• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش عمده آپارتمان با سود بیشتر از تورم

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
4,380,000 زیاد نیست برای کرج ؟ توی تهران هم میشه این نرخ خرید . ارزندگی ملک در تهران که خودتون میدونید بالاتر هست

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
شرمنده این یه هفته سرمون شلوغ شده بود نمیتونستم سر بزنم و پاسخ بدم.

متری حدودا 1600 الی 1700 هزینه ساخت هر متر
این زمین حدودا 7 سال پیش خریداری شده بوده (7 سال پیش این زمین قیمتش چند بوده حدودی قیمت دارم)
قیمت هر متر مربع 4,380,000 تومان میباشد
شما که مالک نیستی دنبال کمیسیونی ولی مرد مومن این بساز بفروشا چند درصد سود حساب میکنن واقعا راست میگن خون مردم تو شیشه کردن
دو واحد 190 متری میخاد بخره متری 3,650,000 - بده بره از دستت میره به مالک بگید خواب پولش حتی به سود ناچیز بانکی هم حساب کنه هر روز براش ضرر رو ضرره مردم ما اگه کمی باهوش بودن این مملکت یکسری آدم بی سواد نمیچاپیدن آقا نخرید هر جا نشستید بشینید 6 ماه تا یکسال دیگه ببینید چه خبر میشه
بنده مالک و سازنده همین ملک هستم ! خون مردم هم تو شیشه نکردیم . اگه شما بدونید چقدر سر همین ملک اذیت شدیم زود قضاوت نمی کردید. داستان ها پشت این آپارتمان هست :general208::(:general509:
والا متری 3650 اصلا نمیصرفه نسبت به زحمتی که کشیده شده.فروش هم داریم . مشکلی نیست ولی خوب اگه میشد یه 7 8 تا واحد بفروشیم خیلی بهتر بود , چون یسری برنامه داشتیم که به دلیل کمبود نقدینگی نمیتونیم اجرا کنیم ولی عجله ای هم نداریم .
در مورد خواب پول و سود بانکی باید عرض کنم که اگه شما ملک ( آپارتمان , زمین و ... ) بخرید در بد ترین حالت به اندازه تورم ( حدود 5 درصد بالا پایین ) رشد داره و تا همین جا میتونه سود بانکی رو پوشش بده.بیشتر از اون سود حاصل از درگیر کردن سرمایه در بخش ساخت هستش ( خواب پول , عرف بازار , دستمزد ها و ... ) که اونقدر ها که فکر کنید نیست.چون فروش واحد ها زمان میبره و سود کمه.برای ساخت یه آپارتمان معمولی تو یه زمین 500 متری بدون خلاف , دو طبقه پارکینگ + 5 طبقه مسکونی و امکانات معمولی بدون زیر آبی حدودا 40% سود داره ( خرید زمین یا ملک + ساخت که اگه مشارکت در ساخت باشه یه مقداری بیشتره . باز هم یه سری استثنا ها وجود داره )
