• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی فروم که صحبت از یه سایت جدید توسط یه گروه دانشگاهی هست ولی تو E-mail گفتند که در صورت پرداخت نشدن مبالغ به [email protected] only میل پولتون رو در خواست کنید (هر چی اکانت E-gold - Emo- Storm دارید براشون بفرستسد)

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم متن E-mail :
1. Upgrades and Stormpay
We have become aware that 12dp StormPay upgrades seem to have been disabled by Stormpay sometime this evening.
We have yet to receive any notification from them this evening as to why this has happened. We have attempted to contact them directly without success.
We would like to be optimistic in our hopes that this is a technical glitch of some sort. We will keep you updated here as we know more. But it will likely be the morning before we get any response from them.
2. Missing Payments in Stormpay
The support staff is working very hard to get all missing payments resolved. However due to the latest update from Stormpay, we will need time to allow a resolution and then process these payments. Your patience as we try to process your payment is appreciated. If you have not received payment then please submit an email to [email protected] only ONCE and we will process your payment as soon as we are able to process them.
Please do not submit a ticket to the ticket system concerning the missing payment you have submitted to the [email protected] mailbox. Once again, thank you for your patience as we try to resolve all member support matters.
3. Stormpay and Compounded Payments
There are still a handful of remaining Stormpay and Compounded to StormPay payments to be made for expiration 1/23.
We were to complete those payments last evening on 2/1, but were unable to due the the unexplained hold on our StormPay account. We hope to have news regarding this recent event and an updated payment schedule for all withdrawals tomorrow morning after we speak with our contacts at StormPay.
We ask for your patience as we are working to get all tickets resolved.
Please only reopen the ticket if your ticket does not fall into any of the categories above. Again thank you for your patience and for contacting the customer support team.​

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معلوم بود که نمی خواد پول بده :hmm:
حتی کیوون هم نمی تونست ازشون پول زور وگیره :p
من که چشمم آب نمی خوره دیگه کسی پولش رو از 12 بگیره ...

بیخیال ...
تنتون سلامت باشه پول فدای سرتون :rolleyes:

شادباشید
شب خوش

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از Sahram :
معلوم بود که نمی خواد پول بده :hmm:
حتی کیوون هم نمی تونست ازشون پول زور وگیره :p
من که چشمم آب نمی خوره دیگه کسی پولش رو از 12 بگیره ...

بیخیال ...
تنتون سلامت باشه پول فدای سرتون :rolleyes:

شادباشید
شب خوش

حالا نمی خواست اینقدر به صراحت بگی:(
از همون اول که ایگولد رو حذفش کرد فهمیدیم که دیگه scam شده :f34r:
ولی بذار دلمون خوش باشه:lol:
هر که خربزه بخوره پای لرزش هم باید بشینه:wacko:
اما این تجربه تلخی بود که از این به بعد یادمون باشه که دیگه همه سرمایه مون رو تو یه سایت هر چند معتبر نگذاریم وگرنه...!!:p

این هم سایت معروف سالید اینوستمنته که 8 سال است واقعا داره کار میکنه کاشکی من عوض 12 دیلی همه پول بی زبونمو گذاشته بودم تو این سایت.

وخای وخا, نوخای دیگه باید قید هر چی سرمایه گذاری تو اینترنت رو بزنی. believe it

اطلاعات بیشتر:

در مورد سالید اینوستمنت:

این سایت در چهل مانیتورینگ عضو است

واقعا احتیاج به تبلیغ ندارد.

8 سال است دارد کار می کند و به موقع پرداخت می کند.

http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro

شما که ميخواهید اطلاعات بيشتري درباره ساليد اينوستمنت داشته باشید

اين نتيجه سرچ و جستجوی من در مورد وضعيت دومين اين سايت در اينترنت از طريق يكي از جستجوگرهاي دومين است.

همينطور كه ميبينين دومين اين شركت تا سال ۲۰۱۱ رزرو شده و از سال ۱۹۹۸ هم ثبت شده است.

Jungle Ventures Ltd / Solid Investment
Castillo Estate #B15
13 Miles Northern Highway, Belize Cit Central America
BZ

Domain Name: SOLIDINVESTMENT.COM

Administrative Contact:
Sam Colins [email protected]
Solid Investment
Castillo Estate #B15 13 Miles Northern Highway
Belize City, Belize
BZ
Phone: +1(814) 414-0264
Fax: +1(814) 253-7407
Technical Contact:
Solid Investment
Belize City, Belize
BZ
Billing Contact:
Solid Investment
Belize City, Belize
BZ

Record updated on 2005-12-24 13:39:34
Record created on 1998-08-07
Record expires on 2011-08-06
Database last updated on 2005-12-25 01:48:47 EST

بايد بگم من عضو ۱۲ ديلي هستم و سايت فوق العاده اي است.منتها فعلا روي اين سايت متمركز شدم چون این سایت واقعا جدا از اغراق فوق العاده تر است وچون فكر ميكنم تا حد امكان من رو قانع كرده است.
برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید ممنون:.

سالید اینوستمنت هر روز ایمیلی با عنوان مثلا Profit Statistics for January 27, 2006 SIمیفرستد که نمونه آن را که برای من آمده است در زیر می بینید :
Dear Investor,

Below are your daily account statistics.

Date: January 27, 2006, 7:08 pm (GMT).

NEW ACCOUNT PRINCIPAL: $650.00
COMPOUNDED PROFIT: $11.7

PROFIT: $0
CURRENT COMPOUNDING RATE: 100%
CURRENT PLAN RATE: 1.8% daily
NUMBER OF REFERRALS: 4
To get maximum return you should use 100% compounding rate.

Thank you for the opportunity to serve you,
Solid Investment Team

IMPORTANT: RARELY OUR WEBSITE MAY BE UNAVAILABLE AS A RESULT OF DDOS
ATTACKS.
PLEASE BE INFORMED THAT YOU CAN ALWAYS GET THE LATEST NEWS FROM US ON
THIRD-PARTY
FORUMS SUCH AS: WWW.TRUSTX.COM

همونطور که میبینین کامپوند پروفیت مقدار سودی از سرمایه دیروز شماست که به سرمایه اولیه اضافه میشه و سود روز بعد شما رو افزایش میده.البته بعد از اینکه عضو سایت شدن و پول واریز کردین درصد اون رو میتونین مشخص کنین.مثلا درصد کامپوند من 100 درصد است.اگه درصد کامپوند من 50 درصد بود 5.85 دلار از سود پول دیروز به سرمایه اولیه اضافه میشد و سود کامپوند شده من5.85 دلار بود که سرمایه دیروز من رو به 638.3 میرسوند و نصف دیگه اش یعنی 5.85 بعدی به عنوان سود من بود که میتوستم درخواست ارسال اون رو به حساب ایگولدم بدم و این کار بعد از حداکثر 12 ساعت کاری انجام میشد
سالید اینوستمنت هر روز به جز روزهای شنبه و یکشنبه که سودی پرداخت نمی کند ولی باز هم خیلی خیلی مفید است
قابل توجه همه عزیزان,سالید اینوستمنت در ۵۷ مونیتور خودش رو ثبت کرده.
برای دیدن لیست مونیتورها http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro
سربزنیندو بعدش برین تو قسمتrating .

انقضا بعد از گذشت 7 ماه معادل 170 روز کاری. (البته سایت تضمینی است زیرا 8 سال است دارد فعالیت می کند.)

دقت کنید این سیستم هر روز 1.8% از سرمایه اولیه تان را به شما پرداخت می کند(بغیر از روزهای تعطیل رسمی شنبه و یکشنبه)
example: من 650 دلار گذاشته ام و هر روز 11.7 دلار دریافت می کنم.

minimum cash out : ندارد , هر مقدار از سودتان را که لازم داشته باشید بعداز 12 تا 24 ساعت به شما پرداخت می نماید.

سود 1.8%: فکر نکنید که اصلا صرف نمیکند به این نکته دقت کنید که دارای حالت کامپوند نیز می باشد.
example: بنده 650 دلار گذاشته ام و در حالت کامپوند 100%(1.8% روزانه) قرار داده ام , بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) به من 13490.37 دلار پرداخت می کند.
example 2: تصور کنید شخصی1001 دلار در این سایت سرمایه گذاشته است , در حالت کامپوند 100 % بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) میشود 47785.56 دلار .(البته می دانید که از 1000 به بالا روزانه 2.3% سود تعلق میگیرد)

اپگرید ها: 10$ است.

از لینک http://www.solidinvestment.com/calc.php می توانید مقدارتان را به سایت داده (در صد کامپوند و روز و مقدار سرمایه) و سایت محاسبه کرده و مقدار سود را دقیقا برای شما محاسبه می کند.
ببخشید ولی اگر باورتان نمی شود بهتر است باورتان بشود.

به موقع و دقیقا سر وقت پرداخت می کند.

اگر سوالی بود در خدمت گذاری حاضرم.

لینک refferal من:

در مورد وسکو اینوستمنت:

http://vascoinvestment.com/?ref=kamali45

در حقیقت همانند سالید اینوستمنت است با این تفاوت که 1.9% روزانه سود می دهد.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
اينم يه سايت سورف كه مدتيه خيلي منظم داره كار ميكنه.:)
براي 11 روز روزي 11% سود ميده.ميشه كلا 121% .
ماهي يكبار هم ميتونيد درخواست دريافت پول بدين.
ايگلد رو هم قبول داره.يه راي گيري هم بين اعضا راجع به ايگلد يا استرم پي كرده كه راي ايگلد بيشتر بوده! مثل 12 ديلي براي خودش تغيير نداده...
توي سورف مونيتور هاي معتبر هم در حالت پرداخته.
اينم آدرس: http://www.11xu.com/?ref=6437

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hosseinpro :
حالا نمی خواست اینقدر به صراحت بگی:(
از همون اول که ایگولد رو حذفش کرد فهمیدیم که دیگه scam شده :f34r:
ولی بذار دلمون خوش باشه:lol:
هر که خربزه بخوره پای لرزش هم باید بشینه:wacko:
اما این تجربه تلخی بود که از این به بعد یادمون باشه که دیگه همه سرمایه مون رو تو یه سایت هر چند معتبر نگذاریم وگرنه...!!:p
...
این هم سایت معروف سالید اینوستمنته که 8 سال است واقعا داره کار میکنه کاشکی من عوض 12 دیلی همه پول بی زبونمو گذاشته بودم تو این سایت.
...
...

دوست عزیز
مواظب باشید منم اول داشتم گول سابقه 8 ساله این سایت سالید اینوستمنت رو می خوردم اما کمی سرچ کردم و دیدم نظرات منفی درباره سابقه این سایت کم نیست برخی از اونها رو می توانید در http://talkgold.com/forum پیدا کنید .

این که می گه 8 سال سابقه داره گفته می شه که دروغه و چند ماه بیشتر نیست اومده و قبلا هم با اسم دیگری بوده و آدرس و اسم شرکت اون هم درست نیست و خلاصه همش الکی ... پس خیلی مراقب باش . البته فعلا داره خیلی خوب کار می کنه اما مگه 12daily نبود یا مثلا fastmarket .... مطمئن باش اینم بزودی اسکم می شه

حداقل پولت رو از حالت کامپوند خارج کن و روزانه سودت رو به ایگولدت بریز تا اگه یه روز دیدی رفته خیلی غصه نخوری ...
اگه هم باقی موند و اسکم نشد !!! ( که بعیده ) حداقل ریسک نکردی ...

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم E-mail جدید از 12DP:
We will post news items as we have more information. Should the site need to be taken down for any reason as a result of these matters, you can still contact us by fax if needed. 1-866-308-0133
حالا حالا ها از رو نمیره ...
یه چند نفر لطف کنن فکس بفرستن یا با E-mail ازشون پول زور بخوان بعد نتایج رو گزارش بدهند.

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از Sahram :
دوست عزیز
مواظب باشید منم اول داشتم گول سابقه 8 ساله این سایت سالید اینوستمنت رو می خوردم اما کمی سرچ کردم و دیدم نظرات منفی درباره سابقه این سایت کم نیست برخی از اونها رو می توانید در http://talkgold.com/forum پیدا کنید .

این که می گه 8 سال سابقه داره گفته می شه که دروغه و چند ماه بیشتر نیست اومده و قبلا هم با اسم دیگری بوده و آدرس و اسم شرکت اون هم درست نیست و خلاصه همش الکی ... پس خیلی مراقب باش . البته فعلا داره خیلی خوب کار می کنه اما مگه 12daily نبود یا مثلا fastmarket .... مطمئن باش اینم بزودی اسکم می شه

حداقل پولت رو از حالت کامپوند خارج کن و روزانه سودت رو به ایگولدت بریز تا اگه یه روز دیدی رفته خیلی غصه نخوری ...
اگه هم باقی موند و اسکم نشد !!! ( که بعیده ) حداقل ریسک نکردی ...

نه دوست عزیز شما اینطور به همین راحتی نتیجه گیری نکنید لطفا .

خوب اگر شما بیشتر دقت کنید می بینید که این نظرات منفی به علت این است که این افراد هنوز خبر ندارند و اطلاعات سایت را در مورد عدم پرداخت سود در روزهای غیر کاری مطالعه نکرده اند و تا می بینند که یک روز (غیر کاری) پرداخت نشده سریع سایت را scam اعلام می کنند بعد وقتی متوجه میشوند که اشتباه از خودشان بوده که دیگر دیر شده و نظرات اشتباهشان قابل تغییر نیست و تعدادی دیگر نیز قصد داشتند که سر سایت کلاه بگذارند که سایت زود متوجه شده و حساب متقلبها را بسته است و این افراد نیز جهت تلافی کردن سایت را دزد تلقی میکنند در صورتی که خودشان دزد بودند.عده ای دیگر نیز از رقبا هستند که متاسفانه برای سود بیشتر نامردی کرده و قصد scam جلوه دادن سایت را دارند که این مطلب را نیز خود سایت متذکر شده است.
sahram جان یک نکته دیگر هم این است که این سایت تا سال 2004, minimum سرمایه گذاری اش 10,000 دلار بوده است که از سال 2004 به 10 دلار ارتقا یافته است.

http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro بهترین سایت, واقعا نیاز به تبلیغ ندارد .این سایت از همه نظر برای سرمایه گذاری مناسب است.

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hosseinpro :
نه دوست عزیز شما اینطور به همین راحتی نتیجه گیری نکنید لطفا .

....
....

http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro بهترین سایت, واقعا نیاز به تبلیغ ندارد .این سایت از همه نظر برای سرمایه گذاری مناسب است.

:rolleyes:

hosseinpro عزیز

اتفاقا هیچ شکایتی مبنی بر عدم پرداخت یا حذف آی دی افراد از این سایت نشده ( یا حداقل من ندیدم ) اما فقط چند جا دیدم درباره سابقه اون هشدار دادند که 8 سال نیست ...

امیدورام واقعا همین طور باشد که شما می گویید اما من تجربه بدی با Fastmarket.com داشتم . اون سایت ظاهرش حتی از solidinvestment هم خیلی رسمی تر و باکلاس تر بود ... گواهی ثبت شرکت رسمی داشت .. چند تا تلفن .. فکس و ... اما رفت ... خیلی راحت تر از اونی که فکر ش رو بکنی رفت ... :eek:

خلاصه این جور سایتها جای ریسک کردن نداره و بهتره آدم باهاشون طوری رفتار کنه که اگه اسکم شد زیاد ضربه نخوره ... برای همین پیشنهاد کردم حد اقل سودتون رو روزانه برداشت کنید ...

همیشه شاد و موفق باشید
;)

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از Sahram :
:rolleyes:

اتفاقا هیچ شکایتی مبنی بر عدم پرداخت یا حذف آی دی افراد از این سایت نشده ( یا حداقل من ندیدم ) اما فقط چند جا دیدم درباره سابقه اون هشدار دادند که 8 سال نیست ...

مرسی از راهنماییت sahram عزیز ولی ..:happy:

بنده به این سایت به تجربه و تحقیق و ... مطمئن هستم که کامپوندش رو 100% گذاشتم و عقیده دارم که در همین حالت نگهدارم:cool: .
اگر بیشتر دقت کنی می بینی که کسانی که not piad زده اند اغلب در تاریخی است که ان روز تعطیل(روز غیر کاری) است.
این هم اطلاعات تکمیلی 1998 تا 1Feb 2006
لطفا این مطلب را بخوانید و دوباره نظرتان را بیان کنید:rolleyes:
امیدوارم در همه مراحل زندگیتان(ائم از سرمایه گذاری هایتان, کسب و کارتان , درسهایتان , خانوادگیتان,...) موفق باشید.
Feb 1, 2006 - Dear Investors,

Here are some updates at our "Help" section.

Q. If I deposit 100 USD and let it compound and reach 1001 USD balance, my Payout rate will be changed?
A. No, Payout rate is counted according to total deposits. Compounded profit is not treated like deposit

Q. What is 170 days?
A. 170 days - it's approximate business (paying) days in 7 month investment Term.

Q. After 7 month can I get my money back?
A. Yes, principal is refunded. After 7 month you can reinvest for another 7 month, withdraw a part or total balance.

Q. When can I get compounded profit?
A. Compounded profit is added to principal and will be available when 7 month term will pass.

Q. If I add more deposits how they are treated?
A. All additional deposits are added to initial and are treated as one, start counting 7 month investment from the date of initial deposit.

Q. Are there any limits for compounding?
A. Yes, it's 1 Million USD for investments under 100,000 USD and 50 Million USD for investments larger than 100,000 USD.

Q. Do you pay from Monday to Friday?
A. Yes, we do not pay on weekends (Sat and Sun)

Q. Do you provide phone support?
A. Yes, but only for VIP investors

Q. Who is VIP investor
A. A member who invested at least 20,000 USD for 7 month, or 100,000 USD for several month.

Q. Can we meet with you?
A. Yes, if you are a VIP or was referred by VIP investor.

Q. What are Payout rates for investment larger than 20,000 USD?
A. PLEASE NOTICE: Account updating process is manual for such amounts.

20K - 30K 3.2% daily
30K - 50K 3.4% daily
50K - 80K 3.6% daily
80K - 100K 3.8% daily
Plus 0.2% if compounded.
100K+... 4% daily (5% compounded)

Q. Do you accept Stormpay?
A. NO, and we won't accept it, please do not mail us about it.

Discuss on forum here: http://www.ecurrencyforum.com/showthread.php?t=1205

(please register here: http://www.ecurrencyforum.com/register.php)

Jan 31, 2006 - Dear Investors,

This is to confirm that we have solved all problems with E-bullion and you can use it is now. I remind that you can deposit and withdraw via e-bullion anytime and any amount you wish.

To protect your e-bullion against thiefs please order CRYPTOCard. In this case your account will be 100% secured and you will never lost your money.

Jan 25, 2006 - Dear Investors,

Today we have cancelled using E-bullion as an alternative payment processor. Hackers and spammers sent our forged emails that looked as if they came from us to send viruses from our name.

Below you can read official reply from owner of E-bullion Mr. Hamilton:

"Here is the current situation. I have been dealing with an account holder that has recently been ripped off to the tune of $11,000, via a trojan/keylogger on her system. Upon dealing with her today to perform somewhat of a forensic analysis, she mentioned to me some emails that she has received from [email protected]. Of the three she received, two of which had malicious content contained within. One had a file called SI.exe, which is tagged as a keylogging trojan...the other was a link to a site which contained the WMF exploit recently publicly disclosed by Microsoft."

We would like to say that we have nothing to do with this and we are always open to help in the investigations.

We were asked to stop accepting e-bullion, so today we had to remove it from our system.

Our CEO Sam Colins kindly asks you not to send emails to e-bullion regarding this case as we fully understand E-bullion's position. We offered to help in the investigation and even compensated for the stolen $11,000. We think we will be able to resume using e-bullion in the future.

PLEASE NOTE THAT:

1. Your funds with us are safe and we continue paying as usual.
2. If you have only an e-bullion account with us please open a FREE e-gold account and start getting your withdrawals in your e-gold account. To change your e-gold account number in your SI account details please contact me providing the following information:

a) username
b) e-mail address you have used at registration
c) e-bullion account you have provided at registration.
d) phone number where we can call for you to confirm.
e) You may also be required to provide the scan of your ID.

SECURITY ISSUE:

NEVER open any attachments if you receives them from our name. This is an example, one member received this email from our name:

"SUBJECT: Security of your account.

Dear Sirs,

Please open the attached file. For the security of your passwords.

Best of Regards,
Rafael Sosa
Solid Investment Support"

A virus was attached.

NEVER OPEN SUCH FILES!

We will never send you an .exe or .rar (.zip) file.

Even if it is a reply to your feedback, please note that we will never send you any attachments.

The only files we can send you are our Certificates in the PDF format.

Jan 24, 2006 - Dear Investors,

We are glad to announce that we have opened a new public forum.

Please visit: http://www.ecurrencyforum.com/forumdisplay.php?f=55

You can now post there your opinion and share information with other members.

Please register before you could read it: http://www.ecurrencyforum.com/register.php

Rafael Sosa,
SOLIDINVESTMENT Support Team

Jan 14, 2006 - As we promised we have successfully added e-bullion at our system. Now you can make deposits, withdraw profit using your e-bullion account.

- If you are already registered, it is allowed to fill out e-bullion account once. You have to login at your SI account and go to "Profile" menu to update your e-bullion account.

- If you are a new member you will have to put e-bullion account when you register.

DEPOSITS:
If you wish to make a deposit via e-bullion, please check "via E-bullion" and click "Deposit" button. If you won't check "via E-bullion" deposit will be made via e-gold as usual.

WITHDRAWAL:
Before you make a withdrawal request you will have to choose how you wish to get paid, via e-bullion or via e-gold. In this case simply check proper option.

If someone will put wrong e-bullion account at your profile, you will need to contact our support stuff with the following information:

- username
- e-gold account
- registered e-mail with us
- name
- phone number were we can reach you

In some cases we can ask for additional personal info to verify your ID.

Dec 31, 2005 - We would like to wish you all the best in a New Year. Let's all your dreams come true.

Our stuff will be out of the office till 2th of January, due to non-working days next payout will be completed on 3th of January.

Dec 24, 2005 - We would like to inform you that that many of the so-called Ponzi HYIPS that have been working for quire a long time and may have gained your trust have ceased operation due to recent problems with e-gold.

Many of our older investors who have been with us for quite a long time are now having problems with such large HYIPS as VAOL Investment and Fast Market. Thus, we recommend you to refrain from investing into large and well-known HYIPs till next year so as to keep your funds safe. We surely understand how difficult it is to lose hard-earned money. We expect that over 10 large and old HYIPs will be closing in the near future, but we cannot let you know which ones so as not to cause panic. We know this from some of our customers who have invested large amounts into these HYIPs so as to diversify risks, and now they are not paid even though these HYIPs continue to pay investors with relatively small account balances. We have been working since 1998 and have seen such cases very often. Investors simply lost their funds. Therefore, we think that you need to refrain from investing into large HYIPs for a while.

Probably this is not the best newsletter to receive before Xmas and New Year, but you'd better be on the look out and stay away from such investment projects for a while.

Dec 23, 2005 - We would like to wish all of you Merry Christmas and a Happy New Year. May God bless your family and have a safe holiday.

Dec 21, 2005 - If have you ever received an e-mail (reply from our name) were we ask to send funds directly to any account (e-gold, e-bullion or other), please do not send any funds directly use only our website to make a deposits.

The problem is that a new viruses may control your PC and forward your mails to the hackers mail server, and they reply from our name and ask you to send funds directly and not to use our webiste.

For a secure conversation please use our feedback form on the website it's: http://www.solidinvestment.com/feedback.php. Please use it even if you want to reply, in that case it will be 100% secure and you will receive an answer from us.

Dec 19, 2005 - This mail is to notify that www.e-gold.com website is back online. We want to remind that even if e-gold website will be down or for any reasons it will be closed, your funds are secured with us. You can get it back by many ways (bank wire, check, credit card etc).

Dec 17, 2005 - Today we have more than 20,000 registered members. We would like to thank you for your trust in us. We are doing our best to provide you with the best service possible. We would like to inform you that we will not be making interest payments on Dec 25, 26 and 31 and also on Jan 1 and 2 due to Christmas and New Year. We also have a good news for you. Now you can use our Profit Calculator located at: http://www.solidinvestment.com/calc.php

Nov 23, 2005 - Dear Investors, During the last 7 days our website has been under a heavy DDoS attack (Distributed Denial of Service attack). Over 100,000 infected PC are attacking us. Be sure, we are fighting this attack off successfully. But still some of you may have met certain difficulties trying to access our website. Today we introduced an additional verification system on our website. When accessing our website you will see an invitation to enter www.solidinvestment.com. You will also be asked to click on a special link. Please click on this link and after that you will be able to access our website hassle-free. I would like to assure you that this attack will not have any effect on our successful investment performance. This is just a temporary inconvenience caused by scammers. Yours sincerely, Sam Colins CEO and President Solidinvestment Group

Nov 18, 2005 - Today we had an unplanned server upgrade. Due to this you were not able to access your accounts during several hours. Please be sure it is just an unplanned upgrade. We strongly recommend you to access your accounts and CHANGE YOUR ACCOUNT PASSWORD for security reasons. Sorry for the inconvience caused.

Oct 26, 2005 - We started translating our website into different languages. Our rating page has been updated. Now you can see that many hyip ratings monitor our payouts.

Oct 6, 2005 - The opinion poll has shown that we need to start registering on all major ratings. Therefore, we have introduced the referral system. Learn more in our 'Help' section.

Sep 17, 2005 - Hurricane Katrina has impacted lives of millions, but, luckily, it had no impact on our business. We have donated over $100,000 to relief effort.

Sep 03, 2005 - We are conducting an opinion in the effort to find out whether we need to register on public HYIP ratings.

Aug 23, 2005 - We have decided to suspend phone support for some time as the average number of calls per day exceeds 1000. Please send all your questions via feedback or fax. We reserve the right to communicate with our members by phone whenever we deem it necessary.

Jul 02, 2005 - The total amount of managed funds has exceeded $6M.

May 02, 2005 - We have been under a heavy DDoS attack for a few days now. Our technical department is working hard to fight off the attack. We admit that our website may be unavailable during the next 24 hours. All the interest payments were made on time. Please visit independent forums to learn the latest news.

Apr 17, 2005 - We have added a new feature called 'Transfer to Principal' that allows you to re-invest your interest more efficiently. To get more information on this, please read our 'FAQ' section.

Feb 27, 2005 - We have increased interest rates since the number of investors and total amount of funds under our management has grown.

Dec 26, 2004 - We wish Merry Christmas and a happy New Year. We wish you all the best in the coming year.

Dec 15, 2004 - Our investment project went online. You can now access your fully automated online accounts. We can now guarantee your complete anonymity. Please refer to 'Help' and 'About' sections for more details.

December 2004 - We open a new company. It will represent our fund in the web. Over 300 new members registered accounts with us during December.

April 2004 - In SOLID INVESTMENT launched 2 new Plans, very attractive for new investors. Our Internet subdivision becomes a separate independent entity. It is designed for those customers who need complete anonymity and high returns. This is made possible due to offshore jurisdiction of our fund.

2004 - The year started with broadly positive equity markets and bright global economic prospects. SOLID INVESTMENT expects that 2004 will be a good year for equities with synchronous growth in both USA, Europe and Japan.

2003 - Referral program was introduced. The interest rate is increased to 1.5% daily. The continue working with e-gold and stop using Paypal.

2002 - Was the year of many changes. We are watching public HYIP market closely. We witness several due diligence services scamming a lot of people. OSgold payment processors runs off with customers' funds. Luckily the amounts we held in OSgold were not significant and it did not have any negative effect on us. 2,000 new accounts were opened.

2001 - Over 700 new customers have registered with us. The total assets under management has grown to $21M. We are still working on a private basis. Minimum deposit amount was reduced to $10,000. We started working with such online processors as PayPal, E-gold and OSGold.

2000 - Our fund went online. Our private customers now have online accounts. We are looking for a secure online payment processor for convenient and speedy transfer of funds to our investors.

1999 - We have strengthened our positions on the market. This year we have made it more attractive for our investors to lend money than to save up.

1998 - SOLID INVESTMENT was founded by a group of traders, bankers and financial experts with a start-up capital of $9.8M. It was intended for individual and corporate investors aimed at getting high income.

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hosseinpro :
مرسی از راهنماییت sahram عزیز ولی ..:happy:

بنده به این سایت به تجربه و تحقیق و ... مطمئن هستم که کامپوندش رو 100% گذاشتم و عقیده دارم که در همین حالت نگهدارم:cool: .
اگر بیشتر دقت کنی می بینی که کسانی که not piad زده اند اغلب در تاریخی است که ان روز تعطیل(روز غیر کاری) است.
این هم اطلاعات تکمیلی 1998 تا 1Feb 2006
لطفا این مطلب را بخوانید و دوباره نظرتان را بیان کنید:rolleyes:
...
...

hosseinpro عزیز بازم سلام

منم دوست دارم جایی باشه که پولم رو زیاد کنه و بتونم بهش اطمینان کنم . اما در عمل و تجربه فهمیدم این سایتها هر چقدر که رنگ و لعابشون بیشتره - بیتشر یه جای کارشون می لنگه ...

دوست عزیز نمی خوام در کارشما دخالت کنم .. هر کسی آزاده هر جور که دوست داره پولش رو سرمایه گذاری کنه اما فقط خواستم اون چه رو که می دونم بگم ... خیلی چیزها از همین تالارهای گفتگو یاد گرفتم و انصاف حکم می کنه منم آنچه را که می دانم به دیگران بگویم تا دین خودم رو تا جایی که می تونم ادا کرده باشم ...

در ضمن قانون عدم قطعیت را هرگز و هرگز فراموش نکنید ... هر چقدر هم که بچیزی مطمئن باشید بازم جایی برای این قانون باز بگذارید . ( البته اینو همیشه به خودمم می گم ... )

در ضمن این متن را هم خواندم ... بله خوب تبلیغ خود سایتشون هست و مشکلی نداره ... مشکل اصلی سر اینه که تا کی پابرجا خواهند ماند ؟ برای همین که اطمینان الکی به من و شما بدهند می گویند 8 ساله هستیم ... ( ولی بازم قضاوت در این مورد به عهده خودتان :) )

من که دیگه رسیک نمی کنم و پولم رو توی هیچ سایتی نخواهم گذاشت ...

من هم برای شما هم زندگی خیلی خوبی را آرزو مندم
:) :cool:

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
سايت S-Swot

* Upgrades are only $1 per unit * 8% daily for 25 days
* View 16 sites to earn * 8 second timer
* Payout on every Saturday * No minimum payout
* Each week, payout begins on Saturday and is completed by the following Tuesday
* Double your money in a month * 5% referral commissions for 1st level if upgraded
* No payout for free member * Free member can only earn credits, no commissions

http://www.s-swot.com/?ref=4352

jubin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب با وجود دوستاني مثل شما خيلي خوب مي شه پيشرفت کرد ..
آموزش نکته مهم .

من توي بلاگ خودم آ موزش براي تمام ضمينه ها از قبيل: Auto-surf .. PTC ... dubler گذاشتم

نکته جالب پدا کردن شيوه جديد براي پول گرفتن از اين ptc مزخرف...

جالب بگم با روش من مي تونيد کلي پول ظرف 1 ماه در بياوريد.

به بخش 3 وبلاگ من سر بزيد..

اميد وارم مطالبم مفيد باشه براتون

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اين 18daily هم سايت خوبي به نظر مي آيد
خدا كنه مثل 12daily خوب عمر كنه :cool:

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahyar2020 :
اين 18daily هم سايت خوبي به نظر مي آيد
خدا كنه مثل 12daily خوب عمر كنه :cool:
اتفاقا...
این از اونم بد تر میشه.
شما انظار دارید اینم عمر کنه ، Autosurf.biz هم عمر کنه؟ امکانات مخالف طول عمر هست.
البته منظورم این نیست کاملا بده (برای کوتاه مدت مثل دو هفته)

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=127125149
عضویت در این سایت کاملا رایگان است.پس خواهش می کنم دوستان لطف کنند از طریق لینک بنده عضوشوند تا ببینیم این گرین هورس واقعا پول می دهد یا نه,دلم رو نشکنید وعضو شوید(thank you).این سایت بر اساس جذب زیرمجموعه به صورت ماهیانه به شما پورسانت میدهد. کار شما در این سایت تنها و تنها جذب زیر مجموعه است. هر چه بیشتر زیرمجموعه داشته باشید هم زودتر به پول میرسید و هم بیشتر پول میگیرید. این سایت نه تنها برای افرادی که شما مستقیماً خود آنها را معرّفی میکنید، بلکه برای افرادی که بعدها از طریق زیرمجموعه های شما ( تا 6 سطح) در سایت عضو میشوند هم به شما پورسانت میدهد.

حداقل پرداختی این سایت برای غیر آمریکایی ها 90 دلار است که از طریق چک انجام میشود. شرکتهای پستی که مسئول حمل این چکها هستند ، ایران را هم تحت پوشش خود دارند. آنها چک را به شما می رسانند و بابت این کار از شما هزینه ای نمی گیرند. جهت نقد کردن چک ها هم بایستی از طریق بانک رفاه اقدام کنید.

سطوح زیرمجموعه شما درآمد
سطح 1 10 نفر 1 دلار در ماه
سطح 2 100 نفر 10 دلار در ماه
سطح 3 1000 نفر 100 دلار در ماه
سطح 4 10000 نفر 1000 دلار در ماه
سطح 5 100000 نفر 10000 دلار در ماه
سطح 6 1000000 نفر 100000 دلار در ماه

با توجه به جدول فوق اگر 10 زیرمجموعه جمع آوری کنید ماهیانه فقط 1 دلار می گیرید، اما کافیست که با کمی تلاش و پشتکار و کمک به زیرمجموعه هایتان در جذب زیرمجموعه خود را به سطوح بعدی برسانید. آنوقت همه چیز تغییر می کند. 10 دلار در ماه، 100 دلار در ماه، 1000 دلار ، 10000 دلار و یا حتی 100000 دلار در ماه.

شاید تصور این موضوع که مثلا روزی فرا برسد که شما شخصا 1000 زیرمجموعه مستقیم و غیر مستقیم داشته باشید برایتان امری محال به نظر برسد اما افزایش تصاعدی تعداد زیرمجموعه ها در این سیستم به داد شما خواهد رسید. شما فقط 10 نفر را معرفی می کنید، هر یک از زیرمجموعه های شما نیز 10 نفر را معرفی میکند و هر یک از زیرمجموعه های زیرمجموعه های شما هم 10 نفر را. ویژگی مفیدش هم اینست که مثلا چناچه شما سطح یک را تکمیل کردید (10زیرمجموعه گرفتید)، حالا حتماً لازم نیست که هر کدوم ار 10 نفر شما 10 نفر رو بیارن ، اگه 9 نفرشون هم کسی رو نیارن و 1 نفر بره 100 نفر رو بیاره باز هم شما در level 2 خودتون 100 نفر رو دارید و ماهیانه به شما 10 دلار پرداخت میشه.

کی از ویژگیهای جالب این سیستم هم اینست که همیشه از طرف بالاسری ها به شما در جذب زیرمجموعه کمک خواهد شد. چناچه از طریق لینک من (که در اصل لینک یکی از زیرمجموعه های من است) در این سایت عضو شوید با کمکی که به شما خواهد شد مطمئنا سریعتر از آنچه که فکرش را هم بکنید Level ها را پشت سر خواهید گذشت.

پس از عضویت در این سیستم می توانید براحتی و با کپی کردن مطالب این صفحه و تنها با تعویض لینک زیرمجموعه گیری یک سایت شخصی برای زیرمجموعه گیری برای خود ایجاد کنید سپس آدرس آن صفحه را به دوستانتان بدهید و یا آن را در گرو ههای یاهو، اتاقهای چت، تابلوهای بحث و گفتگو و ... عرضه کنید.

پیشنهاد من به شما اینست که اگر واقعا توانایی و اراده انجام این پروژه بزرگ را در خود می بینید در عضویت در این برنامه درنگ نکنید. تصور کنید که مثلا با کمی پشتکار Level سه خود را کامل کنید. از این به بعد خواهید دید که حتی بدون انجام هیگونه فعالیتی از جانب شما روز به روز بر تعداد زیرمجموعه هایتان افزوده میشود و هر ماه هم به صورت مادام العمر حقوقتان را از این موسسه معتبر دریافت می کنید.

برای رفتن به صفحه ثبت نام به اين ادرس برويد: http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=127125149

ذكر: حتماً مشخّصاتتان را با دقت فراوان و کاملا صحیح به انگلیسی وارد کنید.

کلمه مخفف معنی فارسی
Street St خیابان
Alley --- کوچه
Avenue Ave خیابان
Square Sq میدان
Number No پلاک
Building ---- ساختمان

پس از آنکه مشخصات لازم را پر کردید روی دکمه Go To Final STEP کلیک کنید تا به مرحله آخر بروید.
در صفحه بعد روی دکمه Activate Account کلیک کنید تا حساب شما فعال شود.
کار با سایت GreenHorse
پس از آنکه با موفقیت در سایت ثبت نام کردید میتوانید از طریق member login به حساب خود وارد شوید.
قسمتهای مختلف این صفحه در جداول زیر توضیح داده شده:
اما چرا این سایت این پول را به ما میدهد؟
اساس کار این قبیل سایتها ، پخش آگهی و تبلیغات است، هرچه اعضای سایت بیشتر باشند، کمپانی های بیشتری سفارش آگهی به آنها میدهند. این شرکتها آگهی ها رو برای اعضا ایمیل میکنند و یا از طرق دیگه ، اگهی ها را به مردم و اعضا نشان میدهند. از آنجائیکه خود این شرکتها نمیتوانند به تنهایی اعضای زیادی جمع کنند، پس میان و از اعضای خودشان کمک میگیرند. به این صورت که بابت اضافه کردن اعضاء جدید به آنها پورسانت میدهند.
درآمد ماهیانه این سایت در ماه ده ها میلیون دلارست که در مقایسه با کل پرداختی که به اعضای برترشان دارند بسیار بسیار بیشتر است.تعداد اعضا این سایت همکنون بالغ بر 42 میلیون نفر است که روز به روز هم این رقم در حال افزایش است.
نکات و تذکرات مهم
هـــــــــرگز با یک کامپیوتر بیش از یک بار در سایت ثبت نام نکنید. تصور کنید که این امکان وجود داشت که میتوانستیم به تعداد نامحدود در این سایت ثبت نام کنیم، در آنصورت عقلایی ترین کار آن بود که 1000000 بار در سایت ثبت نام کنیم و به این ترتیب به بالاترین سطح درآمد دست یابیم اما بهتره بدانید که وقتی شما در سایت ثبت نام میکنید مشخصات دستگاه شما و IP شما در سایت ثبت میشه و در صورتیکه کاربری مجددا با همین مشخصات سعی در ثبت نام در سایت کند نه تنها به وی اجازه اینکار را نمی دهد بلکه ممکن است حساب شما را هم باطل کند. با توجه به آنچه گذشت هرگز از یک کامپیوتر عمومی (مانند کافی نت ها) جهت ثبت نام استفاده نکنید زیرا ممکن یک نفر دیگر هم با استفاده از همان کامپیوتر ثبت نام کرده باشد و به این ترتیب حساب شما توسط GreenHorse باطل شود.
درست است که ممکن است زیرمجوعه گیری زمان زیادی ببرد اما توجه داشته باشید که پس از آنکه کارتان به نتیجه برسد از آن به بعد برای همیشه حقوق ماهانه دریافت می کنید.
از روشهای مقابل جهت جذب زیرمجموعه بهره بگیرید: ارسال ایمیل، ایجاد سایت شخصی، معرفی کامل مشخصات و مزایای برنامه هایتان در اتاقهای گفتگو گروههای یاهو، استفاده از سایتهای مخصوص تبلیغات و نیز درخواست از دوستان و آشنایان (با ذکر فواید سیستم). دوستانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند هم می توانند با ایجاد یک سايت به زبان انگليسي به جذب زير مجموعه بپردازند.
پس از آنکه 10 زیرمجموعه مستقیم جذب کردید، از آن به بعد Referral ID زیرمجموعه هایتان را تبلیغ کنید و این موضوع را با آنها در میان بگذارید تا به این ترتیب در ادامه دادن فعالیت آنها را تشویق کرده باشید.خواهشا دل من رو نشکنید و روی من رو زمین نندازید وعضو شوید.

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تاپیک green رو خیلی وقت پیش زده بودم که با مخالفت اعضا مبنی بر اینکه کلاهبرداری آن خیلی وقت است که ثابت شده رو به رو شد .
چرا چک ؟
چرا E-gold نه ؟
تو ایران نماینده نداره !
رسیدن چک به دست شما یه خواب هست، مگر اینکه تصویر چک رو برامون بگذارید.
من خودم یه زمانی خیلی قبولش داشتم.

بالا