• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
655
آقا توی سایتتون رفتم و گوشیارو دیدم مخم سوت کشید !! amirexpress.ir
خیلی گوشی هایی با سخت افزار عالی دارین
من گوشی های مارک های زیر رو دیدم :
thl
zte
vsun
inew
zopo
umi
solom
elephone
doogee
lenovo
jiayu
cubot
coolpad
w450

می خواستم ببینم همرو موجود دارین؟
از کل گوشی هایی که بین این مارک ها موجود دارین کدوم گوشی امکانات زیر رو داره و قیمت تا 450 هست؟
CPU حداقل 1GHZ و 2هسته ای
GPU حداقل Mali400 - Adreno 200 - PowervrSGX400
RAM حداقل 1گیگ
صفحه 4.0 اینچ به بالا
دوربین 5.0 اینچ به بالا با دوربین جلو و فلش
اندروید 4.1 به بالا
رم ساپورت حداقل تا 32 گیگ و ساپورت 3G
باطری قوی (بالای 1700 میلی آمپر)

طلبه ی این گوشی ها شدم...

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
داداش شما توقعت خیلی کمه با 450 تومن حداقل میتونی یه گوشی 4 هسته ای با رم 1گیگ و باطری 2500 بخری (غول کوچولو elephone p7 mini)

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
تازه اگه 100 تومن هم بزاری روش میتونی گوشی هشت هسته ای با رم 1گیگ و دوربین 13 بخری که واقعا با این قیمت مفته مفت.

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
655
داداش شما توقعت خیلی کمه با 450 تومن حداقل میتونی یه گوشی 4 هسته ای با رم 1گیگ و باطری 2500 بخری (غول کوچولو elephone p7 mini)

دوست عزیز توی سایتشون amirexpress.ir دیدم مگر اینکه قیمتاش قدیمی بوده باشه ... تعجبی نداره مارک معروفی نیستن ارزون میدن تا توی دل مشتریا جا باز کنن و بعدش میارن قیمتاشونو بالا

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
تازه اگه 100 تومن هم بزاری روش میتونی گوشی هشت هسته ای با رم 1 گیگ و دوربین 13 بخری که واقعا با این قیمت مفته مفت.

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
655

ببخشید کلا منظورتونو بد فهمیده بودم ...
وضع مالیم خوب نیست میخوام تا 450 نهایت خیلی دیگه زور بزنم یه گوشی بگیرم که بیشترین امکاناتو در یک گوشی 450 تومانی داشته باشه!! مارک هم برام مهم نیست

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
نخیر داداش گلم بحث معروفیت نیست این گوشی ها پاشون به ایران نمیرسه چون دلال جماعت نمیتونه سود خوب ببره اینا اغلب به آمرکای لاتین و کشورهای اروپایی و اسیایی صادر میشه همین الان خیلی از برندهای مطرح دنیا خیلی از گوشی هاشونو به اندروید کیت کت ارتقا ندادند در صورتی که شرکت الفون جز اولین شرکت هایی بود که توی چین بیشتر گوشی هاشو به کیت کت آپدیت کرد .

Last edited by a moderator:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
خوب نظر بنده رو بخوای الفون واقعا جوابشو پس داده چون واسه خواهرم خریدمش میگم و واقعا کار راه بیندازه تازه واسش میوی هم اومده.

ha_mi

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
Mi3 موجود دارین 16 گیگ اشو؟ با کدوم پردازنده؟ Tegra یا Qualcomm؟

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام
Mi3 موجود دارین 16 گیگ اشو؟ با کدوم پردازنده؟ Tegra یا Qualcomm؟
تو سایت بری هست..البته سفارشی هست و باید سفارش بدید تا بیارن...اونایی که پردازندش Tegra هست هم قیمتش بیشتره هم اینکه رایتل پشتیبانی نمی کنه(کلا 3G چون مخصوص شبکه چین زده شده)

1soshiant

Registered User
لایک‌ها
13
آقا این mi band الان قابل سفارشه؟
اصلا عرضش شروع شده؟'

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
آقا این mi band الان قابل سفارشه؟
اصلا عرضش شروع شده؟'
miband تازه معرفی شده! دست کم 1 ماه تا 2 ماه دیگه تازه وارد بازار چین میشه و عمده فروش هاشون برای فروش میذارن و درضمن فقط به گوشیهای شیاومی سازگارهستند ونه گوشیهای سایر برندها..اینو مدنظرتون بگیرید

Last edited by a moderator:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
ئوستان
ZTE V5 Red Bull و زن فون 5 8گیگ رم 2 و شیائومی اس 1 و ردمی نوت رو میتونید به ترتیب بگید کدوم از نظرتون بهتره؟
بر اساس کیفیت زیبایی معروفیت و کارایی

Last edited:

hamedrey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
زیبایی که سلیقه ایه
معروفیتم که زیاومی zte بعد زن فون
در مجموع ردمی نوت همه چیش ازبقیه سرتره اما از ظاهرش خوشم نمیاد
زنفون مصرف باتری بالاتر و عدو ساپورت otg از ضعفاشه
اس 1 هم ک مینیه ردمیه تقریبا
zte اماری ندارم
ی نگاهی به doogee 550 , inew v8 هم بنداز

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
گوشیم امروز رسید...البته از اینجا خرید نکرده بودم و خودم توسط vcart مستقیم خرید کرده بودم...
نتیجه 3 ساعت کار با گوشی coolpad 7320
از سخت افزار گوشی شرو میکنم...
ظاهر بیرونی گوشی واقعا دلچسب و کلاسیک هستش و بسیار خوش دست به صورتی که من با شصت همون دستی که گوشی رو گرفته بودم راحت به همه جای گوشی دسترسی داشتم...
بدنه گوشی جنسش راضی کنندست...
تنها چیزی که منو ازیت کرد اسکیرین پروتکتوری بود که با بسته ارسال شده بود و اون هم از سر بی تجربگی خودم بد چسبوندمش و پایینش هوا رفت...
در کل اگر از ظاهر بخوایم بگذیرم کلا مورد قبول بود..
میریم سر صفحه نمایش...صفحه نمایشش واقعا عای هست من شفافیت صفحه رو با گوشی xiaomi note مقایسه کردم شفافیت در عین ناباوری واقعا بیشتر بود و رزولیشن به نظرم بالاتر بود...
باطری گوشی بعد از 3 ساعت کار مداوم هنوز 55% باقی مونده داره...
دوربین پشت گوشی واقا عالی هست و من باز هم دوربینش رو با xiaomi note مقایسه کردم دوربینش واقعا بهتره و جزئیات رو خیلی بهتر نشون میده...
دوربین جلوی گوشی راضی کننده هست اما نه به اندازه coolpad F1 اما باز هم خوبه..
اسپیکر گوشی من رو یاد اون زمانی که گوشی چینی میخریدیم به اسم NEC و فقط اسپیکر داشت میندازه اسپیکرای گوشی صداشون واقعا بلنده و خش خش تو صدا اصلا نیست و بسیار با کیفیت هستش...
دکمه های پاور و ولوم واقعا در جای خوبی هستند و دسترسی راحتی میشه بهشون داشت...
به اشتباه اکثر سایت ها مقدار حافظه داخلی گوشی رو 4 زدند اما حافظه داخلی گوشی 8 هست که 5.9 در دسترس هست...
هر دو اسلات های سیم تست شدند...
کیفیت مکالمه واقعا قابل قبول هست و اسپیکر مکالمه صدا رو با وضوح بالا و بلندی میرسونه...
اینم بگم که در بغل اسپیکر ال ای دی نوتیفکشن هم داره که 5 رنگ هست سبز سفید نارنجی قرمز و زرد
مقدار رم در دسترس 1.25 گیگ هست که اکثرا 130 تا 140 مگ توسط دستگاه اشغال شده...
اینم بگم که هنوز نرسیدم بازی روش تست بکنم اما مطمئنا تا چند تا هر بازی ای که بریزیم روش جواب میده...
من گوشی رو که خریدم فکر میکردم رام خود coolpad روش هست با رابط کاربری coolife اما در عین ناباوری دیدم که رام miui v5 Full روش هست...
سرعت در بین منوها واقعا عای هست این مورد رو با کولپد f1 و iphone 5 مقایسه کردیم...
کیفیت لمس دستگاه هم خیلی عالی هست...
در کل اگر بخوام بهش امتیاز بدم از 10 بهش 9 رو حدالاقل میدم...
در مقایسه با قیمتی که داره واقعا عالی هست این در حالی هست که در بازار فعلی خودمون با قیمت حدود 550 تومن انتخابی جز huawei g610 ندارید و حتی با این قیمت xperia tx دست دوم هم نمیدن...البته اگر بخوایم هزینه گمرکی که برای بنده 82000 تومن بود رو هم بزاریم رو این قیمت باز هم نمیتونیم همچین گوشی ای رو با این قیمت داشته باشیم...
عیب هایی که میتونم بگیرم یکی این هست که کابل گوشی که به شارژر هم وصل میشه تقریبا 50 سانت هست و این خیلی کمه...
همچنین گوشی به صورت پیش فرض دارای هندزفری نیست که خوب تو مشخصات اولیه هم ذکر شده بود...
در اخر من که راضیم از خریدی که داشتم و این گوشی رو توصیه میکنم...
سعی میکنم به زودی ریوویو کامل تری + عکس از خود گوشی و قسمت های مختلف قرار بدم...
ارادت"

Last edited:

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
من تو سايت ژياموي شاپ بودم يه تلفن داشت فكر كنم s1 يه همچين چيزي كه ٤ هسته اي ١.٦ با صفحه ٤.٧ بود ميداد ١٦٧ دلار ارسال به ايران هم داشت راستي مي بند هم اورده بود ١٩ دلار ميتونيد اين ها رو سفارش بديد ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا