• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از saiedit :
سلام بچه ها 12DailyPro ميگه من ديگه به e-gold واريز نمي كنم بريد در stormpay حساب براي خود باز كنيد تا در آن واريز كنم.
کسی چیزی در این مورد میدونه؟

6600

Registered User
لایک‌ها
4
اینم از شانس بده ما ایرانیاست

حالا اون پولایی که در جریان هست یا اونایی که در حاله پندینگ هست پرداخت میشه یا نه؟:eek:

رسما بدبخت شدیم رفت پی کارش :(

:wacko: :hmm:

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه! پرداخت نمیشه! باید یه اکانت توی stormpay باز کنی...

babak azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب این یعنی چی یعنی اسکم دیگه:D

saiedit

Guest
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من در Stormpay يك حساب باز كردم با Proxy USA خيلي آسان
يك برنامه هست كه از قديم تو HDD من بود تا حالا كارم بهش نيفتاده بود خواستين يك جا UP ميكنم Download كنيد
فعلا مشكل چيزه ديگست
من ميرم تو Update payment processor شماره حساب stormpay رو ميدم ينتور ميشه اگر ممكنه راهنماي كنيد
با تشكر
220up.png

233fu.png

راستي بعد باز كردن حساب تو Stormpay يك مرگ بر آمريكا نسارشون كردم
با برنامه خودشون پوزشون رو زدم

6600

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از saiedit :
سلام بچه ها من در Stormpay يك حساب باز كردم با Proxy USA خيلي آسان
يك برنامه هست كه از قديم تو HDD من بود تا حالا كارم بهش نيفتاده بود خواستين يك جا UP ميكنم Download كنيد
فعلا مشكل چيزه ديگست
من ميرم تو Update payment processor شماره حساب stormpay رو ميدم ينتور ميشه اگر ممكنه راهنماي كنيد
با تشكر
220up.png

233fu.png

راستي بعد باز كردن حساب تو Stormpay يك مرگ بر آمريكا نسارشون كردم
با برنامه خودشون پوزشون رو زدم

اقاجان هر کی و دوست دارین یه کمکی بکنین
اگه این برنامه عملیه پس بی زحمت بزار ما هم دانلود کنیم
در ضمن در www.autosurfmonitor.com هم داره میره جزو اسکم ها و سقوط کرده و یوزرها در قسمت نظرات همه مخالفت کردن
:( :(

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من که رسما بدبخت میشم ولی من خوندم متنشو ننوشته به ایگولد نمیریزیم.گفته یه کم پرداخت این ماه دیر شده.

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا یکی بگه آخه این 12dailypro چرا این طوری کرده :thumbsdow

نمی شه ادم با یه چیزی راحت باشه :grrr:

دوستان نوشته بودید با پراکسی می شه در این stormpay ثبت نام کرد ... خب منم موفق به این کار شدم اما سوال اینه که اگه بفهمند ما با پراکسی ثبت نام کرده ایم ممکنه ما رو بن کنند !؟؟

در ضمن چطوری می شه این این حساب به ایگولد پول منتقل کرد ؟؟؟؟ آخه من در اسن سایت دیدم نوشته ما دیگه ایگولد قبول نمی کنیم :

E-gold No Longer Accepted
21-Dec-2005 13:00
At this time StormPay is no longer accepting e-gold payments as a deposit method to fund your StormPay account. Egold offers other "OutExchange" solutions on their website. Please visit those for assistance with your e-gold.

Thank you.

تروخدا یکی بگه من با پولم تو 12daily باید چه کنم دو روز دیگه موقع پرداخت من هست .... :wacko: :(

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hamedsullivan :
من که رسما بدبخت میشم ولی من خوندم متنشو ننوشته به ایگولد نمیریزیم.گفته یه کم پرداخت این ماه دیر شده.

دوست عزیز اگه به قسمت account setting در 12dailypro بروید می بینید که دیگه در قسمت paymet خبری از e-gold نیست و فقط stormpay را نوشته ......

:( :( :(

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Sahram :

دوستان نوشته بودید با پراکسی می شه در این stormpay ثبت نام کرد ... خب منم موفق به این کار شدم اما سوال اینه که اگه بفهمند ما با پراکسی ثبت نام کرده ایم ممکنه ما رو بن کنند !؟؟

در ضمن چطوری می شه این این حساب به ایگولد پول منتقل کرد ؟؟؟؟ آخه من در اسن سایت دیدم نوشته ما دیگه ایگولد قبول نمی کنیم :

At this time StormPay is no longer accepting e-gold payments as a deposit method to fund your StormPay account. Egold offers other "OutExchange" solutions on their website. Please visit those for assistance with your e-gold.

Thank you.

تروخدا یکی بگه من با پولم تو 12daily باید چه کنم دو روز دیگه موقع پرداخت من هست .... :wacko: :(
کلاه برداری توی روز روشن که ميگن همينه خب!:blink:
اميدوارم بتونی پولاتو خارج کنی.....

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
نمي خواد توي stormpay حساب باز كنين... بريد توي اين سايت https://www.emocorp.com و حساب باز كنيد اين Payment Processor جديد 12dailypro هست كه e-goldهم قبول ميكنه و ميتونين بعد از اينكه پول اومد توش به e- goldتبديل كنين...طبق اخرين گفته هايJohn شما بايد تا فردا دوشنبه صبر كنيد تا يك dept مخصوص اين كار باز كنن و يك ticket بفرستين و بگين كه تمام پول ها رو به EMO حساب شما بريزن :D

Please do not submit help tickets or phone calls regarding this matter this weekend. We will be opening a new dept. just for these customized requests on Monday and will expedite requests in order of expiration.

