• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

stella30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
shervinrv جان پس چرا لینک این سایت رو ندندی؟

دوستان عزیز سلام من امروز به عضویت این سایت درآمدم و میخواستم از شما خواهش کنم که لطفا" نحوه کار با اتو سورف auto surf
را برایم توضیح دهید چون در اکثر سایتها دارند ولی من دقیقا" نمیدانم که نحوه کار آنها چطوری است . ممنون میشوم از راهنمائی شما.
با تشکر

ali102

Registered User
لایک‌ها
0
سايت14daysHitsSurf
exchange.gif

10درصد طى 14روز= بازدهى سرمايه دركل140درصد
هر واحد آپگريد 5دلار هست و بعد از انقضاى دوره آپگريد طى 24ساعت پس از درخواست پرداخت ميشود.
اعضاى آپگريده شده كه حساب خود را ارتقا و اكتيو شده اند بايستى براى دريافت سود روزانه 14سايت سورف كنند تا سود آن روز بحساب واريز گرددكميسيون رفرال اين سايت 6درصدو با سه سيستم مالى ايگلد،پى پرو و ليبرتى رزرو كار ميكند.و 8 مانيتور و چندين فوروم معروف بر عملكرد اين سايت نظارت ميكنندبراى مشاهد مانيتورهاى اين سايت اينجا كليك كنيد.همچنين بعد از پايان دوره آپگريد ميتوانيد پول خود را از طريق هر حسابى كه اين سايت ساپورت ميكند بگيريد.بهترين جا براى تبديل ايگلد به ليبرتى رزرو و برعكس همين سايت است.

از اينجا ثبت نام كنيد.

ali102

Registered User
لایک‌ها
0
Cashing N Surf
ban1.gif
8درصد براى 15 روزدر كل 120درصد
كميسيون رفرال 3دصد
سورف روزانه 10سايت
هر واحد آپگريد3دلار
پرداخت پس از فرى شدن ظرف 72ساعت بصورت اتوماتيك
سيستمهاى مالى مورد قبول اين سايت :
eGold -AlertPay-eBullion-Solidtrustpay-libertyreserve
مانيتورها و فورمهاى زيادى عملكرد اين سايت را زير نظر دارند و آنرا ساپورت ميكنند كه ميتوانيد از اينجا خودتان به آنها نظر كنيد.

ازاينجا ثبت نام كنيد.

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
یک سورف عالی

روزانه5 درصد برای 28 روز مجموعاً 140 درصد
10درصد برای زیرمجموعه
1$ برای آپگرید
300 اعتبار رایگان
حداقل درخواست : 1 سنت
واریز درخواست: حداکثر 48 ساعت

Surfi5

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
یک سورف دیگر

Unique-Autosurf
روزانه 15 سایت با تایمر 15 ثانیه
12 درصد برای 12 روز مجموعاً 144 درصد
8درصد برای زیرمجموعه
3$ برای آپگرید
100 اعتبار رایگان

فقط ایگولد

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
دوستان عزیز این سایتا که پول بده نیستن ! بیخودی وقتتونو تلف نکنید!اگه قصد کسب درامد اینترنتی به صورت کلیکی دارید یه پیغام خصوصی بزنید .من به 5 نفر در این مورد احتیاج دارم.اگه دوستانی مایلن پیغام بدن جزئیات براشون ارسال بشه.10 تا 30 تومن برای هر مورد میدم .

metalzadeh

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان
ممنون میشم یه سایت برای کسب درآمد که هم خوب پول بده و 100% هم مطمئن باشه بهم معرفی کنید.
موفق باشید
پدرام...

عاشق

Registered User
لایک‌ها
126
سلام
همه ما میدونیم که از این راه پولی در نمیاد مگر یک کم زبل باشیم و یا کلک باز باشیم.

راستش .. 99% افرادی که اینجا لینک میگذارن فقط برای بالا بردن referal اشون هست ..وگرنه اصلا سایتهایی که در این جا گذاشته میشه قابل اعتماد نیست

بگذریم من از اساتید یک سوال دارم که اگر جواب این سوال رو کسی بتونه بده .. مطمعن باشید کلی پول درمیارید

ببینید .. تمام این وب سایتها .. بعد از عضو شدن به شما میگن که باید از بین دوست و آشنایتان .. افرادی رو به وب سایتشون معرفی کنید تا شما بتونید در آمدی کسب کنید ...

حالا سوال من این جاست که ایا ما میتونیم خودمون رو معرفی کنیم ؟؟.. میدونم که همه ی ما امتحان کردیم و دیدیم که همچین کاری شدنی نیست . اما اگر یک کامپیوتر دیگر داشته باشید میتونید با استفاده از اون کامپیوتر خودتون رو دوباره معرفی کنید ... خب سوال من اینجاست که چه چیزی از کامپیوتر ما در سرور های اونها ثبت میشه که میفهمند که ما کی هستیم ... و نمیگذارن که بیشتر از یک اکانت رجیستر کنیم و یا خودمون رو معرفی کنیم

خب IP که نیست چون که من تست کردم ..Mac Address هم که نیست چون من اون رو هم عوض کردم
سریال نامبر ویندوز هم نمیتونه باشه چون که فکر نکنم بتونند بهش دسترسی داشته باشن ...

پس چه چیزی هست که این وب سایتها از کامپیوتر ما برداشت میکنند که سریع مارو شناسایی میکنند

حالا شاید یکی بگه چه فایده ای داره که مارو شناسایی کنن یا نکنن ... خب اگر ما شناسایی نشیم ... میتونیم به تعداد بینهایت اکانت رجیستر کنیم .. و یا حتی خودمون زیر مجموعه خودمون بشیم ... که خیلی خیلی در آمدمون رو میبره بالا ...

من توی گوگل راجع به این موضوع جستجو کردم ولی چیزی در این ارتباط پیدا نکردم شاید از شما کسی پیدا بشه که بتونه این کار رو انجام بده ..

لطفا نظرتون رو حتما بگید

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
همه ما میدونیم که از این راه پولی در نمیاد مگر یک کم زبل باشیم و یا کلک باز باشیم.

راستش .. 99% افرادی که اینجا لینک میگذارن فقط برای بالا بردن referal اشون هست ..وگرنه اصلا سایتهایی که در این جا گذاشته میشه قابل اعتماد نیست

بگذریم من از اساتید یک سوال دارم که اگر جواب این سوال رو کسی بتونه بده .. مطمعن باشید کلی پول درمیارید

ببینید .. تمام این وب سایتها .. بعد از عضو شدن به شما میگن که باید از بین دوست و آشنایتان .. افرادی رو به وب سایتشون معرفی کنید تا شما بتونید در آمدی کسب کنید ...

حالا سوال من این جاست که ایا ما میتونیم خودمون رو معرفی کنیم ؟؟.. میدونم که همه ی ما امتحان کردیم و دیدیم که همچین کاری شدنی نیست . اما اگر یک کامپیوتر دیگر داشته باشید میتونید با استفاده از اون کامپیوتر خودتون رو دوباره معرفی کنید ... خب سوال من اینجاست که چه چیزی از کامپیوتر ما در سرور های اونها ثبت میشه که میفهمند که ما کی هستیم ... و نمیگذارن که بیشتر از یک اکانت رجیستر کنیم و یا خودمون رو معرفی کنیم

خب IP که نیست چون که من تست کردم ..Mac Address هم که نیست چون من اون رو هم عوض کردم
سریال نامبر ویندوز هم نمیتونه باشه چون که فکر نکنم بتونند بهش دسترسی داشته باشن ...

پس چه چیزی هست که این وب سایتها از کامپیوتر ما برداشت میکنند که سریع مارو شناسایی میکنند

حالا شاید یکی بگه چه فایده ای داره که مارو شناسایی کنن یا نکنن ... خب اگر ما شناسایی نشیم ... میتونیم به تعداد بینهایت اکانت رجیستر کنیم .. و یا حتی خودمون زیر مجموعه خودمون بشیم ... که خیلی خیلی در آمدمون رو میبره بالا ...

من توی گوگل راجع به این موضوع جستجو کردم ولی چیزی در این ارتباط پیدا نکردم شاید از شما کسی پیدا بشه که بتونه این کار رو انجام بده ..

لطفا نظرتون رو حتما بگید
عزيز من ، تو بيشتر وبسايت ها ip ثبت مي شه

و چرا هيچ كس نمي تونه زياد ثبت نام كنه

دليل اون هم اينه كه اولا باعث مي شه درد سرت بيشتر بشه و براي هر اكانت يه ايميل جديد مي خواد كه تو اگه زياد حوصله داشته باشي مي توني 20 تا ايميل بسازي و زير مجموعه بگيري

بعدشم بعد از اين همه كارا بايد به فكر اينم باشي كه به تمام اكانتات پول واريز كني

چون بيشتر سايتها يا شايد بيشتر از 95% درصدي از پوله زير مجموعه رو بهت مي دن

با سپاس

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوستان حالا اگه من خودم بخوام سایت سورف یا هایپ بزنم چطوری باید این کارو بکنم؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یکی به من بگه auto surf چی هست
فرقش با ppc چیه ؟

miladkhoshtip98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کسي تا حالا از surfjunky پول دريافت کرده ؟ يعني سايت مورد اعتمادي هست يا نه . هرکسي ميدونه بگه. کلا اين سايت هاي کسب در آمد به مليت يوزر کار دارن. مثلا اگه ايراني باشه پولشو واريز نکنند؟؟؟؟

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
کسي تا حالا از surfjunky پول دريافت کرده ؟ يعني سايت مورد اعتمادي هست يا نه . هرکسي ميدونه بگه. کلا اين سايت هاي کسب در آمد به مليت يوزر کار دارن. مثلا اگه ايراني باشه پولشو واريز نکنند؟؟؟؟

بله ، کلاهبرداره مادرزاده . 2 سال پیش توش کار میکردم ، یه قرون هم نمیده . اینم اطلاعاتم :

Personal Earnings

Activity Points: 94
Payment rate: $0.45 per hour
Hours spent surfing: 156.66

Your earnings: $70.53

--------------------------------------------------------------------------------

Referral Earnings

Level 1 Referrals - 1
Level 2 Referrals - 0
Level 3 Referrals - 0

Level 1 Referral Earnings - $0.00
Level 2 Referral Earnings - $0.00
Level 3 Referral Earnings - $0.00

بالا