• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تعدادی اسپیکر با قیمتی استثنایی(فقط 4 هزار تومن)

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
با 4 هزار تومن همینو میدن دیگه ..بیشتر توقع داری دادا ؟ زحمت تمیز کردنشون هم پای خودته .. چون اگر تمیز میشدن 1000 تومن به قیمت اضافه میشد .

مساله تمیزو کثیف بودن نیست، مساله حرفی هست که ایشون زدن...

اکثرا تو کارتن هستن و نایلون پیچ!

یعنی با نو هیچ فرقی ندارن.تو عکس ها کاملا مشخصه

saeed global

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه دوست من چرا غیر حضوری معامله میکنی ؟؟؟

دلفین

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
161
بسته منم رسیده باربریه فردا میریم بگیرم حالا دوستان صبر کنن منم بار رو بگیرم شاید ماله این دوست عزیز اینطوری شده بینیم بار ما چطور در میاد
ایشالله مشکلی نباشه

nasserj

Registered User
لایک‌ها
62
کاربر pulp-152

داداش تو از چیز سر در نمیاری نظر نده برای تمیزیش نیست این به من گفته در حد اک کارتن نداره بیشترش اسپیکر نداره مرد حرف زده نصف بیشترش اسپیکراش یکیه

اره عزیز هر چی بنجوره برای فرستاده عکس هاشو میزارم تا ببینن این اقا برای من چی فرستاده

attachment-183404d1344257616-dsxfdfdf_page_1.jpg
attachment-183405d1344257636-dsxfdfdf_page_2.jpg
attachment-183406d1344257638-dsxfdfdf_page_3.jpg
attachment-183407d1344257641-dsxfdfdf_page_4.jpg
attachment-183408d1344257644-dsxfdfdf_page_5.jpg

مثل اینکه این اقا تعریف اکبند نمیدونه 1 ماه منو گذاشته سر کار خدایش این چی برام فرستادی بعد بهش زنگ زدم میگه عادی یه دونه دو تا اینقدر اعصابم خورد شده فقط دو تا کارتنشو باز کردم اقا مثل اینکه داخل مرغداری نگه میداشته از فضله مرغ ها قد کارتنش معلومه اونایی که اسپیکر نداره احتمالا خانم مرغه ترتیبشو داده اونی هم که اسپیکرش فرق میکنه مدل جدید این اسپیکره هستش همشو براش پس میفرستم تا یاد بگیری مرد حرف میزنه
ماکه حلال رو نمیتونیم بخوریم وای به حال حرام تو نگو این اقا من گداشته سر کار برای ارسالش می خواد بره از مرغداری اینارو بیاره برام عکس های خیلی زیادی دارم از اسپیکر ها گرفتم 55 تا اسپیکر فرستاده شاید داخل هر کارتنی 1 الی 2 تا شرایطی که گفته بود داره
اقای زارعی اینو انیجا نوشتم بگم زرنگی اینا نیست گیرم زرنگی کردی اینا رو برای من فرستادی همه پولشم سود بود می خوای چه کار کنی

ArashMiniStar2

Registered User
لایک‌ها
888
آقای فروشنده ی عزیز یعنی خجالت نمیکشی از چیزی که فرستادی؟؟:wacko:

pulp_152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
119
مسئله فرهنگی هستش که این مدت بنده دیدم تو این فروم و فروم های مشابه متاسفانه جا افتاده !

از لحاظ این که اسپیکرها این چیزی که ایشون گفتن نبوده بله درسته حق با شماست ! و حرف شما درسته ...

حرف من چیز دیگس ! .. حرفم اینه که اصلا و ابدا نباید پول به قیمت پرت داد حالا هر جنسی!! ..این فرهنگ که دوستان با قیمت پیکان دنبال فراری هستند ! باعث شده که کاربرانی که جنس سالم و تمیز دارند جنس هاشون رو بیرون بفروشن ! و کاربرانی که جنس های بنجول و مشکل دار دارند چون نمیتونن بیرون بفروشن بیان تو نت بفروشن !و اینجا بشه محلی برای فروش این دسته اجناس !

مطمئن باشید اگر مشکلی نداشته باشه طرف 4 نمیده !.. اگر در حد اک باشه میده یک نفر همرو با 30 تومن درست کنه خودش میفروشه !>..

انقد ساده نباشید لطفا ! ...

با دادن قیمت منطقی ! سعی کنید فروشندگان واقعی که میخوان اجناس خودشون رو عرضه کنند رو به اینجا بیارید .. اگر هم احیانا خریدار یک جنسی نیستید و بدردتون نمیخوره به خاطر تفریح یا خنده یا .... نرید تو تاپیک بنده خدا یک قیمت بدید که طرف فرار کنه ! بزارید خریدار قیمت بده .. !

امیدوارم این دوستمون ناراحت نشده باشند و منظورم شخص فروشنده هم نبود .. فرهنگ کلی هست که اینجا جا افتاده .

ArashMiniStar2

Registered User
لایک‌ها
888
مسئله فرهنگی هستش که این مدت بنده دیدم تو این فروم و فروم های مشابه متاسفانه جا افتاده !

از لحاظ این که اسپیکرها این چیزی که ایشون گفتن نبوده بله درسته حق با شماست ! و حرف شما درسته ...

حرف من چیز دیگس ! .. حرفم اینه که اصلا و ابدا نباید پول به قیمت پرت داد حالا هر جنسی!! ..این فرهنگ که دوستان با قیمت پیکان دنبال فراری هستند ! باعث شده که کاربرانی که جنس سالم و تمیز دارند جنس هاشون رو بیرون بفروشن ! و کاربرانی که جنس های بنجول و مشکل دار دارند چون نمیتونن بیرون بفروشن بیان تو نت بفروشن !و اینجا بشه محلی برای فروش این دسته اجناس !

مطمئن باشید اگر مشکلی نداشته باشه طرف 4 نمیده !.. اگر در حد اک باشه میده یک نفر همرو با 30 تومن درست کنه خودش میفروشه !>..

انقد ساده نباشید لطفا ! ...

با دادن قیمت منطقی ! سعی کنید فروشندگان واقعی که میخوان اجناس خودشون رو عرضه کنند رو به اینجا بیارید .. اگر هم احیانا خریدار یک جنسی نیستید و بدردتون نمیخوره به خاطر تفریح یا خنده یا .... نرید تو تاپیک بنده خدا یک قیمت بدید که طرف فرار کنه ! بزارید خریدار قیمت بده .. !

امیدوارم این دوستمون ناراحت نشده باشند و منظورم شخص فروشنده هم نبود .. فرهنگ کلی هست که اینجا جا افتاده .
همشهری عزیز یک حرفی میزنی ها!! فروشنده اصلا خواسته اسپیکر رو 1000 تومان بده!! ولی باید طبق اون حرفی که زده در مورد جنسش باشه نه اینکه چون ارزون میده باید اینطوری باشه!

pulp_152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
119
مگه اینجا خیریه است برادر من که میخواد 1000 بده !... اینجا محل خرید و فروش اجناس هستش و کسی که میاد اینجا سعی میکنه یا هم رده بازار یا یک حداقلی از مغازه دار که جنسشو میخره بالاتر بفروشه و اگر هم غیر این باشه غیر منطقیه !...

فروشنده هم باید طبق حرفش عمل میکرده درسته . و ایشون کار نادرستی کردن و قطعا مدیریت باهاشون برخورد میکنه .

nasserj

Registered User
لایک‌ها
62
داداشی این به من گقته در حد اک اصلا مفت فرض. به من گفته 4 هزار تومان در حد اک نایلون پیچ :D ولی به من گفته در حد اک حتما این فروشنده عزیز معنی در حد اک نمیدونه

عکس هارو نگاه کنید این در حد اکه

actros 1843

Registered User
لایک‌ها
136
حالا استارتر کجاس؟؟
تلفن زدید جواب دادن؟

nasserj

Registered User
لایک‌ها
62
ممنون از همه دوستان خدا شاهده اصلا برای پولش نیست ولی ما داخل فروم اومدیم معامله کنیم چیزی بفروشیم قطعه ای بخریم بدون دلال بازی حداقل بتونیم نیازهای خودمون اینجا رفع کنیم حالا یابرای تفریح یا برای بدست اوردن سود امثال این اقا باعث میشن که اعتماد در این سایت بیاد پایین وگه نه اینقدر از این پول اومده و رفته جنس باید بگی چه خرابه ناقصه خودت بزاری جای اون طرف همه چیز پول نیست به خدا قسم انسانیت مهمه تو رو خدا کاری نکنید اعتماد مون از همدیگه سلب بشه بزارید حداقل این یه جارو رو راست باشیم با هم دیگه باز هم ممنونم از دوستان گلم

jeri

Registered User
لایک‌ها
37
عجب اسپیکرهای نو و پلاستیک پیچی هست :eek:
برای من و چند تا دیگه از همشهریها هم دیروز فرستاند که فردا انشااله میرسه
اگه اینجوری که نریم تحویل بگیریم حداقل هزینه باربری که نمیدیم(البته باربری بنده خدا چه گناهی داره ) :(

milla

Registered User
لایک‌ها
246
میبخشید که جسارت میکنم و این رو میگم (شاید من بد متوجه شده باشم)

این جمله صفحه قبل شماست
55 تا اسپیکر فرستاده شاید داخل هر کارتنی 1 الی 2 تا شرایطی که گفته بود داره...

و اینم دو پست بالاتر
قطعه ای بخریم بدون دلال بازی حداقل بتونیم نیازهای خودمون اینجا رفع کنیم

واقعا شما 55 تا اسپکیر خریدید برای رفع نیاز شخصی؟

من نظر خودم رو میگم
و خدا کنه که اشتباه کرده باشم.
به نظر من اگر هم ضرری کردید، طمع خودتون باعثش شده.

Last edited:

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
عجب اسپیکرهای نو و پلاستیک پیچی هست :eek:
برای من و چند تا دیگه از همشهریها هم دیروز فرستاند که فردا انشااله میرسه
اگه اینجوری که نریم تحویل بگیریم حداقل هزینه باربری که نمیدیم(البته باربری بنده خدا چه گناهی داره ) :(

آره داداش بار منم مثل شماست. اما گفتن پس فردا می تونیم تحویل بگیریم.
خداکنه مال ما اینطوری از آب در نیاد.

جناب زارع، خواهشا به وضع این دوستمون رسیدگی کن. این درست نیست که برخلاف گفته ها عمل کنید، عکس های پست اول رو با چیزی که برای این دوستمون فرستادید مقایسه کنید، این کجا و آن کجا.
من پیشنهاد می دم توافقی یه مبلغی رو براشون برگشت بزنید که راضی باشن. ایشون می گن همه شون اینطوری نیست، بنابراین قسمتی از هزینه اون ناقصا رو برگشت بزنید لطفا.
قضیه کدخدامنشی حل بشه خیلی بهتره.
ممنونم از شما و از دوستان دیگه

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
تقصير خود بچه هاي فروم هستش . چون يك دل نيستيم .

10 بار تو تاپيك ايشون كامنت گذاشتم ( دوستان عزيزي كه خريداري كردين از خريدي كه كردين رازي هستين ؟ ) . يك نفر جوابمو مارو نداد . اخرش همين ميشه ديگه . . .

pulp_152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
119
ممنون از همه دوستان خدا شاهده اصلا برای پولش نیست ولی ما داخل فروم اومدیم معامله کنیم چیزی بفروشیم قطعه ای بخریم بدون دلال بازی حداقل بتونیم نیازهای خودمون اینجا رفع کنیم حالا یابرای تفریح یا برای بدست اوردن سود امثال این اقا باعث میشن که اعتماد در این سایت بیاد پایین وگه نه اینقدر از این پول اومده و رفته جنس باید بگی چه خرابه ناقصه خودت بزاری جای اون طرف همه چیز پول نیست به خدا قسم انسانیت مهمه تو رو خدا کاری نکنید اعتماد مون از همدیگه سلب بشه بزارید حداقل این یه جارو رو راست باشیم با هم دیگه باز هم ممنونم از دوستان گلم

اقا بالفرض که برای خرید و فروش اینکارو کرده باشی چه ایرادی داره ؟! خرید و فروش جنس نه جرم ه نه ایرادی داره سود هم اگر منطقی باشه و طرف مقابل راضی باشه باز هم ایرادی نداره ... همه همین کارو میکنن از مغازه هایی مثل سوپر کامپیوتر تو مشهد تا مجتمع تک و پایتخت و ایران زمین و ................. شما هم انجام بدی ایرادی نداره ! ...منم انجام میدم .. وقتمو میزارم سرمایه ام رو میزارم و ... این وسط هم یک به حداقل سود راضی میشم .. ایرادی داره ؟!

امیدوارم مدیران و دوستانی که تهران هستند بتونن با این اقا حداقل تماس بگیرن پاسخگو باشن ..

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
بهشون نمیاد همچین آدمی باشن حالا حتما خودش میاد و جواب میده ، این مرغ و خروسا چه دل پری داشتنا ولی همشو خالی کردن روی اسپیکرا:D

rasel2

Registered User
لایک‌ها
2
من فردا با آقا ناصر تلفنی صحبت میکنم و موضوع رو حل وفصل میکنم
اگه من میخواستم سر کسی رو کلاه بزارم مطمئن باشید میتونستم پول این جنسا رو بگیرم و این همه دردسر بسته بندی و تحویل به باربری رو به خودم ندم
البته خود آقا ناصر نباید اینقدر عجولانه تو تاپیک این موضوع رو مطرح میکردند و آبروی فعالیت چند وقته من رو زیر سوال میبردن.

من قبول دارم که کارتن اسپیکرها مشکل دارن حتی بهشون گفتم که کم و کسری اسپیکرها رو هم جبران میکنم
ولی ایشون پشت بند تماس با بنده موضوع رو تو تاپیک مطرح کردند.البته بهشون حق میدم چون عصبانی بودند.

شروع تاپیک هم گفتم که "اکثرا" تو کارتن هستند و نایلون پیچ و نگفتم "همه‌ی" کارتن ها تر و تمیز هستند.و درباره خود جنس هم خلاف واقع چیزی نگفتم . صرف کثیف بودن بعضی از کارتن ها جایز نیست احساساتی بشیم و مرغداری و ... رو مطرح کنیم .
من اسپیکر به ایشون دادم که هر کدوم رو که تعمیر کنند راحت با کلی سود میتونند بفروشن

و مشتری هم وقتی جنس دست دوم میخره انتظار یه کارتن نو و تر تمیز رو از فروشنده نداره حداقل در مورد اسپیکر بیشتر دنبال کیفیت صدا و تمیزی خود اسپیکره نه کارتن اسپیکر.

من خودم یه سری از همین اسپیکرهارو که سالم بوده بدون کارتن به مشتری دادم و خوب از لحاظ قیمتی هم با مشتری راه اومدم
حالا ایشالله با آقا ناصر صحبت میکنم و از دلشون در میارم:happy:

Last edited:
بالا