برگزیده های پرشین تولز

فروش نرم افزار تبدیل pdf به word فارسی

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
نرم افزارتون خوب و کار راه بنداز ، دو مشکلی رو من تو تبدیلاش دیدم :
1- عدم ترتیب متون در بعضی از Pdf ها
2- کلمه لا ( الف با لام) رو نمیذاره

1-ترتیب متون در بعضی pdf ها ؟؟؟؟از این آپدیت استفاده کن.هنوز توی سایت نزاشتم.اگر درست نشد مشکل توی پشتیبانی سایت همراه با پی دی اف بفرست تا توی آپدیتهای بعدی درستش کنم.
http://cld.persiangig.com/preview/xpbKRj18d2/update_1_3.zip

2-کلمه لا میذاره.راهنمای تصویری ندیدی.خلاصش اینکه باید روی عکس کلمه لا کلیک کنی، بعد توی پنجره جدید، میتونی لا انتخاب کنی.
توی آپدیتهای بعدی هم میشه لا نوشت و برنامه اینو هم قبول میکنه.

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
آقا در مورد اون دایره نقطه چین که زیر اعراب و حرکه ها میندازه و تو راهنما گفتین که تو متن حذف میشه. تو متن حذف نمیشه برا من. یعنی میدونین چیه دلیلش؟ چون بین حرکه و حرفی که حرکه باید روی اون یا زیرش قرار بگیره یه فاصله میندازه و حرکه رو قبل حرف میاره. برا همین دایره حذف نمیشه.
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه.
ما برای نوشتن نَ اول ن رو مینویسیم بعد َ رو منویسیم. این میاد اول َ رو میاره بعد ن رو. واسه همین اون دایره حذف نمیشه.

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
منظورت کاملا متوجه شدم.
آپدیت جدید برنامه تقریبا تمومه.بعدش روی اعراب گزاری کار میکنم.

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
سلام

شرایط خرید رو برام بفرستید

ممنون

لایک‌ها
32
ویرایش 11 دی:
دانلود به روز رسانی از هر نسخه و ورژن به ورژن 1.4

تغییرات نسخه 1.4:
1-حذف اعراب عربی و حروف صدا دار فارسی مانند:/ـَ/ و /ـِ/ و /ؤ/
2- رفع مشکل فاصله بین حروف در بعضی از سیستمها
3- افزایش دقت در فاصله گذاری بین کلمات
4- رفع مشکل در خروجی pdf بعضی از pdf ها
5- پشتیبانی بهتر pdf ها
6- خروجی بهتر عکسها
نحوه نصب و اطلاعات بیشتر
----------------------------------------------------------------------
ویرایش 25 آذر:
فبل از طرح سوالهایی مثل برنامه کار نمیکنه،برنامه مشکل داره و ... ، راهنمای برنامه را دانلود کنید.قابلیت مهم برنامه در قسمت تصحیح حروف هست. این نرم افزار میتونه pdf هایی که با نرم افزارهای دیگه قابل تبدیل نباشن را تبدیل کنه.به شرطی که pdf از نوع اسکن شده نباشه.برای فهمیدنش باید روی یک حرف مثلا "ی" تا 10 برابر زوم کنید.اگر حرف مربع مربع شد یا حالت دایره وارش خراب شد، پس نمیشه تبدیلش کرد.
خلاصه راهنما:روی آیکن هلال احمر بالای برنامه کلیک کنید، متن هر حرف قرمر رنگ با کادر روبروش باید یکی بشه.از گزینه شناسایی خودکار برای شناسایی خودکار بیشتر pdf ها میتونید استفاده کنید.تمام حروف را بررسی کنید،ممکنه حتی یکی از حروف درست نباشه.
سوالات متداول سایت را هم یه نگاهی بندازید.
-------------------------------------------------------------------------
ویرایش 12 آذر:
بیشترین مشکلات کاربران در تبدیل pdf های بیشتر از یک ستون هست.مثل روزنامه.یعنی متن هر پاراگراف در ستون خودش قرار داشته باشه.
این برنامه نمیتونه اینجور pdf ها را کاملا بازیابی کنه و فرمت وردش باید بصورت دستی ویرایش کرد.متن هر ستون در هر سطر با 6،7 تا فاصله از هم جدا میشه.در نسخه های بعدی یک خروجی بهتر برای این pdf ها، اضافه خواهد شد.بیشتر کاربران با خروجی word این نوع از pdf ها مشکلی ندارند.
از خروجی متن ، جستجوی فارسی و هایلایت و ... میشه استفاده کرد.
-----------------------------------------------------------------------------------
ویرایش 11 آذر:
برای اینکه تاپیک شلوغ نشه، جواب هر پست زیر پست هر شخص داده میشه.یعنی پست سوال کننده ویرایش میشه.برای اینکه متوجه بشید،به تاپیک جواب دادم، بعد از ویرایش، رنگ تاپیک، مشکی پررنگ میشه.
-----------------------------------------------------------------------------------
فروش نرم افزار برای تبدیل pdf های فارسی به word (پسوند doc) به قیمت ده هزار توامن.این نرم افزار کاملا بصورت ابتکاری نوشته شده و کاملا با نمونه های خارجی و دیگر نرم افزارها فرق دارد.
قیمت پایین فقط برای اینه که تمام کاربران و دانشجویان بتونن این نرم افزار بخرن.
این برنامه تمام pdf های فارسی موجود در اینترنت را میتواند به word تبدیل کنه.البته اگر اندازه هر صفحه pdf برابر یک صفحه A4 باشد نتیجه خیلی شبیه به فایل اصلی میشود.(جتما نمونه تبدیلها را مشاهده کنید)
قابلیتهای اصلی برنامه:
تبدیل pdf به word (پسوند doc).
تبدیل pdf به html
تبدیل pdf به epub
جستجوی متن فارسی در pdf
هایلایت متن و کپی
الگوریتم بسیار پیشرفته برای راست به چپ فارسی
تشخیص نام فونت استفاده شده
پشتیبانی از فونتهای ایران سیستم،مریم،نویسه، پرنیان، پروین 98 تا 2013،فونتهای یونیکد و غیر یونیکد ویندوز
افزودن قابلیت ایندکس شدن pdf فارسی توسط گوگل

نمونه عکسی از برنامه
pdftodoc_sample.jpg

نمونه تبدیلهای این برنامه برای دانلود گزاشتم
1stmarketinghelp
ajax
amozesh-cod-javascript
hoosh-masnoii
tajhizate-shabake
talagh-osro-haraj
معرفی و راهنما
خرید از طریق دانلود نرم افزار(سفارش آنلاین) و ارسال پستی انجام میشود.
دانلود نسخه کامل
سوالات خود را در همین تاپیک یا پشتیبانی سایت میتوانید ارسال کنید
اطلاعات بیشتر و خرید از طریق سایت زیر انجام میشود.
http://pdftodoc.ir
تشکر از ورژن جدید خیلی ما رو جلو انداختش

2046

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام.
نرم افزار رو خریداری کردم اما متاسفانه با اینکه pdf به صورت تایپ شده هست حتی یک خط از pdf رو هم درست تبدیل نمیکنه یعنی کلا کاراکترهای عجیب غریب نشون میده.

لینک فایل pdf مورد نظر اینجاست:
http://software.rasekhoon.net/down2\669565.Crack.Book_rasekhoon.net.rar

با نرم افزار های دیگه که امتحان کردم (مثل sumatra pdf) بیشتر خطوط رو به درستی از پی.دی.اف به ورد کپی میکرد اما نیاز به ویرایش زیادی داشت.

لطفا شما هم بررسی کنید.
با سپاس

Last edited:

2046

Registered User
لایک‌ها
18
برای تنطیم حروف وقت زیادی گذاشتم و تنظیمات رو دقیق هم انجام دادم.
خروجی هم به نسبت خوب بود.
فقط یه باگی که توی این برنامه هست اینه که وقتی میخواهیم خروجی ورد بگیریم بیشتر صفحاتی رو که دارای تصویر هستن اصلا تبدیل نمیکنه.

نهایتا شروع به تولید چنین نرم افزاری کار بزرگی برای فارسی زبانان هست البته به شرطی که توی نسخه های آتی به مرور از ایرادات کاسته بشه.

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
در مورد مشکل اول:
فاصله در حروف، کلمات یا خروجی ورد (فاصله بین صفحات)؟

اون فایلی که در پشتیبانی ارسال کردی و بررسی کردم.
بیشتر 95 درصد مشکلات کاربران در نخواندن راهنما هست.برای خواندن راهنما به منوی دانلودهای سایت http://pdftodoc.ir مراجعه کنید.
خلاصش اینکه باید روی آیکن هلال احمر بالای برنامه کلیک کنی و گزینه های شناسایی خودکار تغییر بدی.
حتما خروجی پی دی اف بگیر و پی دی اف جدیدت باز کن.برای پی دی افی که در ایمیل فرستادی، خروجی پی دی افش یکمی طول میشه.
اگر هم برنامه به ظاهر قفل کرد، حدود دو دقیقه صبر کن.و پی دی اف جدید باز کن.
===============نمونه ای از خروجی
«فهرست عناوین »
مقدمه .................................................................................................................١
بخش نخست : مفهوم ، ارزیابی و ارتباط قرارداد فرانشیز با حقوق مالکیت فکری و رقابت ................. ٩
فصل اول : مفهوم قرارداد فرانشیز ................................................................................. ١٢
مبحث اول: تعریف قرارداد فرانشیز ............................................................................ ١٢
گفتار اول : تعریف لغوی ...................................................................................................١٢
گفتار دوم : تعریف حقوقی ................................................................................................١٣
بند اول : سازمان ها و مؤسسات بین المللی حقوقی .................................................................١٣
اول : سازمان جهانی مالکیت معنوی .............................................................................١٣

2046

Registered User
لایک‌ها
18
در مورد مشکل اول:
فاصله در حروف، کلمات یا خروجی ورد (فاصله بین صفحات)؟

اون فایلی که در پشتیبانی ارسال کردی و بررسی کردم.
بیشتر 95 درصد مشکلات کاربران در نخواندن راهنما هست.برای خواندن راهنما به منوی دانلودهای سایت http://pdftodoc.ir مراجعه کنید.
خلاصش اینکه باید روی آیکن هلال احمر بالای برنامه کلیک کنی و گزینه های شناسایی خودکار تغییر بدی.
حتما خروجی پی دی اف بگیر و پی دی اف جدیدت باز کن.برای پی دی افی که در ایمیل فرستادی، خروجی پی دی افش یکمی طول میشه.
اگر هم برنامه به ظاهر قفل کرد، حدود دو دقیقه صبر کن.و پی دی اف جدید باز کن.
===============نمونه ای از خروجی
«فهرست عناوین »
مقدمه .................................................................................................................١
بخش نخست : مفهوم ، ارزیابی و ارتباط قرارداد فرانشیز با حقوق مالکیت فکری و رقابت ................. ٩
فصل اول : مفهوم قرارداد فرانشیز ................................................................................. ١٢
مبحث اول: تعریف قرارداد فرانشیز ............................................................................ ١٢
گفتار اول : تعریف لغوی ...................................................................................................١٢
گفتار دوم : تعریف حقوقی ................................................................................................١٣
بند اول : سازمان ها و مؤسسات بین المللی حقوقی .................................................................١٣
اول : سازمان جهانی مالکیت معنوی .............................................................................١٣
خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
فیلم راهنما رو کامل دیدم. با تنظیماتی که انجام دادم بیش از 90 درصد کار عالی تبدیل شد.
توی ادیتور خود برنامه همه صفحات کامل قابل ویرایش هست و میشه راحت کپیشون کرد.
اما وقتی که میخواهیم نرم افزار مثلا یک بازه 50 صفحه ای رو به صورت ورد ذخیره کنه، تقریبا بیشتر اون صفحاتی از pdf که داخلشون عکس وجود داره اصلا توی فایل ورد وجود ندارن (یعنی مثلا اگر صفحه شماره 50 فایل pdf داخلش عکس باشه وقتی به صورت ورد ذخیره میکنیم نه متنش ذخیره میشه نه عکسش )

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
اون کتاب 20 مگی ، تمام صحاتش با هم به ورد تبدیل کردم.
توی ورد صفحات 27،30 و 31 که بررسی کردم، مشکلی نداشت.
شاید بخاطر اینکه بین صفحات، فاصله میفته، فکر میکنی که اون صفحه حذف شده.
بعضی وقتا یه متنهای ریز یا پنهان یا عمودی و ... که باعث بوجود اومدن صفحات خالی در خروجی ورد میشه.
با خروجی اون صفحه ای که میگی در ورد حذف میشه مشکلی نداری؟یعنی فقط اون یک صفحه به ورد تبدیل کنی.

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
عزیزجان یه سری فایل دارم که عربی و انگلیسی قاطیه. یعنی بیشترش انگلیسیه و یه کمی هم عربی (اعراب دار)
اینها رو چطور میتونه تبدیل کنه؟ عربی ها رو میتونه دقیق دربیاره؟

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
توی ورژن جدید، اعراب حذف کردم.اگر فقط برای عربی و انگلیسی بخوای، شاید توی اعراب عربی به مشکل بربخوری.
ولی اگر متنشو بصورت غیر اعراب بخوای، مثل فارسی میشه

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
برای pdf های دو ستونی update ای نداره ؟
این که ستون ها رو زیر هم ننویسه متن هاش رو
یک خط از این ستون یک خط از اون ستون

این مورد اگه حل بشه واقعا عالی میشه

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
برای pdf های دو ستونی فعلا آپدیتی نزاشتم.این مورد حتما بهترش میکنم یا کلا حلش میکنم ولی زمان آپدیتش اصلا معلوم نیست.
فعلا این آپدیت درست کردم.که خیلی از مشکلات کاربرا که توی پشتیبانی میگن اصلاح کردم.
http://pdftodoc.ir/phocadownload/update_1_5_tested.zip

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
توی ورژن جدید، اعراب حذف کردم.اگر فقط برای عربی و انگلیسی بخوای، شاید توی اعراب عربی به مشکل بربخوری.
ولی اگر متنشو بصورت غیر اعراب بخوای، مثل فارسی میشه

خوب نمیشه تو همین ورژن یه جوری اعراب رو اضافه کنی؟ حالا تا 80 درصدم اعراب رو جواب بده بازم کارم راه می افته. بقیشو دستی درست میکنم.

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
با شماره کارت با 4 رقم آخر 0667 برای یکی از دوستان خرید به صورت کارت به کارت انجام شد .
منتظر دریافت کد فعال سازی هستیم
فرمودید برای نسخه دوم فقط 6 تومان پرداخت کنیم دیگه ؟

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
برای pdf های دو ستونی فعلا آپدیتی نزاشتم.این مورد حتما بهترش میکنم یا کلا حلش میکنم ولی زمان آپدیتش اصلا معلوم نیست.
فعلا این آپدیت درست کردم.که خیلی از مشکلات کاربرا که توی پشتیبانی میگن اصلاح کردم.
http://pdftodoc.ir/phocadownload/update_1_5_tested.zip
سلام
این اپدیت فکر کنم مشکل داره
من 2 تا pdf داشتم که 1.4 عالی هر دو رو کامل تبدیل کرده بود تو خروجی ورد
اما این رو که نصب کردم یکی از فایل ها رو یک صفحه در میون خروجی داده
یکی رو هم فقط 5 صفحه خالی خروجی میده از 43 صفحه

دوباره 1.4 رو نصب کردم درست شد

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
خوب نمیشه تو همین ورژن یه جوری اعراب رو اضافه کنی؟ حالا تا 80 درصدم اعراب رو جواب بده بازم کارم راه می افته. بقیشو دستی درست میکنم.
توی ورژنهای قبلی، اعراب هم توی خروجی متن میومد.برای آپدیت بعدی یه گزینه ای میزارم، تا اگر خواستید اعراب هم توی خروجی بیاد.حدود یک هفته دیگه تو سایت میزارم.
آپدیتها از طریق خبرنامه سایت و ایمیلهای کاربران، اطلاع رسانی میشه.
با شماره کارت با 4 رقم آخر 0667 برای یکی از دوستان خرید به صورت کارت به کارت انجام شد .
منتظر دریافت کد فعال سازی هستیم
فرمودید برای نسخه دوم فقط 6 تومان پرداخت کنیم دیگه ؟
آره 6 تومن.فقط توی این انجمن این تخفیف گزاشتم و تو سایت نیست.باید بری به منوی خرید از طریق کارت به کارت سایت، و شماره سریال سیستمت توی توضیحاتش وارد کنی.بعد از دانلود ، نصب و اجرای برنامه ای که تو سایت هست، شماره سریال سیستم میبینی.
سلام
این اپدیت فکر کنم مشکل داره.من 2 تا pdf داشتم که 1.4 عالی هر دو رو کامل تبدیل کرده بود تو خروجی ورد.اما این رو که نصب کردم یکی از فایل ها رو یک صفحه در میون خروجی داده
یکی رو هم فقط 5 صفحه خالی خروجی میده از 43 صفحه دوباره 1.4 رو نصب کردم درست شد
این آپدیت هنوز کاملا تست نکردم بخاطر همین تو سایت نزاشتم.ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.پی دی افت از طریق پشتیبانی سایت بفرست، پون آپدیت بعدی که تو سایت میخوام بزارم، همینه.

modiriyat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز من خریداری کردم با هربار باز و بسته کردن دوباره ریجستر میخواد علت چیه؟

بالا