اینکهتا 6 ماه یکسال دیگه قیمت در همه جا ثابته یا پایین میاد کاملا مخالفم.میتونم به صورت حدودی عرض کنم که در کمتر از 10% مناطق تهران قیمت ها ثابت و شاید در کمتر از 1% مناطق تهران ( بیشتر حومه ) به یه مقدار خیلی کمی کاهش قیمت داشتیم.کاهش قیمت ها به دلیل پول لازم بودن بعضی از سازنده ها هست (وام و حواشی فروش و قرض و بدهکاری ها و ... ).ثبات قیمت هم معمولا ناشی از ساخت بی رویه در یه ناحیه و عدم کشش + رکود و کمبود نقدینگی هستش
چیزی به اون شکل ارزون نمیشه و ارزون شدن کاملا بی معنیه.تورم کاهش پیدا میکنه ولی ارزون خیر.به اندازه تورم (حدودی) افزایش طبیعی هست.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
4,380,000 زیاد نیست برای کرج ؟ توی تهران هم میشه این نرخ خرید . ارزندگی ملک در تهران که خودتون میدونید بالاتر هست
سلام دکتر
والا 4,380 معامله شده ( توی آپارتمان خودمون ) و سایر سازنده های منطقه هم همین حدودا میفروشن.درسته توی تهران هم میشه این قیمت ها خرید کرد ولی کجا و چی؟؟!!
مثلا یه 150 متری اینجا حدودا 650 میلیون در میاد.خوب با همین پول میتونید:
150 متر توی تهران منطقه های متوسط به پایین یا چند ساله در مناطق متوسط + امکانات معمولی ( پارکت , کولر گازی , دو پارکینگ , مصالح مرغوب , درب ضد سرقت , پنجره دو جداره , حیاط انگلیسی , درب و نرده ها مارک دار (!) , مطبخ و ... نداره دیگه ) و یا اینکه برید سراغ مناطق بالا تر ولی کوچکتر ( بین 65 تا 80 متر ) و سن های بالا تر.
برای مثال عرض کنم خدمتتون که یه سری گوی های سنگی که هر کدوم بین 1 تا 2 میلیون تومان خریداری شدن ( هر کدوم به اندازه یه طالبی ) فقط برای زیبایی بیشتر بوده و دلیل دیگه ای برای به کار بردنش نداشتیم.میتونستیم نذاریم و 30 40 تومن همین جا بیشتر بزاریم تو جیبمون. البته از این موارد زیاد بوده ( عایق,سنگ,درب و نرده , آسانسور و ....).
همین ستون های پهن که جهت ایمنی بیشتر در نظر گرفتیم نتیجه ای جز کاهش متراژ مفید و افزایش شاخه های میلگرد و بتن نداشته که یبار حساب کردیم , چند صد میلیون به ضررمون بوده.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
تمامی دیوار های این آپارتمان سیلکس بوده که عایق گرما , سرما و صدا میباشد.

