برگزیده های پرشین تولز

فروش کی لس استارتر ( استارت دکمه ای ) قابل نصب بر روی تمام خودروها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
داداش خیلی چیزه معرکه ایی
فعلا که ماشینو فروختم ولی دوباره میگیرم حتما ازت میگیرم .
بچه محل هم که هستیم یه تخفیف توپول میگیرم ازت .
رو 206 نصب میشه دیگه .
فقط یه چیزی اگه جفت ریموتهاش گم شد داستان چیه اونوقت ؟؟
بعد هزینه نصب تو نمایندگی چقدر درمیاد ؟؟
قابلتو نداره دوست عزیزم
( تازه دارم 2 تا محصول خیلی باحال دیگه هم وارد میکنم وقتی رسید اطلاع رسانی میشه ;) )
چرا نصب نشه رو 206 . معلومه نصب میشه . خوب اگر هر دو ریموتتون گم شه مجبورید ریموت جدید بخرید کد بدید دیگه . پس سعی کنید گم نکنید ریموتتون رو :happy:
هزینه نصب در نمایندگی هم خوب بستگی داره شما بخوایید کی نصب کنید . هر زمانی که قصد نصب داشتید به من اطلاع بدید براتون استعلام میکنم .

ebi206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
یه سوالی برام ایجاد شد:
گاهی پیش میاد برای خرید از لبنیاتی یا دکه رونامه فروشی پیش مغازه ماشینو پارک میکنیم و میریم داخل( می خوام بگم تو شعاع دید ریموت هستیم) انوقت آیا کسی می تونه در و باز کنه و با فشار دادن دکمه ماشینو ببره؟؟

Black HAF

Registered User
لایک‌ها
360
با سلام
یه سوالی برام ایجاد شد:
گاهی پیش میاد برای خرید از لبنیاتی یا دکه رونامه فروشی پیش مغازه ماشینو پارک میکنیم و میریم داخل( می خوام بگم تو شعاع دید ریموت هستیم) انوقت آیا کسی می تونه در و باز کنه و با فشار دادن دکمه ماشینو ببره؟؟

سلام ابی خان...
با اجازه صاحب تاپیک تصور بنده اینه که با فاصله گرفتن ماشین از شخص شما (دور شدن از شعاع دید ریموت) یا خاموش خواهد شد و یا ترفند دیگه ای در کار خواهد بود..چون شرکتی که چنین وسیله ای رو میسازه به چنین جاهایی هم فکر میکنه...
البته عرض کردم تصور بنده هست و ممکنه جواب صحیح رو صاحب تاپیک بدونن..

:cool:

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز ریموت در دو قدمی ماشین در رو باز میکنه , در چهار قدمی در رو میبنده . شما برید داخل مغازه در بسته میشه . دوباره که برگردید باز میشه .
البته اینجور جاها من خودم حتی ماشین رو خاموش نمیکنم . پیاده میشم در رو با ریموت قفل میکنم کارمو انجام میدم دو باره میپرم تو ماشین حرکت میکنم :D

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28
داداش اين رو پارس چجوري نصب ميشه ؟منظورم اينه كه جايي از داشبورد رو سوراخ ميكنن يا چي؟

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
داداش اين رو پارس چجوري نصب ميشه ؟منظورم اينه كه جايي از داشبورد رو سوراخ ميكنن يا چي؟

سلام
اگر دوست داشته باشید جای سوییچ فعلیتون میتونید بذارید اگر هم خیر روی داشبورد یه سوراخ به اندازه دکمه زده میشه بعد دکمه قرار میگیره .

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزیز با این قیمت به نظر شما دزدگیر easycar مدل 7700 بهتر نیست که علاوه بر سیستم keyless start امکانات خیلی زیاد دیگری هم داره و قیمتش هم زیر 1 میلیون هست ؟

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز با این قیمت به نظر شما دزدگیر easycar مدل 7700 بهتر نیست که علاوه بر سیستم keyless start امکانات خیلی زیاد دیگری هم داره و قیمتش هم زیر 1 میلیون هست ؟
عزیزم شاید برای شما اون به صرفه تر باشه . بالاخره اونو هرکارش کنی دزدگیره . همون ریموتشو دستت بگیری همه متوجه میشند .
مشتریهای من بیشتر خاص هستند . خیلی ها ماشین های 2013 و 2014 شون که کیلس نداره و با هزینه خیلی کم ( بله یکی دو تومن برای کیلس شدن خیلی کمه بیرون تا 7 الی 9 تومن میگیرند ) استارتیش میکنند و یک آپشن خیلی مهم به ماشینشون اضافه میشه . من به شخصه این دزدگیر رو از نزدیک ندیدم و بعید میدونم چنگی به دل بزنه .
اما سیستم کیلس من رو همه میپرسیدن : " فابریکه ؟؟ " با این حال که روی ماشین 1991 نصب بودش !!!!

acv7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حیف این تکنولوژی پایین باشه بالا باش

Last edited:

heroes23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ماشین من بنز دهه ی 90 هست و قفل مرکزش با مکش کار می کنه امکان نصب روی مکش هست ؟ (پنوماتیک)

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا