• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

hani52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Dariush2500 :
درود دوستان ... اين نخستين پست من توي اين فاروم هست!البته چندماه iست که ميام و مرتب پستهارو دقيق ميخونم و با نظرات و آراي دوستان باتجربه و آگاه آشنا ميشم...هرچند که خود اينجانب هم فراز و نشب هاي بسياري را در عرصه تجارت الکترونيک طي نموده ام!

امروز وقتي پست يکي از دوستان رو مبني بر کلاه بردار بودن 12ديلي ديدم، تصميم گرفتم ثبت نام کنم تا حقانيت و حسن نيت سايت 12ديلي رو اثبات کنم!

قابل توجه اعضاي 12ديلي

در 12ديلي توي اين مدت اتفاقات بسياري افتاد.اين شرکت نزديک به 7 ماه تمام به طور منظم و بدون وقفه تمام پرداخت ها رو آن هم با سودي بالا انجام داد و هيج سايت اتوسرف و حتي هايپ تا حالا نبوده که اينقدر عمرکنه!(به غير از يکي دو مورد!)

حتي به گفته Charis مديريت 12ديلي،تا پيش از بروز پيدا کردن اين بدبختي ها ،قصد داشتن که يک سايت جديد با سودي بيشتر و با سرعت پرداخت بيشتري رو روي نت بيارن اما متأسفانه ماجراي تهديد استورم و به دنبال آن موضوعات حاشيه اي ديگر به وجود آمد که نهايتا کار به جايي کشيد که 12 ديلي عليرغم اينکه ميتونست بسيار ساده و آسان تمام پول ها رو توي يک روز بالا بکشه، دقيقه دقيقه به اعضاي سايت گزارش ميداد که چه بدبختي هايي گريبان گريشون شده...

استورم در يک روز همه ي سايتها رو تهديد کرد که يا با من باشيد يا با هيچکس! از طرفي 12ديلي و برخي سايتهاي ديگه،با شرکت EMO قرارداد تازه اي بسته بودن که نميتونستن اون رو فسخ کنن! اما استورم (بر حسب عادت هميشگي زورگويي آمريکاييها) همه را تهديد کرد که فقط بايد با من باشيد و بس! بعد از گذشت تنها چند روز، استورم تمام حسابهاي فعال کاربرانش رو که با سايتهاي اتوسرف کار ميکردند رو بست از جمله :4ديلي،12ديلي و ...

جالبه بدونيد اين کمپاني(12ديلي) هنگاميکه از اعضا خواست تا کمکهايي براي جبران خسارت استورم براي سايت بفرستن،دهها هزار نفر به خاطر اعتقاد عميقي که به 12ديلي داشتن کمک هاي مالي بيشماري کردند و سايت رو تا جايي که ممکن بود ساپورت کردن و اينطور که مديرش ميگفت ، تعداد بسياري زيادي هم بدون اينکه پکيجي آپگريد کرده باشند که ازش سود بگيرن،هر روز سورف ميکردن تا 12ديلي باز به دوران اوج خودش بازگرده!

الآن هم سايت زير نظر دادگستري آمريکا هست و پليس FBI به همراه اداره کل دادستان غرب ايالات متحده مشغول بررسي کلاه برداري استورم و اتفاقات اخير بوجود آمده در 12ديلي هستن!

آخرين پستي که مدير 12ديلي داد حاکي از اين بود که 12 ديلي به تمام اعضا پرداخت ها رو عليرغم خسارتهاي فراوان وارده از سوي استورم ، پرداخت خواهد کرد و بعد از اون هم براي هميشه از اعضاشون و کلا تجارت الکترونيک خداحافظي ميکنن!

در اين مدت هم پرداخت ها ادامه داشته اما بسيار کند و آهسته !!! همين چندي پيش يکي از دوستان ما تمام پولش را به همراه سود و کميسيونش از 12 ديلي گرفت که نزديک به 5000 دلار بود!

کدوم سايتي تا حالا اينقدر با اعضاش روک و روراست بوده ؟؟؟ هر سايت ديگه اي همون روزهاي اول اين بدبختي ها سايت رو مي بستن و بقيه قضايا که خودتون ميدونيد .....!!!

از دوستان عزيز خواهش ميکنم بدون اطلاع دقيق از ماجرا ، اينقدر ساده و راحت پست ندن! شايد يه بدبختي مبتدي باشه و از موضوع آگاهي نداشته باشه ،بياد اين پستهاي نادرست و نامعتبر رو بخونه و درجا سکته بزنه که پولش براي هميشه رفت!

هر کس در مورد 12ديلي از اين پس خبرهاي درست و معتبر و دست اول داشت حتا و حتما توي اينجا بزاره تا همه بتونن دقيقا پيگير موضوعات رخ داده باشند!

Robby عزيز هم لطف کنه بگه اين اموال که ميگن ظبط شده تکليفشون چي ميشه ؟؟؟ چون فقط گفتن اموال ظبط شده و سايت فعلا توقيف شده! اگر به طور دقيق توضيح بده سپاسگزارشون ميشم!

راستي سايت Blackgoldsurf هم اکنون زير نظر FBI هست و مشغول بررسي فعاليت هاشون هستن ،شايد به قول جناب Robby عزيز،تمام سايتهاي سورف براي هميشه تعطيل بشن ؛به خاطر نداشتن مجوز براي چنين فعاليت هايي!

شايد هم روزي برسه که تنها سايتهاي داراي مجوز و زير نظر وزارت اقتطادي آمريکا بتونن فعاليت کنن ! اون موقع ديگه تمام اين بدبختي ها هم از بين خواهد رفت...اميدواريم اينجوري بشه...
ممنون مفيد بود.

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
Moneymakersurf

Earn 11% Daily
- 5% Referral commission
- Upgrades last for 12 days
- Upgrades with $1 or more
spacer.gif

pic4.jpg
- $4 Minimum cashout
spacer.gif
- Surf only 11 pages
- 30 seconds surf timer
- 50 free credits for join

live

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی.
آقایون و خانوما اخبار جدید 12دیلی رو میتونین اینجا مشاهده کنین:
www.iranautosurf.blogfa.com

از شما داریوش جان هم دعوت می کنم!

با سپاس فراوان..بهزاد

live

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Roby :
میشه گفت بیشتر اتوسرف های بدردبخور آمریکایی بودند ولی هایپ ها اکثرا مال کشورهای جهان سومی یا بلوک شرق سابق هستند
اما اینطور هم نیست که حلوی هایپ ها رو هم نگیرند مساله اینجا بود که تاقبل از 12دیلی هیچ هایپ یا اتوسرفی نتونسته بود اینقدر کاربر جذب کنه و حلب توجه دولت رو باعث بشه اما 12 دیلی اینطور که میگن جز 300 سایت برتر دنیا از نظر ترافیک بوده
اما از الان به بعد مطمئن باشید که ادامه این داستان کم کم سراغ هایپ ها و بخصوص پول الکترونیکی محبوب هایپ ها یعنی ایگولد هم خواهد رسید . ماجرای تحقیقات اف بی آی در اواخر سال میلادی گذشته رو که بخاطر دارید مساله ای که باعث شد ایگولد مدت زیادی دچار مشکل بشه و سایتش از سرویس دهی خارج شده بود
بعد هم استورم پی برای اینکه بخودش گیر ندند اعلام کرد که هیچ سایتی اتوسرفی حق نداره از اون استفاده کنه و همچنین اجازه نمی داد که سایتها از استورم پی در کنار ایگولد استفاده کنند . خب میدونید که استورم پی تو آمریکا کاربرای خیلی بیشتری نسبت به ایگولد داره
بعد از استورم پی ظاهرا مانی بوکرز هم اعلام کرده که سایتهای اتوسرف و هایپ حق استفاده از سرویس های اون رو ندارند
مطمئن باشید که در آینده نه چندان دور ایگولد هم مجبور خواهد شد تا از کاربران خودش اوراق هویت بخواد و بدین ترتیب دیگه باید فاتحه دزدان ناشناس رو که در قالب هایپ پول مردم رو بالا می کشند خوند
در کشورهایی مثل آمریکا که مقررات اقتصادی خیلی محکمی داره به شدت به تجارت های الکترونیکی مبتنی بر پونزی برخورد میشه و حتی جریمه زندان داره ولی جالب اینجاست که نتورک مارکتینگ رو اگر مبتنی بر فروش یک سرویس یا محصول مشخصی باشه قانونی می دونند

بهرحال نظر من اینه که آینده روشنی برای هایپ ها و اتوسرف ها وجود نداره

حالا به نظر خودت 12دیلی میاد بالا یا نه ؟

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از live :
حالا به نظر خودت 12دیلی میاد بالا یا نه ؟

اصولا سایتایی که بسته میشن 99/9% میرن و احتمال برگشتشون تقریبا صفره مگر اینکه چی بشه دوباره برگردن!!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
يك سايت اتوسرف با آپگريد 20 سنت براي 50 روز
مينيموم پرداخت 2 دلار

مطمئنا عاليه :)

http://www.surf20cent.net/?ref=2575

اين هم يك سايت ديگه براي free members هم سود ميده

FREE Members
$0.20 FREE
53% for 2 Days
7% Referrals commission
Payout : $0.30
Surf on 15 Sites !
Compounding: Allowed

http://www.surf2gold.com/?ref=121

rezaha_1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بیشتر روی این لینک فکر کنید البته اگر از من بپرسید اینقدر مبلغش پایینه که واقعا نمیشه اسم ریسکو روش گذاشت فقط 50 سنت میتونه برای شما درآمد 1000 دلاری در پی داشته باشه پس عجله کنیدزودتر از طریق ایگولد 50 سنت به حساب نفر اول بریزید وسپس برای لینک خود تبلیغ کنید .
بعد از ثبت نام از سایتهای ترافیک اتوسورف و معرفی به دوستان برای تبلیغ استفاده کنید تا در مدت زمان کمی به صدر گروه برسید. لطفا پس از ثبت نام لینکتان را برای من ایمیل کنید تا من هم برای شما تبلیغ کنم.
لینک برای ثبت نام : http://www.autumnfund.com/?own=mardomsallari
ایمیل من : [email protected]
وبلاگ فارسی درباره این سایت با توضیحات کامل :http://1000d0llar.blogfa.com

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
دوستان عزيز اين سايت كه يك سايت هايپ مي باشد از سال 98 شروع بكار نموده و تا سال 2008 هم دومين اون ثبت گرديده.
اين سايت در 3 پلن مختلف سرمايه گذاري مي كند
پلن اول : از 1$ تا 1250$ با سود 1.9%
پلن دوم : از 1251$ تا 7499$ با سود 2.5%
پلن سوم : از 7500$ به بالا با سود 3%
مثال 1000$ سود آن براي ا ماه 418$ كه سود واقعا مناسبي مي باشد.
جايزه رفرال هم 5% مي باشد.
اين سايت در هر هفته 5 روز سود پرداخت مي كند يعني 22 روز در ماه و بعد از درخواست كمتر از 1 ساعت سود به حساب شما منتقل مي شود.(روزهاي شنبه و يكشنبه تعطيل و سودي داده نمي شود)
اين هم اطلاعات مفيدي در مورد سايت ضمنا در مونيتورهاي مختلف و داراي اعتبار جايگاه مناسبي پيدا كرده است .

domain: vascoinvestment.com
owner: Mark David Liebman
organization: VASCOINVESTMENT GROUP
email: [email protected]
address: London, W1
city: London
state: --
postal-code: W1B 2HJ
country: GB
phone: +44 0161 408 2280
admin-c: [email protected]#0
tech-c: [email protected]#0
billing-c: [email protected]#0
nserver: ns1.vasco-dns.com 63.246.144.199
nserver: ns2.vasco-dns.com 63.246.144.199
status: lock
created: 1998-06-26 00:00:00 UTC
modified: 2005-11-14 21:14:31 UTC
expires: 2008-06-25 00:00:00 UTCsource: joker.com live whois service
query-time: 0.049707
db-updated: 2006-02-24 15:35:38
ضمننا دوستاني كه به صورت خانوادگي سرمايه گذاري مي كنند بهتر است كه بصورت جداگانه سرمايه نگذارند يعني همه پولهاي خود را روي هم گذاشته و با يك يوزر ثبت نام كنند تا بتوانند از پلن دوم يا سوم ان استفاده كنند كه سود بالاتري ببرند

