• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از night_fire :
night fire دوست گرامی من خودم تازه شروع کردم و چطور چک ان را که ندارم بگذارم و می خواهم با کمک دوستان زیر مجموعه را افزایش دهیم تا درستی ویا نادرستی سایت معلوم شود و یک ثبت نام ساده و بدون در دسر و سریعی دارد و بنابراین به همکاری شماو تمام دوستان عزیز نیازمندم;)

babak azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره چه رمانتیک تعطیل شد :D

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از babak azad :
آره چه رمانتیک تعطیل شد :D
تعطیل کامل شد یا اینکه نوع پرداخت ها رو به stormpay تغییر داد؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
دوستان 1 خبر:

1_ یک ایمیل برای من رسیده از نوع ایمیلهای هک ایگولد , شما هم مواظب باشید که کلیک نکنید
عکسشو واستون میزارم.

فایل های ضمیمه

• E-gold HACHERS.JPG
    E-gold HACHERS.JPG
    101.2 KB · نمایش ها: 3

mh_amri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها , سایتی میشناسید که با عضویت پول به عضای حق عضویت می دهد .
مثل 4daily , 6dailysurf یا هرچیز شبیه که بشه پولو از خودشون دراورد
یک سوال: اصلا می صرفه که از خودشون پول درآری و بعد تو خودشون آپگرید کنی ؟

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نظر من نمی صرفه چون اگه حساب کتاب کنی می بینی پول اینترنت و تلقنی رو که میخوای صرف اینکار کنی میتونی مستقیما به ایگولدت بریزی و باهاش کار کنی هم سریعتره هم راحتتر

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من یه سوال دارم.اگه مثلا شما هنوز 5 روز تا اکسپایر شدن وقت داشته باشی و دوباره آپگرید کنی چه اتفاقی میافته؟
سود روزانه آیا بیشتر میشه یا وقت اکسپایر شدن دوباره تمدید میشه؟
ممنون.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی رابی وبلاگت خیلی عالیه.مطالب خیلی خوب و مفیدی داره.امیدوارم ادامه بدی و در کارت موفق باشی.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
سلام هادی جان

ممنون که به وبلاگ من سر زدید و تشکر از نظر لطفتون امیدوارم که بتونم مطالب مفیدتری ارائه بدم
تا جاییکه من اطلاع دارم اگر قبل از اکسپایر شدن دوباره آپگرید کنی روی سرمایه قبلی ات اضافه میشه مثلا اگه 5 دلار بوده و 5 تا هم آپگرید کنی سود روزانه ات رو بر حسب 10 دلار حساب می کنه فقط اون پنح تای اول زودتر اکسپایر میشه بعبارتی هر آپگریدی سررسید خودش رو داره ولی در محاسبه سود روزانه اکانت لول Level مهمه

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
تا جاییکه من اطلاع دارم اگر قبل از اکسپایر شدن دوباره آپگرید کنی روی سرمایه قبلی ات اضافه میشه مثلا اگه 5 دلار بوده و 5 تا هم آپگرید کنی سود روزانه ات رو بر حسب 10 دلار حساب می کنه فقط اون پنح تای اول زودتر اکسپایر میشه بعبارتی هر آپگریدی سررسید خودش رو داره ولی در محاسبه سود روزانه اکانت لول Level مهمه
خیلی ممنون.
به طور کلی شما این استراتژی را توصیه میکنید یا خیر؟

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
بستگی به این داره که چقدر به اون سایت اطمینان داشته باشید و دوره خروج از ریسک یا Break Even شدن جند وقت باشه
بعنوان مثال اگه سایت یک درصد سود بده یعنی 100 روز برای خروج از ریسک زمان لازمه پس باید اطمینان به اون سایت برای حداقل 150 روز باشه ( با حساب تاخیرهایی که در پرداخت هستت و دوره ای که سایت قبل از اسکم شدن دچار اختلال میشه )
یک راهکار مناسب اینه که در زمانی که ریسک کمتر هستش سرمایه گذاری بیشتری انجام بدیم و بعد از اینکه اصل سرمایه برگشت ( بعد از Break even) شروع به افزایش لول و آپگرید های حدید کنیم این آپگرید ها همیشه باید بخشی از سود حاصله باشند نه اینکه تمام سود رو دوباره سرمایه گذاری کنیم

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از Roby :
بستگی به این داره که چقدر به اون سایت اطمینان داشته باشید و دوره خروج از ریسک یا Break Even شدن جند وقت باشه
بعنوان مثال اگه سایت یک درصد سود بده یعنی 100 روز برای خروج از ریسک زمان لازمه پس باید اطمینان به اون سایت برای حداقل 150 روز باشه ( با حساب تاخیرهایی که در پرداخت هستت و دوره ای که سایت قبل از اسکم شدن دچار اختلال میشه )
یک راهکار مناسب اینه که در زمانی که ریسک کمتر هستش سرمایه گذاری بیشتری انجام بدیم و بعد از اینکه اصل سرمایه برگشت ( بعد از Break even) شروع به افزایش لول و آپگرید های حدید کنیم این آپگرید ها همیشه باید بخشی از سود حاصله باشند نه اینکه تمام سود رو دوباره سرمایه گذاری کنیم
به نظرم اگه شما یه سایت مونیتورینگ راه بندازی کارت میگیره! به نظر من حتما این کارو بکن، چون افرادی با اطلاعات شما کم پیدا میشه! از موقعیت اسفاده کن!

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از میلاد :
به نظرم اگه شما یه سایت مونیتورینگ راه بندازی کارت میگیره! به نظر من حتما این کارو بکن، چون افرادی با اطلاعات شما کم پیدا میشه! از موقعیت اسفاده کن!

میلاد جان شما لطف دارید, ممنون.

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
رابي جان من وبلاگتو خوندم!!! خيلي جالب و پر محتوا بود!!
موفق باشي!!

saiedit

Guest
لایک‌ها
0
سلام بچه ها از اين 12DP خبري هست يا نه؟

ruiner_zer0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در حال حاظر 12 دیلی پرو 200 هزار تومان پول من رو خورد که همش قرضی بود:eek: من از فردا می خوام برم کوچه خیابون دنبال کار :hmm: ما ها توی این ایران باید بمیریم و بسازیم از ما بهترون پول در بیارن حال کنن:eek:

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
رابي منم وبلاگت رو خوندم خيلي عالي و مفيد بود
موفق باشي :)

diba777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)
سلام
يك سايت عالي كه مي تواند جايگزين مناسبي براي 12ديلي با شد.
اگرامتحان كنيد مي بينيد كه از12ديلي هم بهتراست.
حداقل حق عضویت فقط 1 دلار
سود 8% برای 25 روز یعنی بعد از 25 روز پول شما دو برابر میشود
شانزده سورف 8ثانيه اي در روز
مینیموم پای اوت هم ندارد( يعني براي گرفتن پول لازم نيست پولتان به مبلغ مشخصي برسد ) و در روز های دوشنبه وسه شنبه می توانید در خواست بدهید بین شنبه تا سه شنبه هفته بعد پرداخت می کند.
http://www.s-swot.com/?ref=4039

live

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام این یه سایت بسیار عالی در زمینه surf که حدود 1 ساله داره کار میکنه و سر وقت پولو میده !

مینیمم آپگرید 1 دلار می باشد
روزانه 8 درصد برای 25 روز
مینیمم پرداخت ندارد و هر سه شنبه می توانید در خواست بدهید و 5 روز بعد به ایگولد پرداخت می کنه
برای عضویت روی لینک پایین کلیک کنید

www.s-swot.com/?ref=2386

این هم لینک مونیتورینگش
http://www.autosurfmonitor.com/index.php?a=details&lid=843
در وضیت پرداخت می باشد

بالا