برگزیده های پرشین تولز

..: فوتسال :..

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
واکنش فرشته کریمی به حمله اینستاگرامی استقلالی ها

jamnewsimage09384607.jpg

بازیکن تیم ملی فوتسال زنان ایران و بهترین بازیکن جام ملت های آسیا می گوید از الفاظی که بعضی از هواداران استقلال در اینستاگرامش به کار برده اند متعجب و ناراحت است و برای همین شهرت را دوست ندارد.
به گزارش جام نیوز، فرشته کریمی درباره مسائل مختلفی از جمله دغدغه های تیم ملی زنان، خواسته هایش برای تداوم موفقیت این تیم، حضور علی صانعی روی نیمکت تیم ملی زنان و همچنین حمله برخی از هوادارن استقلال به اینستاگرامش بعد از برنامه نود صحبت کرد و گفت که از الفاظی که بعضی ها روی اینستاگرامش به کار برده اند، ناراحت و متعجب است:

* قهرمانی حاصل چهار سال تلاش بود
قهرمانی ما در جام ملت ها حاصل چهار سال تلاش بود. باید از مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین مربیان تیم ملی از جمله خانم مظفر، یاری و ******* تشکر کرد. امیدواریم این حمایت ها از تیم بانوان ادامه داشته باشد و بتوانیم به افتخارات دیگری برسیم.

* علی صانعی نقش زیادی در قهرمانی ما داشت
اینکه کادر فنی تیم ملی مستحکم و منسجم باشد، خیلی مهم است. علی صانعی در این مسابقات به عنوان مدیر فنی کنار ما بود و خیلی به ما کمک کرد. نقش صانعی در این قهرمانی زیاد است. شما نگاه کنید مربیان تمام تیم های فوتسال زنان، مرد هستند. این خودش یک امتیاز مثبت است چون تجربه مردان در فوتسال یک دنیای دیگر است و می تواند کمک زیادی باشد.

* امیدوارم صانعی حفظ شود
برای همین امیدوارم کادر فنی تیم ملی و علی صانعی حفظ شوند چون در موفقیت ما نقش زیادی داشتند.

* با نصف تیم قهرمان آسیا شدیم
دغدغه فعلی ما علاوه بر کادر فنی این است که مصدومان هم زودتر برسند. به خاطر همین مصدومیت ها، ما بعضی از بازیکنان را از دست دادیم و با نصف تیم به جام ملتها رفتیم. البته بازیکنان جوان عملکرد خوبی داشتند. ضمن اینکه امیدوارم مسئولان کمک کنند تا مشکلاتی نظیر مشکلی که برای نیلوفر اردلان پیش آمد، تکرار نشود.

* هفته آینده لیگ بانوان شروع می شود
برای جام جهانی گواتمالا که در آذرماه برگزار می شود، برنامه خاصی نگرفته ایم. فدراسیون باید برای این مسابقات برنامه ریزی کند. از هفته آینده مسابقات لیگ برتر شروع می شود و ما درگیر باشگاه ها می شویم. البته از نظر بدنی آماده هستیم ولی قبل از جام جهانی باید اردویی را داشته باشیم.

* فکر نمی کردم تصاویرمان پخش شود
حضورم در برنامه ۹۰ خیلی خوب بود. اصلا فکر نمی کردم تصاویر مسابقاتمان در این برنامه پخش شود. باید از مسئولان که این تصاویر را پخش کردند، تشکر کنم. حالا تمام ایران می دانند که زنان فوتسالیست هم مثل تیم مردان هستند و حتی شاید بهتر هم باشیم. البته به خاطر قدرت بدنی کمتر، در سطح تیم مردان نیستیم ولی نشان دادیم که حرفهای زیادی برای گفتن داریم.

* باید فرهنگ دنیای مجازی را تقویت کنیم
وقتی در برنامه نود اعلام کردم پرسپولیسی هستم، تعدادی از هواداران استقلال روی صفحه اینستاگرامم مطالبی را نوشتند. باید بگویم من از کودکی پرسپولیسی بودم ولی تمام اسطوره های فوتبالمان از جمله ناصر حجازی، سیروس قایقران، علی کریمی و علی پروین را دوست دارم. به هر حال باید فرهنگ دنیای مجازی را یک مقدار تقویت کنیم. در جامعه مردم احترام زیادی برای ما قائلند و همه با فرهنگ و خوب برخورد می کنند.

* شاید اینستاگرامم را پاک کنم
من هم یک دختر هستم و درست نیست که برخی الفاظ و صحبت ها در صفحه شخصی ام مطرح شود. بعد از حمله ای که به اینستاگرامم شد، مجبور شدم چند مطلبم را پاک کنم و اگر همینطور ادامه یابد، شاید کل اینستاگرامم را پاک کنم.

* شهرت و معروف بودن را دوست ندارم
واقعا اتفاقی که روی اینستاگرامم افتاد ناراحت کننده است. من واقعا تعجب کردم چون قبل از این تجربه چنین مسائلی را نداشتم. چنین مواردی برای خانم ها سخت است. برای همین شهرت و معروف بودن را د وست ندارم.

* نون و نمک پرسپولیس را خورده ام
قبلا به من می گفتند اگر پرسیدند استقلالی هستم یا پرسپولیسی، چیزی نگویم. همین دیشب (سه شنبه شب) شبکه سوم سیما بودیم که باز هم این سئوال را پرسیدند. دوشنبه شب در نود گفته بودم پرسپولیسی ام. دیشب که نمی توانستم حرف دیگری بزنم و بگویم استقلالی ام! به هر حال من عضو تیم پرسپولیس بوده ام و نون و نمک این باشگاه را خورده ام. چرا باید این مسائل ناراحت کننده را در اینستاگرمم مطرح کنند.

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
دستور ویژه رییس جمهور برای اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به جام جهانی

با دستور ویژه رییس جمهور و پیگیری‌های وزارت ورزش و وزارت امور خارجه تیم ملی فوتسال بانوان به رقابت‌های جام جهانی گواتمالا اعزام خواهد شد.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با بهانه مشکل مالی و نبود وقت کافی برای اخذ ویزای گواتمالا، اعلام کرد تیم ملی فوتسال بانوان ایران (قهرمان آسیا) به جام جهانی اعزام نمی‌شود. بعد از انتقادات فراوان نسبت به این تصمیم، رئیس جمهور شخصا وارد موضوع شد.

محمدرضا تابش نایب رییس اول فراکسیون ورزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا با اعلام این خبر گفت: طی دستور ویژه‌ای که رییس محترم جمهوری خطاب به وزارت ورزش و وزارت امور خارجه صادر کردند مقرر گردیده که شرایط اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به جام جهانی فراهم گردد. فوتسال بانوان مانند بسیاری از رشته‌ها مورد عنایت و توجه دولت تدبیر و امید است و به حمدالله بازیکنان با استعدادی نیز در این رشته حضور دارند که توانسته‌اند قهرمان آسیا شوند.

وی ادامه داد:‌تورنمنت بین المللی که قرار است در گواتمالا برگزار شود به جهت اینکه زیر نظر فیفا رقابت های آن برگزار می‌شود برای ایران حایز اهمیت است و از این جهت فدراسیون فوتبال عزمش را برای حضور در این رقابت‌ها جزم کرده بود، اما به دلیل مشکل ویزای گواتمالا تاکنون اعزام این تیم به رقابت‌ها منتفی اعلام شده بود، اما با پیگیری‌های انجام شده و تاکید شخص رییس جمهور و دستور ویژه‌ای که به وزارت خارجه جهت تسهیل در اخذ روادید صادر شده است شرایط برای اعزام تیم فوتسال بانوان به جام جهانی فراهم شده است.

تابش تاکید کرد طی گفت‌وگویی که با وزیر ورزش، وزیر امور خارجه و فدراسیون فوتبال داشته است اطمینان حاصل کرده که این نهادها تمام تلاش خود را در پی دستور رییس جمهور برای اعزام تیم بانوان به رقابت‌های جام جهانی به کار گرفته اند و به گفته وزیر امور خارجه تلاش‌ها جهت امکان اخذ ویزای فرودگاهی گواتمالا در جریان است.

نایب رییس اول فراکسیون ورزش مجلس اظهار کرد: مقرر شده که وزارت ورزش نیز کلیه هزینه‌های این سفر را پرداخت کند و بر این اساس تیم ملی فوتسال بانوان خواهد توانست در رقابت‌های جام جهانی فوتسال در گواتمالا در تاریخ 28 و 29 آبان حضور پیدا کند. در حال حاضر با فرایند اداری که طی شده است تصمیم دولت تدبیر و امید بر اعزام فوتسالیست‌های زن ایران به رقابت‌های جام جهانی قطعی است و امیدواریم که با مکاتبات انجام شده مشکلات ویزای فرودگاهی تیم بانوان برای حضور در این رقابت‌ها نیز حل شود.

