• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

mohamamd_203

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من محصول a2
kaspersky Internet Security 2015 دو نفره پلان A
رو میخواستم
ایمیل هم زدم ولی جواب ندادین

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
یک عدد kaspersky Internet Security 2015 سه کاربره از دوست خوبمون خریداری شد - از خریدم کاملا رضایت دارم .

kamrani68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک عدد لایسنس از محصول کد A12، یعنی Kaspersky Pure 3 برای 3 سیستم از دوست خوبمون خریداری کردم. حدود ساعت 9 و نیم شب وجه رو کارت به کارت کردم، و حدود 1 ساعت بعد محصول به من ایمیل شد.
لایسنس ها برای 3 سیستم کار میکنه، توی سایت کسپر اسکای هم رجیستر کردم، که این موضوع رو تأئیید کرد.
ممنون از دوست خوبمون بابت ارائه این محصول. از خریدم کاملاً رضایت دارم.

اینم اسکرین شات از سایت کسپراسکای:
aaa.PNG

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
محصولات تحت شبكه كسپر و eset رو داريد؟ اگر هست قيمت هرمدوم رو براي ١٠٠ ماربر براي من ارسال بفرماييد.

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
لایسنس 2 ساله هم دارید؟ فرق Multi-Device با معمولی چیه؟ خارج از کشور (اروپا) میشه از این لایسنسها استفاده کرد؟
ممنون

سلام

خیر
، مدت اعتبار تمامی محصولات امنیتی یک ساله میباشند.

تفاوت مابین دو محصول ذکر شده بالا

شما تنها با خرید یک لایسنس کسپرسکی مولتی دیوایس (Multi-Device) توانایی استفاده از محصولات نظیر کسپرسکی اینترنت سکیوریتی، کسپرسکی سکیوریتی برای مک، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید را خواهید داشت. از اینرو کاربرانی که حامل چندین دستگاه دیجیتال از قبیل رایانه های شخصی، دستگاه های مکینتاش، اسمارت فون ها و تبلت آندرویدی هستند و نیازمند تامین امنیت آنها در برار حملات سایبری بوده اند تنها با تهیه یک لایسنس کسپرسکی مولتی دیوایس، قادر به محافظت از دستگاه های نامبرده خواهند بود. در نتیجه بهترین گزینه برای برآورده کردن نیازهای حفاظتی مصرف کنندگانی که از دستگاه های دیجیتال گوناگون بهرمند هستند استفاده از محصول امنیتی تقدیر شده لابراتوار کسپرسکی یا همان کسپرسکی مولتی دیوایس است چرا که باعث جلوگیری از خرید لایسنس های مجزا و صرفه جوی در هزینه شما برای دستگاه های مختلفتان می شود. لطفا جهت دانلود محصولاتی که از لایسنس کسپرسکی مولتی دیوایس پشتبانی میشوند به این لینک مراجعه فرمایید.

ولی در صورت تهیه لایسنس مجزای کسپرسکی اینترنت سکیوریتی فقط قابلیت استفاده روی کامپیوتر را خواهید داشت.

بله،لایسنس محصولات اینترنشنال میباشند و کاربر امکان استفاده و فعال سازی لایسنس مورد نظر را در هر منطقه دارد.

مؤفق باشید

ph

Registered User
لایک‌ها
94
از توضیحتون ممنونم تا فردا تصمیم بگیرم چندکاربره می خوام خبر میدم
موفق باشید

hosseiin

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
میخواستم بدونم کسپرسکی مولتی دیوایس سرعت گوشی رو میگیره ؟
یه موقع مثل آنتی ویروسهای دیگه فایل بی ربط و سیستمی پاک نمیکنه ؟
اگر تضمینی درش هست که روی گوشی خوب جواب بده خرید رو انجام بدم

و اینکه یه توضیح مختصر در مورد pure بدین

Last edited:

ph

Registered User
لایک‌ها
94
من اینو می خوام قبلا هم گفتم من اروپا هستم تو رجیسترکردنش دچار مشکل نشم
  1. Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015 (A7 بصورت اوریجینال برای 5 دستگاه بمدت 1 سال 150000 تومان
  2. شرایط پرداخت رو بفرمایید تا واریز کنم

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
میخواستم بدونم کسپرسکی مولتی دیوایس سرعت گوشی رو میگیره ؟
یه موقع مثل آنتی ویروسهای دیگه فایل بی ربط و سیستمی پاک نمیکنه ؟
اگر تضمینی درش هست که روی گوشی خوب جواب بده خرید رو انجام بدم

و اینکه یه توضیح مختصر در مورد pure بدین

سلام

خیر، اما بجهت بررسی و تست آزمایشی محصول از این قسمت می توانید برنامه مورد نظر را دریافت نموده و روی دستگاه آندرویدی خود نصب فرمایید.
خیر، روی فایلهای سیستمی نظارت میکند اما دخالتی در تغییر فایل های آندرویدی و سیستمی ندارد و در صورت برخورد به فایل ها و اپلیکیشن های آلوده و مخرب آنها را رفع مشکل یا قرنطینه خواهد کرد.

کسپرسکی ناب یا همان پیور نسخه Total شرکت کسپرسکی میباشید و از مهمترین امکانات و قابلیت های این محصول نسبت به کسپرسکی اینترنت سکیوریتی می توان به موارد زیر اشاره کرد
مدیریت پسورد ها (تولید رمز عبور ایمن و تصادفی)، پشتبان گیری + Online Backup شما را قادر می سازد که تا 2 گیگابایت بر خط و روی Drop box بک آپ بگیرید...

شما می توانید از محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای تأمین امنیت کامپیوتر خود در اینترنت استفاده فرمایید زیرا در این دو محصول تفاوتی از نظر Firewall وجود ندارد. همچنین از این قسمت می توانید مقایسه بین محصولات را مشاهده فرمایید

مؤفق باشید

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
من اینو می خوام قبلا هم گفتم من اروپا هستم تو رجیسترکردنش دچار مشکل نشم
  1. Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015 (A7 بصورت اوریجینال برای 5 دستگاه بمدت 1 سال 150000 تومان
  2. شرایط پرداخت رو بفرمایید تا واریز کنم

سلام

شرایط ارسال شد.

مؤفق باشید

mehrfar

Registered User
لایک‌ها
30
درود
من کد B4 پلان B رو میخواستم.
شرایط رو بگید و همچنین بگید که آیا این محصول رو واسه 5 نفر هم دارید؟

mehrfar

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز من همچنان منتظرم.

بالا