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
150 متر توی تهران منطقه های متوسط به پایین یا چند ساله در مناطق متوسط + امکانات معمولی ( پارکت , کولر گازی , دو پارکینگ , مصالح مرغوب , درب ضد سرقت , پنجره دو جداره , حیاط انگلیسی , درب و نرده ها مارک دار (!) , مطبخ و ... نداره دیگه )
این مطبخ دقیقا چیه ؟

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
این مطبخ دقیقا چیه ؟
معمولا خانوم ها دوس دارن آشپزخونشون اپن باشه ولی دوس ندارن اجاق گاز و وسایل های روی اون و دور و برش پیدا باشه و سایر افراد منزل و مهمون ها بتونن ببیننش.برای همین یه فضای خصوصی در نظر گرفته میشه که در اون اجاق گاز + هود + کابینت میخوره و از فضای عمومی آشپزخونه یه مقداری کم و جای اجاق گاز و هود در اون در نظر گرفته نمیشه.
اینطوری آشپزخونه یه دسته

amirak28

Registered User
لایک‌ها
15
آقا رکود هم که میگن اینقدر شدید نیست! طرف رفته تو کوه ساخته قیمت فضایی میزاره میگه رکوده attachFull672966
سازنده داریم تا سازنده ملک داریم تا ملک منطقه داریم تا منطقه
معامله میشه ولی کمتر , الآن بازار بیشتر به سمت معاوضه و پرداخت مابه تفاوت کشیده شده.
زمانی قیمت پایین میاد که رکود شدید باشه و خرید و فروش ها به صفر برسه یا سازنده پول لازم باشه.که معمولا سازنده ها دارایی هایی دارن که قرت نقد شوندگیشون بالاست مثل ماشین.یه ماشین 150 تومنی رو بفروشن حداقل 3 سال میتونن باهاش امورات خودشون رو بگذرونن.جدای از این معمولا ساخت و ساز به عنوان شغل دوم محسوب میشه و منبع درآمدی به غیر از ساخت و ساز هم دارن.بازهم جداااای از همه این ها وقتی کسی 7 8 تا ملک داره ( خیلی تعداد املاکشون به بیشتر از 100 تا هم میرسه ) هر ملکی 400 تومن یکی رو هم 300 بده دلال ها رو هوا میزنن با اون هم میتونه 6 سال دیگه دووم بیاره...
دیگه رکود که بیشتر از 2 سال طول نمیکشه!اگه بکشه اقتصاد کشور فلج میشه.توی ایران ساخت و سازه و خودرو بیشترین سهم رو دارن و مخصوصا ساخت و ساز که اگه زمین بخوره ... . خودتون حساب کنید چه تعداد زیادی شغل مرتبط با ساخت و ساز وجود داره.کارگرها , پیمانکار ها , راننده ها , فروشنده ها , تولید کننده ها (از تولید کننده مصالح ساختمونی بگییییر تا سیمو کلید و پریز و ...).چندین ملیون نفر از این راه نون میخورن که اگه این کار زمین بخوره اینا بیکار میشن و به همین ترتیب به صورت زنجیری سایر صنایع . حالا اینایی که کارشون رو از دست دادن کجا برن؟؟! جایگزین نداریم.
نابودی ساخت و ساز (حالا رکود یا کمتر شدن سود و هرچیز دیگه ای) که به عنوان صنعت مادر شناخته میشه مثل این میمونه که یه ماشین بنزینش تموم شه...
پس نتیجه میگیریم رکود ادامه دار نیست و تمام خواهد شد.
مورد بعد اینکه با طرح های افزایش جمعیت نیاز به مسکن بیشتر میشه و تازه با این شرایط فعلی نیز تولید مسکن از جمعیت کمتره ! حالا من نمیدونم چرا بعضیا اینجا میگن خونه خالیه و کسی نمیخره و زیادیه! حداقل این یه مورد برای تهران و کرج صادق نیست!حالا برای سایر استان ها که افزایش جمعیت تنها ناشی از تولید مثل هستش ممکنه که تولید واحدها بیشتر شده باشه ولی توی تهران , کرج و یه سری شهر های دیگه که مهاجر پذیر هم هستن شرایط فرق میکنه
پس عزیزان من اگه پول دارید و یا قصد خرید دارید بخرید که فردا دیره!
(مطمئنم که الآن یه سری از کاربران عزیز میان میگن ای دلال کثیف ساکت شو , چرت نگو , شایعه پراکنی نکن , محتکر , دروغ نگو , رکوده و ...
مطمئن باشید که پرشین تولز همه نمیشناسن و حتی خیلی از مردم حتی نمیدونن اینترنت چیه که بخان بیان اینجا و اینو بخوننو .... و این متن من باعث بیرون اومدن از رکود و یا رونق بازار بشهattachFull672970
خود پرشین تولزی ها هم 210,147 کاربر داره attachFull672969 که از این تعداد 70% زیر 18 سال هستن که هیچی.29.9% هم که قصد خرید خونه ندارن و یا اصلا لازم ندارن.میمونه 0.1% که میشه 210 نفر که اینا هم اگه همشون بخان بخرن و تصمیم به خرید هم بگیرن چون توی ایران پخش میشن که با فرض یکسان بودن توزیع به هر استان 6.5 نفر میرسه(!) و با 6.5 نفر توی هر استان من به هدف پلیدم نخواهم رسیدattachFull672968attachFull672967 )
پس بدونید که من برای خودتون میگم (همون 6 نفر توی هر استان)

فایل های ضمیمه

• upload_2014-9-21_22-7-6.png
    upload_2014-9-21_22-7-6.png
    95 بایت · نمایش ها: 12
    95 بایت · نمایش ها: 11
    95 بایت · نمایش ها: 8
    95 بایت · نمایش ها: 7
    95 بایت · نمایش ها: 7

amirak28

Registered User
لایک‌ها
15
آقا شما برای 6 نفر تو استان های کشور اومدید اینجا تبلیغ فروش ملک اتون رو می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟َ

amirak28

Registered User
لایک‌ها
15

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
آقا رکود هم که میگن اینقدر شدید نیست! طرف رفته تو کوه ساخته قیمت فضایی میزاره میگه رکوده attachFull672966
سازنده داریم تا سازنده ملک داریم تا ملک منطقه داریم تا منطقه
معامله میشه ولی کمتر , الآن بازار بیشتر به سمت معاوضه و پرداخت مابه تفاوت کشیده شده.
زمانی قیمت پایین میاد که رکود شدید باشه و خرید و فروش ها به صفر برسه یا سازنده پول لازم باشه.که معمولا سازنده ها دارایی هایی دارن که قرت نقد شوندگیشون بالاست مثل ماشین.یه ماشین 150 تومنی رو بفروشن حداقل 3 سال میتونن باهاش امورات خودشون رو بگذرونن.جدای از این معمولا ساخت و ساز به عنوان شغل دوم محسوب میشه و منبع درآمدی به غیر از ساخت و ساز هم دارن.بازهم جداااای از همه این ها وقتی کسی 7 8 تا ملک داره ( خیلی تعداد املاکشون به بیشتر از 100 تا هم میرسه ) هر ملکی 400 تومن یکی رو هم 300 بده دلال ها رو هوا میزنن با اون هم میتونه 6 سال دیگه دووم بیاره...
دیگه رکود که بیشتر از 2 سال طول نمیکشه!اگه بکشه اقتصاد کشور فلج میشه.توی ایران ساخت و سازه و خودرو بیشترین سهم رو دارن و مخصوصا ساخت و ساز که اگه زمین بخوره ... . خودتون حساب کنید چه تعداد زیادی شغل مرتبط با ساخت و ساز وجود داره.کارگرها , پیمانکار ها , راننده ها , فروشنده ها , تولید کننده ها (از تولید کننده مصالح ساختمونی بگییییر تا سیمو کلید و پریز و ...).چندین ملیون نفر از این راه نون میخورن که اگه این کار زمین بخوره اینا بیکار میشن و به همین ترتیب به صورت زنجیری سایر صنایع . حالا اینایی که کارشون رو از دست دادن کجا برن؟؟! جایگزین نداریم.
نابودی ساخت و ساز (حالا رکود یا کمتر شدن سود و هرچیز دیگه ای) که به عنوان صنعت مادر شناخته میشه مثل این میمونه که یه ماشین بنزینش تموم شه...
پس نتیجه میگیریم رکود ادامه دار نیست و تمام خواهد شد.
مورد بعد اینکه با طرح های افزایش جمعیت نیاز به مسکن بیشتر میشه و تازه با این شرایط فعلی نیز تولید مسکن از جمعیت کمتره ! حالا من نمیدونم چرا بعضیا اینجا میگن خونه خالیه و کسی نمیخره و زیادیه! حداقل این یه مورد برای تهران و کرج صادق نیست!حالا برای سایر استان ها که افزایش جمعیت تنها ناشی از تولید مثل هستش ممکنه که تولید واحدها بیشتر شده باشه ولی توی تهران , کرج و یه سری شهر های دیگه که مهاجر پذیر هم هستن شرایط فرق میکنه
پس عزیزان من اگه پول دارید و یا قصد خرید دارید بخرید که فردا دیره!
(مطمئنم که الآن یه سری از کاربران عزیز میان میگن ای دلال کثیف ساکت شو , چرت نگو , شایعه پراکنی نکن , محتکر , دروغ نگو , رکوده و ...
مطمئن باشید که پرشین تولز همه نمیشناسن و حتی خیلی از مردم حتی نمیدونن اینترنت چیه که بخان بیان اینجا و اینو بخوننو .... و این متن من باعث بیرون اومدن از رکود و یا رونق بازار بشهattachFull672970
خود پرشین تولزی ها هم 210,147 کاربر داره attachFull672969 که از این تعداد 70% زیر 18 سال هستن که هیچی.29.9% هم که قصد خرید خونه ندارن و یا اصلا لازم ندارن.میمونه 0.1% که میشه 210 نفر که اینا هم اگه همشون بخان بخرن و تصمیم به خرید هم بگیرن چون توی ایران پخش میشن که با فرض یکسان بودن توزیع به هر استان 6.5 نفر میرسه(!) و با 6.5 نفر توی هر استان من به هدف پلیدم نخواهم رسیدattachFull672968attachFull672967 )
پس بدونید که من برای خودتون میگم (همون 6 نفر توی هر استان)
خوندمشون.اینا حرفای خودمه خوب!
میشه بفرمایید منظورتون چیه؟!

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خوب باز هم میگم
کیه که بگه خرید ملک بده
معمولا قیمت ملک توی ایران سر بالایی بوده.گاهی اوقات با سرعت بیشتر و گاهی اوقات کمتر
من اصلا حرفام دو گانگی نداشته!
بعدشم اینکه بنده میام آگهی رو اینجا میزنم جرمه؟!
اینجا بخش سرمایه گذاری و تجارته گفتم بگم اگه کسی سرمایه بالا داشت و مایل بود بیاد جلو.نقل و نبات که نیست که حالا من تبلیغ بکنم صف بکشن واسه خرید!!
واقعا انتظار همچین رفتاری رو نداشتم

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
گزارش تخلف هم ندادم
اگه بحثی هست خوشحال میشم با هم داشته باشیم
مشکل دقیقا کجاست؟

amirak28

Registered User
لایک‌ها
15
مشکل دقیقا این روان شناسی شماست که با افعال معکوس (مطمئنم که الآن یه سری از کاربران عزیز میان میگن ای دلال کثیف ساکت شو , چرت نگو , شایعه پراکنی نکن , محتکر , دروغ نگو , رکوده و....) ذهن مخاطب رو به سمت خودتون می کشید و بعد با بیان مطالب (طمئن باشید که پرشین تولز همه نمیشناسن و حتی خیلی از مردم حتی نمیدونن اینترنت چیه که بخان بیان اینجا و اینو بخوننو .... و این متن من باعث بیرون اومدن از رکود و یا رونق بازار بشهattachFull672970
خود پرشین تولزی ها هم 210,147 کاربر داره attachFull672969 که از این تعداد 70% زیر 18 سال هستن که هیچی.29.9% هم که قصد خرید خونه ندارن و یا اصلا لازم ندارن.میمونه 0.1% که میشه 210 نفر که اینا هم اگه همشون بخان بخرن و تصمیم به خرید هم بگیرن چون توی ایران پخش میشن که با فرض یکسان بودن توزیع به هر استان 6.5 نفر میرسه(!) و با 6.5 نفر توی هر استان من به هدف پلیدم نخواهم رسیدattachFull672968attachFull672967 ) سعی در اغفال مردم دارید . من نمی دونم خودتون رو گول می زنید یا ............ . قضاوت با خواننده مطالب
البته من به کسی توصیه خرید یا نخریدن نمی کنم و لی شما دلیل داره توصیه هاتون.............

