• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش عمده آپارتمان با سود بیشتر از تورم

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
با اجازه دوستان
باز هم بیاد بالا
ببینیم چی میشه:)

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
مشکل دقیقا این روان شناسی شماست که با افعال معکوس (مطمئنم که الآن یه سری از کاربران عزیز میان میگن ای دلال کثیف ساکت شو , چرت نگو , شایعه پراکنی نکن , محتکر , دروغ نگو , رکوده و....) ذهن مخاطب رو به سمت خودتون می کشید و بعد با بیان مطالب (طمئن باشید که پرشین تولز همه نمیشناسن و حتی خیلی از مردم حتی نمیدونن اینترنت چیه که بخان بیان اینجا و اینو بخوننو .... و این متن من باعث بیرون اومدن از رکود و یا رونق بازار بشهattachFull672970
خود پرشین تولزی ها هم 210,147 کاربر داره attachFull672969 که از این تعداد 70% زیر 18 سال هستن که هیچی.29.9% هم که قصد خرید خونه ندارن و یا اصلا لازم ندارن.میمونه 0.1% که میشه 210 نفر که اینا هم اگه همشون بخان بخرن و تصمیم به خرید هم بگیرن چون توی ایران پخش میشن که با فرض یکسان بودن توزیع به هر استان 6.5 نفر میرسه(!) و با 6.5 نفر توی هر استان من به هدف پلیدم نخواهم رسیدattachFull672968attachFull672967 ) سعی در اغفال مردم دارید . من نمی دونم خودتون رو گول می زنید یا ............ . قضاوت با خواننده مطالب
البته من به کسی توصیه خرید یا نخریدن نمی کنم و لی شما دلیل داره توصیه هاتون.............
دوست عزیز گذر زمان خیلی چیزها رو مشخص
کرد
خوب داود چه خبرها

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوست عزیز گذر زمان خیلی چیزها رو مشخص
کرد
خوب داود چه خبرها
خوب حالا مثلا که چی؟:D
مچ گرفتی ؟
یه جوری گشتی تاپیک زیرخاکی منو بالا اووردی آدم احساس میکنه اینجا دادگاهه:general707: و منو به جرم ده ها قتل و اختلاس و دزدی و رشوه گرفتی :general505:
زمان دقیقا چی رو مشخص کرده ؟ این که من از 25 واحد این پروژه 20 تاشو تو پی تی فروختم ؟:general306:
الآن دقیقا مشکل شما چیه ؟
اینکه دلالی میکنیم ؟ اینکه میسازیم ؟ اینکه توی پی تی فعالیت میکنم ؟:D

خوبه خوبم , شما خوبی داداش ؟:p

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
بازم صد رحمت به اون سکند لایف
یه درصد کمسیون میداد
شما که هیچی نمیخوای بدی
هدفم اینه مچت رو بگیرم و بگم حرفهات که موقع فروش
میزدی هیچکدوم درست نبود
آدم درستی نیستی
و صد البته اینجا جای گوزیدن نیست

اینجا نمیتونی کسی رو خر کنی
ما سالهاست امثال شما رو میشناسیم

مچ میگیرم چون میتونم

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
بازم صد رحمت به اون سکند لایف
یه درصد کمسیون میداد
شما که هیچی نمیخوای بدی
هدفم اینه مچت رو بگیرم و بگم حرفهات که موقع فروش
میزدی هیچکدوم درست نبود
آدم درستی نیستی
و صد البته اینجا جای گوزیدن نیست

اینجا نمیتونی کسی رو خر کنی
ما سالهاست امثال شما رو میشناسیم

مچ میگیرم چون میتونم
عافرین مچ بگیر :D , اصلا میخوای از من شکایت بکن بکشونم دادگاه ! من از دادگاه و قانون و زندان هم نمیترسم , شما منو از مچ گیری میترسونی که مثلا دستمو رو کردی :p .
من دستی ندارم که روش بکنی .
شفاف و صادقم , دروغ نمیگم چون از هیچکسی نمیترسم نه از مردم نه از رقبا نه از دشمنا نه از قانون ! هرکاری هم که دوست داشته باشم میکنم و به هیچ کسی هم مربوط نیست !
اینقدر بیکاری که راه میوفتی تو پی تی مچ اینو و اونو بگیری ؟ :general210::p
کسایی که منو میشناسن , میشناسن ! اونقدری هم عقل دارن که نیاز نباشه یه ریش نقره ای بیاد اونارو به مسیر درست هدایت بکنه :D

" من از مشکل و افراد ایجاد کننده مشکل بزرگترم و اونا هیچ اهمیتی تو زندگی من ندارن , میان و میرن و فقط منم که پیشرفت میکنم "
اینو از من داشته باش , هر وقت کسی خواست با فشار و اعصابت بازی بکنه این جمله رو با خودت تکرار بکن , اثر بخشه :D
اتفاقا الان همونم نمیدم ! چون خودم دارم اینکارو میکنم و اوضاع درآمدمم خوبه , خدارو شکر !
شما فرض بکن من دروغ گو , نادرست , پست فطرت ! نه به شما نه به هیچ کس دیگه ای هیچ ربطی نداره , به خودم و همکارام مربوطه !
من پولمو درمیارم , کارمو میکنم , شما هم واسه خودت تو پی تی مچ بگیر !
تو پی تی فعالیت میکنم , عقایدم همیناست , شخصیتم همینه به هیچ کسی هم مربوط نمیشه . " عشقم میکشه " رو واسه همین جاها گذاشتن :D
اون کسی که قرار باشه با پستای من و فعالیتیم توی پی تی خر بشه , اگه 1000 میلیارد هم میداشت الان یک ریال نداشت که بخواد با من معامله بکنه ! چون اینقدر گرگ تو بازار ریخته که من در مقابل اونا گارفیلدم :general709:
من کسی رو اینجا خر نکردم و نمیکنم :rolleyes: . کاربرای پی تی رو چی فرض کردی ؟ :general210:
من برم به کارام برسم , شما هم قشنگ پی تی رو بگرد ( چون یه بار تو تاپیک مسکن زده بودم تو برجکت :D ) و تاپیک باز بکن و مچ منو بگیر , اینقدر بگییییییر تا احساس توانمندیت بالا بره ( آخه گفته بودی مچ میگیری چون میتونی )
موفق باشی :general601:

بالا