• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
عزیزان یه سوال دارم...
من 12.7.2014 کد رهگیری بسته سفارشیمو از فروشنده تو علی اکسپرس گرفتم...
گوشی 15.7.2014 به سمت ایران ارسال شده...
از بچه های سایت همسایه پرسیدم گفتند که تقریبا 3 روز بعد از این که بسته به سمت کشور مقصد ارسال میشه میرسه به کشور مقصد...
دوستانی که خرید کردن این درسته؟
امروز میشه 22.7.2014 من هنوز بستم نرسیده تهران...
از اونطرف هم هفته دیگه 4 روز تعطیلی داریم و بعدشم من دانشگاهم...که اگر تو این هفته نرسه داستان میشه...
قول ریوویو هم به بچه های اینجا دادم...
به نظرتون میرسه؟
بچه هایی که سفارش دادن چند روز طول کشیده از لحظه ارسال تا دریافت؟
ارادت"
سلام. بسته منم دقیقا وضعیتی مشابه بسته شما داره:(
RF23****443SG
Destination Country - Iran:Tracking Consuming:13307 Millisecond
Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:936 Millisecond
2014-07-15 19:48, Despatched to overseas (Country code: IR)
2014-07-08 01:12, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
======================================
Power by www.17track.net

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
از بچه های سایت همسایه پرسیدم گفتند که تقریبا 3 روز بعد از این که بسته به سمت کشور مقصد ارسال میشه میرسه به کشور مقصد.........دوست من دقیقا درسته ..این کد رهگیری گوشی وان پلاس وان بنده هستش امروز باید ایران برسه یا نهایتن فردا وگر نه مثل شما داستان میشه اگه اومد حتما در جریان میزارمتون

34xj6na.jpg

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
این غول شیائومی کی قراره عرضه بشه می4؟
امروز در چین معرفی شد....صفحه نمایش همون 5 اینچ FHD هست که ساخت شارپ یا JDI دوربین 13 پپشت و 8 مگاپیکسل در جلو هست.باتری 30 میلی آمپر قوی تر شده(3080) و از تراشه 801 کوالکام بهره میبره و مثل نسخه قبل 16/64 عرضه میشه.طراحیشم انگار دور فلزی هست دقیقا متوجه نشدم.عکسها هم در زیر:
مشکی و سفید

قیمت 499 دلار!!!

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام. بسته منم دقیقا وضعیتی مشابه بسته شما داره:(
RF23****443SG
Destination Country - Iran:Tracking Consuming:13307 Millisecond
Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:936 Millisecond
2014-07-08 01:12, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
======================================
Power by www.17track.net
اتفاقا دقیقا بسته من هم با همین مشخصاتی که شما گزاشتی یک ساعت قبل از شما ارسال شده...
این یعنی بسته من و شما جفتش تو یک بار هست البته من امروز چندتا از کد های بچه هارو تست میکردم تا 10 روز هم و 1 هفته هم از زمان ارسال طول کشیده بود که برسه اما خوب دیگه فری شیپینگ پدر ادمو در میاره...
همین سنگاپور هم 3 نوع پست داره معمولی و سفارشی و یجورایی پیشتاز که فری شیپینگ هاش تو سایتش زده حدالاکثر 2 ماه اما اکثرا 1 ماهه میرسه...

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
بچه ها واسه شما هم این تغییر کرده منظورم با فلش مشخص کردم فکر کنم رسیده تهران هوراااااااااااا:p:p کد همین الان زدم!!@!!! البته تو سایت سنگاپور

فایل های ضمیمه

• 07-22-2014 02-23-30 ب.jpg
    07-22-2014 02-23-30 ب.jpg
    40.9 KB · نمایش ها: 46

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بچه ها واسه شما هم این تغییر کرده منظورم با فلش مشخص کردم فکر کنم رسیده تهران هوراااااااااااا:p:p کد همین الان زدم!!@!!!1
اره داداش منم الان همچین ناامید داشتم میگشتم دیدم یدفه ای زده که گوشی تو کشور مقصد تحویل شد...
فکر کنم فردا از طرف گمرک زنگ میزنند میگن بیاید بسدتونو ببرید...
2014-07-22 09:05, Arrived at overseas (Country code: IR)
2014-07-09 18:16, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اره داداش منم الان همچین ناامید داشتم میگشتم دیدم یدفه ای زده که گوشی تو کشور مقصد تحویل شد...
فکر کنم فردا از طرف گمرک زنگ میزنند میگن بیاید بسدتونو ببرید...
2014-07-22 09:05, Arrived at overseas (Country code: IR)
2014-07-09 18:16, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

ای والله فک نمیکردم تو حال هوای خوندن کامنتهایه شما یه دفعه برسه ایران ولی دوستان فک نمیکنم امروز بشه چون تو سامانه پستی ایران وارد نشده هنوز این سایت پست پیشتاز ه تهران رسیده باشه توش وارد میکنن http://itemtracking.post.ir/searchpage.aspx ولی خوبیش اینه که اشالله تا فردا بسته ها رو باز میکنن میشه رفت گرفت ...ممنون از خبر خوشتون نمردیمو گوشیمونو قراره ببینیم ;)

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بله فردا ظهر من میرم میگیرمش...
فک کنم 4 تا دیگه از بچه های سایت رو هم اونجا ببینم...!:eek:
بریم ببینیم چشمون به جمال اون گوشیه روشن میشه یا نه

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
ای والله فک نمیکردم تو حال هوای خوندن کامنتهایه شما یه دفعه برسه ایران ولی دوستان فک نمیکنم امروز بشه چون تو سامانه پستی ایران وارد نشده هنوز این سایت پست پیشتاز ه تهران رسیده باشه توش وارد میکنن http://itemtracking.post.ir/searchpage.aspx ولی خوبیش اینه که اشالله تا فردا بسته ها رو باز میکنن میشه رفت گرفت ...ممنون از خبر خوشتون نمردیمو گوشیمونو قراره ببینیم ;)
مهم اینه که وارد ایران شده درسته باید در سامانه پست ایران ثبت بشه تا بریم بسته رو تحویل بگیریم احتمالا گمرک دارن واسش تعرفه میبرن:general404: ایشالله فردا باید تحویل پست بشه نشه دیگه پس فردا تحویل میدن ندن خودمون میریم میگیریم:general601::general707: پست ایران تاخییر ثبتیش خیلی زیاد به چند ساعت میخوره تاثبت بشه

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
مهم اینه که وارد ایران شده درسته باید در سامانه پست ایران ثبت بشه تا بریم بسته رو تحویل بگیریم احتمالا گمرک دارن واسش تعرفه میبرن:general404: ایشالله فردا باید تحویل پست بشه نشه دیگه پس فردا تحویل میدن ندن خودمون میریم میگیریم:general601::general707: پست ایران تاخییر ثبتیش خیلی زیاد به چند ساعت میخوره تاثبت بشه
زنگ زدم گمرک بر نداشتن تعطیله واسه همون این پیغامو داد ن چون قبلانا میزدن رسیده تهران واسه اینکه بسته ها رسیده و گمرک تعطیل بوده برو بچ رفتن خونه فقط خالی کردن تو گمرک مرسوله ها رو رفتن ثبت نشده فردا هم احتمالا گوشی من که اون گوشه جاش امنه ولی گوشی شما رو نمیدونم شاید پسر نگهبانه خلاصه بچس دلش میخواد یکیشو برداره متواری شه...خخخخخخخپفپفپفپفپخخخ :android06: شوخی کردم اشالله صحیح سالم دستتون برسه الان چک کردم سامانه پست قطع بود احتمالا دارن ورود اطلاعات میکنن تا ساعاتی دیگر میزنه تهران

Last edited:

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
مشاهده پیوست 634574 بسته من که در پست ایران هم ثبت شد اگر همین امروز هم برم فکر کنم بدنش بهم ولی فردا میرم که دوباره کاری نشه...
سلام

اقا شما از کجا میخوای بری بستتو بگیری ؟ پست مرکزی ؟
جالبیش اینه که من یه جنس 9 دلاری خریدم از چین تا ایران مجانی پستش کردن... حالا مامور پست میاد 25 تومن پول پست میگیره... واقعا خاک عالم تو سر پست ایران
Captykuiure.JPG

10 روزه هم رسید به ایران.... آفرین به china post air mail در حد dhl عمل کرد :D:D:D:D:D:D:D

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
جون بچت ول کن.من برم اسممو بزارم شیائومی کاری ندارید؟:general208:

http://www.digikala.com/News/News-4353
من مشکل اصلیم با اینه که به هرکی میگم شیائومی فقط میگه :چیچی؟ ، همین بسه واسه اینکه بیخیالش شم.ولی وقتی این دست بندو بخرم همراه میفهمم که یه چیزی هس این شیائومی

Last edited:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
امروز در چین معرفی شد....صفحه نمایش همون 5 اینچ FHD هست که ساخت شارپ یا JDI دوربین 13 پپشت و 8 مگاپیکسل در جلو هست.باتری 30 میلی آمپر قوی تر شده(3080) و از تراشه 801 کوالکام بهره میبره و مثل نسخه قبل 16/64 عرضه میشه.طراحیشم انگار دور فلزی هست دقیقا متوجه نشدم.عکسها هم در زیر:
مشکی و سفید

قیمت 499 دلار!!!
ولی من قیمتشو چیز دیگه دیدم:320 دلار
منبع:http://www.digikala.com/News/News-4351
البته مدل 64 اون 400 هست.کی میره 300 هزار تومن بده

Last edited:

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام

اقا شما از کجا میخوای بری بستتو بگیری ؟ پست مرکزی ؟
جالبیش اینه که من یه جنس 9 دلاری خریدم از چین تا ایران مجانی پستش کردن... حالا مامور پست میاد 25 تومن پول پست میگیره... واقعا خاک عالم تو سر پست ایران
مشاهده پیوست 634789

10 روزه هم رسید به ایران.... آفرین به china post air mail در حد dhl عمل کرد :D:D:D:D:D:D:D

دوستان یه سوال...
گمرک پست میشه همون 4 راه لشگر درسته؟
بعد این گمرک پنجشنبه ها بازه؟

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
مشکی و سفید

قیمت 499 دلار!!!
سلام...اشتباه نوشتی ...تراشه 805 کوالکام بهره میبره....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا