• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
آخ شرمنده حواسم نبود اينجا تاپيكه اتوسرفه:blush:

تقصير من نيست خوب من چه كار كنم موضوع تاپيك عوض شده اتفاقا من به خاطر پيدا كردن يه سايت اتوسرف درست و حسابي اومده بودم جو گرفت اينطور شد :D

rezaha_1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeid.z :
آقا رضا من شركت كردم اميدوارم موفق باشي

اينم لينك من:D
http://www.autumnfund.com/?own=saeid.z

Pos. User
1 leyla88
2 mrnobody
3 alranga53
4 mardomsallari
5 saeid.z
How much can You earn ??
Number of person under You each level:

You earn: $ 1562.50

:p
امیدوارم موفق باشی و تبلیغ برای لینکت رو فراموش نکن.

rezaha_1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز در حال سورف کردن با سایتی آشنا شدم که خیلی برام جالب بود.
شاید شانس درب منزل ما نشسته. خوب دقت کنید که فرصت رو از دست ندهید.
http://www.autumnfund.com/?own=mardomsallari
وقتی روی لینک بالا کلیک کنید صفحه ای که باز میشه یک لیست 5 نفره در زیر خواهید دید و کنار آن کادری رو مشاهده میکنید که به انگلیسی نوشته pay $0.50 . شما باید روی همین کادر کلیک کنید که شما رو متصل میکنه به سایت ایگولد و از حساب ایگولدتان 50 سنت به شماره حسابی که نوشته شده باید پرداخت میکنید. زمانی که مبلغ مورد نظر را پرداخت کردید صفحهای باز میشود که از شما یک یوزرنیم و یک شماره حساب ایگولد میخواهد. که شما هم باید شماره ایگولد خود را با هر یوزرنیمی که مدنظر دارید وارد نمایید پس از اینکه این کارو انجام دادید در صفحه جدیدی که باز خواهد شد خواهید دید که نفر اول لیست 5 نفره خارج شده وشما به ته لیست اضافه شدید. در حقیقت 50 سنت شما به حساب نفر اول لیست واریز شده
از این پس برای درآمد بیشتر تا میتوانید تبلیغ کنید در سایتهای سورف در فورومهای ایرانی و خارجی کلا هر چه بیشتر تبلیغ کنید هم من به درآمد بالاتری خواهم رسید هم خودتان پول بیشتری به دست خواهید آورد.
هر نفر که به این سیستم وارد بشه شما یک پله بالاتر میرید و نفر اول لیست از دور خارج میشه مثلا در لینک بالا چس از واریز کردن 50 سنت spiderman از لیست خارج میشه mardomsallari که من هستم از ته لیست به جایگاه چهارم میروم و یوزرنیم شما در جایگاه پنجم مشاهده خواهد شد.
پس هر چی زودتر 50 سنت رو واریز کنید تا بتوانید تبلیغ برای صفحه خودتان را شروع کنید.
امیدوارم هر چی زودتر از این سایت در حساب ایگولدتان به پول قابل توجهی برسید. یادتون باشه شاید این همون فرصت طلایی باشه که همیشه منتظرش بودیم پس وقتو هدر ندهید

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
این سایت تا حالا پرداخت خوب و بموقعی داشته است.
12% برای 12 روز
پرداخت بعد از 7 روز کاری
http://www.blackgold-surf.com/?ref=7991

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اي بابا يكيتون بگيد ببينيم چطوره
روزي 12 % يا 12 روز 12 % ؟
چيزي هم بايد بدي يا نه جايزه ثبت نام داره ؟
دريافتيتون چقدر بوده ؟
خلاصه هر چي يادتون مياد ؟:p

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از saeid.z :
اي بابا يكيتون بگيد ببينيم چطوره
روزي 12 % يا 12 روز 12 % ؟
چيزي هم بايد بدي يا نه جايزه ثبت نام داره ؟
دريافتيتون چقدر بوده ؟
خلاصه هر چي يادتون مياد ؟:p

12 روز 12% که می شود 144%.
اپگرید 5$ است. بن ثبت نام ندارد. با emo و egold و ... کار می کند. میتوانید emo اپگرید کرده و egold دریافت کنید و حتی بالعکس. تا اموتان را به ایگولد تبدیل کنید.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
يعني اگه اولش چيزي ندي هيچ چي هر چه قدر هم سورف كني مفتي بوده ؟

rezaha_1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز در حال سورف کردن با سایتی آشنا شدم که خیلی برام جالب بود.
شاید شانس درب منزل ما نشسته. خوب دقت کنید که فرصت رو از دست ندهید.
وقتی روی لینک بالا کلیک کنید صفحه ای که باز میشه یک لیست 5 نفره در زیر خواهید دید و کنار آن کادری رو مشاهده میکنید که به انگلیسی نوشته pay $0.50 . شما باید روی همین کادر کلیک کنید که شما رو متصل میکنه به سایت ایگولد و از حساب ایگولدتان 50 سنت به شماره حسابی که نوشته شده باید پرداخت میکنید. زمانی که مبلغ مورد نظر را پرداخت کردید صفحهای باز میشود که از شما یک یوزرنیم و یک شماره حساب ایگولد میخواهد. که شما هم باید شماره ایگولد خود را با هر یوزرنیمی که مدنظر دارید وارد نمایید پس از اینکه این کارو انجام دادید در صفحه جدیدی که باز خواهد شد خواهید دید که نفر اول لیست 5 نفره خارج شده وشما به ته لیست اضافه شدید. در حقیقت 50 سنت شما به حساب نفر اول لیست واریز شده
از این پس برای درآمد بیشتر تا میتوانید تبلیغ کنید در سایتهای سورف در فورومهای ایرانی و خارجی کلا هر چه بیشتر تبلیغ کنید هم من به درآمد بالاتری خواهم رسید هم خودتان پول بیشتری به دست خواهید آورد.
هر نفر که به این سیستم وارد بشه شما یک پله بالاتر میرید و نفر اول لیست از دور خارج میشه مثلا در لینک بالا چس از واریز کردن 50 سنت spiderman از لیست خارج میشه mardomsallari که من هستم از ته لیست به جایگاه چهارم میروم و یوزرنیم شما در جایگاه پنجم مشاهده خواهد شد.
پس هر چی زودتر 50 سنت رو واریز کنید تا بتوانید تبلیغ برای صفحه خودتان را شروع کنید.
امیدوارم هر چی زودتر از این سایت در حساب ایگولدتان به پول قابل توجهی برسید. یادتون باشه شاید این همون فرصت طلایی باشه که همیشه منتظرش بودیم پس وقتو هدر ندهید

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از navdl :
سلام
کسی از http://blackgold-surf.com/ خبر داره؟؟؟؟

اينم از blackgold-surf
:D

We are closing the site down while Fia and Ija work on our site to get it to where it meets our government standards and to make sure everything on our site is legal.

After the FBI warning, we do not want to leave the site up the way it is and need to modify it.

They are working on it now and it should not take them long to fix it.

Charlot

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
12 دیلی هم که به سلامتی کرکره رو بطور کامل پایین کشید:sleepy:
قابل توجه کسانی که سنگ اون رو به سینه میزدند:whistle:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از mehryar :
12 دیلی هم که به سلامتی کرکره رو بطور کامل پایین کشید:sleepy:
قابل توجه کسانی که سنگ اون رو به سینه میزدند:whistle:
پس اين هم بالاخره رفت.:p
واقعا يه چيزايي دربارش مي گفتن كه فكر مي كردي هيچ وقت اسكم نمي شه.:happy:

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
12 دیلی اسکم نشد بلکه توسط دولت امریکا تعطیل شد به تازگی هم دادگاه صاحبان اون بزگرار شد و تمام پولهای این سایت و شرکت پشتیبان اون رو بلوکه کردند دادگاه این پروند هنوز ادامه داره .
قبل از اینکه دولت وارد عمل بشه یه مدتی هم 12 دیلی بعلت اینکه بخش عمده ای از پولش توسط استورم پی بلوکه شده بود قادر به پرداخت به اعضاش نبود الان هم که بکلی این شرکت توسط دولت تعطیل شده و تمام پولهاشون رو هم ضبظ کردند
به تازگی هم دولت آمریکا ایجاد هر گونه سایت اتوسرف رو غیر قانونی اعلام کرده مگر تحت شرایطی که البته تحت اون شرایط اتوسرف ها دیگه نمی تونند مثل گذشته به اعضاشون چنین پولهایی بدند
به تبع این ماجرا سایتهای اتوسرف زیادی تعطیل شدند که تعدادی از اونها سایتهایی بسیار خوشنام و با سابقه بودند بعنوان مثال 911hits - grandhits- gottalotta - , و خیلی های دیگه

من به تمامی دوستان توصیه می کنم در این شرایط بهیج وجه سراغ اتوسرف ها نرند
اگه کسی مایل بود من می تونم لینک اخبار و اطلاعاتی که در مورد 12daily در رسانه های آمریکایی پخش شده رو بهشون معرفی کنم حالبه که بدونید حتی شبکه خبری nbc و cnn هم در مورد این سایت اخباری رو پخش کردند

و یک نکته جالب دیگه اینکه صاحب اصلی این سایت یک زن سیاهپوست آمریکایی به نام cherry هست

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
خبرش مطمئنه؟
پس چرا جلوي هايپ ها رو نمي گيرن؟

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
میشه گفت بیشتر اتوسرف های بدردبخور آمریکایی بودند ولی هایپ ها اکثرا مال کشورهای جهان سومی یا بلوک شرق سابق هستند
اما اینطور هم نیست که حلوی هایپ ها رو هم نگیرند مساله اینجا بود که تاقبل از 12دیلی هیچ هایپ یا اتوسرفی نتونسته بود اینقدر کاربر جذب کنه و حلب توجه دولت رو باعث بشه اما 12 دیلی اینطور که میگن جز 300 سایت برتر دنیا از نظر ترافیک بوده
اما از الان به بعد مطمئن باشید که ادامه این داستان کم کم سراغ هایپ ها و بخصوص پول الکترونیکی محبوب هایپ ها یعنی ایگولد هم خواهد رسید . ماجرای تحقیقات اف بی آی در اواخر سال میلادی گذشته رو که بخاطر دارید مساله ای که باعث شد ایگولد مدت زیادی دچار مشکل بشه و سایتش از سرویس دهی خارج شده بود
بعد هم استورم پی برای اینکه بخودش گیر ندند اعلام کرد که هیچ سایتی اتوسرفی حق نداره از اون استفاده کنه و همچنین اجازه نمی داد که سایتها از استورم پی در کنار ایگولد استفاده کنند . خب میدونید که استورم پی تو آمریکا کاربرای خیلی بیشتری نسبت به ایگولد داره
بعد از استورم پی ظاهرا مانی بوکرز هم اعلام کرده که سایتهای اتوسرف و هایپ حق استفاده از سرویس های اون رو ندارند
مطمئن باشید که در آینده نه چندان دور ایگولد هم مجبور خواهد شد تا از کاربران خودش اوراق هویت بخواد و بدین ترتیب دیگه باید فاتحه دزدان ناشناس رو که در قالب هایپ پول مردم رو بالا می کشند خوند
در کشورهایی مثل آمریکا که مقررات اقتصادی خیلی محکمی داره به شدت به تجارت های الکترونیکی مبتنی بر پونزی برخورد میشه و حتی جریمه زندان داره ولی جالب اینجاست که نتورک مارکتینگ رو اگر مبتنی بر فروش یک سرویس یا محصول مشخصی باشه قانونی می دونند

بهرحال نظر من اینه که آینده روشنی برای هایپ ها و اتوسرف ها وجود نداره

Dariush2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود دوستان ... اين نخستين پست من توي اين فاروم هست!البته چندماه iست که ميام و مرتب پستهارو دقيق ميخونم و با نظرات و آراي دوستان باتجربه و آگاه آشنا ميشم...هرچند که خود اينجانب هم فراز و نشب هاي بسياري را در عرصه تجارت الکترونيک طي نموده ام!

امروز وقتي پست يکي از دوستان رو مبني بر کلاه بردار بودن 12ديلي ديدم، تصميم گرفتم ثبت نام کنم تا حقانيت و حسن نيت سايت 12ديلي رو اثبات کنم!

قابل توجه اعضاي 12ديلي

در 12ديلي توي اين مدت اتفاقات بسياري افتاد.اين شرکت نزديک به 7 ماه تمام به طور منظم و بدون وقفه تمام پرداخت ها رو آن هم با سودي بالا انجام داد و هيج سايت اتوسرف و حتي هايپ تا حالا نبوده که اينقدر عمرکنه!(به غير از يکي دو مورد!)

حتي به گفته Charis مديريت 12ديلي،تا پيش از بروز پيدا کردن اين بدبختي ها ،قصد داشتن که يک سايت جديد با سودي بيشتر و با سرعت پرداخت بيشتري رو روي نت بيارن اما متأسفانه ماجراي تهديد استورم و به دنبال آن موضوعات حاشيه اي ديگر به وجود آمد که نهايتا کار به جايي کشيد که 12 ديلي عليرغم اينکه ميتونست بسيار ساده و آسان تمام پول ها رو توي يک روز بالا بکشه، دقيقه دقيقه به اعضاي سايت گزارش ميداد که چه بدبختي هايي گريبان گريشون شده...