تابش با تاکید بر اینکه سیاست جمهوری اسلامی ایران حمایت از ورزش بانوان است افزود: متاسفانه برخی از رسانه‌های معاند طی روزهای اخیر موضوع عدم اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به رقابت‌های گواتمالا را به نگاه‌های جنسیتی ربط داده بودند در حالی که دولت و مجموعه فدراسیون فوتبال همواره نگاه حمایتی نسبت به ورزش بانوان خصوصا ورزش قهرمانی زنان ایران داشته است و موضوع تبعیض جنسیتی در اعزام بانوان توهمی بیش نیست.

منبع : طرفداری

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
از انتخابم به عنوان بهترین بازیکن آسیا خوشحال نیستم

1862448.jpg

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی می گوید از اینکه در سن ۴۰ سالگی به عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا انتخاب شده است، خوشحال نیست. چرا که تک تک بازیکنان تیمش شایسته این عنوان بوده اند.

وحید شمسایی درباره انتخابش به عنوان بهترین فوتسالیست سال ۲۰۱۵ قاره آسیا اظهار کرد: اول از همه باید خدا را شکر کنم. من چند بار قصد خداحافظی از فوتسال را داشتم ولی استخاره کردم که این استخاره ها به من می گفت فعلا فوتسال را کنار نگذارم. این استخاره ها بی حکمت نبود و حالا در ۴۰ سالگی، این عنون را کسب کردم.

وی افزود: با این حال از انتخابم به عنوان بهترین فوتسالیست آسیا خوشحال نیستم. شاید آن زمانی که جوان‌تر بودم و بیشتر فوتسال بازی می کردم این عنوان را دوست داشتم ولی وقتی مسئولیت فنی تیم تاسیسات را برعهده گرفتم دوست داشتم تیمم موفق باشد. تک تک بازیکنان من شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا هستند.

سرمربی – بازیکن تیم تاسیسات دریایی خاطرنشان کرد: بدون تملق این جایزه را به خانواده بزرگ تاسیسات دریایی و دکتر منوچهری تقدیم می کنم که در این شرایط در فوتسال سرمایه گذاری کرده است.

شمسایی در پاسخ به این سئوال که احساسش از به دست آوردن این عنوان در سن ۴۰ سالگی چیست، گفت: فقط دوست دارم به تمام فوتسالیست ها نصیحت کنم که سن و سال فقط یک عدد است و به هیچ عنوان ملاک نیست. انسان می تواند حتی در بالاترین سن و سال عناوین مختلفی را کسب کند. من امسال در فوتسال سه عنوان کسب کردم و این شاید برای بازیکنان دیگر یک درس باشد.

وی در ادامه با تشکر از تیم پزشکی یادآور شد: دکتر نوروزی و خانم محمدی شبانه روز تلاش کردند که مرا به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا برسانند. هر چه از آنها تشکر کنم کم است.

سرمربی – بازیکن تیم تاسیسات دریایی در پایان گفت: امروز باید از تمام مربیانم در فوتسال از جمله سید مهدی ابطحی، امیر شمسایی، محمد حسن انصاری فرد، حسین شمس، ناصر صالح و دیگر عزیزان تشکر کنم که برایم زحمات زیادی کشیدند و در این سن و سال هم جواب زحماتشان را دادم.

.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
1649607686518.png

:rolleyes: :D

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

طیبی: ایران قدرت اول فوتسال آسیا است​

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: با احترام به همه تیم‌ها، قدرت اول آسیا هستیم و در همه مسابقات با تمام وجود به میدان می‌رویم.
hxo3agw3.jpg

به گزارش ورزش سه به نقل از فارس، حسین طیبی کاپیتان پس از برتری سه بر صفر تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل ترکمنستان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا درمورد انتخابش به عنوان بهترین بازیکن این بازی اظهار داشت: این عنوان حاصل تلاش همه بازیکنان کشورمان بود و همه نفرات ما لیاقت داشتند بهترین بازیکن زمین شوند. با انجام کار گروهی برای رسیدن به هدفی که داریم تلاش می‌کنیم.
وی افزود: با احترام به همه تیم‌ها، قدرت اول آسیا هستیم و در همه مسابقات با تمام وجود به میدان می‌رویم. مطمئنم که بازی به بازی بهتر می‌شویم. تیم ما خیلی جوان است و بسیاری از بازیکنان، اولین یا دومین بازی ملی خود را پشت سر می‌گذاشتند.
کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در مورد تفاوت ترکمنستان نسبت به مسابقات قبلی خاطرنشان کرد: فوتسال آسیا روز به روز پیشرفت می‌کند و همه تیم‌های قاره پیشرفته‌تر می‌شوند. ایران هم به مسیر خودش ادامه می‌دهد و تلاش می‌کند بهتر شود.

بالا