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saiedit :
آقا كسي نيست رو اين عكس توضيح بده چرا قبول نميكنه شماره حساب رو تغير بديم؟
من ميترسم اينم فيلم باشه راستيآقا برنامه رو امروز آپلود ميكنم!!
حساب stormpayشماره نيست بايد ايميل مورد استفاده رو بنويسيد...:rolleyes:

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Sahram :

Thank you.

stormpayرو هيچ جوري نميشه به چيزي تبديل كرد ( قانونش اينه ) براي دريافت پول هم 100 درصد دچار مشگل ميشيد چون ايران رو قبول نداره....

babak azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا دنبال چی هستید دیگه .؟ این اسکم شد رفت بابا ازینا------->:devil:

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر نمی رسه اسکم شده باشه هر چند که این کاری که کرده کم از اسکم نیست اما بهرحال با لاخره یه راهی باید باشه ؟؟؟ ببینم از دئوستانی که تو کار خرید و فروش پول الکترونیک هستند کسی نیست که بتونه مثلا این پول رو اون طرف دریافت کنه و این طرف به ایگولد ما تحویل بده ؟؟؟ این روش به احتمال خیلی زیاد کار سازه بشرطی که بعضی به فکر سواستفاده نیافتند و از آب گل آلود ماهی نگیرند ... بهرحال نباید اجازه بدیم این سایت ... پول ما رو بالا بکشه :hmm:

امیدوارم راه حل خوبی پیدا بشه بخصوص که ما ایرانیها تو این جور کارها استادیم :D

;)

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Sahram :
به نظر نمی رسه اسکم شده باشه هر چند که این کاری که کرده کم از اسکم نیست اما بهرحال با لاخره یه راهی باید باشه ؟؟؟ ببینم از دئوستانی که تو کار خرید و فروش پول الکترونیک هستند کسی نیست که بتونه مثلا این پول رو اون طرف دریافت کنه و این طرف به ایگولد ما تحویل بده ؟؟؟ این روش به احتمال خیلی زیاد کار سازه بشرطی که بعضی به فکر سواستفاده نیافتند و از آب گل آلود ماهی نگیرند ... بهرحال نباید اجازه بدیم این سایت ... پول ما رو بالا بکشه :hmm:

امیدوارم راه حل خوبی پیدا بشه بخصوص که ما ایرانیها تو این جور کارها استادیم :D

;)
اين همه توضيح دادم كه چيكار كنيد...:blink: خوب چرا توي https://www.emocorp.com/ حساب باز نميكنيد خيلي راحت از توي خود سايتش هم ميشه به e-gold تبديل كرد
في استروپي براي افراد Verify نشده خيلي زياده 5.9% حالا اگه بخواين تبديلشم بكنين كه بيشتر ميشه...:wacko:

6600

Registered User
لایک‌ها
4
خوب ایشون راست میگن اگه emo اضافه بشه دیگه مشکل حله چون ایران رو هم قبول داره
و راحت هم میشه پول و به ایگلدانتقال داد
در ضمن سایت اسکم نیست چون پرداخت داره و اعلام کرده پولهایی که باید به ایگلد پرداخت بشه میده و مشکلی نیست
فردا باید این قضیه emo معلوم بشه که به جای ایگلد میاد یا نه !!!

:eek: :f34r:

saiedit

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از 6600 :
خوب ایشون راست میگن اگه emo اضافه بشه دیگه مشکل حله چون ایران رو هم قبول داره
و راحت هم میشه پول و به ایگلدانتقال داد
در ضمن سایت اسکم نیست چون پرداخت داره و اعلام کرده پولهایی که باید به ایگلد پرداخت بشه میده و مشکلی نیست
فردا باید این قضیه emo معلوم بشه که به جای ایگلد میاد یا نه !!!

:eek: :f34r:

شما ميگيد يعني صبر كنيم به e-gold واريز كنه يعني واريز ميكنه اگه اينتور كه ميگيد هست صبر كنيم به نظر شما كي به e-gold واريز ميكند؟
-------------------------------------------------------------------
بچه ها سايت فقط يكي بود ديگه نميشناسيد؟

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نتونستم بفهمم در قسمت suppourt چطوری باید یه سوال جدید ایجاد کنم - ( منظورم نحوه ایجاد ticket جدید است ) ؟

از 6600 و EWP عزیز خواهش می کنم بیشتر در مورد EMO توضیح بدهند :blush:

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sahram :
من نتونستم بفهمم در قسمت suppourt چطوری باید یه سوال جدید ایجاد کنم - ( منظورم نحوه ایجاد ticket جدید است ) ؟

از 6600 و EWP عزیز خواهش می کنم بیشتر در مورد EMO توضیح بدهند :blush:
دوست عزیز سایت در حال حاضر سیستم تیکتینگ خودش رو غیر فعال کرده. البته اگر بخوایم تیکت جدید بفرستیم نه اینکه تیکتهامون رو چک کنیم . دلیل کارش هم این گذاشته که افراد برای کارهای خیلی معمولی و خصوصی هم تیکت میفرستند و این باعث ترافیک بالای سوالات میشه و نمیتوان به همهء آنها پاسخ داد. البته این فعلا موقتی است ولی میخواهند که با بوجود آوردن دپارتمان های مختلف و مخصوص نوع سوالات این مشکل رو برطرف کنند

در مورد دوستانی هم که نگران پرداخت پول به حساب ایگولدشون هستند نیز باید بگم که از فردا دوشنبه برنامه زمانی پرداخت به ایگولد اعضا را میگذارد و در نهایت تا 31 ژانویه پرداختها را انجام میدهد. البته من هم مثل شما امیدوارم که اینطور باشد. چون باید 270 دلار از این سایت بگیرم

بالا