برگزیده های پرشین تولز

فیلم های نوروزی

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
فیلمهای ایرانی یکی از یکی چرتتر!

:rolleyes:
:(
:wacko:

فیلم فقط آمریکایی , فرانسوی و ایتالیایی !

:happy:

بابا بیخیال . :blink::blink::blink::eek::eek::eek:
چرا باید حسرت دوران گذشته را بخوریم . اگه منظورت به هنر و سینماست که خداییش الان از اون موقع خیلی بهتره . ولی اگه منظورت چیزه دیگس که اینجا جاش نیست .

بعدش هم همه فیلمامون چرت نیست . مثلا همین فیلم دایره زنگی که الان روی پرده است هم تماشاگر عام رو راضی میکنه و هم تماشاگرایی که با فیلم های معمولی راضی نمیشند . باور کن فیلمنامش عالیه ...
:)
در ضمن اگر شما دوست داری فیلم های فکری (تو مخی) :D ببینی به نظرم دیدن به همین سادگی روی پرده سینما میتونه برات جالب باشه .

از فیلم های دیگر خوب سینمای ایران هم همین آقای اصغر فرهادی (نویسنده دایره زنگی) سه تا فیلم عالی ساخته .
چهارشنبه سوری ، شهر زیبا و رقص در غبار .

در کل به نظر من شما یکم زیادی از سینمای ایران بدت میاد . و البته این رو هم در نظر بگیر که هیچ وقت نباید اونا رو با فیلمای خارجی مقایسه کرد .

راستی در سطح بین الملل هم یه عباس کیارستمی داریم که واسه خودش کسیه بابا :cool::cigar:​

Amir Star

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بابا بیخیال . :blink::blink::blink::eek::eek::eek:
چرا باید حسرت دوران گذشته را بخوریم . اگه منظورت به هنر و سینماست که خداییش الان از اون موقع خیلی بهتره . ولی اگه منظورت چیزه دیگس که اینجا جاش نیست .

بعدش هم همه فیلمامون چرت نیست . مثلا همین فیلم دایره زنگی که الان روی پرده است هم تماشاگر عام رو راضی میکنه و هم تماشاگرایی که با فیلم های معمولی راضی نمیشند . باور کن فیلمنامش عالیه ...
:)
در ضمن اگر شما دوست داری فیلم های فکری (تو مخی) :D ببینی به نظرم دیدن به همین سادگی روی پرده سینما میتونه برات جالب باشه .

از فیلم های دیگر خوب سینمای ایران هم همین آقای اصغر فرهادی (نویسنده دایره زنگی) سه تا فیلم عالی ساخته .
چهارشنبه سوری ، شهر زیبا و رقص در غبار .

در کل به نظر من شما یکم زیادی از سینمای ایران بدت میاد . و البته این رو هم در نظر بگیر که هیچ وقت نباید اونا رو با فیلمای خارجی مقایسه کرد .

راستی در سطح بین الملل هم یه عباس کیارستمی داریم که واسه خودش کسیه بابا :cool::cigar:​
سلام

ممنون از مطلب

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
خوب یه چیزم من بگم نگن شیرازی ها سینما ندارن

سینما سعدی زن دوم رو گذاشته

سینما پرشیا تو زند داره دایره زنگی میزاره

یه سینمای سمت چپ همین پرشیا بازم زن دوم رو داره میزاره و یه سینما سمت راست پرشیا داره راننده تاکسی رو میزاره سینمای بغلی راننده تاکسی هم که داره مجنون لیلی رو میزاره

خوب با این آدرس دادنم فکر کنم خود شیرازی ها گم بشن شما که قطعا هیچی نفهمیدید
blinksmiley.gif
biggrinsmiley.gif

بعدم زن دوم و دایره زنگی رو دیدم

دایره زنگی فیلمه خوبیه توصیه میشه برید ببنید

زن دوم بزارید سی دی بیاد تو سینما دق مرگ میشید

به همین سادگی رو میرم میبینم

بقیشم که نه ....

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خوب یه چیزم من بگم نگن شیرازی ها سینما ندارن

سینما سعدی زن دوم رو گذاشته

سینما پرشیا تو زند داره دایره زنگی میزاره

یه سینمای سمت چپ همین پرشیا بازم زن دوم رو داره میزاره و یه سینما سمت راست پرشیا داره راننده تاکسی رو میزاره سینمای بغلی راننده تاکسی هم که داره مجنون لیلی رو میزاره

خوب با این آدرس دادنم فکر کنم خود شیرازی ها گم بشن شما که قطعا هیچی نفهمیدید
blinksmiley.gif
biggrinsmiley.gif

بعدم زن دوم و دایره زنگی رو دیدم

دایره زنگی فیلمه خوبیه توصیه میشه برید ببنید

زن دوم بزارید سی دی بیاد تو سینما دق مرگ میشید

به همین سادگی رو میرم میبینم

بقیشم که نه ....

سلام دستت درد نکنه

خیلی سعی کردم سینماهای شهرستان ها را در بیارم ولی نشد.

خوب حالا بچه هایی که از شهرستان هستند بیاید بعضی سینماها رو معرفی کنید که گزارش کامل تر شه.:D

mip_se

Registered User
لایک‌ها
0
فیلمهای ایرانی یکی از یکی چرتتر!

:rolleyes:
:(
:wacko:

فیلم فقط آمریکایی , فرانسوی و ایتالیایی !

فیلم فقط اسپانیایی ، آلمانی ، شورویی سابق ;) مممم دیگه کلا همه فیلم های اکراینی، ولزی و سایر... :cool:

بالا