• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تعدادی اسپیکر با قیمتی استثنایی(فقط 4 هزار تومن)

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
تقصير خود بچه هاي فروم هستش . چون يك دل نيستيم .

10 بار تو تاپيك ايشون كامنت گذاشتم ( دوستان عزيزي كه خريداري كردين از خريدي كه كردين رازي هستين ؟ ) . يك نفر جوابمو مارو نداد . اخرش همين ميشه ديگه . . .

منم امروز از ايشون حضوري 2تا گرفتم
يكيش تميز در حد بود
اما اون يكي كارتون كثيف والبته بلندگو كوچيكاشم كمي حالت گلي شده بود كه البته با يه دستمال تميز شد سابشم تميز بود
---------------------------
من كه بالا توضيح دادم عزيز

jeri

Registered User
لایک‌ها
37
سلام جناب زارع
پ خ دادم جواب نداديد
اگر موجودي دارين براي 4 تا ديگه واريز كنم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان من تعمیر کار نیستم اما در زمینه الکترونیک کمی کار کردم ...........اگر می خواهید این اسپیکرها چند روز دیگه آی سی نوش نسوزه حتما هیت سینک روی آی سی را تقویت کنید وگر نه درمدت کوتاهی آی سی به خاطر گرمای زیاد می سوزه

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان دیروز رفتم جمهوری هرچی گشتم پیدا نکردم
کسی این ای سی رو تونسته پیدا کنه?

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

manmardam

Registered User
لایک‌ها
10
این آیسی ایران نیست وگرنه بنده یک ماه پیش تعمیرش کرده بودم.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
دوستان کسی می دونه آمپلی فایر 2.1 خوب چنده؟ (که مدارش رو کلا عوض کنیم!)
ممنون

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
این آیسی ایران نیست وگرنه بنده یک ماه پیش تعمیرش کرده بودم.

تو کتاب مشابه ها که قطعه فروشا دارن مشابه نداره؟
دوستان کسی می دونه آمپلی فایر 2.1 خوب چنده؟ (که مدارش رو کلا عوض کنیم!)
ممنون
2.1 که نداریم ساب جداس 2 تا دیگه جدا از 6/7 تومن باید باشه به بالا

mahdi6131

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از آقای زارع
اسپیکر ها از حد انتظار بنده سالم تر بود و حتی یکی از اونا کار میکرد
در اولین فرصت آسی و یا برد مشابه رو به شما معرفی مکنم دوستان
اینم عکس که رسیدم خونه بدون تمیز کاری از جعبه در اوردم و عکس گرفتم
Photo0166.jpgPhoto0167.jpg
اینم عکس برد آمپلی
Photo0168.jpgPhoto0169.jpg

یک برد برای این اسپیکر پیداکردم ولی باید یه جوری بهش خوروند مجهز به 3 آی سی TDA2030 و دو آی سی رگولاتور 7812 و 7912 و آی سی TLO72 جهت فیلتراسیون صدای ساب ووفر - دو خروجی صدای ست لایت استریو 15+ 15 وات - و یک خروجی شده ساب ووفر 15 وات - منبع تغذیه طراحی شده روبریج 20 امپر و خازنهای صافی - ولوم ست لایت - ولوم ساب ووفر - برد یکپارچه و شیلد شده - فقط نیاز به ترانسفورماتور 12 ولت دوبل 4 آمپر دارید
مشکل برد فابریکش هم ترانسش هست که خیلی آمپر پایینی داره و در حداکثر توانش کم میاره و باعث نوسان شدید و در نهایت سوختن آسی میشه
:)

Last edited:

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
با تشکر از آقای زارع
مشاهده پیوست 186882مشاهده پیوست 186889
اینم عکس برد آمپلی
مشاهده پیوست 186892مشاهده پیوست 186897