دوستاني كه با اين لینک ثبت نام كنند 50% سود رفرال را به خودشان مي دهم ضمننالطفا بعد از ثبت نام حتما به من در فروم خبر دهيد تا سود رفرال را به حسابتان واريز كنم .ممنون
لطفا براي عضويت اينجا كليك كنيد
http://vascoinvestment.com/?ref=kamali45

سلام بر دوستان و همکاران

فقط و فقط سالید اینوستمنت:

در مورد سالید اینوستمنت:

این سایت در 57 مانیتورینگ عضو است

واقعا احتیاج به تبلیغ ندارد.

8 سال است دارد کار می کند و به موقع پرداخت می کند.

http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro

شما که ميخواهید اطلاعات بيشتري درباره ساليد اينوستمنت داشته باشید

اين نتيجه سرچ و جستجوی من در مورد وضعيت دومين اين سايت در اينترنت از طريق يكي از جستجوگرهاي دومين است.

همينطور كه ميبينين دومين اين شركت تا سال ۲۰۱۱ رزرو شده و از سال ۱۹۹۸ هم ثبت شده است.

Jungle Ventures Ltd / Solid Investment
Castillo Estate #B15
13 Miles Northern Highway, Belize Cit Central America
BZ

Domain Name: SOLIDINVESTMENT.COM

Administrative Contact:
Sam Colins [email protected]
Solid Investment
Castillo Estate #B15 13 Miles Northern Highway
Belize City, Belize
BZ
Phone: +1(814) 414-0264
Fax: +1(814) 253-7407
Technical Contact:
Solid Investment
Belize City, Belize
BZ
Billing Contact:
Solid Investment
Belize City, Belize
BZ

Record updated on 2005-12-24 13:39:34
Record created on 1998-08-07
Record expires on 2011-08-06
Database last updated on 2005-12-25 01:48:47 EST

این سایت من را قانع کرده است.
برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید ممنون:.

سالید اینوستمنت هر روز ایمیلی با عنوان مثلا Profit Statistics for February 17, 2006 SIمیفرستد که نمونه آن را که برای من آمده است در زیر می بینید :
Dear Investor,

Below are your daily account statistics.

Date: February 17, 2006, 7:08 pm (GMT).

NEW ACCOUNT PRINCIPAL: $5003
COMPOUNDED PROFIT: $0

PROFIT: $150.09
CURRENT COMPOUNDING RATE: 0%
CURRENT PLAN RATE: 1.8% daily
NUMBER OF REFERRALS:6
To get maximum return you should use 100% compounding rate.

Thank you for the opportunity to serve you,
Solid Investment Team

IMPORTANT: RARELY OUR WEBSITE MAY BE UNAVAILABLE AS A RESULT OF DDOS
ATTACKS.
PLEASE BE INFORMED THAT YOU CAN ALWAYS GET THE LATEST NEWS FROM US ON
THIRD-PARTY
FORUMS SUCH AS: WWW.TRUSTX.COM

سالید اینوستمنت هر روز به جز روزهای شنبه و یکشنبه که سودی پرداخت نمی کند ولی باز هم خیلی خیلی مفید است
قابل توجه همه عزیزان,سالید اینوستمنت در ۵۷ مونیتور خودش رو ثبت کرده.
برای دیدن لیست مونیتورها http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro
سربزنیندو بعدش برین تو قسمتrating .

انقضا بعد از گذشت 7 ماه معادل 170 روز کاری. (البته سایت تضمینی است زیرا 8 سال است دارد فعالیت می کند.)

دقت کنید این سیستم هر روز 1.8% از سرمایه اولیه تان را به شما پرداخت می کند(بغیر از روزهای تعطیل رسمی شنبه و یکشنبه)
example: هم اکنون من 5003$ گذاشته ام و روزانه 150.09$ سود می گیرم. زیرا به این سایت مطمئن هستم. در واقع بنده 5,000,000 تومان وام گرفته ام.

minimum cash out : ندارد , هر مقدار از سودتان را که لازم داشته باشید بعداز 12 تا 24 ساعت به شما پرداخت می نماید.

سود 1.8%: فکر نکنید که اصلا صرف نمیکند به این نکته دقت کنید که دارای حالت کامپوند نیز می باشد.
example: بنده 650 دلار گذاشته ام و در حالت کامپوند 100%(1.8% روزانه) قرار داده ام , بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) به من 13490.37 دلار پرداخت می کند.
example 2: تصور کنید شخصی1001 دلار در این سایت سرمایه گذاشته است , در حالت کامپوند 100 % بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) میشود 47785.56 دلار .(البته می دانید که از 1000 به بالا روزانه 2.3% سود تعلق میگیرد)

اپگرید ها: 10$ است.

از لینک http://www.solidinvestment.com/calc.php می توانید مقدارتان را به سایت داده (در صد کامپوند و روز و مقدار سرمایه) و سایت محاسبه کرده و مقدار سود را دقیقا برای شما محاسبه می کند.

به موقع و دقیقا سر وقت پرداخت می کند.

اگر سوالی بود در خدمت گذاری حاضرم.

لینک refferal من:

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
يك سورف عالي
Earn 37% daily for 3 day
37% x 3 days = 111%
1 Units = only $1
Earn up to $3,700 + Daily
Free 111 Credits at sign up
No Minimum Payout.
We Payout everyday!
Paid With in 2 business day

http://www.3d-days.com/?ref=1826

aminr7real

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان . یه سایت اتوسرف عالی جدیدا شروع به کار کرده که حالا حالا ها جا داره .
https://www.compactsurfing.com/index.php?ref=44

13 درصد روزانه برای 9 روز ... مینیموم 10 دلار .. ssl دار ... چند تا سایت داره و خیلی مطمئن میزنه !
یه سر به این سایت بزنین . پشیمون نمیشین ...

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
پس لینکش کجاس؟؟؟

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
سورفي متفاوت از هر نظر
كافيه يك نگه بياندازيد
2$ هم جايزه مي ده
به نظر من كه عاليه

# 10% Daily for 15 days
# 100 Free credits.
# 10% Referral commission
# 10% X 15 days = 150%
# 150% In 15 days ONLY!
# NO minimum payout!
# Receive payout in 24 hours
# 15 Seconds timer
# Credit Ratio: 1:1
# Cash&Credits bonuses
# Targeted advertisements
# WORK CHANCES -new-
# Super advanced tools
# Proessional member area

http://max-surf.com

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
مهيار من عضو شدم آيديم هم 5593 هست ولي هيچ دو دلار جايزه اي نميبينم اگر اشتباه ميكنم راهنمايي كن
بعد خواستم ببينم شما دريافتي داشتي يا نه
يك چيز ديگه
اين سايت رو هم امتحان كن ضرر نميكني من كه دارم حال ميكنم البته درخواست نكردم و نميدونم پرداختش چه طوره ولي اين مشخصاتشه

------------
53% براي 2 روز ( كه البته با حساب من سه روز شد روز اول روز دوم و روز اتمام آپگريد )
آپگريد با 0.20 بيست سنت
20 سنت جايزه ثبت نام
7 % رفرال 10% براي آپگريد
15 سورف 15 ثانيه اي ( بيشتر هم ميتونيد سورف كنيد ولي فقط كرديت ميده )
كرديتشم جالبه
-------------
------------
الان من بدون اينكه سرمايه بزارم هر سه روز دارم تساعدي رشد ميكنم .
موفق باشي

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
2 دلار رو وقتي upgrade مي كني باهاش جمع مي شه
در ضمن ممنون كه ثبت نام كردي

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
مهيار ايميل فرستادم مثل اينكه نديدي .
14 بار سورف كردي اگه 15 بار سورف نبيني چيزي نميده ها !
موفق باشي

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از saeid.z :
مهيار ايميل فرستادم مثل اينكه نديدي .
14 بار سورف كردي اگه 15 بار سورف نبيني چيزي نميده ها !
موفق باشي

باشه:happy:

بالا