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
مشکل دقیقا این روان شناسی شماست که با افعال معکوس (مطمئنم که الآن یه سری از کاربران عزیز میان میگن ای دلال کثیف ساکت شو , چرت نگو , شایعه پراکنی نکن , محتکر , دروغ نگو , رکوده و....) ذهن مخاطب رو به سمت خودتون می کشید و بعد با بیان مطالب (طمئن باشید که پرشین تولز همه نمیشناسن و حتی خیلی از مردم حتی نمیدونن اینترنت چیه که بخان بیان اینجا و اینو بخوننو .... و این متن من باعث بیرون اومدن از رکود و یا رونق بازار بشهattachFull672970
خود پرشین تولزی ها هم 210,147 کاربر داره attachFull672969 که از این تعداد 70% زیر 18 سال هستن که هیچی.29.9% هم که قصد خرید خونه ندارن و یا اصلا لازم ندارن.میمونه 0.1% که میشه 210 نفر که اینا هم اگه همشون بخان بخرن و تصمیم به خرید هم بگیرن چون توی ایران پخش میشن که با فرض یکسان بودن توزیع به هر استان 6.5 نفر میرسه(!) و با 6.5 نفر توی هر استان من به هدف پلیدم نخواهم رسیدattachFull672968attachFull672967 ) سعی در اغفال مردم دارید . من نمی دونم خودتون رو گول می زنید یا ............ . قضاوت با خواننده مطالب
البته من به کسی توصیه خرید یا نخریدن نمی کنم و لی شما دلیل داره توصیه هاتون.............
در این باره باید بگم که این عادته منه تو حرف زدنم گاهی اوقات از دید طرف مقابل نیگا میکنم و گاهی اوقات مثال میزنم و ... . اگه پستای بنده رو از زمان عضویت تا کنون میخوندید منظورمو متوجه میشدید.
بنده از اولشم گفتم که سازنده هستم
من فقط نظرم رو در تالار گفتم , چون ما بیشتر درگیر هستیم و از نزدیک شاهد ماجرا هستیم.
مورد دیگه اینکه من هیچ وقت نگفتم که آی مردم بیاید بخرید خونه کلی گرون میشه و ... . بار ها هم عرض کردم که بله رکوده , بازار خرابه و ... و گفته بودم که قیمت ملک به اندازه تورم بالا خواهد رفت حالا 4 5 % بالاتر یا پایین تر.حداقل توی ایران خونه ارزون نشده و نخواهد شد.
بعدشم اینکه گرون شدن خونه اصلا به نفع ما هم نیست.ما که بنگاهی نیستیم بخوایم کمسیون بگیریم.اگه گرون شه همه چی گرون میشه.ارزون شه همه چی هم قطعا ارزون میشه.
اتفاقا اگه ارزون شه بهتره . خدا شاهده که ما همیشه توی کارامون ( چه ساخت و ساز و چه هر کار دیگه ای که تا الآن انجام دادیم ) همیشه به صورتی جلو رفتیم که یه طرفه سود نکنیم.نمونه کارمون هم مثلا همین ساختمون.شما برو بهترین و سخت گیر ترین مهندس رو توی ایران بیار سر ساختمون از ملک بازدید کنه.مدارک رو ببینه .اگه گفت این ساختمون فلان جاش مشکل داره بنده همونجا 10 میلیون نقد به شما میدم!
من فقط برای کاربرانی گفتم که راهنماییشون کرده باشم.
در ضمن شما فکر میکنید اگه من بگم آره خونه گرون میشه و ... پس بیاید بخرید و بعدش تاپیک فروش بزنم با سیل عظیم خریداران روبرو میشم؟! آیا کسی میاد چند میلیارد پول رو دو دستی بده به من و بگه من قانع شدم؟! فقط یه بچه میتونه روی حرفای یه نفر سرمایه گذاری کنه!

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوستانی که سایت دارن و تمایل به فروش واحد ها , میتونن با ما همکاری بکنن.
همونطور که میدونید کسی که 600 700 تومن پول داره حداقل یه کامپیوتر , لپتاب , تبلت , تلفن هوشمند خواهد داشت.پس خیلی راحت تر میتونه از طریق اینترنت به هدف خودش برسه.ما از طریق اینترنت که تبلیغ کردیم با چشم خودمون تاثیر خوب آگهی رو دیدیم.حالا نحوه همکاری به این شکل که آگهی فروش رو توی سایتشون (یا صفحه ف*ی*س*ب*و*ق) میزارن و اگه واحدی فروش رفت پورسانت بهشون تعلق میگیره.در ازای فروش هر واحد مبلغ 1.5 میلیون تومان تقدیم صاحب سایت میشه.
همکاریمون میتونه دو روش داشته باشه:
الف - ارتباط مستقیم با ما:
1-خریدار با ما تماس میگیره و با هم تلفنی صحبت میکنیم.
2-درصورتی که قرار بازدید از ملک گذاشته بشه از شما هم به عنوان مدیر سایت (بازاریاب) دعوت میشه که حضور داشته باشید ( حضور دلخواه ولی اگه تشریف داشته باشید بهتره )
3-در صورتی که توافق اولیه صورت بگیره و نیاز به قرار نهایی باشه , باز هم از شما دعوت به عمل میاد.
4-اگه قولنامه بسته بشه همونجا پورسانت شما به صورت چک روز تقدیم شما خواهد شد.
ب - ارتباط با شم:
1-خریدار با شما تماس میگیره و تلفنی با هم صحبت میکنید.
2-طبق جدولی که از قبل به شما داده شده ( زمان حضور ما سر ساختمون ) شما قرار ملاقات رو تنظیم میکنید.
3-مثل بالا
4-مثل بالا
لازم به ذکر هست که ما چون این کار رو به عنوان شغل اصلی در نظر گرفتیم در نتیجه همکاری ما ادامه دار خواهد بود و شما میتونید درآمد پایداری رو برای خودتون داشته باشید(لازم به ذکر هست که تنها با عزیزانی ادامه همکاری خواهیم داشت .علاوه بر این ما با سازنده های زیادی ارتباط داریم که بنده میتونم فروش انحصاری آپارتمان های دوستان رو به شما بدم. فعلا 17 18 واحد مونده.
اعتماد سازی هم روشی خاصی در نظر ندارم . ولی خوب دلیلی نداره که وقتی یه واحد 700 تومنی فروش بره به خاطر 1.5 تومن فروشنده رو دور بزنیم.اتفاقا کار رو هم با ایشون ادامه خواهیم داد.
++) البته هر سایتی شاید نتونه فروشی داشته باشه.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
بیا بالا
پذیرش برای بازاریابی اینترنتی همچنان فعاله

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
بیا بالا
پذیرش برای بازاریابی اینترنتی همچنان فعاله

جناب داوورد باور کنید کسی از طریق اینترنت مسکن خرید و فروش نمیکنه اون هم 700 تومن که سرمایه ی خیلی زیادیه به نظرم همین که بزاری تو چندتا بنگاهی بهترین گزینه میتونه باشه .

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
جناب داوورد باور کنید کسی از طریق اینترنت مسکن خرید و فروش نمیکنه اون هم 700 تومن که سرمایه ی خیلی زیادیه به نظرم همین که بزاری تو چندتا بنگاهی بهترین گزینه میتونه باشه .
اتفاقا بنده تا قبل از این به اینترنت زیاد نگاه مثبتی نداشتم (برای فعالیت های تجاری بزرگ) ولی وقتی با تبلیغ در 2 سایت (دیوار+شیپور) روز اول حدودا 25 نفر تماس گرفتن , روز دوم هم مثل روز قبل ولی 3 4 نفر کمتر و همینطوری تا بیشتر 4 5 هفته تماس گرفتن , نظرمون عوض شد!
البته این ها فقط تماس نبودن و مثلا از 150 تلفنی که بهمون شد ( بیشترشون رو خودمون همون اول رد میکردیم ) حدودا 30 نفر از ملک بازدید حضوری داشتن و به دلیل ساخت عالی 90% خوششون میومد.
مشکل فقط مسائل مالی بود و کمبود نقدینگی و اینکه ما هم به دلیل مشغله زیاد طی این یک ماه نتونستیم زیاد پاسخ گو باشیم و مذاکرات رو ادامه بدیم.همشون هم تقریبا منتظر جواب هستن.
البته یکی از دلایلی که پیشنهادات زیاد بود شرایط خاصی بود که گذاشته بودیم(معاوضه+اقساط)
به نسبت بنگاه بازدهی فوق العاده بوده.

بالا