یک برد برای این اسپیکر پیداکردم ولی باید یه جوری بهش خوروند مجهز به 3 آی سی TDA2030 و دو آی سی رگولاتور 7812 و 7912 و آی سی TLO72 جهت فیلتراسیون صدای ساب ووفر - دو خروجی صدای ست لایت استریو 15+ 15 وات - و یک خروجی شده ساب ووفر 15 وات - منبع تغذیه طراحی شده روبریج 20 امپر و خازنهای صافی - ولوم ست لایت - ولوم ساب ووفر - برد یکپارچه و شیلد شده - فقط نیاز به ترانسفورماتور 12 ولت دوبل 4 آمپر دارید
مشکل برد فابریکش هم ترانسش هست که خیلی آمپر پایینی داره و در حداکثر توانش کم میاره و باعث نوسان شدید و در نهایت سوختن آسی میشه

سلام دوست من
خیلی ممنونم از لطفتون و امیدوارم زودتر به نتیجه برسید و ما رو هم در جریان بگذارید.
موفق باشید

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان اگر تعداد بالا بخوايم از اين آي سي بگيريم من وارد كننده ميشناسم كه بتونه براي ما وارد كنه
اگر دوستان صلاح بدونند باهاشون صحبت كنم در اين رابطه؟!

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
با تشکر از آقای زارع
مشاهده پیوست 186882مشاهده پیوست 186889
اینم عکس برد آمپلی
مشاهده پیوست 186892مشاهده پیوست 186897

این بوردی که پیدا کردید از کجت پیدا کردید؟
آماده است یا مدارشو دارید؟
قطعاتش هست؟
قیمتش چند در میاد؟
بوردی هست که بشه با همین ترانس توان مورد نظر رو بده؟
ممنونم

mahdi6131

Registered User
لایک‌ها
0
این بوردی که پیدا کردید از کجت پیدا کردید؟
آماده است یا مدارشو دارید؟
قطعاتش هست؟
قیمتش چند در میاد؟
بوردی هست که بشه با همین ترانس توان مورد نظر رو بده؟
ممنونم[/QUOTE]

سازنده این برد شیراز هست اگه اشتباه نکنم
بزودی لینک سازنده و خرید اینترنتی برای این برد رو میزارم
3ch.jpg
برد به صورت کامل هست قیمتش هم با ارسال حدود 18 تومنی میشه
متاسفانه ترانس به کار رفته در این اسپیکر امپر پایین هست و فقط میتونه برد های مونو یا استریو بدون ساب رو راه اندازی کنه و کلا برای بردهایی با توان کم استفاده میشه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
خوب داداش 18 بخواهی بدی برا برد حتما 4تومن هم پست حداقل 15 هم ترانس 5تومن هم برا اسپیکر هزینه کردی میشه 42 خوب میری یدونه اسپیکر نو خوب می خری .......................به نظر من ارتباطی بین سوختن آِی سی و کم بودن توان ترانس نیست .اگر ترانس زیر فشار بود تغییر رنگ می داد .تنها مشکل ضعیف بودن هیت سینکه که با قوی و کلفت کردنش حل میشه .اگر آی سی را در بیارید زیرش برد رنگ سوخته پیدا کرده کرده برای همین دمای بالا است

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
ممنونم

کسی باید اینا رو بخره که حداقل یه چیزی از الکترونیک بدونه.
شما یه مغازه الکترونیکی برو (اینایی که قطعات الکترونیکی مثل ای سی ترانزیستور و کیت های آماده میفروشن) بگو یه برد آماده آمپلی فایر استریو 10 وات (دوتا خروجی 5 وات) 9 تا 12 ولت می خوام . اگه ساب هم سوخته بود باید یه آمپ 15 وات (اگه منو بود چه بهتر نبود استریو) اینم همون ولتاژ . به هیچ وجه هم وات بالاتر نگیری چون اسپیکرا یا میسوزن یا بوبینش جدا میشه اگه صدا رو زیاد کنی.
شما قبلش یه چک کن ببین 100% سوخته ای سی های خودش و ببین پیدا میکنی ای سی رو یا مشابه ش چون روسیه یه شماره میده ژاپن یه شماره و ... که همه هم یه ای سی هستن مشابه هم کسایی که ایم کاره هستن یه کتاب دارن توشون زده

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
کسی باید اینا رو بخره که حداقل یه چیزی از الکترونیک بدونه.
شما یه مغازه الکترونیکی برو (اینایی که قطعات الکترونیکی مثل ای سی ترانزیستور و کیت های آماده میفروشن) بگو یه برد آماده آمپلی فایر استریو 10 وات (دوتا خروجی 5 وات) 9 تا 12 ولت می خوام . اگه ساب هم سوخته بود باید یه آمپ 15 وات (اگه منو بود چه بهتر نبود استریو) اینم همون ولتاژ . به هیچ وجه هم وات بالاتر نگیری چون اسپیکرا یا میسوزن یا بوبینش جدا میشه اگه صدا رو زیاد کنی.
شما قبلش یه چک کن ببین 100% سوخته ای سی های خودش و ببین پیدا میکنی ای سی رو یا مشابه ش چون روسیه یه شماره میده ژاپن یه شماره و ... که همه هم یه ای سی هستن مشابه هم کسایی که ایم کاره هستن یه کتاب دارن توشون زده

بله، منم اونقدرا شوت نیستم! (ناسلامتی دارم لیسانس برقو می گیرم!!!)
منظورم از اون جمله این بود که اون دوستمون راجع به محل خرید و مشخصات برد 5 تومنی که گفتن بیشتر توضیح بدن.
از توضیحات شما هم خیلی متشکرم.
دوستان عزیز اگر کسی آی سی مشابه پیدا کرد لطفا ما رو هم در جریان بگذاره.
ممنونم

mahdi6131

Registered User
لایک‌ها
0
خوب داداش 18 بخواهی بدی برا برد حتما 4تومن هم پست حداقل 15 هم ترانس 5تومن هم برا اسپیکر هزینه کردی میشه 42 خوب میری یدونه اسپیکر نو خوب می خری .......................به نظر من ارتباطی بین سوختن آِی سی و کم بودن توان ترانس نیست .اگر ترانس زیر فشار بود تغییر رنگ می داد .تنها مشکل ضعیف بودن هیت سینکه که با قوی و کلفت کردنش حل میشه .اگر آی سی را در بیارید زیرش برد رنگ سوخته پیدا کرده کرده برای همین دمای بالا است

داداش شما متن رو درست نخوندی نوشتم با پست 18 تومن برای ترانس هم برو میدان امام (توپ خونه ) روبری مترو طبقه دوم پاساژ 4 آمپر اصلو( فقط ضخامت سیم پیچشو نگاه کن) بهت میده 10 تومن ولی برای این برد ترانسش در میاد 7 تومن

اینم عکس
small_transformator.jpg
مشکل سوختن آسی بر اثر فشار بیش از حده که به آسی میاد دلیلشم چند تا میتونه باشه یکیش خروجی که برای یک دستگاه در نظر گرفته شده به قدرت آی سی آمپلی فایر دستگاه بر میگرده یه وات و اهم خروجی مشخصی داره و بیشتر از اون نمی تونه صدا تولید کنید یعنی از یه دسی بل خاص در فرکانسهای خاص بلاتر نمیره و شما هر چه هم میخواهی صدای دیستورت شده و به اصطلاح کثیف بذار توی خروجی فقط خر خر میشنوی که گوش نواز هم نیست ولی این خر خر به همون اندازه میتونه علت سوختن آی سی صدا بشه که شما با صدای زیاد کار کنی.
من ترانس رو با ساب در حال کار تست کردم متاسفانه ترانس کم میاورد حتی خازنی که بعد از یکسو کننده بود نمی تونست افت ولتاژ به این شدت رو جبران کنه شما می تونید بدون ابزار فقط با دیدن led روی دستگاه در حال کار به این نتیجه برسید
البته آسی این برد بر اثر فشار بلا یا نوسان زیادانقدر سریع میسوزد که ترانس به آن حرارت لازم برای تغییر رنگ نمیرسد ( اگر آمپر بالایی داشت به سرعت به آن حرارت میرسید )
این هیت سینک با توجه به اینکه در داخل جعبه ساب هست مناسب هستند چون ساب به عنوان یک دیافراگم عمل کرده و با کمک حفره پشت جعبه یاعث حرکت هوای خنک و تازه شده و آسی ها را خنک میکند بعنوان نمونه بعضی از بردهای منبع تغذیه سویچی از این نوع هیت سینک استفاده میکنند

بالا