برگزیده های پرشین تولز

كارت TV و كپچر

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از tintin :
سلام جكي جون . رو ما رو زمين ننداز و جواب ما رو بي زجمت با عكس بده . قربونت :
1-جكي جان يك كارت dvb كه ورودي آنالوگ نيز داشته باشه و همچنين تله تكست . ارزونترينش چنده ؟
كجا مي تونم پيدا كنم ؟ راديو fm هم داشته باشه
2-چيزي مثله راديوتيونر هم داريم كه همه امواج fm - am - sw رو بگيره ؟ چه جوريه ؟ چنده ؟
3- اين كارت dvb نيست ؟ قيمتش چنده ؟
آدرس
مرسی
اول كه : من هميشه سعي كردم جواب همه رفقا رو سريع بدم و بعيد مي دونم چيزي يا كسي رو از قلم انداخته باشم دوست عزيز ، دليلي نداشت شما با اون لحن مطرح كني . من خودم در بخش دوربين خيلي از مطالب شما رو خودم و ازشون استفاده كردم ، ما همه اطلاعاتمون رو با هم به اشتراك مي ذاريم تا بيشتر چيز ياد بگيريم و دانش بيشتري كسب كنيم . :)

حق با hwt اگه در بخش ماهواره مطرح كني سريعتر و بهتر جواب مي گيري . من تا حدي كه اطلاعات دارم جوابت رو مي دم :

1- منظورت از ورودي آنالوگ ، سيستمهاي آنالوگ قديميه يا tv tuner همين موج ها تلويزيون خودمون ؟ فكر مي كنم در هر دو مورد جواب منفي باشه . يعني يه همچين چيزي نداريم .

2-من چيزي تحت اين عنوان كه همه امواج راديويي بگيره نديدم ، ولي همونطور كه خودت مي دوني اكثر كارت هاي Tv الان موج fm رو مي گيرن .

3- نه دوست عزيز كارت tv‌ است ، اگه مدل كارت رو هم ببيني نوشته TV@nywhere Master ‌قيمت دقيقش رو ندارم ، ولي در محدود 30 تا 40 است و مشخصاتش هم مثل ساير كارتهاي tv است . اگه در مورد كارتهاي tv سوالي داشتي مطرح كن .

موفق باشي :)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
جكي جان ممنون.در ضمن هم مي خواستم نظرت رو درمورد كارتهاي Asus بدونم و اینکه کیفیت کپچرشون چه طوریه؟و هم اینکه این کارتهای اکسترنال رو اگه رو کامپیوتر های رو میزی نصب کنیم کیفیتش نسبت به کارتهای اینترنال فرق می کنه یا نه.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من با asus ها كار نكردم ، ولي winfast‌ها رو همونطور كه هميشه گفتم تضمين مي كنم .
بله اكسترنال ها رو براي كامپيوتر هاي روميزي هم مي توني استفاده كني . ولي كيفيتش نبايد فرقي بكنه . ولي بخاطر در دسترس بودن و از جهت اتصالات سيمها ، طبعا راحت تره . ولي مسلما با توجه به اختلاف قيمت دو برابر نمي ا رزه .

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
من خودم تا حالا از نزدیک با کارت تلویزیون کار نکردم و فقط یه سری مطالب در موردشون شنیدم می خواستم بدونم کیفیت تصاویرشون با تصاویر تلویزیون های خونگی واقعا چقدر فرق می کنه. اگه یک نمونه از تصاویر در حال پخش این کارتها رو هم بذارید ممنون می شم.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز پس چون تا حالا با اين كارتها برخورد مستقيم نداشتي ، بايد يه سري نكاتي رو بهت بگم .

دوست عزيز كيفيت اين كارتها با تلويزيون معمولي كاملا قابل قياسه است و فرق خاصي نمي كنه . ( البته نيازي به گفتن نيست كه بايد از يك آنتن خوب استفاده كني تا تصوير صافي داشته باشي )

در مورد capture تصاوير هم ، تنظيمات شما خيلي مهمه ، چه از لحاظ فرمت مورد استفاده و چه از لحاظ تنظيم نور، رنگ ، شفافيت و ...

البته كيفيت تصوير اصلي ات هم شرطه ،‌يعني ورودي تصوير شما تلويزيون ، ماهواره ، ويديو و.. باشه ، طبعا كيفيت تصوير نهايي هم فرق مي كنه .

به لحاظ كيفيت تصوير نمي توني فرق خاصي بين كارتها قائل بشي ( چند نمونه كارتهايي رو كه داشتم برات مي ذارم تا خودت ببيني ) ولي از لحاظ امكانات كارت ، تنظيمات ، طراحي سخت افزاري ، سرعت تيونر و ... با هم فرق مي كنن .

يك نمونه از All in Wonder :

attachment.php

يك نمونه از سري Prime30شركت life view

attachment.php

نمونه هايي از winfast :

نمونه اي از تصوير تلويزيون :

attachment.php

نمونه اي تصوير ويديو ( VHS ) :

attachment.php

تصوير ماهواره :

attachment.php

فایل های ضمیمه

• Leila02-winfast.jpg
    Leila02-winfast.jpg
    9.7 KB · نمایش ها: 1,260
  • pavarchin-05.jpg
    pavarchin-05.jpg
    33.1 KB · نمایش ها: 1,385
  • samira-all in wonder.jpg
    samira-all in wonder.jpg
    10.6 KB · نمایش ها: 1,432
  • shohreh -fly view.jpg
    shohreh -fly view.jpg
    8.1 KB · نمایش ها: 1,391
  • solati-03.jpg
    solati-03.jpg
    9.3 KB · نمایش ها: 1,287

suicide

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :)
من يه كارت تي وي زير 50 تومن ميخوام اينطور كه از خوندن اينجا دستگيرم شد بهترين انتخابم Winfast TV2000 XP Expert هست.اگه جواب مثبته ميشه بگيد ايا گارانتي و يا فروشگاه خاصي داره كه ازش بگيرم؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
با گارانتي آواژنگ و قيمت هم حدود 45 .

zoro21750

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من بالاخره خريدمش و از جكي خيلي ممنونم! چون راضي كننده بود (كارته!).
يه سوال بي ربط! :D
از اين ريموتش ميشه استفاده هاي ديگه هم كرد؟ مثلا چه ميدونم، يه برنامه باشه كه از ازش براي اجراي يه شورتكات بشه استفاده كرد!
مرسي.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
نه دوست عزيز اين remote فقط با نرم افزار خودش كار مي كنه ( كه قبلا در مورد قابليتها و امكانات بسيار خوب نر م افزارش صحبت كرديم ) ولي با نسخه جديد نرم افزار شما مي توني كامپيوتر رو خاموش و... بكني .

suicide

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون جكي عزيز.در ضمن خوشحالم ميبينم مدير شديد :cool:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام . دوستان من يه دونه كارت tv ليدتك دارم . هميشه از line in براي ضبط صدا استفاده مي كردم مي خواستم بدونم راه ديگه هم براي ضبط صدا با كيفيت بالاتر هست ؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
كيفيت نبايد فرقي بكنه ، ولي از طريق aux يا cd in روي كارت صوتي هم مي توني اين كار رو بكني .

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
جكي عزيز جان برادر من وقتي به aux وصل ميكنم صداي بسيار بسيار ضعيفي كه به سختي شنيده ميشه ازش مياد بيرون به نظرت اشكال از كجاست

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
علي جام من حتي all in wonder‌رو نيز همينطوري وصل كردم و صداي خوبي هم داشت . از اين كارت winfast‌ هم چندتاش رو تا حالا كار كردم هيچكدوم يه همچين وضعي نداشتن .

مادربردت چيه ؟

MN399

Registered User
لایک‌ها
1
كارتهاي capture معمولی برای تصاویر پال یا سکام هستند که این نوع تصاویر interlace هستند و یک خط در میان تصویر جارو می شود و دارای فرکانس افقی 15 تا 16 کیلوهرتز می باشند. تصاویر non-interlace (مانند تصاویر خروجی از کارت VGA) دارای فرکانس افقی 31 تا 32 کیلوهرتز می باشد و توسط کارتهای capture معمولی قابل دریافت نمی باشد. می خواستم بپرسم کسی کارتی در ایران در ایران می شناسه که این قابلیت رو داشته باشه؟ من برای کاربرد خاصی می خواهم یک تصویر با فرکانس افقی 31.25 کیلو هرتز را capture کنم.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
سوا دوم اينه كه من با كپچر برنامه ها رو ظبت ميكنم.ولي صدا نداره.مشكل چيه؟و چه كارهاي ديگري ميشه با كپچر كرد؟
اول : كارتت چيه ؟ سيمهاي مربوط به صدا رو درست وصل كردي ؟
دوم : ورودي صدا رو براي كارتت درست انتخاب كردي ؟

كارت كپچر براي ، انتقال تصاوير به روي كامپيوتر ديگه ، چه كار ديگه اي مي خواي باهاش انجام بدي ؟ دنبال چه كاري هستي ؟

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا كارتم shuttel هست.بعد من رفتم خريدم بهم درست توضيح نداد.من فقط يه سيم اسپيكر و يه سيم آنتن و يه سيم كنترل بهش وصل كردم.همين.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
سعيد جان ،‌يا بايد يك سيم از پشتش به line in ‌كارت صوتي وصل كني ،‌و يا از روي برد يك سيم به ورودي aux‌يا cd in‌ روي كارت صوتي ( اگه onboard‌است ،‌روي مادربرد ) وصل كني . تا شما بهش ورودي صدا ندي كه خروجي صدا بهت نمي ده .
اگه نتونستي بپرس .

موفق باشي :)

hmn

Registered User
لایک‌ها
1
آيا كارت كپچر بدون tv tuner هم هست؟
اگه هست ممنون میشم قیمت و مدلهاشو بگید

بالا