استورم در يک روز همه ي سايتها رو تهديد کرد که يا با من باشيد يا با هيچکس! از طرفي 12ديلي و برخي سايتهاي ديگه،با شرکت EMO قرارداد تازه اي بسته بودن که نميتونستن اون رو فسخ کنن! اما استورم (بر حسب عادت هميشگي زورگويي آمريکاييها) همه را تهديد کرد که فقط بايد با من باشيد و بس! بعد از گذشت تنها چند روز، استورم تمام حسابهاي فعال کاربرانش رو که با سايتهاي اتوسرف کار ميکردند رو بست از جمله :4ديلي،12ديلي و ...

جالبه بدونيد اين کمپاني(12ديلي) هنگاميکه از اعضا خواست تا کمکهايي براي جبران خسارت استورم براي سايت بفرستن،دهها هزار نفر به خاطر اعتقاد عميقي که به 12ديلي داشتن کمک هاي مالي بيشماري کردند و سايت رو تا جايي که ممکن بود ساپورت کردن و اينطور که مديرش ميگفت ، تعداد بسياري زيادي هم بدون اينکه پکيجي آپگريد کرده باشند که ازش سود بگيرن،هر روز سورف ميکردن تا 12ديلي باز به دوران اوج خودش بازگرده!

الآن هم سايت زير نظر دادگستري آمريکا هست و پليس FBI به همراه اداره کل دادستان غرب ايالات متحده مشغول بررسي کلاه برداري استورم و اتفاقات اخير بوجود آمده در 12ديلي هستن!

آخرين پستي که مدير 12ديلي داد حاکي از اين بود که 12 ديلي به تمام اعضا پرداخت ها رو عليرغم خسارتهاي فراوان وارده از سوي استورم ، پرداخت خواهد کرد و بعد از اون هم براي هميشه از اعضاشون و کلا تجارت الکترونيک خداحافظي ميکنن!

در اين مدت هم پرداخت ها ادامه داشته اما بسيار کند و آهسته !!! همين چندي پيش يکي از دوستان ما تمام پولش را به همراه سود و کميسيونش از 12 ديلي گرفت که نزديک به 5000 دلار بود!

کدوم سايتي تا حالا اينقدر با اعضاش روک و روراست بوده ؟؟؟ هر سايت ديگه اي همون روزهاي اول اين بدبختي ها سايت رو مي بستن و بقيه قضايا که خودتون ميدونيد .....!!!

از دوستان عزيز خواهش ميکنم بدون اطلاع دقيق از ماجرا ، اينقدر ساده و راحت پست ندن! شايد يه بدبختي مبتدي باشه و از موضوع آگاهي نداشته باشه ،بياد اين پستهاي نادرست و نامعتبر رو بخونه و درجا سکته بزنه که پولش براي هميشه رفت!

هر کس در مورد 12ديلي از اين پس خبرهاي درست و معتبر و دست اول داشت حتا و حتما توي اينجا بزاره تا همه بتونن دقيقا پيگير موضوعات رخ داده باشند!

Robby عزيز هم لطف کنه بگه اين اموال که ميگن ظبط شده تکليفشون چي ميشه ؟؟؟ چون فقط گفتن اموال ظبط شده و سايت فعلا توقيف شده! اگر به طور دقيق توضيح بده سپاسگزارشون ميشم!

راستي سايت Blackgoldsurf هم اکنون زير نظر FBI هست و مشغول بررسي فعاليت هاشون هستن ،شايد به قول جناب Robby عزيز،تمام سايتهاي سورف براي هميشه تعطيل بشن ؛به خاطر نداشتن مجوز براي چنين فعاليت هايي!

شايد هم روزي برسه که تنها سايتهاي داراي مجوز و زير نظر وزارت اقتطادي آمريکا بتونن فعاليت کنن ! اون موقع ديگه تمام اين بدبختي ها هم از بين خواهد رفت...اميدواريم اينجوري بشه...

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
چه جالب.......:rolleyes:
blackgold که من 2تا اپگرید داشتم که اونم ظاهرا پرید.
اقا راستی چه ماهه بدیه این اسفند ضرر پشت ضرر کی موافقه؟؟؟؟

بالا