقع که امیر تو فروم دیگه ای هم ب.د من از ایشون خرید داشتم و خیلی هم راضی بودم فقط چون بار اولتون هست باید یه پیشنهاد دوستانه بکنم خدمتتون اگر ادم صبوری نیستین از چین خرید نکنین همین.
مگه چند روز طول می کشه تا بیاد؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
نرمالش 3 هفته اس بعضی موقع ها کمترم میشه وبعضی موقع ها هم بیشتر میشه حتی تا 50 روز ولی بیشتر بسته ها بین 3 هفته تا یک ماه میرسه وکلا منظورم این بود که باید ادمه صبوری باشی چون میبینی یکی جنبشو نداره حالا یه چند روز این ور اون ور میشه زمین و زمان و به هم میدوزه البته اینم بگم من خودمم قبلن جز این دسته بودم ولی بعد از چند تا خرید دیگه واسم عادی شد.یا علی مدد

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
من یه غلطی کردم و دیروز coolpad رو ریست فکتوری کردم تا شاید ..مشکلاتش درست بشه
ولی عوض درست شدن یه مشکل دیگه هم بهش اضافه شد :general208::general208::general208::general208::general208:
الان از تنظیمات ..کارت حافظه رو به صورت پیش فرض انتخاب می کنم ..حافظه داخلی رو نمیشناسه
و حافظه داخلی رو به صورت پیش فرض انتخاب می کنم ..کارت حافظه رو نمیشناسه ..
چند بار هم ریست فکتوری کردم ولی درست نشد ..
الان من چیکار کنم ؟ تو رو خدا یه راه حلی به جز رام زدن بدید
واقعا این جور ایرادات در یک گوشی نوبره ..دوستان نیاند بگند رام بزنی درست میشه و فلان و بهمان ..
شرکت سازنده اگه گوشیش با رام و این جور چیزها درست کار کنه باید جمع کنه بره ...
من که قبلا ایسوس فون پد سون داشتم ..اگه اپدیتی میداد که باعث ایجاد مشکل می شد ..بلافاصله اپدیت جدیدی ارائه میداد تا اون مشکل برطرف بشه ...ولی این شرکت coolpad انگار تو خواب زمستونی به سر می بره ...

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
سلام
من یه غلطی کردم و دیروز coolpad رو ریست فکتوری کردم تا شاید ..مشکلاتش درست بشه
ولی عوض درست شدن یه مشکل دیگه هم بهش اضافه شد :general208::general208::general208::general208::general208:
الان از تنظیمات ..کارت حافظه رو به صورت پیش فرض انتخاب می کنم ..حافظه داخلی رو نمیشناسه
و حافظه داخلی رو به صورت پیش فرض انتخاب می کنم ..کارت حافظه رو نمیشناسه ..
چند بار هم ریست فکتوری کردم ولی درست نشد ..
الان من چیکار کنم ؟ تو رو خدا یه راه حلی به جز رام زدن بدید
واقعا این جور ایرادات در یک گوشی نوبره ..دوستان نیاند بگند رام بزنی درست میشه و فلان و بهمان ..
شرکت سازنده اگه گوشیش با رام و این جور چیزها درست کار کنه باید جمع کنه بره ...
من که قبلا ایسوس فون پد سون داشتم ..اگه اپدیتی میداد که باعث ایجاد مشکل می شد ..بلافاصله اپدیت جدیدی ارائه میداد تا اون مشکل برطرف بشه ...ولی این شرکت coolpad انگار تو خواب زمستونی به سر می بره ...

من نمی دونم این همه گوشی چینی خوب هست تو رفتی coolpad گرفتی!!! فکر کنم اخر سر تو با این گوشی سکته کنی بری اون دنیا:D:D خود من وان پلاس سفارش دادم حداقل می دونم گوشی خوبیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا