• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
والا من زن فون سفارش داده بودم ..ولی سفارش با تاخیر روبرو شد و منم چون گوشی لازم داشتم مجبور شدم کولپد رو که با بار اومده بود رو بخرم ...
دلیل دیگه اش هم تعریف بیش از حده دوستان از این گوشی بود ....گوشی بدی هم نیست ولی برخی اشکالات جزئی داره که واقعا شاهکارند در نوع خودشون ...

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
هر کاری کردم نشد ...
واسه همین تا اپدیت جدید بیاد (اونم معلوم نیست کی بیاد و اگه بیاد درست میشه یا نه ) بدون کارت حافظه استفاده می کنم گوشی رو ..حیف شد همه ی بازی های اچ دیم رو باید بزارم کنار :general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
تو رو خدا با این اظهار نظرهات تاپیکو خرابش نکن -تو رو قران یه چیزی میپرسم بگو اصلا رام چیه ؟ میدونی ؟ الان رابط کاربری که ارتباط سخت افزار گوشی رو با کاربر برقرار میکنه روی کول پد چیه ؟آیا چیزی به غیر از رام هستش .بابا به چه زبونی بگیم ماها بخدا به پیر به پیغمبر الان گوشی که دسته خودمه کینگ زون با اینکه آپدیتاش هم عالیه ولی کاستوم رام ریختم روش چرا چون خیلی مزیت های بیشتری داره .الان گرون ترین گوشی بازار روهم بخری اگه یه ذره سرت تو کار باشه عمرا از رام اورجینال خود گوشی استفاده کنی چرا چون محدودیت زیاد داره ولی توی رام کاستوم و کرنل کاستوم خیلی از محدودیت ها رفع میشه پس نگو رام اون طوریه رام این طوریه یعنی انقدر سخته واست که واسه گوشیه خودت وقت بذاری ؟

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
تو رو خدا با این اظهار نظرهات تاپیکو خرابش نکن -تو رو قران یه چیزی میپرسم بگو اصلا رام چیه ؟ میدونی ؟ الان رابط کاربری که ارتباط سخت افزار گوشی رو با کاربر برقرار میکنه روی کول پد چیه ؟آیا چیزی به غیر از رام هستش .بابا به چه زبونی بگیم ماها بخدا به پیر به پیغمبر الان گوشی که دسته خودمه کینگ زون با اینکه آپدیتاش هم عالیه ولی کاستوم رام ریختم روش چرا چون خیلی مزیت های بیشتری داره .الان گرون ترین گوشی بازار روهم بخری اگه یه ذره سرت تو کار باشه عمرا از رام اورجینال خود گوشی استفاده کنی چرا چون محدودیت زیاد داره ولی توی رام کاستوم و کرنل کاستوم خیلی از محدودیت ها رفع میشه پس نگو رام اون طوریه رام این طوریه یعنی انقدر سخته واست که واسه گوشیه خودت وقت بذاری ؟
اخوی واسه کی داری خودتو عصبی می کنی ...
بی خیال این بنده خدا شو هرچقدر هم بهش بگی کاستوم بزن انگار آب تو هاون کوبیدی ...
کوچکترین مسئله ای که براش پیش میاد به جای اینکه یه سرچ ناقابل تو اینترنت بزنه ، فرتی میاد اینجا از گوشی بد و بیراه می گه بعد می گه ای کاش زن فون خریده بودم !!!!
آخه مرد مومن تو که جنبه گوشی نداری چرا رفتی سمت گوشی های مارک چین ؟
کسی می ره سمت این گوشی ها که هم جنبه اشو داشته باشه ، هم علاقه به تجربه کردنشو ...
اولین کاری که کردم گوشیم به دستم رسید این بود که رامشو عوض کردم .
شما که اصلا نمی دونی رام چیه واسه چی اظهار نظر می کنی آخه ...
من یه گوشی 1200 خریدم هر بلایی که بگی سرش آوردم حتی از سوختن و بریک شدن و نابود شدنش نمی ترسم . فقط محض تجربه هر بلایی سرش میارم ...
به جای اینکه بشینی دوتا مطلب بخونی ( دنبال مطلب فارسی نباش که باید گوشیتو بندازی دور ، دنبال مرجع انگلیسی باش ) چرا حافظه داخلی گوشی اینطوری شده ، زارت و زارت گوشیتو فکتوری ریست کن ...!!!
آخه خدا یه چیزی به انسان داده به اسم عقل !!!
یه چیزی هم اختراع شده به اسم اینترنت ....
یه سایتی هم خدا خیرشون بده ساختن به اسم Needrom
یه سرچ تو اینترنت بزن چهارتا بعض شما نباشه مثل شما این مشکلات رو داشتن و احتمالا حلش هم کردن ...
اگه بد می گم بگین بد می گی ...

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
پشتیبانی نرم افزاری Kingzone و zte چطوره؟

Kingzone k1 حتی تو gsmarena نیست. Zte هم سایت درست حسابی نداره.
کاش وزن xiaomi Redmi Note کم بود!

ssiamakk

Registered User
لایک‌ها
75
هر موقع سر میزنم اینجا این بنده خدارو دارید توجیه میکنید :android06:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
واقعا دارید شورشو در میارید ..
این چه طرز حرف زدنه ..اقا دوست ندارم رام بزنم .زوریه ؟
من مشکلم رو گفتم .و تاکید کردم که به رام زدن اشاره نکنید ...و راه حله دیگه ای بلدید بگید ...
راه حله دیگه ای بلد نیستید پس مزخرف نگید و منو توجیه نکنید که فلانم و بهمان ...

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
سلام
واقعا دارید شورشو در میارید ..
این چه طرز حرف زدنه ..اقا دوست ندارم رام بزنم .زوریه ؟
من مشکلم رو گفتم .و تاکید کردم که به رام زدن اشاره نکنید ...و راه حله دیگه ای بلدید بگید ...
راه حله دیگه ای بلد نیستید پس مزخرف نگید و منو توجیه نکنید که فلانم و بهمان ...

:general707: امان از آدم بیسواد ...
طرف نمی دونه سیستم عامل چیه تند و تند گوشی رو فکتوری می کنه ...
فکر می کنه با فکتوری ریست مثلا سیستم عامل کن فیکون می شه !!!
بعد هم میای راهنماییش کنی ...

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
امان از ادم بی ادب و از خود راضی ..
فقط نادان ها هستند که همه چیز را می دانند
تاپیک مردمو خراب نکن بیا تو پ.خ تا توجیهت کنم اخوی...
آی دی یاهوتو بده تا کامل برات بگم اینقدر تو این تاپیک بنده خدا چیز ننویس ...
خدا رو شکر ما هیچ جا اعلام نکردیم همه چیزو می دونیم ...
ولی ماشالله شما مشخصه که هیچی نمی دونی ...

A E

Registered User
لایک‌ها
189

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
تاپیک مردمو خراب نکن بیا تو پ.خ تا توجیهت کنم اخوی...
آی دی یاهوتو بده تا کامل برات بگم اینقدر تو این تاپیک بنده خدا چیز ننویس ...
خدا رو شکر ما هیچ جا اعلام نکردیم همه چیزو می دونیم ...
ولی ماشالله شما مشخصه که هیچی نمی دونی ...
ببین دوست عزیز ..من از پشت کوه نیومدم ..من سه ساله که با سیستم عامل اندروید کار می کنم ...
از نسخه 2.3 گرفته تا 4.4 رو باهاش کار کردم .و میدونم چی به چیه ...
قبلا هم گفتم ..گوشی ها و تبلت های قبلی من جوری بودند که هیچ احتیاجی به رام و روت و این جور عملیات اضافی برای بهتر شدن نداشتند
من تایپیک رو خراب می کن یا شما ؟
من فقط مشکلم رو گفتم ..لازم نبود بیاید این همه پست بدید ..
این که فکر می کنی من هیچی نمی دونم خودش برات یه ایراده بزرگه ..

A E

Registered User
لایک‌ها
189
ببین دوست عزیز ..من از پشت کوه نیومدم ..من سه ساله که با سیستم عامل اندروید کار می کنم ...
از نسخه 2.3 گرفته تا 4.4 رو باهاش کار کردم .و میدونم چی به چیه ...
قبلا هم گفتم ..گوشی ها و تبلت های قبلی من جوری بودند که هیچ احتیاجی به رام و روت و این جور عملیات اضافی برای بهتر شدن نداشتند
شاید گوشی های قبلی شما توی عملکرد مشکلی نداشتن ، اما معمولا رام استوک امکانات و زیبایی و کیفیتشون از بعضی رام های کاستوم کمتره. مخصوصا رام های MIUI و CM که ارزش گوشی رو به نظر من دو برابر میکنن
برای گوشی من MIUI رسمی ندادن و من نسخه غیررسمی اون رو نصب کردم در حالی که چند تا باگ بزرگ داره ، چون واقعا ارزششو داره
اما برای گوشی شما نسخه رسمی MIUI هم هست و با نصبش هم از شر این مشکلات خلاص میشی و هم امکانات و زیبایی گوشیت بیشتر میشه

سیدامیر

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان عزيز توجه داشته باشيد اينجا تاپيك خريد گوشي هست نه بحث و تبادل نظر درباره مشكات نرم افزاري
مطمئنا تو تاپيك هاي ديگه راهكارهاي بهتري براي مشكلاتون پيدا ميكنيدو آدم هاي خبره تري براي رفع مشكلات پيدا ميشن
نمي دونم چه اصراري هست تو اين تاپيك يه مشكل رو هي بهش دامن بزنيد
حالا كه استارتر محترم صبوري ميكنند شما هم خواهشا رعايت كنيد

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اقا اینجا تاپیک خرید وفروشه جون هرکس که واست عزیزه داداش نیا اینجا پست مربوط به کول پد رو بزار یایا به ما ها چه که تو شعور کمک کردن بهت رو هم نداری اخه باهوش رام همونیه که رو تمام گوشی های اندروید هست و یه چیز خارجی یا غریبه یا نامتعارف نیست گوشی ها بارام های اورجینال میان که بعضی از شرکت ها مپل اچ تی سی و سامسونگ و شیاومی و..... شخصی سازی های خودشون رو روش انجام میدن و مثلا اسمش میشه تاچ ویز یا سنس یا میوی یا کول لایف و....... بعد میای میگی به من نگید رام بزن و از این حرفا .اقا یه سوال دارم شما ویندوز کامپیوترت میپره بعد لود نمیشه و باید دوباره ویندوز نصب کنی اون موقع یکی بهت بگه ویندوزت رو عوض کن درست میشه میای میگی به من نگید ویندوزت رو عوض کن ها .بابا تو خیلی نه بلکه بیش از حد باحالی .

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
اقا اینجا تاپیک خرید وفروشه جون هرکس که واست عزیزه داداش نیا اینجا پست مربوط به کول پد رو بزار یایا به ما ها چه که تو شعور کمک کردن بهت رو هم نداری اخه باهوش رام همونیه که رو تمام گوشی های اندروید هست و یه چیز خارجی یا غریبه یا نامتعارف نیست گوشی ها بارام های اورجینال میان که بعضی از شرکت ها مپل اچ تی سی و سامسونگ و شیاومی و..... شخصی سازی های خودشون رو روش انجام میدن و مثلا اسمش میشه تاچ ویز یا سنس یا میوی یا کول لایف و....... بعد میای میگی به من نگید رام بزن و از این حرفا .اقا یه سوال دارم شما ویندوز کامپیوترت میپره بعد لود نمیشه و باید دوباره ویندوز نصب کنی اون موقع یکی بهت بگه ویندوزت رو عوض کن درست میشه میای میگی به من نگید ویندوزت رو عوض کن ها .بابا تو خیلی نه بلکه بیش از حد باحالی .
بین این همه مردم چرا شما اذیت میشی؟ هی داری میپری بهش.به شعور و عقل و... توهین میکنی .بسه دیگه
جناب ahadm شما وقتی بر خلاف نظر کاربران کاستوم رام نمیریزید پس لطفا از شرایط گوشیتون شکایت نکنین.یا کاستو رام بریز یا با شرایط گوشیت سر کن و اینجا رو چت باکس نکن

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
شما فکر کنم خبر نداری این اقا رو مخه خیلی هاست توی این تاپیک و به غیر بنده خیلی ها هم اذیت میشن شما فکر کنم فقط همین دو تاپست ایشون رو دیدی و پست های قبلی (30 -40 صفحه قبله) این بنده خدا رو ندیدی وگرنه من با هیشکی مشکلی ندارم تازه از خدامه گوشیشو بفرسته برام اگه نمیتونه خودم مفته مفت براش درست کنم .

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
عزیزان یه سوال دارم...
من 12.7.2014 کد رهگیری بسته سفارشیمو از فروشنده تو علی اکسپرس گرفتم...
گوشی 15.7.2014 به سمت ایران ارسال شده...
از بچه های سایت همسایه پرسیدم گفتند که تقریبا 3 روز بعد از این که بسته به سمت کشور مقصد ارسال میشه میرسه به کشور مقصد...
دوستانی که خرید کردن این درسته؟
امروز میشه 22.7.2014 من هنوز بستم نرسیده تهران...
از اونطرف هم هفته دیگه 4 روز تعطیلی داریم و بعدشم من دانشگاهم...که اگر تو این هفته نرسه داستان میشه...
قول ریوویو هم به بچه های اینجا دادم...
به نظرتون میرسه؟
بچه هایی که سفارش دادن چند روز طول کشیده از لحظه ارسال تا دریافت؟
ارادت"

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
تو خود علی اکسپرس قبل از سفارش، نوشته کدوم شرکت پستی چند روزه و با چه قیمتی به ایران پست می کنن.
یعنی بستگی به شرکت پست داره. البته گمون نمی کنم سه چهار روزه دستت برسه. معمولا 15تا 30 روز طول داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا