برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه پلاگین وردپرس نویسنده برای سایتهای موزیک

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
هیچ فایده ای نداره تاسف شما
فقط میتونید هزینه های گرفته شده رو برگردونید ؛ اگر انصاف داشته باشید
دوست عزیز در فضای مجازی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. من شرکت یا پرسنلی نداشتم و به عنوان یه فریلنس کد نویسی کردم و شما ریسک را پذیرفتید! نه هیچ بیمه ای در کار بود و نه هیچ تضمینی هم از شما و هم از بنده! بعد از مدتها آمدم در این انجمن گزارش بدم که نه مرده ام و نه فرار کرده ام. متاسفانه یک سری دسترسی ها قطع شده به خاطر برخی از مشکلات جهانی و روزمرگی ولی تضمینی که بنده میتونم بدم اینکه برای کار جدید که وبمسترهای گرامی درخواست بدن مشغول بشم. نظرات و پیشنهادات رو برای من بفرستید تا با یه سیستم حرفه ای دورهمی دوباره شروع به کار کنیم. این وسط از عزیزانی که خریداری کردند بنا بر سندیتی که بیاورند مبنی بر خرید قبل صد در صد هیچ هزینه ای گرفته نمیشه حتی امتیاز ویژه ای داده خواهد شد.
دوستانی که سایت تازه ای راه انداخته اند هم بنا به مدتی که دسترسی نداشتم میتونم همکاری کنم برای خروجی بهتر سایتشون و کسب درآمد!!!
در کل ضعف از بنده بود ولی پشتیبانی شما میتونه ایده و راهکارهای بهتری برای هنر وب مستری داشته باشه.
همونطور که خیلی ساله این شعار برای من مهمه هر ایده ای میتونه اجرا بشه. با توجه به سابقه من در کد نویسی خوشحال میشم در ایده و پیاده سازی طرح شما نقشی داشته باشم.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان گرامی آیدی من در تلگرام @iranhps
بنده متاسفانه در سال قبل مشکلات شدید داشتم که به هیچ عنوان دسترسی به اینترنت و هاست و حساب بانکی نداشتم. تمام عزیزانی که پلاگین رو خریداری کرده بودند این مژده را میدهم که به زودی با سیستم جدید برای ارسال و دانلود موزیک و ویدیو و حتی فیلم و سریال در خدمت خواهم بود بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای. بعد از ماهها خود من هم برام واقعا جای بحث داره که چطور اینگونه نقد شدم و حرفهای سنگین زده شد. زمانی که من این کد و پلاگین رو نوشتم سایت بنده لینک یک گوگل در مورد دانلود آهنگ بود. تنها به خاطر اینکه هزینه نکنید و مشکلات وبمستری را میدونستم این کدها را با کلی وقت نوشتم. تنها مشکلی که پلاگین داشت به خاطر عدم دسترسی بنده به حساب بانکی و تمدید هاست بود. الان هم شما میبینید که با اسامی گوناگون دارن کدهای بنده را برای فروش قرار میدهند! جالب برای من افرادی بودن که یک دهم مبلغ رو هم به من واریز نکردند ولی از همه شاکی تر بودند و امتیاز منفی هم دادن!!! از وب مستران و دوستان قدیمی گلم خواهش میکنم، درخواست و نظراتی دارند برای سیستم های ارسال اتومات برای بنده ارسال بکنند که شروع به کد نویسی خواهم کرد که به طور مثال در سیستم جدید شما با تهیه یک وی پی اس میتونید کل سایتهای مقصد رو مانیتور کرده و بدون ارسال فایلها در هاست یا وی پی اس به اسم سایت خودتون برای دانلود قرار بدهید یعنی نه مصرف پهنای باند و نه هزینه برای فضا!!!
باز هم عذر خواهی میکنم اگر جوابگو نبودم چون واقعا دسترسی نداشتم.
در مورد بازگشت وجه چون هیچ دسترسی به صورت حسابها ندارم متاسفانه نمیتوانم برای عزیزان برگشت وجه بزنم. ولی به خاطر اعتماد دو طرفه خریداران قدیمی با ارسال پیام در تلگرام بنده از جدیدترین کد نویسی در مورد ارسال باخبر خواهند شد.
پیروز باشید.
سلام
يا پول را برگشت بزنيد و يا پلاگين صحيح و سالم بدين كه هيچ نيازي به هاست شما نداشته باشه كه اگه شما پول نداشتين همه سايتهاي ما هم بره روي هوا !

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
جناب سروری داخل تلگرام بزودی باهاتون صبحت می کنم
اگر این نسخه جدید اماده بشه واقعا عالیه
فقط باید این سری اصولی ساخته بشه ، نباید تمام سایت ها معطل یک کد یا یک سرور خاص باشن که اونم با کنسل شدنش تمام سایت ها از بین برن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
جناب سروری داخل تلگرام بزودی باهاتون صبحت می کنم
اگر این نسخه جدید اماده بشه واقعا عالیه
فقط باید این سری اصولی ساخته بشه ، نباید تمام سایت ها معطل یک کد یا یک سرور خاص باشن که اونم با کنسل شدنش تمام سایت ها از بین برن
يكسال كه ازش خبري نبود و الان هم اين تلگرامي كه دادن اصلا وجود نداره !

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
يكسال كه ازش خبري نبود و الان هم اين تلگرامي كه دادن اصلا وجود نداره !
والا نمی دونم این که گفتن می خوام جبران کنن چقدر جدی هستن رو این مسئله
اما اینو می دونم برگشت زدن پول بدرد من نمی خوره
من این پلاگین رو 180 خریدم ، الان صد و هشتاد تومن فوق العاده بی ارزش شده نسبت به اون زمان

• Like
Reactions: ap3
بالا