• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
سلام

لایسنس من که سال پیش همین موقع ها از شما خریداری کرده بودم بعد 7 روز تموم میشه.
الان باز میخوام خرید کنم.

این پلان رو میخوام.

Kaspersky Internet Security 2014 (B1 بصورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر بمدت 1 سال 50000 تومان
در ضمن یک سوال هم داشتم،
این Kaspersky PURE 3.0 (B3 چیه؟ کاربردش کجاست؟ کسپرسکی اینترنت سکوریتی بهتره یا Kaspersky PURE 3.0 (B3 ؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام

لایسنس من که سال پیش همین موقع ها از شما خریداری کرده بودم بعد 7 روز تموم میشه.
الان باز میخوام خرید کنم.

این پلان رو میخوام.

Kaspersky Internet Security 2014 (B1 بصورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر بمدت 1 سال 50000 تومان
در ضمن یک سوال هم داشتم،
این Kaspersky PURE 3.0 (B3 چیه؟ کاربردش کجاست؟ کسپرسکی اینترنت سکوریتی بهتره یا Kaspersky PURE 3.0 (B3 ؟

با سلام

کسپرسکی ناب یا همان پیور نسخه Total شرکت کسپرسکی میباشید و از مهمترین امکانات و قابلیت های این محصول نسبت به کسپرسکی اینترنت سکیوریتی می توان به موارد زیر اشاره کرد

مدیریت پسورد ها (تولید رمز عبور ایمن و تصادفی)، پشتبان گیری + Online Backup شما را قادر می سازد که تا 2 گیگابایت بر خط و روی Drop box بک آپ بگیرید...

شما می توانید از محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای تأمین امنیت کامپیوتر خود در اینترنت استفاده فرمایید زیرا در این دو محصول تفاوتی از نظر Firewall وجود ندارد. همچنین از این قسمت می توانید مقایسه بین محصولات را مشاهده فرمایید.

شرایط ارسال شد.

مؤفق باشید

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
سلام

ممنون بابت لایسنس ، اکتیو کردم فعلا رو یه پی سی.

فقط این روزش رو 0 زده،
قبلا از 365 روز میزد و هر روز یکی کم می کرد.

الان از 0 شروع میشه و به 365 خاتمه پیدا میکنه؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام

ممنون بابت لایسنس ، اکتیو کردم فعلا رو یه پی سی.

فقط این روزش رو 0 زده،
قبلا از 365 روز میزد و هر روز یکی کم می کرد.

الان از 0 شروع میشه و به 365 خاتمه پیدا میکنه؟

با سلام

خیر دوست عزیز، پس از فعال سازی لایسنس میبایست شاهد کاهش اعتبار زمانی لایسنس باشید.

در صورتیکه لایسنس دیگری از قبل در برنامه کسپرسکی فعال بوده است را از قسمت Licensing حذف کرده و بعد از آن لایسنس جدید را وارد و فعال فرمایید.

مؤفق باشید

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
با سلام

خیر دوست عزیز، پس از فعال سازی لایسنس میبایست شاهد کاهش اعتبار زمانی لایسنس باشید.

در صورتیکه لایسنس دیگری از قبل در برنامه کسپرسکی فعال بوده است را از قسمت Licensing حذف کرده و بعد از آن لایسنس جدید را وارد و فعال فرمایید.

مؤفق باشید
سلام
هيچ عددي مبني بر روزهاي باقي مانده از لايسنس ديده نميشه.
البته قبل از اين که لايسنس ديگري فعال بود، نرم افزار رو پاک کردم و نسخه ي جديد رو نصب و رو اين نسخه ي جديد لايسنس رو فعال کردم.
اينم عکس :

85750057411153863289.jpg

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
هيچ عددي مبني بر روزهاي باقي مانده از لايسنس ديده نميشه.
البته قبل از اين که لايسنس ديگري فعال بود، نرم افزار رو پاک کردم و نسخه ي جديد رو نصب و رو اين نسخه ي جديد لايسنس رو فعال کردم.
اينم عکس :

85750057411153863289.jpg

سلام

دوست عزیز بدلیل اینکه لایسنس قبلی شما که در آنتی ویروس مورد استفاده قرار دادید و در حال حاضر منقضی گشته همچنان باقی مانده است برای حذف اطلاعات لایسنس پیشین خود در آنتی ویروس میبایست به قسمت Licensing رفته و گزینه X همانند شکل زیر که در مقابل Key قرار گرفته شده است را بزنید تا لایسنس فعلی از برنامه بصورت کامل حذف شود و سپس می توانید لایسنس جدید را فعال فرمایید.

95777031194740270851.jpg

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
سلام

دوست عزیز بدلیل اینکه لایسنس قبلی شما که در آنتی ویروس مورد استفاده قرار دادید و در حال حاضر منقضی گشته همچنان باقی مانده است برای حذف اطلاعات لایسنس پیشین خود در آنتی ویروس میبایست به قسمت Licensing رفته و گزینه X همانند شکل زیر که در مقابل Key قرار گرفته شده است را بزنید تا لایسنس فعلی از برنامه بصورت کامل حذف شود و سپس می توانید لایسنس جدید را فعال فرمایید.

95777031194740270851.jpg
سلام

ممنون درست شد.

فقط این 347 روز نشون میده، اصولا 364 روز باید نشون میداد.

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام

ممنون درست شد.

فقط این 347 روز نشون میده، اصولا 364 روز باید نشون میداد.

سلام

خیر دوست عزیز، اگر به شرایط محصولات پلان B که در پست اول تاپیک همیشه موجوده بوده توجه کرده باشید اعلام شده است که

3. تمامی لایسنس های محصولات پلان B بمدت اعتبار 350 الی 365 روز برای استفاده تضمین و گارانتی شده اند.
15. لایسنسها تنها در طی 24 ساعت پس از ارسال ما به کاربر بمدت 350 الی 365 روز اعتبار گارانتی میشوند و در صورت عدم استفاده پس از زمان مذکور به تدریج شاهد کاهش اعتبار زمانی لایسنس خواهید بود.

و همونطور که شما از یک هفته فبل درخواست روزو دادید میبایست از همان زمان محاسبه فرمایید.

مؤفق باشید

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام

کاربران گرامی که اقدام به خرید لایسنس محصولات 2014 کسپرسکی کرده اند در جهت استفاده از نسخه جدید این محصولات بدون نیاز به عمل خاصی می توانند لایسنس فعلی خود را روی نسخه 2015 فعال فرمایند.

برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2015 بروی این قسمت کلیک کنید
برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی آنتی ویروس 2015 بروی این قسمت کلیک کنید

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
من پلان B1 رو میخوام
لطفا شرایط رو بفرمایید

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
سلام

شرایط ارسال شد
.

مؤفق باشید
سلام
چجوریه که سایت Kaspersky لیسانس KIS برای 1 کامپیوتر و 1 ساله رو زده 59$ و شما میفروشید 59000؟

شرایط رو برای A3 پ.خ کنید. با تشکر

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
چجوریه که سایت Kaspersky لیسانس KIS برای 1 کامپیوتر و 1 ساله رو زده 59$ و شما میفروشید 59000؟

شرایط رو برای A3 پ.خ کنید. با تشکر

با سلام

قبلاً در این مورد توضیح داده شده است قیمت هایی که در سایت جهانی کسپرسکی مشاهده میفرمایید بصورت خرده فروشی (Retail) قرار گرفته شده است. همچنین شرکت کسپرسکی محصولات خود را برای هر کشور متفاوت قیمت گذاری کرده و سیاست قیمت گذاری این شرکت به اینگونه میباشد که برای مناطق و کشورهای پرجمعیت و ضعیف اقتصادی، قیمتهای بسیار کمتری در نظر گرفته شده است و ما نیز محصولات خود را بصورت کلی از این دسته از کشورها تهیه می کنیم.

شرایط ارسال شد.

مؤفق باشید

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و در جهت ارائه و برخورداری بهتر کابران ایرانی از محصولات امنیتی، تخفیفات ویژه ای تا تاریخ 15 مرداد ماه 1393 برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.
جهت مشاهده قیمت محصولات به صفحه اول تاپیک مراجعه فرمایید

G A L A X Y

Registered User
لایک‌ها
71
سلام. لطفا شرایط Kaspersky Internet Security 2015 (A1 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 59000 تومان (قیمت ویژه بمناسبت عید سعید فطر 47000 تومان) رو بفرستید

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام. لطفا شرایط Kaspersky Internet Security 2015 (A1 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 59000 تومان (قیمت ویژه بمناسبت عید سعید فطر 47000 تومان) رو بفرستید

با سلام

شرایط ارسال شد.

مؤفق باشید

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
KIS 2015 برای 3 کاربر میخوام. شماره کارت بدید لطفا.
از نوع A میخوامها!

با آی پی ایران که مشکلی نداره برای اکتیو شدن؟؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
KIS 2015 برای 3 کاربر میخوام. شماره کارت بدید لطفا.
از نوع A میخوامها!

با آی پی ایران که مشکلی نداره برای اکتیو شدن؟؟

با سلام

شرایط ارسال شد.

بله، هیچگونه مشکلی جهت فعال سازی و استفاده وجود ندارد.

مؤفق باشید

kamrani68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود.
من محصول با کد A12 یعنی Kaspersky Pure 3.0 رو میخواستم.
برای خرید چیکار باید بکنم؟!!

بالا