• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
سلام...اشتباه نوشتی ...تراشه 805 کوالکام بهره میبره....
نه دوست عزیز همون 801 هست
من نمیدونم چرا از 805 استفاده نکرد در حالی که سامی تو ورژن جدید اس5 از 85 استفاده کرد پس موجود هست
حیف شد

behnoom

Registered User
لایک‌ها
18
میشه سفارش داد این گوشی یا نه؟
منظورم Xiaomi Mi4

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
میشه سفارش داد این گوشی یا نه؟
منظورم Xiaomi Mi4
فعلا تا امین بیاره...البته گوشی های این شرکت معمولا تا چند ماه اول قیمتشون بالاتر از قیمت کارخونه ای هست...

دیروز بیشتر سایتها 499 دلار زده بودن امروز همه 320 دلار :d
iهمچنین شرکت اعلام کرده MIUI 6 هم عرضه میکنه با گوشی..عالیه..تا Mi3 ما هم برسه سریع آپدیتش میکنم..

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
مشاهده پیوست 634574 بسته من که در پست ایران هم ثبت شد اگر همین امروز هم برم فکر کنم بدنش بهم ولی فردا میرم که دوباره کاری نشه...

نوشته بسته تو گمرک هنوز به پست ندادن ...حالا شما رفتی ببینی چه خبر..حالا کسی می دونه ادرس گمرک که بسته ها اونجا میره چیه مخصوصا تهران

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
نوشته بسته تو گمرک هنوز به پست ندادن ...حالا شما رفتی ببینی چه خبر..حالا کسی می دونه ادرس گمرک که بسته ها اونجا میره چیه مخصوصا تهران
ادرس گمرک : بالاتر از میدان حر چهار راه لشکر رسیدی بپرسی میگن بهت همه میشناسن ولی گمرک تحویل نمیده گوشی رو من اشنا داشتم زورکی گرفتم میگفتن قانون اومده باید بری فردا پست منطقه خودتون بگیری ...

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام آقا امیر این وان پلاس 64 گ رو سفارش دادم حتما رنگ مشکی باشه ، بعدش کد رو چند روز بعد می گیرم؟

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام آقا امیر این وان پلاس 64 گ رو سفارش دادم حتما رنگ مشکی باشه ، بعدش کد رو چند روز بعد می گیرم؟
oneplus 1 کلا مدل 16 گیگش سفید و مدل 64 مشکی هست...یعنی 64 سفید نداره :)
سپاس

hamedrey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان کسی در مورد inew v8 اطلاعات داره؟
میخام بخرمش

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
oneplus 1 کلا مدل 16 گیگش سفید و مدل 64 مشکی هست...یعنی 64 سفید نداره :)
سپاس
چرا دوست عزیز جدیدا داره 64 سفید هم میزنه ... اما اینکه وارد بازار شده باشه رو نمیدونم

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
چرا دوست عزیز جدیدا داره 64 سفید هم میزنه ... اما اینکه وارد بازار شده باشه رو نمیدونم
درسته خود امیر خان گفته 64 هر جفت رنگش هم عرضه میشه که تو سایت بخش توضیحات سفارش می تونید رنگ رو انتخاب کنید.

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
مرسی...جالبه تو سایت خودشون هیچی اعلام نکردن و هنوز همون سفید 64 و مشکی 16 گیگ عرضه میشه!

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
از صبر نگین که صبورتراز من کسی نیست! بعد 3هفته حتی کدرهگیری هم دریافت نکردم و نمیدونم اصلا سفارشم ارسال شده یا نه!:(:general107:

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
بنده هم خیلی صبر کردم
انشالله که کدها به زودی داده بشه

Sent from my Numy 3G AX1 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا