برگزیده های پرشین تولز

فروش کی لس استارتر ( استارت دکمه ای ) قابل نصب بر روی تمام خودروها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Suit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
suit عزیز . سلام
ما غیر از جیلی یه مزدا3 86 هم داریم میخوام روی اون کروز ببندم . میشه راهنماییم کنی ؟
من کرمان هستم .
سلام امیر جان
عزیزم تاپیک ماله یکی دیگه هست موضوع چیز دیگه ای هست ولی فقط بی ادبی نکرده باشم توضیح میدهم.

من کرمان نماینده ندارم نزدیکترین نماینده ما به شما اصفهان هست که همچین نزدیک هم نیست، ولی اگه خودت فتی باشی و دست به آچار میتونم قطعات برات ارسال کنم با توضیحات و عکس کامل تا بتونی خودت نصب کنی ( کل قطعات مصرفی برای کروز مزدا شامل: استپ ترمز 4 سیم + کلید رو فرمان ) و باید سه رشته سیم وصل کنی که فقط یکیش خیلی حساسه و باید روی پایه کانتور تو قاب جعبه فیوز موتور ماشین وصل و لحیم بشه فقط میترسم همین یکی کار دستت بده. البته میشه یک دسته سیم فابریک هم برات بفرستم که نخواهد اون سه رشته رو وصل کنی ولی اون دسته سیم فابریک خودش بتنهایی 1100 قیمت داره :( برای همین حتی نمایندگی و سایر همکاران بدون تعویض اون سیم کشی به اتصال سه رشته اکتفا میکنند.

الان mem خودرو و خود گروه بهمن هم نصب میکنن ولی حدود 800 تومن میگیرن ما نصب میکنیم کمتر از اینها. مدت زمان نصب هم برای ما حدود 23 دقیقه هست.

راستی روی مزدا 3 دزدگیر چی گذاشتی؟ حواستون باشه ها مزذا 3 اطاق قدیم ایمبولایزر نیست ها مثل دمبه دارن چپ و راست می دزد اند. یک دزدگیر خوب روش بزار منم 11 روش برای پایداری و از کار نیفتادن دزدگیر توسط سارق نا محترم یادتون میدهم. اگه این سیستم کی لس و هم خواستی بخر من برات نصب میکنم و یا ایزیکار 7700 بگیر و یا هزاران مدل دیگه که همه سرو ته یک کرباس هستند و همه تولید چین فقط مجیکار نگیری که آشغال ترین دزدگیر بازار هست البته اگه تعصب داری روی مجیکار اونم برات نصب میکنیم. درضمن به نصاب بگو برای چراغ سقفی و کلید لادری حتما دیود بزاره سیستم برق مزدا خیلی حساسه.
قفل فرمون یادت نره.

موفق باشی

Last edited:

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
صاحب تاپیک نیست ندیدم تازگی جوابی بده!

اگه اومدم عضو پرشین تولز شدم برای دیدن این اگهی بوده که مشتریهام پدرم و در آوردن میگن بیار بزار رو ماشینمون!!!!!

از پست اول خوندم تا اینجا.
اگه کم استقبال شده برادرم دلیلش فقط قیمت بالای کالا و هزینه نصب بسیار بسیار بالای اون هست. هیچوقت نباید کالای یونورسال آنهم چینی رو با جنس اورجینال مقایسه کرد و قیمت گذاشت.
اگه توی قیمتهات تجدید نظر بکنی مطمئن باش فروشش خوب میشه.

چرا به سیم کشی ماشین کار نداره ؟ خیلی هم کار داره !!! دقیقا عین یک ایزیکار 7700 کار داره با ماشین و سیم کشی ماشین. تازه بلکه هم بیشتر!!!
خود استارتر یک منفی و مثبت میگره + ACC+on+start بعلاوه یک سیم از پایه یک استپ ترمز و سیم ترمز دستی. قسمت دزدگیرهم که هزار ماشاءالله با 12تا رشته از سیم کشی ماشین کار داره. ( که سه تاش با استارتر مشترک هست ).
این تفکر که چون ریموت شبیه یک مدل از یک برند هست میشه به قیمت آپشن برند حساب کنیم غلطه چون باز هم تابلو که فابریک ماشین نیست و آپشن به اصطلاح شرکتی نیست. الآن دزدگیرهایی آمده در بازار خیلی کارای دیگه علاوه بر کلید استارت و کی لس و فراهم میکنه برای مصرف کننده که حد نهایت با بالاترین قیمت نصب برای انواع ساشی بلند یک تومن هست. ( خودم برای بنزبی 200 حدود 1 تومن گرفتم سیستم خفن Galamic نصب کردم )

حالا چرا میگم توی قیمت تجدید نظر کن چون کیت استارتر و کلید مطابق نمونه شما از کشور چین خیلی خیلی قیمت کمتر از اینها میشه تهیه کرد میماند قسمت دزدگیر که با ریموت طرح فابریک کیا موتورز که ریموت پستیو ( کی لس ) هست.

حالا اشتباه های منو بگیر - ببخشید اینا رو نوشم ها چون مشتریهای گاراژ منو وادار به پرس و جو کردن و اینجا هم سر میزنن منم ناچاراً نظر شخصیم و نوشتم .
یکی از بچه های چراغ برق هم یکماه پیش پا پی من بود برای خرید چون اطلاعات درستی نداشت منم پیچوندمش.
حالا شما درستش و اعلام بفرمایید.

<<قابل توجه عزیزانی که منو هدایت کردند به این سایت و این پست جهت نصب روی ماشین نشان >>

حالا چندتا سئوال من دارم اگه پاسخ بدهی و قانع کننده باشه یک نمونه میدهم نصب کنی و بعدش خرید تعداد برای تعمیرگاه خودم برای نصب روی مزدا 3 اطاق قدیم.

1- طول خشاب کلید چقدر هست ؟ ببینیم سوئچ کدوم سواری ها رو میشه توش گذاشت.( بهتره بگی کلید خام داره ؟ چند شیاره و طول کلید خام چقدر هست؟
2- چندتا خروجی عملیاتی داره ؟ برای تحریک پاور سانروف و هزار جنگول بازی مشتری ها مخصوصا برای استفاده در قفل دوبل بعضی ماشینها
3- کیت استارتر چند آمپر هست ؟ اگه مستقیم نیست و از رله خود ماشین میگیره چقدر تاخیر زمانی داره؟
4- چند تا تحریک میگیره؟ توی عکس که سنسور شوک هست درسته؟ پس احتمالا تریگ لادری و رو هم میگیره درسته؟ تریگ جدا برای کاپوت و صندوق هم داره؟(فکر نکنم چون اون ماله تصویری ها هست)
5- کلید استارت ها فقط در همین رنگ مشکی موجود هست یا امکان سفارش در رنگ بندی هستش؟
6- برای مواردی که مجبوریم ریموت فابریک ماشین و کنار دستگاه قرار بدهیم و کلیدهاش و با رله تحریک کنیم خروجی مثبت داره یا منفی اصلا خروجی داره؟.
7- عملکرد ایمنی برای مواقعی که از ریموت دور میشه و ماشین روشن هست چیه؟ ( قطع کن داره ؟ )

و چند تا سئوال دیگه که اینجا جاش نیست.
من کارم آپشن های مزدا 3 هست ولی الآن دیگه فقط اپشن مزدا نیست بلکه برای تکمیل آپشن تمامی خودروهای داخلی و خارجی رو کار میکنیم . ( راستش 206 هم شده نون دونی ما )
خیلی هم نزدیک شما هستم ( فرمانیه )
البته از پاساژ شما خاطره خوشی ندارم یعنی هیچکس توی شمرون خرید از پاساژ نارون رو به صرفه نمیدونه!!!!

تماس گرفتم موبایلت ولی جواب ندادی.
دو تا اس ام اس دادم جواب نمیدی.
یک تماس با هم داشته باشیم.
راستی توی سه شهر مشهد تبریز و اصفهان من نماینده دارم. اگه اوکی بشه برای اونها هم اموزش میزارم و کالا میفرستم.
پرچمت بالا خوب بفروشیش

با سلام
قبل از پاسخ به سوالات شما این رو ذکر کنم این تاپیک قفل میشه و دیگر فروش این محصول در پرشین تولز انجام نخواهد شد .
دوست عزیز نظر شما برای من قابل احترام هست . در ابتدا این رو عرض کنم که این محصول بسیار بسیار مورد استقبال قرار گرفته و
مسئله اصلی این هست که پرشین تولز بدرد خرید و فروش محصولات 30 40 تا 100 هزار تومانی هست و نه بیشتر

والا انگار شما در جریان نیستید که تمامی محصولات الکترونیکی دنیا در چین تولید میشه و دیگر وقتی حرف از کالای چینی زده میشه منظور کالای بدرد نخور و بی کیفیت نیست . حتی دزدگیر ایزی کار که خیلی ها میگن کره !!!
کارخونش توی guangdong چین هست !!

در رابطه با قیمت و کیفیت :
حرف شما درسته شاید شما با 20 یا 30 یا 40 دلار چیزی شبیه به این رو پیدا کردید اما کالای من 285 $ قیمتشه . بالاترین کیفیت ساخت رو توی خاور میانه داره . قبل از ایران من توی امارات پخش میکردم . همین الانم توی امارات 2000 درهم روی ماشین های 2013 یا 2014 پکیج ناقص تر از این رو میبندن . تکنولوژی philips رو داره . این پکیج از elaborate and upgrade RFID استفاده میکنه اما امثال ایزی کار Big RFID هستند . یک ریموت پکیج ما یکسال حتی بیشتر باتری نگه میداره اما ریموت های بقیه رو خودتون میبینید . در صورت تموم شدن باتری ریموت و یا تو آب افتادن ریموت باز هم در ها باز میشه اما بقیه این قابلیت رو ندارند . همچنین این رو هم بگم این پکیج One Way هست . در صورتی که ایزی کار Two way هست .

جواب سوالات شما :
1.حشاب کلید به اندازه استاندارد هست و سویچ تمام سواری هارو میشه توش گذاشت . علاوه بر اون هم کلید خام هم داره و شیار هاش مطابق با BMW هست . ( خشاب با دو عدد پیچ ریز قابلیت نصب تمامی سویچ ها رو داره )
2.خود سیستم بصورت آپنشال پاور ویندوز هم داره . خروجی پاور و سانروف و همه این هارو هم داره
3.فکر میکنم 30 آمپر باشه . مستقیم وصل میشه بدون تاخیر عمل میکنه
4.شاک سنسور داره . تریگر لادری رو هم میگیره . همونطور که عرض کردید اون برای دزدگیر هست . و این سیستم دزدگیر نیست !!!! Smart Key Package هستش .
5.چندین مدل کلید ریموت و دکمه استارت هست .
6.تمامی خروجی های لازم با قابلیت تنظیم رو داره .
7.طبق استاندارد بین الملی تمامی ماشین های Keyless Go Starter در صورت دور شدن رویموت از ماشین باید ماشین روشن بمونه چون در غیر این صورت بسیار خطرناک هست .

Last edited:

Suit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوست عزیز همه لوازم موجود در بازار ایران چینی هست تک و توک تایوانی و مالزی و سنگاپوری هم گیرمیاد. من خودم وارد کننده مستقیم از چین هستنم شرکتم هم در دبی به نام الرونق دایره.

در خصوص آگهی من سرچ کردم خیلی جاها آگهی کردی ولی روش فروش این کالا آگهی نیست.

اصل موضوع جواب شما در مورد موارد 5 تا 7 هست که منو قانع میکنه برای خرید و نصب و خودم میتونم با لوازم و آپشنهایی که در اختیار دارم سیستم و تکمیل کنم در حد ایدال. ( مثلا خاموش شدن موتور بعد از در شدن از ریموت به شرط ایست کامل خودرو یعنی خودرو متوقف شده باشه ).

یا کیت استارت با اثر انگشت که من موجود دارم ماله چیرمن یا همون بنز اس ال 650 هست که خود این پکیج و من 265 دلار با ترخیص و کرایه کف تهران برام درامده.

قابل توجه اون دوستانی که منو هدایت کردن به این سمت ظاهرا سیستم نظر منو تامین میکنه اگه معامله مون بشه با این عزیز بزودی در سایت خودمون اعلام میکنیم نصب این سیستم و هزینه ها رو بر اساس هر خودرو.

چون بسته به سیم کشی و نوع سیستم برقی هر ماشین نحوه نصب و قطعات تکمیلی متفاوت خواهد بود.

دوست عزیز شماره همدیگر رو داریم با هم تماس میگیریم.

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا