برگزیده های پرشین تولز

فروش قارچ کِفیر - Kefir و کفیرآب (اکسیرسلامتی،درمان بیماری ها)

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948

Xoex

Registered User
لایک‌ها
25
سلام. من چند سال پیش این قارچ رو از شما خریدم و استفاده میکردم. دوغش بسیار عالی و گازدار و خوب میشد. متاسفانه پارسال در یک برهه زمانی دو سه ماهه نتونستم درست کنم و قارچ از بین رفت. امسال مجدد خرید کردم (از همین سایتی که دادید).
قارچ ها که به دستم رسید از نظر شکل با قارچ های قبلی فرق می کردند. قارچ های قبلی خیلی بیشتر شبیه به تکه های کلم بودند، اما این یکی قارچ ها شباهت کمتری دارند، یعنی با دست باز می شوند و شبیه یک صفحه می شوند. با این حال گفتم شاید بعد از چندبار درست کردن فرق کند، تا الان چند ماهی از این قارچ های جدید استفاده کرده ام اما نوشیدنی که درست شده اصلا طعم نوشیدنی های قبلی رو نداره، نمیتونم بگم بده، اما طعمش فرق میکنه، با قارچ های قبلی وقتی دوغ رو نگه میداشتم گازدار و ترش تر می شد اما با این قارچ های جدید کمی طعمش به تلخی میره و گازدار نمیشه. در مجموع دوغش اون طعمی که آدم دوست داشته باشه رو نداره و اصلا با قارچ های قبلی قابل مقایسه نیست. علتش چیه؟ آیا از قارچ های قبلی هنوز دارید؟

Xoex

Registered User
لایک‌ها
25
اصلا کیفیت قارچ های اخیر خوب نبود. قارچهایی که چند سال پیش گرفتم از ابتدا خیلی خوب بودن اما این از ابتدا هم خوب نمیشد. خود قارچ هم اصلا اون طعم ترشی رو نداره.
همه رو ریختم دور و دنبال فروشنده دیگری میگردم.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
اصلا کیفیت قارچ های اخیر خوب نبود. قارچهایی که چند سال پیش گرفتم از ابتدا خیلی خوب بودن اما این از ابتدا هم خوب نمیشد. خود قارچ هم اصلا اون طعم ترشی رو نداره.
همه رو ریختم دور و دنبال فروشنده دیگری میگردم.
من پس از سفارش که الان دیدم پیام اخر را دیدم! یعنی میگید کیفیت نداره ؟ :-(

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
جمعه سفارش ثبت کردم پنج شنبه به دستم رسید

قارچ کامبوجا مشکلی نداشت

اما کفیر نوشته بود از صافی رد بشه ! درصورتی یک مایع بیشتر نبود انگار خراب شده بود

نمیدونم نتیجه چی میشه نتیجه اش !

ولی تاخیر پستی کلی علاف کرد منو [6روز]

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
به خدا معركه هستين شماها اين قارچ رو هر بار كه باهاش دوغ درست كنيد بزرگتر هم ميشه...
و تا وقتي نمرده يا شما باعث از بين رفتنش نشيد اين از بين نميره!!!!!!!!!!!!!!!!
يعني مثه رز ميمونه با اين تفاوت كه توي ماست زنده ميمونه نه خاك...
yesterday????
من دو سال پیش ازشون خرید کردم
قارچ ها وقتی به دست من رسید مرده بود و تمام ذوق و شوق من برای درست کردن دوغ کفیر از بین رفت
حتما شانس من بوده

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
سلام. من چند سال پیش این قارچ رو از شما خریدم و استفاده میکردم. دوغش بسیار عالی و گازدار و خوب میشد. متاسفانه پارسال در یک برهه زمانی دو سه ماهه نتونستم درست کنم و قارچ از بین رفت. امسال مجدد خرید کردم (از همین سایتی که دادید).
قارچ ها که به دستم رسید از نظر شکل با قارچ های قبلی فرق می کردند. قارچ های قبلی خیلی بیشتر شبیه به تکه های کلم بودند، اما این یکی قارچ ها شباهت کمتری دارند، یعنی با دست باز می شوند و شبیه یک صفحه می شوند. با این حال گفتم شاید بعد از چندبار درست کردن فرق کند، تا الان چند ماهی از این قارچ های جدید استفاده کرده ام اما نوشیدنی که درست شده اصلا طعم نوشیدنی های قبلی رو نداره، نمیتونم بگم بده، اما طعمش فرق میکنه، با قارچ های قبلی وقتی دوغ رو نگه میداشتم گازدار و ترش تر می شد اما با این قارچ های جدید کمی طعمش به تلخی میره و گازدار نمیشه. در مجموع دوغش اون طعمی که آدم دوست داشته باشه رو نداره و اصلا با قارچ های قبلی قابل مقایسه نیست. علتش چیه؟ آیا از قارچ های قبلی هنوز دارید؟
سلام.چندین بار پیام دادم متاسفانه پاسخی اعلام نشد . حتی اعلام کردم نوع دیگری موجود شده تمایل به دریافت دارید یا خیر پاسخی اعلام نشد

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
من دو سال پیش ازشون خرید کردم
قارچ ها وقتی به دست من رسید مرده بود و تمام ذوق و شوق من برای درست کردن دوغ کفیر از بین رفت
حتما شانس من بوده
سلام وقت بخیر .
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
سلام وقت بخیر .
میشه بیشتر توضیح بدین ؟
سلام وقت بخیر
من قارچ کفیر فکر میکنم در تابستان ازتون خریدم
قارچ ها که به دستم رسیدن طبق دستور العمل مو به مو عمل کردم ولی تخمیر طبق زمانی که شما مشخص کرده بودید انجام نمیشد و شاید نهایتا 15% انجام میشد
مشخص بود قارچ ها وقتی به دستم رسیده بخش عمده ایشون از بین رفتن ؛ من خیلی ذوق داشتم بابت این که بتونم دوغ کفیر درست کنم ولی خوب ناامید شدم

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
سلام وقت بخیر
من قارچ کفیر فکر میکنم در تابستان ازتون خریدم
قارچ ها که به دستم رسیدن طبق دستور العمل مو به مو عمل کردم ولی تخمیر طبق زمانی که شما مشخص کرده بودید انجام نمیشد و شاید نهایتا 15% انجام میشد
مشخص بود قارچ ها وقتی به دستم رسیده بخش عمده ایشون از بین رفتن ؛ من خیلی ذوق داشتم بابت این که بتونم دوغ کفیر درست کنم ولی خوب ناامید شدم
سلام دوست عزیز .
در صورت تمایل میتونیم مجدد خدمتتون ارسال کنیم پیام خصوصی بدین

cure

Registered User
لایک‌ها
619
سلام رفیق موجود هست ؟
مخلصم

x460

Registered User
لایک‌ها
702
@Bahram241
سلام
ارسال به تهران چند روز طول می کشه و سوال دیگه اینکه این مدتی که تو مسیر هست تا به دستم برسه، خراب نمی شه؟

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948

masumeg5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کفیر انقدم فواید داره. خیلی خوبه!
قیمتش چنده؟ چطوری پرورش میدین؟

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
کفیر انقدم فواید داره. خیلی خوبه!
قیمتش چنده؟ چطوری پرورش میدین؟
سلام وقتتون بخیر برای خرید و ثبت سفارش به فروشگاه پربیوتیک مراجعه بفرمایید
prebiotic.ir/shop

سوالی داشتین در خدمتتون هستم

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
بعد 8 سال فروش در حال انجامه ;)
برای خرید محصول در لحظه از شبانه روز می تونین به فروشگاه پربیوتیک مراجعه کنین

sogrin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز قیمتش خیلی بیشتر از این حرفاست.یکی اندازه یه قاشقش رو میداد 45-50 تومن.
با پرسوجویی که داشتم ارزون ترین قیمت رو انتخاب کردم.

تو دمای بین 20الی 25 درجه.

چرا میشه اما به مرور به دلیل فعالیت قارچ ماست سفت میشه.

بعد از عمل اومدن به ماستش آب اضافه می کنم در اصل بصورت نوعی نوشیدنی (دوغ) استفاده میشه.در مورد طعم نوشیدنیش خوشمزه ترین دوغی که خوردی رو در نظر بگیر :دی

بله واقعا همینطوره!

در مورد الکل درصدش خیلی کمه از نظر شرعی هم مشکل نداره:

"مخمرها به طور طبیعی الکل تولید می‌کنند ولی این الکل تولید شده به قدری کم است که به صفر نزدیک می‌شود و در واقع از نظر شرعی خالی از هر گونه اشکال است."

دوست عزیز توجه کنید که من قارچش رو در اختیار شما قرار میدم که هرچقد خواستی کفیر درست کنی و حال کنی :دی

داخل مایعات.

دوست عزیز فکر می کنی شیری که چندین بار میجوشونن هزارتا محصول ازش میگیرن چه ارزش غذایی داره؟یکی از رفیقای نزدیکم تو یکی از شرکتا میشه بخش تولید میگه هرچی محصول خراب و فاسده مخلوط به دوغ های پاستوریزه می کنن و کاملا عادیه!!!!
در ضمن یه لیتر شیر بعد ازتخمیر تبدیل به ماست غلیظ میشه و باید با آب مخلوط بشه تا نوشیدنی بدست بیاد! حداقل 4 برابر شیر، نوشیدنی کفیر بدست میاد!
یعنی یه لیتر شیر شما تبدیل به 4 لیتر نوشیدنی کفیر میشه!
امیدوارم براتون واضح شده باشه :دی اصراری یه خرید کسی ندارم.

چون نظر همه دوستان اینه که قیمت رو پایین بیارم منم قبول می کنم.

دراز مدت نمیشه تو یخچال نگه داشت چون فعالیت به شدت کم میشه بعد مدتی ضعیف در نتیجه طعم و مزه ای که انتظار داریم رو نمیشه

بالا