برگزیده های پرشین تولز

فروش عمده آپارتمان با سود بیشتر از تورم

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم بخش کار , سرمایه و تجارت
آدرس آپارتمان در جهانشهر کرج میباشد.(عظیمیه و جهانشهر از بهترین محله های کرج هستند) لازم به ذکر هست که این آپارتمان در منطقه رتبه 1 را اخذ نموده.
به دلیل اینکه کار ما آزاد هست و خواب سرمایه در این کار باید به حداقل برسد بنابراین تصمیم به فروش عمده واحد ها داریم.این پیشنهاد مناسب کسانی که توانایی خرید کلی آپارتمان و یا چند واحد را دارند میباشد.بنابراین نیازمند سرمایه بالایی میباشد.
خرید تکی آپارتمان نیز مشمول تخفیف میباشد ولی بستگی به شرایط خریدار خواهد داشت.
و اما خرید چند تایی:
متراژ هایی 155 و 160 و 190 موجود میباشد.
155 متری : a) خرید دو واحد 5% تخفیف
b) خرید 3 واحد 9% تخفیف
160 متری : a) خرید 2 واحد 5.5% تخفیف
b) خرید 3 واحد 9.5% تخفیف
190 متری : a) خرید 2 واحد 10% تخفیف
b) خرید 3 واحد 13% تخفیف
تعداد بیشتر و یا خرید ترکیبی واحد ها نیاز به بررسی داره.البته باز هم امکان تغییر با توجه به شرایط خریدار وجود خواهد داشت.
قیمت هر متر مربع 4,380,000 تومان میباشد و تخفیف ها روی این قیمت محاسبه میشود.دلیل در نظر گرفتن این مبلغ آخرین معامله صورت گرفته و قیمت منطقه میباشد.
لازم به ذکر میباشد که معاوضه با مغازه در تهران و کرج , زمین و ملک کلنگی در تهران و کرج نیز قابل قبول میباشد.
عزیزان قیمت ملک حداقل به اندازه تورم رشد میکند.پس از این نظر خیالتون راحت باشه.بیشتر از تورم هم شاید اتفاق بیوفته ولی ما تضمینی نمیکنیم.نمیخایم مدیون خریدار بشیم.
آپارتمان از نظر امکانات فوق العادست و حتی توی بهترین مناطق تهران هم پیدا کردن یه همچین ساختمونی سخته!همون طور که گفتم رتبه 1 اخذ کرده.فقط استخر و سونا نداره!مهندس هم در کرج معروف هستن.
برای رهن کامل هم مشتری زیاد مراجعه کرده . به صورت متوسط 150 میلیون رهن کامل ولی به درد ما نمیخوره.فروش تکی هم تا الآن داشتیم و 6 واحد فروش رفته و باز هم مشتری مراجعه میکنه. کل واحد ها 25 عدد هست . دو بلوک یکی 3 واحده و یکی 2 واحده با 5 طبقه مسکونی و 2 طبقه پارکینگ .
دو بلوک با یه حیاط 7 8 متری جدا میشن که توش فضا سازی میشه ( آبنما و ... )
ما چون نیاز به تامین بودجه برای پروژه ها و سایر فعالیت هامون داریم و نمیخایم زمان زیادی رو صرف فروش بکنیم برای همین شرایط خاصی رو قرار دادیم که سرمایه گذاران جذب بشن ولی خوب دلیلی برای فروش با قیمت غیر منطقی نداریم ! مشتری داریم که دو واحد 190 متری میخاد بخره متری 3,650,000 ولی ما بهش نه گفتیم ولی بازم پیگیره.
پول لازم هم به اون شکل نیستیم که مجبور باشیم چوب حراج بزنیم ولی خوب در هر بیزینسی هرچی خواب پول کمتر باشه بهتره.با 150 و 200 و این مبالغ هم چون مبلغ خاصی نیست برای همین رهن نمیدیم و فقط فروش.
دوستان لطفا همینجا سوالات رو بپرسید تا تاپیک هم بالا بمونه.
در خدمتم

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
آقا داوود عزیز الان بهترین نقطه برای سرمایه گذاری مسکن شهر جدید پرنده , شما الان یه 60 متری میخری 100 تومن 5 ماه دیگه که مترو اومد بالای 200 تومن میتونی بفروشی , پرند الان بهترین مارکت برای خرید و فروش مسکنه چون پایتخت مسکن مهره کشوره و هر روز داره به جمعیتش اضافه میشه .

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
در مورد مسکن مهر نظری ندارم ولی با توجه به فرمایشات شما باید فرصت خوبی برای سرمایه گذاری باشه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
استاد داوود
یه چند تا عکس هم بزاری فکر کنم مفید باشه
خلق الله میبینن و ممکنه بیشتر علاقه مند بشن

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
آقا داوود عزیز الان بهترین نقطه برای سرمایه گذاری مسکن شهر جدید پرنده , شما الان یه 60 متری میخری 100 تومن 5 ماه دیگه که مترو اومد بالای 200 تومن میتونی بفروشی , پرند الان بهترین مارکت برای خرید و فروش مسکنه چون پایتخت مسکن مهره کشوره و هر روز داره به جمعیتش اضافه میشه .
پرند قراره مترو بکشن؟
به نظر من پردیس بهتره

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
پرند قراره مترو بکشن؟
به نظر من پردیس بهتره

بله کشیدن 80 درصد تکمیل شده و قراره 94 افتتاح بشه .

شما بر چه اساسی میگی پردیس بهتره ؟ پردیس یک دهم پرند جمعیت نداره , تازه آینده هم نداره چون پروژه هایی جدیدی در دست ساخت نیست ولی پرند الان 6 فاز داره داره 10 فاز هم ساخته میشه جمعیتش قطعا دور و بر نیم میلیون خواهد شد . از طرفی پرند داره پایتخت اداری کشور هم میشه توی گوگل سرچ کنید "پایتخت اداری کشور" .

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
بله کشیدن 80 درصد تکمیل شده و قراره 94 افتتاح بشه .

شما بر چه اساسی میگی پردیس بهتره ؟ پردیس یک دهم پرند جمعیت نداره , تازه آینده هم نداره چون پروژه هایی جدیدی در دست ساخت نیست ولی پرند الان 6 فاز داره داره 10 فاز هم ساخته میشه جمعیتش قطعا دور و بر نیم میلیون خواهد شد . از طرفی پرند داره پایتخت اداری کشور هم میشه توی گوگل سرچ کنید "پایتخت اداری کشور" .
من نرفتم فقظ شنیده بودم
پرند کجاش برای سرمایه گذاری خوبه؟
زمین میخوام بگیرم
قیمتاش چطوره؟

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
من نرفتم فقظ شنیده بودم
پرند کجاش برای سرمایه گذاری خوبه؟
زمین میخوام بگیرم
قیمتاش چطوره؟

درود ,

پرند همینک دارای 7 فازه که به این صورت هست :

فاز 0 : خانه های آپارتمانی و ویلایی با نما و قدرت بسیار خوب و جمعیت در حال رشد . از نظر تجاری مشکل داره بعضی جاهاش هستن در شعاع 1 کیلومتری سوپرمارکت پیدا نمیشه .

فاز 1 : خانه های آپارتمانی قدیمی و جمعیتی که رو به کاهش میباشد .

فاز 2 : قلب پرند و بزرگترین فاز پرند همچنین مرکز امکانات شهر که تقریبا 95درصد خانه ها پر است و مجری پروژه این فاز شرکت بزرگ جعفریه بود که 5 سال پیش کار این فاز رو تموم کرد . این فاز از شهر دارای جمعیتی حدود 40 هزار نفر میباشد .

فاز 3 : خانه هایی در حال توسعه با پروژه های مختلف و در حال گسترش . جمعیت در حال گسترش . موقعیت تجاری : بدک نیست .

فاز 4 : پروژه های مسکن مهری مثل امیرالمومنین , امسا , اینتا و هسا با ساختمان های تجاری بسیار کم و جمعیت در حال رشد .

فاز 5 : بعد از فاز 2 بزرگترین فاز , در این فاز پروژه ی بزرگ کوزو (شهرک افتاب) با چیزی حدود 12 هزار واحد تجاری واقع شده است !!!! جمعیت این ناحیه فعلا چیزی در حدود 40 هزار نفر است که در حال افزایش است و پیش بینی میشود به 50 هزار نفر هم برسد ضمن اینکه مردم این ناحیه از مشکلات بسیاری من جمله نبود پارک , بانک , مغازه و دیگر امکانات رفاهی رنج میبرند در حال حاضر بهترین مکان برای سرمایه گذاریه که من تضمین میدم نون خوبی توی این فاز هست درباره ی قیمتا اطلاعی ندارم ولی هر چی باشه از فاز 2 ارزون تره .

فاز 6 : فاز 6 شامل پروژه هایی مثل کیسون و کوزو 6 میباشد که هنوز جمعیت کافی در این فازها مستقر نشده اند .

پیشنهاد من همونطوری که گفتم فاز 5 هست . اطلاعات دیگری خواستید در خدمتم .

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
یکی از دوستان پیشنهاد اضافه کردن تصاویر رو دادن
متاسفانه امکان آپلود بیشتر از 1 مگ در اینجا نیست و تصاویر 1 مگ به بالاست واسه همین یه جا دیگه آپلود کردم و لینک میدم.نمیدونم این کار خلاف قوانین هست یا خیر!
تو این شرایط چونه بزنی تا 20% هم تخفیف میدن
در این مورد باید عرض کنم که بستگی داره کجا باشه.ساخت خوب در منطقه خوب هرگز (با قاطعیت میگم) هرگز پیدا نمیشه . مگه اینکه طرف واقعا لنگ پول باشه اونم فقط یک یا دوتا واحد اینکارو میکنه.مگه ساخت و ساز چقد سود داره که 20% تخفیف بدن!!
خراب بسازی چرا جای تخفیف داره.یه نمونه که به عینه در همین همسایگی ما بودش.یه نفر یه آپارتمان ساخته از ما دیر تر شروع کرد و زود تر تموم کرد.یعنی میتونم بگم آشغال ساخته.یه روز که بارون هم میومد به دلیل عدم تحمل بار اضافی (البته تازه بتن ریزی کرده بودن) و بی کیفیت بودن بتن آخرین سقفی که زده بودن پایین اومد و کاملا تخریب شد.اوایل کار هم که 6 متر خلاف کرده بود و اومده بود جلو ما بهش گیر دادیم چون جلوی نور واحد های بلوک جلو رو میگرفت که منجر به درگیری لفظی + فیزیکی شده بود . سازنده واقعا بیشعور بود . ما هم با کارایی که کردیم باعث شد مجبور به تخریب 2 متر بشه و تبدیل به 4 متر خلافی بشه که بازم با پیگیری هامون جلوی اون 4 متر هم گرفتیم! خلاصه باطنش افتضاحه به طوری که امنیت خریدار ها صفر هم نیست!طبقه اول توی کوچه هم از طبقه 1 به اندازه 1 متر اومده بیرون که طبق قانون جدید باید از طبقه 2 بالکن بزنه.پایان کار بهش نمیدن ولی مطمئنن آدم بشو نیست و یه کاری میکنه دیگه.:rolleyes:
اما ظاهر تقریبا مثل ماست.البته کیفیت سنگ ما خیلی بهتره و قابل قیاس نیست ولی باید طرف خودش اینکاره باشه که بتونه تفاوت قیمتی رو تشخیص بده.حالا اون متری 4 قیمت گذاشته ما 4300 که 4380 تازگی ها معامله داشتیم.
دو تا مهندس سر ساختمون ما همزمان کار میکردن ولی اونجا .... :eek:
خلاصه بگم اون کارش خرابه و هزینه هاش کمتر بوده پس کلی هم سود میکنه حتی با ضرری که ما بهش زدیم و جلوی خراب کاری هاشو در منطقه گرفتیم. همینطوری داره متری 4 میدیم.
مهندس ناظر ساختمون ما یه واحد از ما گرفته و باورتون نمیشه که 95% پول رو متری 4100 اون هم پارسال (اوایل سال) پرداخت کردن.زمانی که هنوظ طبقه 5 رو نزده بودیم!190 متری خریداری فرمودند.
5je0_a7.jpg

ua3_a6.jpg

6l51ts7hy0gihrurqqje.jpg

11zvc2gaw6iu6060detr.jpg

awqg9r21tyf6tsmfs3sc.jpg

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
ممنون از لطفتون
انشاالله بازار سود خوبی بهتون بده
aryamehr1368 راستی دوست عزیز چون شما تو کار پوشاک هستید , چند روز پیش که داشتم توی سایت ها گشت میزدم به یه وبلاگ برخورد کردم.کلش رو خودنم .جالب بود . گفتم بهتون معرفی بکنم شاید مفید واقع بشه;)
وبلاگ
مطالبش جالب بود وبلاگ هایی که لینک کرده بود رو هم خوندم اونا هم جالب بودن.یه کتاب هم میفروشه که چون به دردم میخورد نخریدم ولی شاید به کارتون بیاد
موفق باشید

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
aryamehr1368@
ممنون از لطفتون
انشاالله بازار سود خوبی بهتون بده
راستی دوست عزیز چون شما تو کار پوشاک هستید , چند روز پیش که داشتم توی سایت ها گشت میزدم به یه وبلاگ برخورد کردم.کلش رو خودنم .جالب بود . گفتم بهتون معرفی بکنم شاید مفید واقع بشه;)
وبلاگ
مطالبش جالب بود وبلاگ هایی که لینک کرده بود رو هم خوندم اونا هم جالب بودن.یه کتاب هم میفروشه که چون به دردم میخورد نخریدم ولی شاید به کارتون بیاد
موفق باشید
لطف دارید موفق باشید

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
واسه ساختش متری چقدر هزینه شده؟ زمین کلنگی اونجا چقدره؟

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
متری حدودا 1600 الی 1700 هزینه ساخت هر متر
این زمین حدودا 7 سال پیش خریداری شده بوده.هدف بلند مدت بوده که حدودا 3 سال پیش شروع به اخذ مجوز و پروانه کردیم و تا چند روز دیگه انشاالله آماده تحویله.

Last edited:

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
کف پارکت
پکیج
کولر گازی + آبی
پنجره دو جداره
درب ضد سرقت
دو پارکینگ برای هر واحد
سرایداری
لابی
آبنما
مطبخ

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
معاوضه با زمین و ملک کلنگی در کرج و تهران صورت میگیرد.
معاوضه با آپارتمان چند ساله و یا نوساز به شرطی که برای ما ایجاد نقدینگی کند نیز پذیرفته میشود.

yank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
این زمین حدودا 7 سال پیش خریداری شده بوده (7 سال پیش این زمین قیمتش چند بوده حدودی قیمت دارم)
قیمت هر متر مربع 4,380,000 تومان میباشد
شما که مالک نیستی دنبال کمیسیونی ولی مرد مومن این بساز بفروشا چند درصد سود حساب میکنن واقعا راست میگن خون مردم تو شیشه کردن
دو واحد 190 متری میخاد بخره متری 3,650,000 - بده بره از دستت میره به مالک بگید خواب پولش حتی به سود ناچیز بانکی هم حساب کنه هر روز براش ضرر رو ضرره مردم ما اگه کمی باهوش بودن این مملکت یکسری آدم بی سواد نمیچاپیدن آقا نخرید هر جا نشستید بشینید 6 ماه تا یکسال دیگه ببینید چه خبر میشه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
این زمین حدودا 7 سال پیش خریداری شده بوده (7 سال پیش این زمین قیمتش چند بوده حدودی قیمت دارم)
قیمت هر متر مربع 4,380,000 تومان میباشد
شما که مالک نیستی دنبال کمیسیونی ولی مرد مومن این بساز بفروشا چند درصد سود حساب میکنن واقعا راست میگن خون مردم تو شیشه کردن
دو واحد 190 متری میخاد بخره متری 3,650,000 - بده بره از دستت میره به مالک بگید خواب پولش حتی به سود ناچیز بانکی هم حساب کنه هر روز براش ضرر رو ضرره مردم ما اگه کمی باهوش بودن این مملکت یکسری آدم بی سواد نمیچاپیدن آقا نخرید هر جا نشستید بشینید 6 ماه تا یکسال دیگه ببینید چه خبر میشه
در مورد اینکه خون مردم تو شیشه میکنن و اینجور چیزا حق با شماست ولی در مورد اینکه نخر ب انتطار ارزون شدن من یکی مخالفم مثلا دو س سال پیش پراید شد 16 تومن همه گفتن نخرید بعد یک سال شد 20 تومن هر کی خرید سود کرد هرکی نخرید الان باید با پول پراید 6 7 تومنی الان پیکان سوار شه منظورم ب استارتر نیست تو شهر ما ملک قیمتش شد متری یک ملیون هر کی دوسال پیش نخرید الان شده یک و سیصدو پنجاه امروز خریدن بهتر از دیروز ولی باید مواظب بود چی میخری با چ قیمتی کجا

بالا